Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Minelab пират TEKNETICS tesoro deus маск Spectrum kupuvam Fisher врътка нишани mask Simplex голден грунда miladinka GOLD prodavam Майнлаб Coil 5000 VANQUISH lorenz wave nexus nokta
 

 Нов ъпдейт на Simplex+ 2020

Go down 
+5
jagler
Kiril62
bogo
Golden Mask
mdetectors.bg
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Empty
ПисанеЗаглавие: Нов ъпдейт на Simplex+ 2020   Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 EmptyЧет Мар 19, 2020 8:39 pm

Това е предварителното видео на новия ъпдейт, който се очаква за Симплекс+
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов ъпдейт на Simplex+ 2020   Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 EmptyСъб Мар 28, 2020 9:01 pm

През последната седмица имаме много запитвания относно новия софтуер. Все още не са финализирани нещата. Доколкото знам той се подготвя на база събрани мнения и съвети от търсачи от цял свят.
Тъй като в България вече има продадени над 200 симпекс плюс и то само за 4 месеца е нормално интересът да е голям. Ще ви държим в течение. Също така ще направим и специално филмче за преинсталирането.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов ъпдейт на Simplex+ 2020   Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 EmptyСъб Апр 04, 2020 7:38 pm

Очаквайте скоро update на Симплекс Ето едно предварително видео но ъпдейта ще бъде активен ако го видите на страницата на нокта макро

https://www.noktadetectors.com/metal-detector/simplex-metal-detector/

Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов ъпдейт на Simplex+ 2020   Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 EmptyСъб Апр 04, 2020 10:16 pm

Ще има втора програма парк и алл метал е преместена най-отдясно.
До показателя за батерията има и много важен индикатор-съдържанието на железен оксид.

Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Img-8110
Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Img-0b10
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов ъпдейт на Simplex+ 2020   Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 EmptyНед Апр 05, 2020 4:16 pm

Покажи му на турка как да си направи полигон, че са смешни с тия дупки Smile
Какво ми прави впечатление в тоя клип



Една и съща монета (предполагам 1TL) на сравнително малка дълбочина при всеки мах дава различно VDI - 50-70, същата монета като я сложи по-дълбоко VDI става 70-90 .
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов ъпдейт на Simplex+ 2020   Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 EmptyНед Апр 05, 2020 7:02 pm

Нека да излезе окончателния вариант на update и да се пооправи времето и ще отидем да тестваме нещата аз им изпратих достатъчно камъни тухли и така насетне така, че очаквам още по-добри неща още не е пуснат окончателния вариант. аз го изчакам за да направя следващата ми поръчка направо с новия софтуер за да не го преинсталирам аз.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов ъпдейт на Simplex+ 2020   Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 EmptyЧет Апр 09, 2020 9:33 pm

Ето казах му и виж вече направил добре нещата Smile
Върнете се в началото Go down
bogo
Новобранец
Новобранец




Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов ъпдейт на Simplex+ 2020   Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 EmptyПет Апр 10, 2020 6:52 pm

Теста хубав,ама от коментарите само яваш успях да преведа .https://2img.net/i/fa/i/smiles/icon_biggrin.png
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов ъпдейт на Simplex+ 2020   Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 EmptyПет Апр 10, 2020 9:45 pm

bogo написа:
Теста хубав,ама от коментарите само яваш успях да преведа .https://2img.net/i/fa/i/smiles/icon_biggrin.png

Във видеото Окай Канмаз споделя сравнението на версия 02,68 с версия 02,76 при откриването на монета от една турска лира на дълбочина 45 см в почвата. При старата версия сигналът е слаб и накъсан , без ВДИ , а с новата версия сигналът е отчетлив и има показание на ВДИ за вида на метала (на екрана) , което се вижда ясно на видеото. Освен това , при включването апаратът се отваря бързо , а не да става това забавено , както при старата версия. Преди търсене той прави първо грунд баланса и тогава започва да търси.
Върнете се в началото Go down
bogo
Новобранец
Новобранец




Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов ъпдейт на Simplex+ 2020   Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 EmptyСъб Апр 11, 2020 2:55 pm

Благодаря Кире.Хубаво е човек да знае по-вече езици.
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов ъпдейт на Simplex+ 2020   Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 EmptyПон Апр 13, 2020 1:14 pm

Колеги в ю-тубе има толкова много видео за симплекса,особено руски и тестове и сравнения с други известни скъпи апарати,за парите си този си заслужава,също така и ванкуиш 540 ,но е по-скъп.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов ъпдейт на Simplex+ 2020   Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 EmptyПон Апр 13, 2020 9:41 pm

Свири на прясно изкопаната дупка, не на парата Smile

Понеже нямам в момента 1TL взех че тествах с 2 лв.
1TL - 26.15 mm
2лв - 26.5 mm



Верно със стария софтуер, че новия още го няма ..., ама все пак.
Въздушно Simplex+ 50см, в земята на 28 см слаб сигнал без VDI на 35 см няма никой, къде ги тия 45 см ?!
Simplex-a се грундира на тази почва с число 40-45, което според мен означава лека почва.
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов ъпдейт на Simplex+ 2020   Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 EmptyПон Апр 13, 2020 10:36 pm

Golden Mask написа:
Свири на прясно изкопаната дупка, не на парата Smile

Понеже нямам в момента 1TL взех че тествах с 2 лв.
1TL - 26.15 mm
2лв - 26.5 mm



Верно със стария софтуер, че новия още го няма ..., ама все пак.
Въздушно Simplex+ 50см, в земята на 28 см слаб сигнал без VDI на 35 см няма никой, къде ги тия 45 см ?!
Simplex-a се грундира на тази почва с число 40-45, което според мен означава лека почва.

2 лева на 28 см със слаб сигнал??? Това метал детектор ли е или метла?
Сега на мода са такива метли дето ловят прашинки на метър на въздух. на народа ще му отнеме време да разбере, че от тия метли метал детектор за сериочна работа не става.
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов ъпдейт на Simplex+ 2020   Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 EmptyПон Апр 13, 2020 11:24 pm

Симплекса съм почти сигурен че е същата платформа като макро рейсъра и другите нокти, ако е така няма място за хвалби.
Рейсъра въздушно 50ст ги чуваше на 50см с нел торнадо, но в земята на 25см ги даваше желязо, и друг минус при тези машини е че малко по дълбок сигнал винаги пт две посоки е черен.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов ъпдейт на Simplex+ 2020   Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 EmptyВто Апр 14, 2020 12:21 pm

kronos555 написа:
Симплекса съм почти сигурен че е същата платформа като макро рейсъра и другите нокти, ако е така няма място за хвалби.
Рейсъра въздушно 50ст ги чуваше на 50см с нел торнадо, но в земята на 25см ги даваше желязо, и друг минус при тези машини е че малко по дълбок сигнал винаги пт две посоки е черен.

Най-добре знаят онези, които пробват да направят сонди за Симплекс, т.е. доста по-различни са нещата, до колкото може да са разбични за ВЛФ

Аз направих доста ивнересно видео за сравнение на Simplex+ и то със стария софт. и Minelab Vanquish 540 Very Happy
Гледайтте и пишете тук:
https://www.imperio.biz/t11208-topic#123979
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов ъпдейт на Simplex+ 2020   Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 EmptyВто Апр 14, 2020 1:01 pm

Може би с по-нов софтуер някои недостатъци на симплекса ще се оправят,докато на ванкуиша 540 няма как пък и аз знам че апарат на който няма грунд баланс попада в любителската категория.Направете тест със симплекс и Х тера 705 например.?
Върнете се в началото Go down
idakieff
Новобранец
Новобранец




Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов ъпдейт на Simplex+ 2020   Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 EmptyВто Апр 14, 2020 2:33 pm

На ванкиша зад батериите има юесби порт , но дали е за това да се вкарва нов софт или за друго не знам ,гледах го в едно руско видео
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов ъпдейт на Simplex+ 2020   Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 EmptyПет Апр 17, 2020 1:23 am

idakieff написа:
На ванкиша зад батериите има юесби порт , но дали е за това да се вкарва нов софт или за друго не знам ,гледах го в едно руско видео
Да има отвор за юсб и е за ъпдейт,обаче за сега нямало нов...!
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов ъпдейт на Simplex+ 2020   Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 EmptyПет Апр 17, 2020 7:33 pm

Новия абдейт е готов,всеки може да си го свали от тук.

Сваля се файла за ъпдейт. Разархивира се. Инсталира се програмата за ъпдейт. После включвате Симплекса към компютъра. Ако Уиндоус има нужда от допълнителни драйвъри, потвърждавате. При някой пита 2 пъти.
Пускате вече инсталираната програма. Избирате файла за ъпдейт от разархивираната папка select file. Избирате detect device, за да открие Симплекса. Накрая start update

https://www.noktadetectors.com/metal-detector/simplex-metal-detector/?fbclid=IwAR3fQe44SqEWSkAdIDKr25ksiFflQn1fFbBv_UYhpkU4EtRYhtuHL0WoZu4

Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов ъпдейт на Simplex+ 2020   Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 EmptyПет Апр 17, 2020 9:23 pm

Вече е инсталиран , само време и възможност за тестове трябва да намеря.
Промяната е голяма .
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов ъпдейт на Simplex+ 2020   Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 EmptyСъб Апр 18, 2020 10:54 am

Много е дълбок и много ''квака''

Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов ъпдейт на Simplex+ 2020   Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 EmptyСъб Апр 18, 2020 7:34 pm

Инсталирах и аз новия софтуер, инсталацията мина много лесно и не ми създаде никакви проблеми, за разлика от приложението на Minelab с което се борих 3 дни че компютъра не можеше да разпознае детектора .
Първите ми впечатления са че под орудени камъни и керамика нищо не се е променило, откъм дълбочина има напрадък но ще се види как се държи детектора ''на ход'' при максимална чувствителност.
Утре теста ще е на полигон, специално намерих монета 1TL да я сложа на 45 см . Smile
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов ъпдейт на Simplex+ 2020   Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 EmptyНед Апр 19, 2020 12:19 pm

На моя полигон който изкара шест години при различни метеорологични условия с един и същ апарат, с един и същ тестов метал, съм получавал разлики от по 20 процента, така че това не е миродавно.
Като се оправи ситуацията, миродавен ще е паралелния тест.
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов ъпдейт на Simplex+ 2020   Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 EmptyНед Апр 19, 2020 1:02 pm

vanbg написа:
Вече е инсталиран , само време и възможност за тестове трябва да намеря.
Промяната е голяма .
Въздушно колко хваща 1лв.?
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов ъпдейт на Simplex+ 2020   Simplex - Нов ъпдейт на Simplex+ 2020 EmptyЧет Апр 23, 2020 9:05 am

Гледам сега от 21.04.20г. са качили и по-нов ъбдейт версия-2.77 някакви подобрения по пинпойндера и звука на слушалките!Поне тепърва ще има развитие по този детектор. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
 
Нов ъпдейт на Simplex+ 2020
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 24x13cm. Сонда за Nokta Makro #Simplex
» Ъпдейт на софтуера на The Legend - процедура по инсталиране на софуера
» Нови търсещи сонди за металотърсач NOKTA MAKRO Simplex

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Nokta-
Идете на: