Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask Fisher грунда nokta prodavam Minelab wave tesoro 5000 Coil miladinka маск пират TEKNETICS kupuvam врътка deus голден нишани Майнлаб nexus GOLD VANQUISH Simplex Spectrum lorenz
 

 Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май

Go down 
+9
Рис
Avrelian
Nexus metal detectors
adminn
vanbg
cecomotors
lomidol
OMD Detectors
Kiril62
13 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Empty
ПисанеЗаглавие: Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май   Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май EmptyВто Апр 11, 2017 5:38 pm

На територията на с.Дружево общ. Своге  на 20май 2017г .ще се проведе национална сбирка (откриване наа сезона ) на Българската асоциация на търсачите на самородно злато и метеорити съвместно с клуба на БАТСЗМ гр.Враца . Мероприятието ще започне от 09.00ч. и ще завърши в 17.00ч. Поканени са всички членове на БАТСЗМ,както и гости от България и Европа,регионални и национални медии да отразят събието за да покажат практикуване на хобито.По време на събитието ще се разиграят състезания основно с металдетектори , където ще бъдат наградени победителите с грамоти и медали. Изненадите ще бъдат голями. Спонсори те са приготвили и доста награди. А това са следните нещаа които ще бъдат раздадени.
1.Golden Mask ще предоставят  1 бр.металотърсач  ГМ 5+ както 100бр.ключодържатели и 100бр.шапки с логото на фирмата им.
2.MDetectors  различни предметни награди.
3.Wave detectors  различни предметни награди.
4.Omega detectors  1бр.пинтпойнтер + 5 талона с отстъпка  50% при пазаруване от фирмата.
5.Meteorites.bg  ще предоставят 1 бр.истински метеорит който ще бъде скрит под земята и който го намери си го запазва за спомен .
За повече информация тел. За повече информация тел- 0888654620 0876130369 0893747438-Кирил Стаменов
Качвам снимки на мястото както и GPS координати но мястото на събора.

https://www.google.bg/maps/place/43%C2%B008'35.0%22N+23%C2%B022'01.1%22E/@43.1430556,23.3647835,555m/data=!3m2!1e3!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d43.14305!4d23.366967










Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май   Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май EmptyНед Апр 16, 2017 7:14 pm

Ето я и наградата Pinpointer-OMD и пет талона за отстъпка -50%.
OMD ще раздаде също интересни награди и на националният събор на БАТСЗМ на 1 юли 2017 с.Боровци общ.Берковица.
Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май 111BeUs7yE
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май   Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май EmptyНед Апр 16, 2017 10:26 pm

Колега ОМД може ли цени на вашите апаратиi
Върнете се в началото Go down
cecomotors
Легионер
Легионер
cecomotors



Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май   Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май EmptyПон Апр 17, 2017 11:03 am

Дано да видим на живо някой щастлив собственик на Нексус.Някой и друг фокус от клиповете на живо.....дано.
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май   Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май EmptyПон Апр 17, 2017 2:22 pm

За тестове ако искаш ми пиши на лични къде искаш да се видим и ще ти покажа доста неща , само че ще го играем на вързано /за да няма фокуси/.
Ти с твой детектор по избор а аз със Nexus MP ,ти правиш нещо и аз го повтарям и обратното и задължително избор на неутрален терен за да сме равнопоставени.Който направи най много успешни теста печели.
На теста присъстваме само аз и ти.
Върнете се в началото Go down
cecomotors
Легионер
Легионер
cecomotors



Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май   Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май EmptyПон Апр 17, 2017 6:24 pm

Нищо против,аз само искам да видя монетар за четири бона как си оправдава цената,тоест какво може да направи четири пъти по добре от апаратите за по хиляда лева.Аз съм ползвател,не съм производител и защо на саме?Какво по добро и удобно място от някоя сбирка тъкмо ще му направиш страхотна реклама,пък и някой лев от мен ще изкараш.Поляни неутрални колкото искаш,даже не иссам и да снимам ей така за наше удоволствие.Според мен за тази му цена трябва да е с добра дискриминация като флагманите в бранша и дълбочина като на GPX,та ако е така със сигурност съм изгорял с някой лев.Трябва да има и още куп качества но да не изпадам в подробности.Нямам намерение да правя реклама или антиреклама на никоя марка но като чуя четири бона за монетар и си представям нещо като GPX с перфектна дискриминация и още много екстри.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май   Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май EmptyПон Апр 17, 2017 6:57 pm

Задава се нервно лято, защото доста модели пуснаха производителите. За нищо пари вече се продават първокласни металотърсачи, а баницата малко Smile
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май   Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май EmptyПон Апр 17, 2017 7:56 pm

Определено ще има много голямо разнообразие от металдетектори и избора ще е труден .
Турските машинки не са за пренебрегване / уж са от среден клас , но има едно голямо НО / , а и новия Garrett ще обърка плановете на много търсачи .
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май   Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май EmptyВто Апр 18, 2017 1:18 am

cecomotors написа:
Нищо против,аз само искам да видя монетар за четири бона как си оправдава цената,тоест какво може да направи четири пъти по добре от апаратите за по хиляда лева.Аз съм ползвател,не съм производител и защо на саме?Какво по добро и удобно място от някоя сбирка тъкмо ще му направиш страхотна реклама,пък и някой лев от мен ще изкараш.Поляни неутрални колкото искаш,даже не иссам и да снимам ей така за наше удоволствие.Според мен за тази му цена трябва да е с добра дискриминация като флагманите в бранша и дълбочина като на GPX,та ако е така със сигурност съм изгорял с някой лев.Трябва да има и още куп качества но да не изпадам в подробности.Нямам намерение да правя реклама или антиреклама на никоя марка но като чуя четири бона за монетар и си представям нещо като GPX с перфектна дискриминация и още много екстри.

Какво предлага МП за 4 бона?
- В нормални почви дълбочина по-голяма от GPX за всичко с дискриминация по-добра от GPX.
- В орудени почви дълбочина по-голяма от всички индукционни баланси, но на кантар или по-малка от импулсни детектори в зависимост от вида на целите и тежестта на терена.
- По-голяма пробивност през тухли и керамика от който и да било индукционен баланс.
- По-голяма дълбочина на морски плажове от всички индукционни баланси с дискриминация.
- По-бързо възстановяване за работа на замърсено (само с концентричните антени на 24кХц) от всички индукционни баланси.
- Избор от аксесоарни антени които не се предлагат за нито една друга марка индукционен баланс с размери до 1 метър.
- Възможност за уникални настройки на работа които са невъзможни при другите индукционни баланси.

Това което може да се постигне с МП не може да се обясни в един пост и ще отнеме значително време за вербално обяснение и демонстрация.

Защо насаме за демо? Защото при присъствието на сто човека със сто включени детектора по едно и също време е невъзможно да се покаже каквото и да било освен повърхностни настройки а също и за избягване на потенциално мерене на чепки от което никога нищо не се вижда но само проблеми произлизат.

Когато имаш възможност на спокойствие да съпоставиш МП с други топ модели само тогава ще разбереш истинското значение на определението - флагман в бранша. Останалото са само приказки.

Ако търсиш който и да било детектор да прави 4 пъти каквото и да било по-добре от друг за 1000 лева, такова сравнение е бесмислено и такъв детектор няма. Детекторите не се продават на килограм като краставици и не могат да бъдат оразмерени в качествено отношение съразмерно с ценовата им разлика. За реално подобрение от 20% цената лесно може да скочи 2 пъти, че и повече, да не говорим за по-големи разлики.
GPX като е 10 пъти по-скъп какво прави 10 пъти по-добре? Той дори няма 2 пъти по-голяма дълбочина от средно-статистически индукционен баланс.
Няма да коментирам GPZ7000 като цена или други безумно скъпи техники. Те всички си имат предимства и недостатъци, но нито един от онези модели не е 2 пъти или повече по-добър от другите. Разликите са процентни в размер под 50% а не в пъти.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май   Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май EmptyВто Апр 18, 2017 9:49 pm

Nexus metal detectors написа:
cecomotors написа:
Нищо против,аз само искам да видя монетар за четири бона как си оправдава цената,тоест какво може да направи четири пъти по добре от апаратите за по хиляда лева.Аз съм ползвател,не съм производител и защо на саме?Какво по добро и удобно място от някоя сбирка тъкмо ще му направиш страхотна реклама,пък и някой лев от мен ще изкараш.Поляни неутрални колкото искаш,даже не иссам и да снимам ей така за наше удоволствие.Според мен за тази му цена трябва да е с добра дискриминация като флагманите в бранша и дълбочина като на GPX,та ако е така със сигурност съм изгорял с някой лев.Трябва да има и още куп качества но да не изпадам в подробности.Нямам намерение да правя реклама или антиреклама на никоя марка но като чуя четири бона за монетар и си представям нещо като GPX с перфектна дискриминация и още много екстри.

Какво предлага МП за 4 бона?
- В нормални почви дълбочина по-голяма от GPX за всичко с дискриминация по-добра от GPX.
- В орудени почви дълбочина по-голяма от всички индукционни баланси, но на кантар или по-малка от импулсни детектори в зависимост от вида на целите и тежестта на терена.
- По-голяма пробивност през тухли и керамика от който и да било индукционен баланс.
- По-голяма дълбочина на морски плажове от всички индукционни баланси с дискриминация.
- По-бързо възстановяване за работа на замърсено (само с концентричните антени на 24кХц) от всички индукционни баланси.
- Избор от аксесоарни антени които не се предлагат за нито една друга марка индукционен баланс с размери до 1 метър.
- Възможност за уникални настройки на работа които са невъзможни при другите индукционни баланси.

Това което може да се постигне с МП не може да се обясни в един пост и ще отнеме значително време за вербално обяснение и демонстрация.

Защо насаме за демо? Защото при присъствието на сто човека със сто включени детектора по едно и също време е невъзможно да се покаже каквото и да било освен повърхностни настройки а също и за избягване на потенциално мерене на чепки от което никога нищо не се вижда но само проблеми произлизат.

Когато имаш възможност на спокойствие да съпоставиш МП с други топ модели само тогава ще разбереш истинското значение на определението - флагман в бранша. Останалото са само приказки.

Ако търсиш който и да било детектор да прави 4 пъти каквото и да било по-добре от друг за 1000 лева, такова сравнение е бесмислено и такъв детектор няма. Детекторите не се продават на килограм като краставици и не могат да бъдат оразмерени в качествено отношение съразмерно с ценовата им разлика. За реално подобрение от 20% цената лесно може да скочи 2 пъти, че и повече, да не говорим за по-големи разлики.
GPX като е 10 пъти по-скъп какво прави 10 пъти по-добре? Той дори няма 2 пъти по-голяма дълбочина от средно-статистически индукционен баланс.
Няма да коментирам GPZ7000 като цена или други безумно скъпи техники. Те всички си имат предимства и недостатъци, но нито един от онези модели не е 2 пъти или повече по-добър от другите. Разликите са процентни в размер под 50% а не в пъти.
Cool Cool Cool
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май   Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май EmptyСъб Апр 22, 2017 8:07 pm

Вече има постъпило предложение от бъдещата Асоциация на Българските Багетисти /АББ/ за специална категория от тестовете на събитието на с.Дружево - ТЪРСЕНЕ С ЕЛЕКТРОННИ И НЕ ЕЛЕКТРОННИ БАГЕТИ !!!
В тази връзка каним ВСИЧКИ фенове на БАГЕТИЕ да дойдат с пръчки, пружини, махала, антени и всичко за което се сетите......
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май   Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май EmptyСъб Апр 22, 2017 8:12 pm

Много ще е хубаво ако присъстват колеги упражняващи този вид техники за детекция.
Cool
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май   Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май EmptyСъб Апр 22, 2017 8:19 pm

Специален гост ще е и колегата Рис, който е един от най-вещите по темата Very Happy
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Empty
ПисанеЗаглавие: Супер !   Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май EmptyСъб Апр 22, 2017 8:49 pm

super21 Вече има постъпило предложение от бъдещата Асоциация на Българските Багетисти /АББ/ за специална категория от тестовете на събитието на с.Дружево - ТЪРСЕНЕ С ЕЛЕКТРОННИ И НЕ ЕЛЕКТРОННИ БАГЕТИ !!!
В тази връзка каним ВСИЧКИ фенове на БАГЕТИЕ да дойдат с пръчки, пружини, махала, антени и всичко за което се сетите......
:viking:
Това е най-древният метод за търсене на метали , благоприятно място за построяване на къща и има куп други приложения.Чух, че много напред е един североамерикански индианец , който има благодарствени грамоти ( и финикииско знаци също ) от музеи, археолози и професионални фирми за търсене на потънали кораби.Знанията на тази тема са с гриф ,, строго секретно -ИЗГОРИ, ПРЕДИ ДА ПРОЧЕТЕШ ! :mdr97: .Ще измислим научни тестове на тази тема .За провалилите се багетисти- изгаряне на клада от сурави дръва ! :mdr97: , а за тези ,които са се издънили с електронни багети- 100 тояги на голо ! :fessee:
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май   Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май EmptyСъб Апр 22, 2017 9:39 pm

И при нас има един багетист-шаман , има много ученици но най-надареният с више много кълне. Викаме му Шаманоооо , преди около три години ми поиска подарък пинпойнтер за да ми отвори уж чакрите за международният пазар но му отказах. Такава клетва ми изтряска че още ме държи , но явно е бил пиян и е изрекал грешна клетва.... Laughing
Така че внимавайте че има багетисти които имат толкова енергия че чак я продават на електроразпределителни дружества... Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май   Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май EmptyНед Апр 23, 2017 11:39 pm

Колега ОМД аз от два месеца Ви пиша с молба за цена на вашите уреди , а вие се правите че не може да четете!Ок!Поне имайте малко колегиалност!
Върнете се в началото Go down
cortex
Новобранец
Новобранец
cortex



Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май   Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май EmptyПон Апр 24, 2017 6:34 pm

lomidol написа:
Колега ОМД аз от два месеца Ви пиша с молба за цена на вашите уреди , а вие се правите че не може да четете!Ок!Поне  имайте малко колегиалност!

Цените на детекторите са по високи от миналата година,цените на моделите за които питате са:
Подводен детектор Medusa V4 е с цена 1200 лева.
Цената на стандартният пинпойнтер е 100 лева.
За технически въпроси,цени и отстъпки може да се обадите на моя тел.0988881033 - Станислав
Ако мога да ви бъда полезен с още нещо моля пишете ми лично съобщение или позвънете на даденият от мен телефон. Поздрави.


Последната промяна е направена от cortex на Пон Апр 24, 2017 6:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май   Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май EmptyПон Апр 24, 2017 9:20 pm

Началото на юни ще излезе нов компактен подводен пулс детектор с доста интересен дизайн и функции. Като цяло детектора е за износ но ще бъдат заделени 30 апарата който ще се предложат на изключително интересна цена предназначена единствено за членове на БАТСЗМ. Така че незабравяите да си подновите картите за 2017 за да не ви е яд после.... Cool Веднага щом стане готов ще има тема със снимки и клипове.
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май   Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май EmptyПон Апр 24, 2017 11:08 pm

Благодаря на Станислав за отговора и честито за първият му пост във форума.За цените ще мислим и то дълго!
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май   Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май EmptyВто Апр 25, 2017 7:17 pm

OMD Detectors
Про-Консул
Про-Консул
avatar

Брой мнения : 293
Точки : 408
Joined date : 11.01.2013
Местожителство : Lovech - 0988894567
Металдетектор : Thor


ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Yesterday at 12:20 pm Отговорете с цитат Report post to moderator or admin Lock post for new reports
Началото на юни ще излезе нов компактен подводен пулс детектор с доста интересен дизайн и функции. Като цяло детектора е за износ но ще бъдат заделени 30 апарата който ще се предложат на изключително интересна цена предназначена единствено за членове на БАТСЗМ. Така че незабравяите да си подновите картите за 2017 за да не ви е яд после.... Cool Веднага щом стане готов ще има тема със снимки и клипове.
Cool чудесно! не би било зле да домъкнеш подводния ,а и още някой друг твой детектор на панаира в Дружево , за да ги поогледаме оттук-оттам... бабо
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май   Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май EmptyЧет Апр 27, 2017 7:12 pm

Ако са готови тези новите до тогава ще донеса , ще се радвам да се видим.
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Empty
ПисанеЗаглавие: браво !   Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май EmptyЧет Апр 27, 2017 9:17 pm

Може и старите , ако не са готови новите !Даже старото вино доста често е по-добро от новото ! аперативче
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май   Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май EmptyПет Апр 28, 2017 9:24 pm

Беше избрана датата 20-ти май 2017, защото това е международният ден по Металдетектинг подкрепен от нашите приятели от Майнлаб. Успех!
Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Go_min10
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май   Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май EmptyЧет Май 04, 2017 1:43 pm

В томбола ще бъдат раздадени и 20 бр. умалени реплики от сребро проба 925 на Златната Маска

Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май DSC07967JPGYocMEtJ_sredna

Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май DSC07977JPGaDl0LYD_sredna
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май   Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май EmptyПет Май 12, 2017 9:31 pm

За всеки присъствала ще има по един безплатен брой от новото списание www.IMPERIO.BG
В списанието има страшно много интересна информация за търсачите. Има важна информация за всички нови модели металотърсачи. Интересна е и статията за металдетектинга във Великобритания.
Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май Pisani13
Върнете се в началото Go down
 
Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Откриване на сезон 2017
» Закриване на сезон 2017-хижа Каваклийка
» Сбирка на БАТСЗМ в гр. Видин

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: