Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
prodavam deus miladinka GOLD врътка Spectrum VANQUISH голден Coil kupuvam Fisher грунда lorenz Майнлаб Minelab пират нишани маск 5000 nexus wave TEKNETICS Simplex nokta tesoro mask
 

 Детектор на Мохарем

Go down 
+83
emilio
B.K.
Hadjiev
atina
бобо
alibaba.razboynika
sdsds
qnus123
lizimaxy
mironimo
Симпличио
vanko853
jorodi
pirat1944
rahan
Mark Antoni
Kolev
neron66
adventurer
salkata
Mladencho
buntar.1971
don
ivanasen
solid
pavli_q
Jack911
ivo13
Stradivarius
Селския
deso
imperio
borisov
мерцедес G клас
www
wave
mateus
Mythbusters
vanhalen
naskokz
apolon
mdetectors.bg
kopa4
iskren1974
VIKING
joroaik
Чумата
pantera
ztdmp
magnetron!
N@SKO
кирката
zlatko
obekt117
роки
Satan Claus
saiganica
muhlio21
gog
wallb2
SAGITTARIUS
Golden Mask
pgd
maksim12
dobo67
adminn
trakieca
хаймана
Petronii
FILIP2
nasko75
ztec
kokolino
maximus_kn
mitko
pechkata
deadman_
makedonski
maslinata
laki
gordianus
PlovdivTrakiq
kuprqnov
87 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
АвторСъобщение
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Детектор на Мохарем - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 16 EmptyЧет Мар 06, 2014 9:05 pm

atina написа:
Тука пишките  ли си мерите бе .... или споделяте наблюдения от уреди и производители самонаказание 

Извинявам се за спама колега  Спамене 
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Детектор на Мохарем - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 16 EmptyЧет Мар 06, 2014 9:12 pm

https://www.youtube.com/watch?v=v3kFXh7zlbw

мислех,че си се светнал за тези запетаи ..и всичко в едно изречение ,ама явно не си от наи-досетливите  Shocked Явно страдаш от"разчетворение на личността"  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Детектор на Мохарем - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 16 EmptyЧет Мар 06, 2014 9:36 pm

sdsds написа:
https://www.youtube.com/watch?v=v3kFXh7zlbw

мислех,че си се светнал за тези запетаи ..и всичко в едно изречение ,ама явно не си от наи-досетливите  Shocked Явно страдаш от"разчетворение на личността"   Very Happy 
Виж щото са колеги и пишат от един комп единия ден  единия пише на другия ден другия му отговаря  Laughing  
https://www.imperio.biz/t7746p90-topic#98659
Щото нямат време за по едно кафе да се видят и да си поговорят /напиши му бележка и я залепи на компа  пак става/сега точно е сезона на златните ние от Варна доматите ги ядем с колците а картофите с бомби ги вадим  не знаем как е нали нали  sunny 
стига простотии ,поне аз спирам  знаеш ли кои хотел се намира до почивната базата на полицията на златните колега alibaba.razboynika
Върнете се в началото Go down
kopa4
Преторий
Преторий
kopa4



Детектор на Мохарем - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 16 EmptyПет Мар 07, 2014 9:23 pm

alibaba.razboynika написа:
и ползваме служебен компютър,в офиса е,и който иска,или има работа го ползва,така че No 
-Я,кажи за кого работиш в зл. пясъци.??-ей охлюв, като си лепнал някакъв педераски аватар и си мислиш че плашиш някой ли??-я ми кажи ся ти как да се срещнем ..... Idea Idea 
Върнете се в началото Go down
Hadjiev
Легионер
Легионер
Hadjiev



Детектор на Мохарем - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 16 EmptyПет Мар 07, 2014 10:28 pm

 Чеверме 
Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



Детектор на Мохарем - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 16 EmptyПет Мар 07, 2014 11:39 pm

alibaba.razboynika написа:
ти май се бъзикаш с нас,работното ни място е цялото черноморско крайбрежие,не мога да кажа утре къде ще бъдем,шефа има вериги от хотели по морето,и където стане проблем,ние отиваме и оправяме проблема,а ти вечно няма да се криеш под полата на жена си,все някой ден ще си подадеш главата от там,имам и профил във фейсбук,там имам снимки с цялата бригада,,,,сопаджии,,,че такива като теб са,,,,,,,гола вода,мисля че се изразих правилно,да ни разбереш и без по вече да се заяждаш с нас,културно ти го казваме,щото после шефа може да вземе нещата на лично, внимание 



Приятел ,стига ве ,плашиш ме . affraid 
Това дето го пишеш не е много достоверно , но каквато и да е истината това твоето си е помиярска работа .

Аз лично съм бил свидетел на много добра производителност на Мохаремка .
 cheers 
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Детектор на Мохарем - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 16 EmptyСъб Мар 08, 2014 10:24 pm

kopa4 написа:
alibaba.razboynika написа:
и ползваме служебен компютър,в офиса е,и който иска,или има работа го ползва,така че No 
          -Я,кажи за кого работиш в зл. пясъци.??-ей охлюв, като си лепнал някакъв педераски аватар и си мислиш че плашиш някой ли??-я ми  кажи ся ти как да се срещнем ..... Idea Idea 

Колега "момчето" е от вашия край но иска да се прави на Варненец   Laughing Very Happy Laughing Cool
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Детектор на Мохарем - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 16 EmptyСря Мар 12, 2014 3:08 pm

Днес направихме една разходка ,но е много кално. Ако времето е с нас,до два дни ще може да се организираме и да направим обещания тест на RELAX DETECTOR .
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Детектор на Мохарем - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 16 EmptyСъб Мар 15, 2014 7:18 pm

[quote="maximus_kn"]Днес направихме една разходка ,но е много кално. Ако времето е с нас,до два дни ще може да се организираме и да направим обещания тест на RELAX DETECTOR .[/quote] днеска е 3ти ден да чакаме ли още,  bounce bounce или сега е много топло Razz Razz 
Върнете се в началото Go down
saiganica
Легионер
Легионер
saiganica



Детектор на Мохарем - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 16 EmptyСъб Мар 15, 2014 11:44 pm

alibaba.razboynika написа:
Нещастници,що хулите човека който казва истината,защо ми го защитавате тоя ******чо,,,мохарем,ами мене колко пъти ме ,,уши,,с едни пари,уж дава гаранции на апаратите си,но като се повреди апарата и си плащаш като поп за ремонта,а ония хора ги познавам,не е един и същ човек,двама различни човека са,и са женени и имат деца,кой е ****** не знам,обаче не са те а май си ти наско,,,със тези хора се виждаме на съборите,и тебе наско те познавам кой си как се казваш и от къде,така че внимавай какво говориш за хора които не ги познаваш извън форума,единя е борец,а за другия няма да ти кажа щото ,,,,ако си мераклия мога да те запозная с тях,а пирата ми звъни,е,,и имал голяма желание да се срешне на някой събор,,,че да си поговорите на 4 очи,,и аз съм навит,и тогава да се разбере кой е ****** и кой не е ,,, внимание 
  Като сте толкова СТРАШНИ защо не отидете при Мохарем лично да се оправяте ами тука  мускули показвате?????
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Детектор на Мохарем - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 16 EmptyПон Мар 17, 2014 9:06 am

Трябваше да пристигнат колеги от друг град,но не дойдоха. За това се забавихме. Искаха да сравним машините , с които те работят. Времето е идеално за работа. Ще има видео , на което ще се види как работи. Далеч съм от мисълта да правя реклама , или обратното на апарата . Има си предимства и недостатъци,които ще се покажат.Ако някой е толкова нетърпелив,или иска да види ,нека заповяда. Няма да върна никой. Който иска да тества , да заповяда.Само един колега прояви интерес,но той не можа да дойде с неговите хора.Ще е по-добре,когато има и други колеги на теста .
Върнете се в началото Go down
pirat1944
Легионер
Легионер
pirat1944



Детектор на Мохарем - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 16 EmptyЧет Мар 20, 2014 8:48 pm

какво сте се заяли с човека апаратите на мохарен не стават какво да ви разправям по вече а за табани изобщо пък не стават,проверено е така че май има тука хора които се правят на герои като копача и тем подобни и що не се видим бе копач щом си толкова ербап я кажи къде да се видим че май се правиш на мъж а искаш май да гризнеш някое дърво*******гъотверен
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Детектор на Мохарем - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 16 EmptyЧет Мар 20, 2014 10:36 pm

pirat1944 написа:
какво сте се заяли с човека апаратите на мохарен не стават какво да ви разправям по вече а за табани изобщо пък не стават,проверено е така че май има тука хора които се правят на герои като копача и тем подобни и що не се видим бе копач щом си толкова ербап я кажи къде да се видим че май се правиш на мъж а искаш май да гризнеш някое дърво*******гъотверен
Не се занимавай с maximus_kn  гейче pirat1944 щото той вече ще те изтърбуши от към отзад   Laughing  Very Happy  Laughing нема да те бави
Другите все се съобразяваме малко с твоите психо отклонения , но колегата няма да ти прости ,отиди при него в Кюстендил и ще си посрещнеш пролетта както ти се полага  Laughing Very Happy Laughing 
Върнете се в началото Go down
emilio
Про-Консул
Про-Консул




Детектор на Мохарем - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 16 EmptyНед Мар 23, 2014 9:02 am

И  аз вече съм s Мохарем.уж времеено но ще видим.Представи се повече от добре cheers cheers
Върнете се в началото Go down
Hadjiev
Легионер
Легионер
Hadjiev



Детектор на Мохарем - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: ?   Детектор на Мохарем - Page 16 EmptyНед Апр 20, 2014 12:56 am

ас о4аквам клип и сравнениа на релакс които са обе6тани от бая одавна...я сподлете тоя релакс има ли не6то по добро от мохаремка ??? кви са предимствата Smile))  Cool Cool Cool 
Върнете се в началото Go down
kokolino
Новобранец
Новобранец




Детектор на Мохарем - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 16 EmptyЧет Ное 13, 2014 3:58 pm

колеги,моля спешно за някакъв номер на мухарем.Номерата на които му звънях са изключени.А ми се развали машината.Някой ако може да помогне предварително благодаря
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



Детектор на Мохарем - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 16 EmptyЧет Ное 13, 2014 4:31 pm

kokolino написа:
колеги,моля спешно за някакъв номер на мухарем.Номерата на които му звънях са изключени.А ми се развали машината.Някой ако може да помогне предварително благодаря
Мохарема не си е в БГ,каза ми ,че по-някое време на декември ще се завърне!
Върнете се в началото Go down
kokolino
Новобранец
Новобранец




Детектор на Мохарем - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 16 EmptyЧет Ное 13, 2014 5:49 pm

благодаря колега за бързата реакция
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Детектор на Мохарем - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 16 EmptyЧет Ное 13, 2014 6:39 pm

Това не е добър пример за сервиз Very Happy
Върнете се в началото Go down
kokolino
Новобранец
Новобранец




Детектор на Мохарем - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 16 EmptyСря Ное 19, 2014 8:26 pm

Абе аз един път я пращах на ремонт ама като си я получих,пак не вървеше добре,и си купих фишер ф 75 и тази я оставих. На всичко отгоре си поръчах голяма пита и тя не работи добре, защото е изметната.Язък за 500 те лева. сега реших да я правя то пък няма сервиз,мъка!!!!!!!!!!!!!!Българска работа.
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



Детектор на Мохарем - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 16 EmptyЧет Ное 20, 2014 10:03 pm

kokolino написа:
Абе аз един път я пращах на ремонт ама като си я получих,пак не вървеше добре,и си купих фишер ф 75 и тази я оставих. На всичко отгоре си поръчах голяма пита и тя не работи добре, защото е изметната.Язък за 500 те лева. сега реших да я правя то пък няма сервиз,мъка!!!!!!!!!!!!!!Българска работа.
Нямам намерение или личен интерес да защитавам или да вземам страна ,но мисля,че на всеки може да му се наложи да отсъства и да лиши някого от внимание... Cool скара
важното е да сме живи и здрави и да сме късметлии!!!
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



Детектор на Мохарем - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 16 EmptyПет Ное 21, 2014 12:03 pm

Здрасти колега,коки то и мен ако знаеш как ме хвърлиха в храстите,и аз като тебе до гуша ми беше дошло от гаражните бангии,направо станах спонсор на Еконт,и реши жената да ме зарадва,за рожденния ми ден,с едно хубаво нещо,и това нещо е Гарет про,чисто ново ,и аз нали знам как е тука и ги питам тези от магазина,до тук добре обаче дали си имат тука сервиз,а те оооо ама то без сервиз тука ако няма нямало как да продават апаратите,е успокоиха ме,и аз с радост поръчах,и на другия ден хоп пратката дойде,да ама не,изпищя ми говорителя на апарата,обадих им се за повредата,и почнаха сега едни мъки,мъки ти казвам,така казаха да го пратя в София,а те после щели да го пратят в Германия,и немеца щял да го види как е дали е пипано или не,обаче тези от магазина ми казаха че нямало да е все пак безплатно,някаква малка сума щял съм да платя,след като получа обратно апарата си,и тази малка сума шяла да е е към 200,,,,300лв,е казвам аз колеги от де се навъдиха такива, бааааси ,бандити,обадих се в магазина поне говорителя да ми пратят и ги питам каква ще цената,ооооо 30лв,направо ми отрязаха главата,а аз ги питам абе хора вий редовно пиете ли си хапчетата,в обикновен електронен магазин този говорител струва 2,50лв,купих 2,,,какво да казвам тука са всичките едни смешници,а Мохарем е най на големия,и той един смешник,завлече ме с един чисто нов апарат,и сега се прави на дявол,ни пари обратно ни апарат,е на такива хора как им се казва,,апарата отиде при него не за ремонт,а да му слага още тонал,демек щеше да става двутонален,,,,о то каква стана,
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Детектор на Мохарем - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 16 EmptyПет Ное 21, 2014 1:17 pm

Това е България,не се чуди.
Върнете се в началото Go down
Moharem
Преторий
Преторий
Moharem



Детектор на Мохарем - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 16 EmptyПет Ное 21, 2014 4:47 pm

Привет от Финландия ! Следя редовно форума.Отдаде ми се възможност да посетя тази страна за неопределено време. Реших да се възползвам. Живот и здраве на 17 декември се прибирам и продължавам дейността си с металдетектинга. Колега lizimaxy, желая ти здраве и обявявам публично,че  като се прибера ще те възмездя с чисто нов уред Релакс. Ако не си доволен след това ми връщаш уреда ,а аз ще ти възстановя сумата от 300 лв. , каквато е цената на втора употреба уред, какъвто беше при мен. Желая успех на всички колеги !
Върнете се в началото Go down
jorodi
Преторий
Преторий




Детектор на Мохарем - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детектор на Мохарем   Детектор на Мохарем - Page 16 EmptyПет Ное 21, 2014 5:12 pm

Moharem написа:
Привет от Финландия ! Следя редовно форума.Отдаде ми се възможност да посетя тази страна за неопределено време. Реших да се възползвам. Живот и здраве на 17 декември се прибирам и продължавам дейността си с металдетектинга. Колега lizimaxy, желая ти здраве и обявявам публично,че  като се прибера ще те възмездя с чисто нов уред Релакс. Ако не си доволен след това ми връщаш уреда ,а аз ще ти възстановя сумата от 300 лв. , каквато е цената на втора употреба уред, какъвто беше при мен. Желая успех на всички колеги !

Възмезди ме и мен с едно апаратче като си почнал, ама да му сложиш повече ТОНАЛ Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
Детектор на Мохарем
Върнете се в началото 
Страница 16 от 17Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» REX метал детектор
» NOS метал детектор
» Нов детектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: