Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
5000 kupuvam Spectrum lorenz Simplex Coil пират miladinka грунда Майнлаб deus Minelab Fisher mask nokta tesoro VANQUISH nexus врътка маск голден нишани TEKNETICS prodavam wave GOLD
 

 TESORO CIBOLA -мнения

Go down 
+13
stater
amm
guardia pretoriana
pgd
severus
slavitoooo
www
markantony
maksim
stan960
imperio
sony147
sc
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
pgd
Консул
Консул




tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO CIBOLA -мнения   tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 EmptyНед Мар 14, 2010 8:18 pm

нямат разлика
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO CIBOLA -мнения   tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 EmptyСря Мар 24, 2010 10:32 pm

първо излизане с цибола , добро апаратче с отлична дълбочина бърза скрост на възтоновиване отлична дискриминация идеален за търсене на монетки , включваш и търсиш .
tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Pict3704.th
tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Pict3706.th
tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Pict3705.th
tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Pict3717.th
tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Pict3716.th
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO CIBOLA -мнения   tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 12:19 am

Кой е по добрия избор Минелаб х тера 705 или цибола
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO CIBOLA -мнения   tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 9:27 am

според мен циболата колега.... преди време звънях в шумен исках да си взема хтерра70 нямаше оше 705 човека ми каза да ги забравя като машини били плитки но пък от друга страна чел съм постове на колеги коита са си доволни ....все пак моето мнение е че циболата е по дълбока
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO CIBOLA -мнения   tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 10:04 am

Според мен колеги без да искам да засягам никого Minelab X-Terra705 е поне с класа над всичко носещо марката Tesoro а колкото до г-н Румен Кънев от Шумен аз лично досега колкото пъти съм го питал за качествата на даден детектор то толкова пъти съм получавал взаимно противоречащи се мнения и достигнах до извода че той просто хвали това което има в момента в наличност и гледа да го продаде естествено като задължително ти пробутва една от неговите бобини които вдигат дълбочината поне с 30 санта.Аз не мога да проумея едно как може Minelab да допускат такъв човек да ги представлява в България който плюе де факто точно по тях твърдейки че даден уред не става за нищо.
:mdr6:
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO CIBOLA -мнения   tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 12:45 pm

колега сигурно е така за Румен говоря иначе циболата бих я сменил само за апарата който ти си написал под аватара си Very Happy тесоро ,фишер,минелаб.уайтс все тая бачкайте с кеф
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO CIBOLA -мнения   tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 1:14 pm

stater написа:
Според мен колеги без да искам да засягам никого Minelab X-Terra705 е поне с класа над всичко носещо марката Tesoro а колкото до г-н Румен Кънев от Шумен аз лично досега колкото пъти съм го питал за качествата на даден детектор то толкова пъти съм получавал взаимно противоречащи се мнения и достигнах до извода че той просто хвали това което има в момента в наличност и гледа да го продаде естествено като задължително ти пробутва една от неговите бобини които вдигат дълбочината поне с 30 санта.Аз не мога да проумея едно как може Minelab да допускат такъв човек да ги представлява в България който плюе де факто точно по тях твърдейки че даден уред не става за нищо.
:mdr6:
ето го новия дилар на Минелаб , голям специалист е и много познава техниката направо е готов
ти си луд бре , исказал си се много неподготвен май .


lol! lol!
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO CIBOLA -мнения   tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 3:47 pm

колегата си е фен на минелаб според мен нищо че хтера 705 е класа над циболата тя пък е сантиметри в дълбочина над него Very Happy
Върнете се в началото Go down
nik
Легионер
Легионер




tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO CIBOLA -мнения   tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 6:56 pm

pgd написа:
колегата си е фен на минелаб според мен нищо че хтера 705 е класа над циболата тя пък е сантиметри в дълбочина над него Very Happy

на маса
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO CIBOLA -мнения   tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 7:00 pm

Немската цибола е май най- добрия вариант
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO CIBOLA -мнения   tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 10:39 pm

колега само съм чувал за нея май е с някакъв различен чип уж по дълбока незнам интересно ми е тия новите циболи с по високия звук как са....
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO CIBOLA -мнения   tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 1:15 pm

Днес пристигна!!Колеги от днес съм горд собственик на Сибола в уникално състояние!!!Чакам с нетърпение да спрат ветровете да я видим в действие!!!
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO CIBOLA -мнения   tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 1:45 pm

колега остави малко сигнали и за колегите с minelab Very Happy шега не се обиждайте.... до преди малко коментирах с жената че не е от първа важност апарата (тя е любител фотограф и ползва полупрофесионален апарат) колкото мерака на човека. много цветни сигнали колега cheers
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO CIBOLA -мнения   tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 2:44 pm

Ще свърши работа убеден съм,поне докато пуснат новия тежон super21
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO CIBOLA -мнения   tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 4:58 pm

И кога ще го пуснат този нов модел на Теджон и ако не е тайна в какво ще е по-различен от предишния.
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO CIBOLA -мнения   tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 12:05 pm

Чакаме,колега всички го чакаме,но за проучване сиболката е трепач!!!Днес я тествах и вчера малко,много леко апаратче!!!На пинпойнт може би и ще бие тежона в дискриминация или ще е равна с него!!!За стандартните антени говорим 8-9инча!В дискриминация е по плитка около 3-4см от тежона,но дискриминатора,като че ли е по добър от на тежона!?!?!Не съм свикнал още на звука й,но така ми се струва от първите тестове!!!Златото го реже на същото място както и тежона.Засега толкоз по нататък и в реални условия ще пиша как е.
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO CIBOLA -мнения   tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 EmptyВто Апр 20, 2010 3:37 pm

Сиболката се превръща в мини тежон с малко иноваций!!Е само,че по дълбока ама нищо Laughing
Върнете се в началото Go down
vdinkova
Новобранец
Новобранец




tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: tesoro cibola в Стара Загора?   tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 EmptyПон Авг 13, 2012 2:07 pm

Здравейте, колеги! Да има случайно сред Вас притежател на Tesoro Cibola, който да е от Стара Загора?
Върнете се в началото Go down
vdinkova
Новобранец
Новобранец




tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO CIBOLA -мнения   tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 EmptyСря Авг 15, 2012 5:45 pm

За sony147:

Малко спамя, за което се извинявам, но не мога да пиша все още ЛС. Може ли да ми пратиш някакъв e-mail за връзка?
Благодаря предварително.
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO CIBOLA -мнения   tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 EmptyВто Мар 04, 2014 9:54 am

Коя е най подходящата  2DD сонда  за Тesoro Cibola дали 10 х 12“ DD оригиналната на Tesoro или SEF,ULTIMATE,NEL.....

tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 7126186ktesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 7126224y
tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 7126192q
tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 7126195z
tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 7126200H
tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 7126208N


Последната промяна е направена от pavli_q на Вто Мар 04, 2014 11:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO CIBOLA -мнения   tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 EmptyВто Мар 04, 2014 11:23 pm

Шашо 2 
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TESORO CIBOLA -мнения   tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 EmptyВто Мар 04, 2014 11:53 pm

Някой дали е пробвал този модел?

tesoro - TESORO  CIBOLA  -мнения - Page 2 7126297D
Върнете се в началото Go down
 
TESORO CIBOLA -мнения
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Мнения за Tesoro
» Tesoro Vaqero или Tesoro Tejon
» продавам антена 10х12" за TESORO ( Tejon, Cibola, Lobo, Vaguero;)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Tesoro-
Идете на: