Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
голден врътка kupuvam nexus Simplex пират miladinka deus prodavam Minelab Spectrum Coil 5000 wave mask tesoro Fisher TEKNETICS lorenz маск грунда GOLD Майнлаб VANQUISH nokta нишани
 

 Детектор на Мохарем

Go down 
+83
emilio
B.K.
Hadjiev
atina
бобо
alibaba.razboynika
sdsds
qnus123
lizimaxy
mironimo
Симпличио
vanko853
jorodi
pirat1944
rahan
Mark Antoni
Kolev
neron66
adventurer
salkata
Mladencho
buntar.1971
don
ivanasen
solid
pavli_q
Jack911
ivo13
Stradivarius
Селския
deso
imperio
borisov
мерцедес G клас
www
wave
mateus
Mythbusters
vanhalen
naskokz
apolon
mdetectors.bg
kopa4
iskren1974
VIKING
joroaik
Чумата
pantera
ztdmp
magnetron!
N@SKO
кирката
zlatko
obekt117
роки
Satan Claus
saiganica
muhlio21
gog
wallb2
SAGITTARIUS
Golden Mask
pgd
maksim12
dobo67
adminn
trakieca
хаймана
Petronii
FILIP2
nasko75
ztec
kokolino
maximus_kn
mitko
pechkata
deadman_
makedonski
maslinata
laki
gordianus
PlovdivTrakiq
kuprqnov
87 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
АвторСъобщение
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Детектор на Мохарем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 2 EmptyВто Ное 16, 2010 10:31 pm

моят е сас 4 копчета 2в1 за дискриминацията ясно на 5 ама треша като го дигна над 3 става малко нестабилен иначе страхотна машинка
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Детектор на Мохарем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 2 EmptyЧет Ное 18, 2010 7:06 pm

Моят също е с 4 копчета за основните настройки,но има и други.Има цк за двете антени,цк за ръчен и фиксиран земен баланс и цк за изключване на дискриминацията. Доволен съм,ама на колегата makedonski е уникален. Мохарем се е постарал доста с неговия. Направо му завидях.
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Детектор на Мохарем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 2 EmptyЧет Ное 18, 2010 7:19 pm

колега моя го имам от 3дни и направо се шашкам от резолтатите които показва с тази малка антенка неискам да казвам за сантиметри щото ще се омаже и тая тема но това е един наистина добар апарат
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Детектор на Мохарем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 2 EmptyЧет Ное 18, 2010 7:51 pm

И аз работя с малката. С нея съм свикнал и ми е удобен. Наистина дава добри резултати. Много ме кефи дискриминацията. Като поработиш с него,ще разбереш за какво става въпрос. Аз го имам от доста време и съм го тествал навсякъде.
Върнете се в началото Go down
makedonski
Легионер
Легионер
makedonski



Детектор на Мохарем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 2 EmptyЧет Ное 18, 2010 8:15 pm

Аз съм работил повече с голямата антена и да ви кажа дълбочината на апарата значително е на доста по добро ниво.Зависи от това на какъв терен се работи.Аз по принцип търкам повече из полето и за това работя с голямата да сдобивам повече опит с нея и защото повечето колеги търсят с малката антена.
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Детектор на Мохарем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 2 EmptyПет Ное 19, 2010 8:53 am

тук в моя краи е адски уродено и незнам с по-голямата антена как ще се даржи а за дискриминацията нямам думи cheers cheers
Върнете се в началото Go down
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata



Детектор на Мохарем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 2 EmptyСря Дек 22, 2010 11:52 am

аз съм с 32 земете си няма да съжелявате толкова сам му свикнал 4е търкам само на замърсени терени като лозя например ако зимате машина зимаите с четери копчета
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Детектор на Мохарем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 2 EmptyСъб Яну 01, 2011 10:11 am

Честита нова година и на Мохарем.Пожелавам му много успехи през новата година.Да е жив и здрав и да ни радва с неговите уреди.
Върнете се в началото Go down
хаймана
Легионер
Легионер
хаймана



Детектор на Мохарем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 2 EmptyПет Яну 21, 2011 4:52 pm

No super21
Върнете се в началото Go down
хаймана
Легионер
Легионер
хаймана



Детектор на Мохарем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 2 EmptyПет Яну 21, 2011 5:01 pm

Здравейте колеги занимавах се със занаята преди 10тина години но ме хвана емиграцията по онова време на почит бяха гадулките и аз имах една Търновска после Миладинка след нея Варненска ,Сега гледам и ма нови апарати и със добри възможности .Чета за някави мухаремки който сефте чувам Можели малко помощ ? къде се произвежда тази машина и връзка със майстора ,цени и т.н. ако има и саит за реклама със моделите също ще ми е от полза .Благодаря ви за хубавия форум и успена всички пожелавам на ден по една (сестерция) май така се казваше ще се връщам пак къ занаята та за напред ще питам доста super21 super21
Върнете се в началото Go down
хаймана
Легионер
Легионер
хаймана



Детектор на Мохарем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 2 EmptyПет Яну 21, 2011 6:25 pm

благодаря колега laki както знаеш немога все -още да пиша ЛС .Една молба кажи от кой крана БГ е този майстор мохарем и ако не ти представлява трудност някоя цена кажи за тази със 4 рите копчета .БЛАГОДАРЯ Cool
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Детектор на Мохарем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 2 EmptyПет Яну 21, 2011 10:40 pm

Ако си позабравил да работиш,по-добре си поръчай този с двете копчета.Той също става за работа.
Върнете се в началото Go down
хаймана
Легионер
Легионер
хаймана



Детектор на Мохарем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 2 EmptyПет Яну 21, 2011 11:06 pm

Не се и съмнявам ,че е добра .А колкото до забравянето мисля ,че все ,едно е да забравиш да караш колело например ,нищо лично , искам машина която да бърка дълбоко аз сам ,да мога да си настройвам грундбалас и чуствителност праг, И същевременно когато пожелая ,да мога да ползвам пълна дискриминация , за брега на дунав например та така давайте предложения
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Детектор на Мохарем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 2 EmptyПет Яну 21, 2011 11:10 pm

Аз работя по бреговете на Струма.Мисля,че ще се справи и по бреговете на Дунав.За дискриминацията мога да кажа,че е уникален.Сам ще разбереш що за уред е.
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Детектор на Мохарем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 2 EmptyНед Яну 23, 2011 5:59 pm

Някои може ли да ми даде линк да видя тестовете на мохарем??? голд
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Детектор на Мохарем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 2 EmptyНед Яну 23, 2011 6:06 pm

deadman_ написа:
Някои може ли да ми даде линк да видя тестовете на мохарем??? голд

http://vbox7.com/user:kalitron?p=allvideos
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




Детектор на Мохарем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 2 EmptyНед Яну 23, 2011 7:04 pm

http://vbox7.com/user:kalitron?p=allvideos[/quote]
Колега "maximus_kn" нищо лично към теб , найстина апарата на Мохарем си е много добър за гаражен ,но ако се вземе факта ,че струва сигурно около 500 лева ,то за тия пари ще си купиш фабричен апарат със същите възможности и дори по-добър cheers
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Детектор на Мохарем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 2 EmptyНед Яну 23, 2011 7:11 pm

голд
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




Детектор на Мохарем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: за детекторите на мохарем   Детектор на Мохарем - Page 2 EmptyНед Яну 23, 2011 7:54 pm

Не стряскай хората с тези 500лв,цените са доста по ниски.
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




Детектор на Мохарем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: детектора на мохарем   Детектор на Мохарем - Page 2 EmptyПон Яну 24, 2011 9:33 am

Кьм този дето все ми слага минуси за репутация [-]-ЗНАЕШ ЛИ КВО ЗНАЧИ - Б.Х. ЧЕ МИ СЛАГАШ МИНУСИ.
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Детектор на Мохарем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 2 EmptyПон Яну 24, 2011 11:50 am

"laki" Кажими нещо повече за апаратите на Мохарем интересува ме тази 2в1 и как са на рудата свирят ли черните ласкави камани???

cheers cheers cheers
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




Детектор на Мохарем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: ЗА апарати те на мохарем   Детектор на Мохарем - Page 2 EmptyПон Яну 24, 2011 1:54 pm

Здрасти колега.Значи аз сьм от Южна Бьлгария и ходя на разходки главно по нивите.Няколко пьти сьм ходил и по Родопите на гости на приятели.Никога не сьм имам проблем с този апарат.Може би аз не сьм попадал на много орудено място,не искам да заблудя никой.При нас няма такива камьни и скали и немога да ти отговоря на вьпроса откровенно.Доста хора имат такива апарати нека и те си кажат мнението по вьпроса.
Върнете се в началото Go down
хаймана
Легионер
Легионер
хаймана



Детектор на Мохарем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 2 EmptyПон Яну 24, 2011 3:39 pm

Колега Мохарем казва ,че прави апарат според човека , и не се нуждае от реклама затова няма нови клипове . даи емаил да ти дам скаипе да си поговориш със него много е разбрано момчето .
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Детектор на Мохарем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 2 EmptyПон Яну 24, 2011 6:01 pm

при мен има такива камани и машинката работи добре
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Детектор на Мохарем - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 2 EmptyПон Яну 24, 2011 9:19 pm

trakieca написа:
[url=http://vbox7.com/user:kalitron?p=allvideos
http://vbox7.com/user:kalitron?p=allvideos[/quote[/url]]
Колега "maximus_kn" нищо лично към теб , найстина апарата на Мохарем си е много добър за гаражен ,но ако се вземе факта ,че струва сигурно около 500 лева ,то за тия пари ще си купиш фабричен апарат със същите възможности и дори по-добър cheers[/quote]


Колега тракиец,аз не съм с детектор на мохарем,а с друг детектор гаражно производство.
За тези 500лв,които казваш,че струва апарата на мохарем за същите ще вземеш заводски апарат много по-нисък клас,много по-плитък и като цяло много по-нескопосън като общо понятие.Единственото предимство е,че е заводска сглобка и се предполага,че ще се чупи по-малко.
Такива като теб дето си нямат и понятие,защо въобще вземат отношение по темите ?
Уважавам на всеки мнението,но по някога е неумислено

И на тези дето слагат постоянно минуси от мене Б.Х
Върнете се в началото Go down
 
Детектор на Мохарем
Върнете се в началото 
Страница 2 от 17Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
 Similar topics
-
» REX метал детектор
» NOS метал детектор
» Нов детектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: