Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
prodavam deus nexus голден Spectrum VANQUISH kupuvam Minelab Coil tesoro грунда TEKNETICS врътка mask nokta Fisher Simplex пират miladinka lorenz 5000 Майнлаб GOLD wave маск нишани
 

 WORDDETECTORS SOFIA некоректни към клиент

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



WORDDETECTORS SOFIA некоректни към клиент Empty
ПисанеЗаглавие: WORDDETECTORS SOFIA некоректни към клиент   WORDDETECTORS SOFIA некоректни към клиент EmptyНед Дек 15, 2019 5:29 pm

Така ,моята сага със тях започна преди месец при телефонно обаждане от моя страна към магазина им .Исках да поръчам екран за минелаб е трак ,момичето ми каза че няма проблем но трябжа да ги платя предварително и цената е между 150 .....200 лв !!.Така накрая се оказа че са и дали грешна цена и тези 150 лв изчезнага .актуалната цена е 100 евро ,съгласих се и на тази цена и направих банков превод на тяхна сметка във евро 200 евро за 2 бройки .Срокът за доставка ми обесниха че е 25...30 дена ,слен тези 30 дена им позваних да разбера какво става със поръчката ииииии.....изненадаааа пред коледна трябва да изчакам още 30 дена ако не дами върнат парите .При което от непрофеционално отношение и некомпетентнос поисках да ми върнат обратно парите по банков път .........ииииии пак изненадааа обажда се лубесно момче и ми обеснява че ще имам комеционни около 30 леваПРОСТО ОСТАНАХ БЕС ДУМИ ОТ ТОЗИ МАГАЗИН ВНИМАВАИТЕ КОЛЕГИ
Върнете се в началото Go down
xp fan
Легионер
Легионер
xp fan



WORDDETECTORS SOFIA некоректни към клиент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: WORDDETECTORS SOFIA некоректни към клиент   WORDDETECTORS SOFIA некоректни към клиент EmptyНед Дек 15, 2019 8:50 pm

От грък кво очакваш, даже си минал тънко
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



WORDDETECTORS SOFIA некоректни към клиент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: WORDDETECTORS SOFIA некоректни към клиент   WORDDETECTORS SOFIA некоректни към клиент EmptyНед Дек 15, 2019 10:18 pm

xp fan написа:
От грък кво очакваш, даже си минал тънко
E ....не накрая се наложи да претеснявам приятел да отскочи до магазина им на буливаед Българиа да вземе парите от там и така минах без такси някакви.......А бе няма да направя покупка от тях за напред за това го качих във форума дане бере ядове и друг колега
Върнете се в началото Go down
 
WORDDETECTORS SOFIA некоректни към клиент
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Отзив за GM3 от клиент в Англия ... XP или GM ???
» Некоректни колеги в раздел Купува/Продава/Подарява

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: