Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Майнлаб wave врътка mask miladinka маск голден пират nokta GOLD tesoro deus VANQUISH nexus kupuvam Simplex 5000 TEKNETICS грунда Minelab Coil prodavam lorenz Fisher нишани Spectrum
 

 Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга

Go down 
+11
colin96
Nexus metal detectors
Рис
Aurelius
snaiperista
satir
vanbg
peneff72
adminn
ven
mdetectors.bg
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Какъв металотърсач ползвате 2017?
1. XP металотърсач
Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Vote_lcap18%Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Vote_rcap
 18% [ 10 ]
2. Garrett
Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Vote_lcap7%Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Vote_rcap
 7% [ 4 ]
3. Fisher
Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Vote_lcap38%Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Vote_rcap
 38% [ 21 ]
4. Teknetics
Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Vote_lcap2%Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
5. Makro-Nokta
Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Vote_lcap4%Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Vote_rcap
 4% [ 2 ]
6. Minelab
Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Vote_lcap7%Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Vote_rcap
 7% [ 4 ]
7. Друг Вносен
Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Vote_lcap2%Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
8. Golden Mask
Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Vote_lcap11%Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Vote_rcap
 11% [ 6 ]
9. Detech
Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Vote_lcap2%Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
10. Друг Български
Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Vote_lcap9%Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Vote_rcap
 9% [ 5 ]
Общо гласове : 55
 

АвторСъобщение
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 EmptyСъб Юли 22, 2017 9:40 pm

Само едно уточнение металотърсачът Гризли се продаваше от нас и наистина беше съставен от две платки едната Голден маск 2, а другата пулс индукционен металотърсач. Превключването ставаше по елементарен начин с едно копче и си избираш кой модул да работи. Металотърсачът беше много успешен, но сметките по продажбите му и производството изобщо не се връзваха и затова беше спрян.
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 EmptyСъб Юли 22, 2017 10:11 pm

С многото търсачи с които контактувам не им пука изобщо колко платки има детектора,целта е когато решиш да работиш с пулс или рамка просто сменяш антените и минаваш в режим на избраният апарат.Цената на хибридният апарат е по висока със 100 лева от базовият,смешно нали ? Така на практика пулса с две антени и рамка струва толкова.В момента се изработва и модулен процесорен пулс който може да се прекрепи към всеки стандартен апарат,с независимо захранване и програма за всяка антена към комплекта.




Последната промяна е направена от OMD Detectors на Съб Юли 22, 2017 10:47 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 EmptyСъб Юли 22, 2017 10:32 pm

Днес тествах различни металотърсачи на минерализирана земя със стойности по-големи от 83-84 и ми дойде на акъла, колко просто може да бъде дефиниран металотърсачи на бъдещето а именно: да бъде такъв, че да има дискриминация в земята, каквато е въздушната му дискриминация при работа в почва като тази над 84-85. Колко просто дефинирано, нали?

Един съвет: това не е свързано с темата, но ще го кажа: тези които имат Фишер голд бъг да знаят, че е на all метал наистина металотърсачите им е доста по-дълбок поне 10-15 до 20 процента говоря за алл метал без да искаминация.
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: право в десятката !   Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 EmptyНед Юли 23, 2017 11:12 am

Снайпериста или е самият анонимен, или самият снайперист е анонимният... и подкрепя сам себе си от второ, трето лице
Ей котенце-Палячо ти май много му завиждаш на човека и за това пишеш такива простотии !! :mdr97:

Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 EmptyНед Юли 23, 2017 12:36 pm

OMD Detectors написа:
С многото търсачи с които контактувам не им пука изобщо колко платки има детектора,целта е когато решиш да работиш с пулс или рамка просто сменяш антените и минаваш в режим на избраният апарат.Цената на хибридният апарат е по висока със 100 лева от базовият,смешно нали ? Така на практика пулса с две антени и рамка струва толкова.В момента се изработва и модулен процесорен пулс който може да се прекрепи към всеки стандартен апарат,с независимо захранване и програма за всяка антена към комплекта.


КОНтакт с търсачите-,,на една гьостерица растояние " :mdr97: :legio:
Спираш да се пенявиш , че имаш хибрид- спирам да се заяждам с тебе .Седаме и пушим лулата на мира
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 EmptyНед Юли 23, 2017 6:01 pm

Днеска отново правим тестове са един Колега и най страшната новина е, че при минерализация на земята над 85-86 дискриминация практически след петнадесетина сантиметър не съществува за никой металотърсач говоря за 5 стотинки от 1974 година.
За режим всички метали нещата стоят по различен начин качествените VLF металотърсачи. Показват значителни дълбочини но пак говорим Без дискриминация.
Господин производител прави металотърсач, който прави дискриминация на тези пет стотинки на дълбочина 25 см в тази земя и е направил VLF металотърсача на бъдещето, но тестваме по същия начин в съседната дупка и парче желязо Да го чуем като желязо а не като цвят.
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 EmptyНед Юли 23, 2017 7:00 pm

Рис написа:
OMD Detectors написа:
С многото търсачи с които контактувам не им пука изобщо колко платки има детектора,целта е когато решиш да работиш с пулс или рамка просто сменяш антените и минаваш в режим на избраният апарат.Цената на хибридният апарат е по висока със 100 лева от базовият,смешно нали ? Така на практика пулса с две антени и рамка струва толкова.В момента се изработва и модулен процесорен пулс който може да се прекрепи към всеки стандартен апарат,с независимо захранване и програма за всяка антена към комплекта.


 КОНтакт с търсачите-,,на една гьостерица растояние " :mdr97: :legio:
Спираш да се пенявиш , че имаш хибрид- спирам да се заяждам с тебе .Седаме и пушим лулата на мира

Няма проблеми стига да пише господаря ти а не ти,то в днешни времена блогърите взимат парици за да хвалят или плюят детектори,какво остава за членовете на форуми със зависимости.
http://md-arena.com/category/novosti-md/
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 EmptyНед Юли 23, 2017 9:51 pm

[quote="OMD Detectors"]
Рис написа:
OMD Detectors написа:
С многото търсачи с които контактувам не им пука изобщо колко платки има детектора,целта е когато решиш да работиш с пулс или рамка просто сменяш антените и минаваш в режим на избраният апарат.Цената на хибридният апарат е по висока със 100 лева от базовият,смешно нали ? Така на практика пулса с две антени и рамка струва толкова.В момента се изработва и модулен процесорен пулс който може да се прекрепи към всеки стандартен апарат,с независимо захранване и програма за всяка антена към комплекта.


 КОНтакт с търсачите-,,на една гьостерица растояние " :mdr97: :legio:
Спираш да се пенявиш , че имаш хибрид- спирам да се заяждам с тебе .Седаме и пушим лулата на мира

Няма проблеми стига да пише господаря ти а не ти,то в днешни времена блогърите взимат парици за да хвалят или плюят детектори,какво остава за членовете на форуми със зависимости.
http://md-arena.com/category/novosti-md/[/quote
изгубих поне 15 минути по горният линк.Така и не разбрах кой ми е господар-в смисъл ми плаща да лая по форумите.Ама само ако знаеш колко съм корумпиран...Плащаш , и почвам да ти играя по свирката. Мале-колко съм тъп- досега го правех за забавление , ама отсега- само и единствено за пари.Ако искаш, влез в Геотеч форума и виж как разкъсах на парчета най-голямата уста на планетата...за забавление и главно-щото се отнесе пренебрежително към първият ми пост там.Той спря да пише , забъкна се, засръбна се и темата с над 20000 посещения замря... Ти само дай долар , и глей кво стаа :mdr97:
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 EmptyНед Юли 23, 2017 10:22 pm

Да ти кажа честно на моменти ме ласкаеш,кой може да се похвали като мен че известният инж.Войнов му завижда и го плюе.... Laughing
Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 EmptyНед Юли 23, 2017 11:45 pm

Сестри, братя и някой с висока тем. Каквото повикали това се обадило ! Сега аз не съм някой анонимен, нито пак съм взел пари да хваля или плуя някой металдетектор,  със сигурност вас за врачки не ва бива грам !
До сега съм имал и работил с 5 различни металдетектора и просто сега последният ме изненада с доста добро качество като за парите си , не казвам че само той ми е харесал и 4-ят ми го биваше но беше и двойно по скъп, това е ,опитах се просто да споделя. Сега ако не вярвате на един непознат, което си е нормално това да не вярвате , ок - но да почвате да го обиждате този не познат за вас е много глупава постъпка, пак уш се правите на изобретатели !!!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 EmptyПон Юли 24, 2017 9:09 am

Рис написа:
OMD Detectors написа:
С многото търсачи с които контактувам не им пука изобщо колко платки има детектора,целта е когато решиш да работиш с пулс или рамка просто сменяш антените и минаваш в режим на избраният апарат.Цената на хибридният апарат е по висока със 100 лева от базовият,смешно нали ? Така на практика пулса с две антени и рамка струва толкова.В момента се изработва и модулен процесорен пулс който може да се прекрепи към всеки стандартен апарат,с независимо захранване и програма за всяка антена към комплекта.


 КОНтакт с търсачите-,,на една гьостерица растояние " :mdr97: :legio:
Спираш да се пенявиш , че имаш хибрид- спирам да се заяждам с тебе .Седаме и пушим лулата на мира

Колега, искам за ни изумиш със знания и смислени постове по темата, а не с нападки, обиди и емоиконки.
Бих искал да покажеш големия си инженерен потенциал със задълбочени теми и постове за хибридите, твоите разработки и т.н. Това, че във форума Геотеч си осрал някой си, не е хвалба Smile
Върнете се в началото Go down
Рис
Консул
Консул




Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 EmptyПон Юли 24, 2017 3:24 pm

OMD Detectors написа:
Да ти кажа честно на моменти ме ласкаеш,кой може да се похвали като мен че известният инж.Войнов му завижда и го плюе.... Laughing
 Някой ви е внушил , че ника на инджинера е Рис :  :soif100: :  :mdr6:
-относно въпросните хибриди , на които бяха посочени линкове към патентите :
-попрочетох отгоре-отгоре туй-онуй .Моето скромно мнение ( аз не съм на нивото на тези  гуру в детекторите ) е доста скептично.Ще има подобрение, може би ще могат да работят на маалко по-тежко орудяване от BBS , FBS  на MINELAB , но подобрение на дискриминацията в орудени почви-съмнявам се.А и надеждите за подобрена дълбочина ми се иСпаРихА.Но нищо не е сигурно !- понякога тези фирми са правели ,,димна завеса " от ялови патенти ( така се случи с Whites Electronics -патентоваха една многочестотна крътевина с превлкючване на честотите с кондензатори,малко преди DFX да излезе на пазара ! ) , а пускат на пазара нещо саФсем друго ...Да не губиме надежда , то надеждата крепи балъците... :mdr97:
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 EmptyПон Юли 24, 2017 5:28 pm

Първо да кажа, че не разбирам от детектори платки и т.н !! но според мен Бъдещето на детекторите е първо да са безжични то си личи от Деуса предполагам че най-продавания детектор незнам със сигорност .... но като гледам какво ползват колегите съм сигорен ..... за последните години ... ако някои измисли горе посочения пи + цифров аналогов както му е името във един детектор това ще е върха, само дето..... съвет към производителите влезте във 21 век и хванете направете подобрения към детекторите дисплейче някоя друга екстра нещо ново ....Казвам едно голямо БРАВО на голден маск имам чуството, че единствено той има Бъдеще от Българските производители ... не правя релама изказвам мнение ... не познавам нито един производите и не ползвам за момента Български детектор ... но при първа възможност ще си взема голден маск за проба ........ според мен ще разберете за какво говорят, когато излезе кантара на ХП ДЕУС ... АКО ИЗЛЕЗЕ щото вече се начакаххме имам тука едни 1000 лева скътани чакам да ми ги вземат от хп ама, не искат и рано или късно ще взема нещо друго..... lol! lol! И съвет към производителите пак ще си позволя да дам, не пишете а повече четете от какво се нуждаят търсачите уви аз и още много други направете клипчета във реални условия ама не тестове клипове как работят детекторите ви щото всеки като питаш на всеки детектора е най-дълбок , най добър и т.н ама никакви клипове само тестове .... а на живо е съвсем различно ... щото дълбок детектор не ти трябва когато има на всеки милиметър железа и обратното плитък и бърз детектор, не ти трябва когато няма едно желязо ... преди да взема първия си детектор четох, че ти трябват поне 3-4 детектора за да можеш на всякаде да работиш точно във този форум е сега мога да кажа че тии трябват точно ДВА ..... ГПХ .. И ДЕУС ... Направете този детектор и съм сигорен че ще има хора който ще платят много парички ...
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 EmptyПон Юли 24, 2017 9:36 pm

От Майнлаб обявиха, че през септември 2017 ще презентират новия си металотърсач, който го определят като революционен. Може би бъдещето ще се случи през септември Smile Ако става дума за новия металотърсач за самородно злато май се оформя отново пресолена манджа.
Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 16-sen10
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 EmptyВто Юли 25, 2017 9:11 am

Очаква се да се представи заместника на X-terra може би в два-три варианта, които ще работят на 4 честоти по отделно и заедно - това е новото.
Точния превод не е революционна новост а СЕНЗОЦИОННА новост Very Happy По отделно и Заедно
Ако обаче се сбаднат прогнозите и за цената ... играта е приключила, както с много от моделите на Minelab от последните 5 години - добри ВЛФ металотърсачи, на много висока цена.
Така, че бъдещето е отложено отново в далечното бъдеще.
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 EmptyВто Юли 25, 2017 1:24 pm

Това е патента на Майнлаб:

Добавено от Адринистратора:
Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Minela10
Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Minela10
Върнете се в началото Go down
IVOOO
Новобранец
Новобранец




Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 EmptyВто Юли 25, 2017 2:16 pm

mdetectors.bg написа:
Очаква се да се представи заместника на X-terra може би в два-три варианта, които ще работят на 4 честоти по отделно и заедно - това е новото.
Точния превод не е революционна новост а СЕНЗОЦИОННА новост Very Happy По отделно и Заедно
Ако обаче се сбаднат прогнозите и за цената ... играта е приключила, както с много от моделите на Minelab от последните 5 години - добри ВЛФ металотърсачи, на много висока цена.
Така, че бъдещето е отложено отново в далечното бъдеще.

Някаква информация за АТ-про 2 на гарет чува ли се?
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 EmptyВто Юли 25, 2017 2:28 pm

IVOOO написа:
mdetectors.bg написа:
Очаква се да се представи заместника на X-terra може би в два-три варианта, които ще работят на 4 честоти по отделно и заедно - това е новото.
Точния превод не е революционна новост а СЕНЗОЦИОННА новост Very Happy По отделно и Заедно
Ако обаче се сбаднат прогнозите и за цената ... играта е приключила, както с много от моделите на Minelab от последните 5 години - добри ВЛФ металотърсачи, на много висока цена.
Така, че бъдещето е отложено отново в далечното бъдеще.

Някаква информация за АТ-про 2 на гарет чува ли се?

Има забавяне и се говори за края на Септември 2017
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 EmptyВто Юли 25, 2017 2:54 pm

Rolingash написа:
Това е патента на Майнлаб:

Добавено от Адринистратора:
Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Minela10
Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Minela10

Аиде сега Войнов да коментира по същество, що за чудо е този патент.
Това е правилния момент да блесне инженерната мисъл.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 EmptyВто Юли 25, 2017 4:49 pm

mdetectors.bg написа:


Аиде сега Войнов да коментира по същество, що за чудо е този патент.
Това е правилния момент да блесне инженерната мисъл.

Този патент не е нищо повече от ново преброяване на балъците. Замислете се. Майнлаб продават двучестотни детектори от години. Уайтс имат даже 3 честотен такъв. Какво мислите ще намери детектор с 4 честоти, което не се намира с 3 или 2, че и само с една? Кой от тия високо технологични играчки блести пред другите и с какво?
Поради липса на истински пробив в технологиите, големите фирми ви предлагат пенизи, защото няма какво друго а и народа лесно се вързва на дисплейченцата.

А Войнов го остави на мира. След всичките статии които ви публикува човека през годините, какво се получи? Взехте го на мушка, защото има акъл в главата, за което му завиждате а също защото е беззащитен и не може да набие никого. Затова човека го е обърнал на сране по форумите, защото на никой не му дреме за нищо смислено и за умни хора по тия форуми няма място. Само за лъжи, манипулкации и сране.
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 EmptyВто Юли 25, 2017 5:35 pm

Абе явно тук всички си имате някакви  вражди помежду си не мога да ви разбера .... само да попитам ?този форум е направен да си мерите пишките ли ? или да си помагаме ? щото като гледам ... май си мерите пишките .. аз уважавам всеки един който разбира повече от мен... до админа, много найстина е грозно да кажете на някои хаиде сега да блъснеш инжинерна мисъл ... не може ли да използваме думички като "моля", "Благодаря" ако обичаш и т.н. .. Нексус значи ние обикновените хора който не разбираме от платки и т.н сме Балъци ли ? щом не сме със твоя детектор .... аз съм сигорен , че твоя детектор е по дълбок ама не ми се копае .. за тва ще съм си със дисплейче и ще ми е кеф ... щото металдетектинга за мен  е хоби което ми доставя удоволствие !!!  ти като човек който разбира що не ни обясниш на прост език защо, не става този детектор и защо мислиш, че 4-те чистоти работещи заедно няма да са ефикастни ?
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 EmptyВто Юли 25, 2017 5:37 pm

Nexus metal detectors написа:
mdetectors.bg написа:


Аиде сега Войнов да коментира по същество, що за чудо е този патент.
Това е правилния момент да блесне инженерната мисъл.

Този патент не е нищо повече от ново преброяване на балъците. Замислете се. Майнлаб продават двучестотни детектори от години. Уайтс имат даже 3 честотен такъв. Какво мислите ще намери детектор с 4 честоти, което не се намира с 3 или 2, че и само с една? Кой от тия високо технологични играчки блести пред другите и с какво?
Поради липса на истински пробив в технологиите, големите фирми ви предлагат пенизи, защото няма какво друго а и народа лесно се вързва на дисплейченцата.

А Войнов го остави на мира. След всичките статии които ви публикува човека през годините, какво се получи? Взехте го на мушка, защото има акъл в главата, за което му завиждате а също защото е беззащитен и не може да набие никого. Затова човека го е обърнал на сране по форумите, защото на никой не му дреме за нищо смислено и за умни хора по тия форуми няма място. Само за лъжи, манипулкации и сране.

AKA Интроника ще е нещо доста интересно и двете честоти, които ще работят едновременно ще са с по-различна задача при дискриминацията в по-минерализирани почви. Мисълта ми е дали Minelab не са патентовали нещо подобно. За това призовавам за експиртното Ви мнение - нали на патетнта пише основното нещо на английски.
А инж. Войнов не се нуждае от защитата ти, защото има точно 3 статии, а те за неговия капацитет са само капка в океана.
Тук се сещам, че ти не си ни радвал с някоя тема относно твоите разработки и визия за бъдещето на металотърсачите.
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 EmptyВто Юли 25, 2017 5:42 pm

Nexus Minelab GPZ 7000 Блести пред другите детектори видях го на живо 20 инча хамър коинт ... и остави тва ама и дислейче има !!!! Цена 8800 паунда lol! във Великобритания
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 EmptyВто Юли 25, 2017 8:30 pm

http://www.freepatentsonline.com/y2016/0041292.pdf
прегледах патента и без да съм специалист мога да предположа,че в недалечно бъдеще ще се появи GPZD7000 с точна дискриминация и онагледяване на детектирания обект(имам предвид показване на съответен символ, а не образ на обекта в реално време) на дисплея. Влиянието на почвата ще бъде напълно изключено. Tогава ще видим цена на металотърсач,която ще надхвърли и наи-смелите ни очаквания...Всички знаем стила на  Codan Corp....
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга   Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга - Page 3 EmptyСря Юли 26, 2017 2:09 am


Вто Юли 25, 2017 5:30 pm
http://www.freepatentsonline.com/y2016/0041292.pdf
прегледах патента и без да съм специалист мога да предположа,че в недалечно бъдеще ще се появи GPZD7000 с точна дискриминация и онагледяване на детектирания обект(имам предвид показване на съответен символ, а не образ на обекта в реално време) на дисплея. Влиянието на почвата ще бъде напълно изключено. Tогава ще видим цена на металотърсач,която ще надхвърли и наи-смелите ни очаквания...Всички знаем стила на Codan Corp...



И аз си го помислих, ама си казах чакай да си замълча lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
 
Бъдещето на металотърсачите и металдетектинга
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Бъдещето на металдетектинга
» това ли е бъдещето!
» РАБОТНИ ЧЕСТОТИ НА МЕТАЛОТЪРСАЧИТЕ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: