Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Simplex deus Spectrum маск 5000 lorenz nokta kupuvam nexus VANQUISH tesoro Minelab prodavam Майнлаб врътка TEKNETICS нишани Coil голден mask Fisher miladinka пират GOLD грунда wave
 

 Форума на Slavitoooo

Go down 
+65
tepes
Джони
vende
мерцедес G
vale
danio1978
Magikman
leo 1
monetar
sitalk
индиана джоунс
Teres
sc
vaskonti
jenjpr
ivan113
adminn
tchoci
тато
dukavataz
бушон
Avrelian
elinor
deultum
bumbum
comander
nikito
xenon
pechkata
топи
zempar
hercones
naikon42
vasilevs
cosmopolitania
aiko
severus
K7650
Aemilivs
pet1r90
stater
amm
diabloGT
BLISSTООL
Михаил Ш.
Primus Pilus
BEKS
Moharem
aureus
NERON
sony147
Ancient Hunter
rock
pulsar
kuprqnov
Golden Mask
yaponetsa
Kiril62
djasko
stan960
PlovdivTrakiq
gaqco64
imperio
van
slavitoooo
69 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АвторСъобщение
pechkata
Джадай
Джадай




Форума на  Slavitoooo - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Slavitoooo   Форума на  Slavitoooo - Page 38 EmptyПон Авг 23, 2010 9:59 pm

slavitoooo написа:
Джони написа:
slavitoooo написа:
Как можа да си помислиш такива неща за мен ? Това е недоразумение !

Тая от ляво що си мислиш ,че се е изкривила тъй -това е от носенето на провизии тя отговаря за тила ,влачи вода ,ядене ,лопати ,палатки сега е седнала да почине малко ! Пък другата използвам да брои само алтъните ,тя е пребоядисана блондинка ,пребоядиса се само щото можела да брои - ще речеш гола била -ами гола от тези тръни дрехи не им останаха пък и жегата си я бива !

Не не е това което си мислиш ! Момичетата просто имат хъс и желание да работят !

Ей, момченце, какво стана, изпратили момите по живо по здраво? Изгрей бе, слънце sunny , ти пощуря по това ново ДжиПи... Да не подпали към Щатите за първата демонстрация?

Абе кви моми аз за тебе се вардя :fessee: !
Форума на  Slavitoooo - Page 38 Dsc0166611111

Новото Джипи ,че ме нерви нерви ме - като го взема ще спре да ме нерви ! Обаче има ли някой специалист ( биолог ) - да каже ей това животно какво е ?
Това е носорог-гасеница - мисля че от него се люпи голямата шарена пеперуда...
Върнете се в началото Go down
vaskonti
Преторий
Преторий




Форума на  Slavitoooo - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Slavitoooo   Форума на  Slavitoooo - Page 38 EmptyПон Авг 23, 2010 10:45 pm

Слави, аз се сещам какво е. на тоя пълзящия жена му му е сложила рогче Laughing
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Форума на  Slavitoooo - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Slavitoooo   Форума на  Slavitoooo - Page 38 EmptyВто Авг 24, 2010 1:24 am

Знам аз, че за мен се вардиш.



Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
Форума на  Slavitoooo - Page 38 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Форума на  Slavitoooo - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Slavitoooo   Форума на  Slavitoooo - Page 38 EmptyСъб Авг 28, 2010 1:58 pm

Форума на  Slavitoooo - Page 38 1761big

Uploaded with ImageShack.us
Форума на  Slavitoooo - Page 38 854big

Uploaded with ImageShack.us
Форума на  Slavitoooo - Page 38 191thumb

Uploaded with ImageShack.us
Форума на  Slavitoooo - Page 38 666big

Uploaded with ImageShack.us
Форума на  Slavitoooo - Page 38 154thumb

Uploaded with ImageShack.us
Форума на  Slavitoooo - Page 38 4854big

Uploaded with ImageShack.us
Е това сме ние......... Laughing


Всяко идиотско начинание има своето философско оправдание.
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Форума на  Slavitoooo - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Slavitoooo   Форума на  Slavitoooo - Page 38 EmptyСъб Авг 28, 2010 3:45 pm

Форума на  Slavitoooo - Page 38 Dsc018262222

Ходих да си потърся малкото смоче дето ми събираше монети , облегнат на колата свирнах два- три пъти ! Вече бях се отказал но изведнъж чух съскане зад мен !

Форума на  Slavitoooo - Page 38 Dsc01767111

А сега , който иска нека вземе Деуса !!!
Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Форума на  Slavitoooo - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Slavitoooo   Форума на  Slavitoooo - Page 38 EmptyНед Авг 29, 2010 9:53 am

slavitoooo написа:
Форума на  Slavitoooo - Page 38 Dsc018262222

Ходих да си потърся малкото смоче дето ми събираше монети , облегнат на колата свирнах два- три пъти ! Вече бях се отказал но изведнъж чух съскане зад мен !

Форума на  Slavitoooo - Page 38 Dsc01767111

А сега , който иска нека вземе Деуса !!!
Laughing Laughing Laughing
А е Славчо този дето търка отдолу на подписа ти да не е Митко - прилича на него кат го гледам как бърза...?
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Форума на  Slavitoooo - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Slavitoooo   Форума на  Slavitoooo - Page 38 EmptyНед Авг 29, 2010 7:22 pm

Джони написа:
Знам аз, че за мен се вардиш.



Хайде бре кукло де се губиш- откачих !
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Форума на  Slavitoooo - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Slavitoooo   Форума на  Slavitoooo - Page 38 EmptyПон Авг 30, 2010 3:04 pm

Не съм се загубила. Бях по твоя край Very Happy , да видя дали ще ми хареса. Демек, на оглед! Very Happy
[img]Форума на  Slavitoooo - Page 38 Dsc58559.th

Окъпах се в прохладните води на Черни осъм.



Ходих из горите, търсих стъпките, твоите и на предците.



Изкачих се нависоко, да видя какво виждат очите ти.

[url=



Даже и къщичка си харесах! Very Happy

[url= Very Happy

Прекрасно е! Няма какво друго да се каже!


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
Форума на  Slavitoooo - Page 38 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Форума на  Slavitoooo - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Slavitoooo   Форума на  Slavitoooo - Page 38 EmptyПон Авг 30, 2010 7:05 pm

Моме въртиш сучиш все към мене гледаш да дойдеш , да не е само заради Троянската сливова ???

Няма лошо ела за повече да те кача горе в Балкана високо да ти покажа белите орли !
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Форума на  Slavitoooo - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Slavitoooo   Форума на  Slavitoooo - Page 38 EmptyПон Авг 30, 2010 7:25 pm

slavitoooo написа:
Моме въртиш сучиш все към мене гледаш да дойдеш , да не е само заради Троянската сливова ???

Няма лошо ела за повече да те кача горе в Балкана високо да ти покажа белите орли !

Ти пък! Аз Троянската сливова мога си я пия и в къщи, няма що да идвам чак там заради нея. Пък да не ти казвам, че има и кой да ми я свари.


Пък за идването, фитили не ми пускай, че както ми хареса небето над Балкана, може да дойда...завинаги! Тогас ша та видя ко прайш!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
Форума на  Slavitoooo - Page 38 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Форума на  Slavitoooo - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Slavitoooo   Форума на  Slavitoooo - Page 38 EmptyПон Авг 30, 2010 8:40 pm

Джони написа:
Пък за идването, фитили не ми пускай, че както ми хареса небето над Балкана, може да дойда...завинаги! Тогас ша та видя ко прайш!
Не дей да плашиш човека, леко полеко, докато му хвърлиш примката, после няма на къде да бяга. Така директно, ще му видиш петите...
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Форума на  Slavitoooo - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Slavitoooo   Форума на  Slavitoooo - Page 38 EmptyПон Авг 30, 2010 9:08 pm

tepes написа:
Джони написа:
Пък за идването, фитили не ми пускай, че както ми хареса небето над Балкана, може да дойда...завинаги! Тогас ша та видя ко прайш!
Не дей да плашиш човека, леко полеко, докато му хвърлиш примката, после няма на къде да бяга. Така директно, ще му видиш петите...

Така ли се прави?! Не знаех. Не съм се научила примки да хвърлям. Ще ме научиш ли? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
Форума на  Slavitoooo - Page 38 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
saiganica
Легионер
Легионер
saiganica



Форума на  Slavitoooo - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Мерак!   Форума на  Slavitoooo - Page 38 EmptyПон Авг 30, 2010 10:08 pm

Абе то има нещо там но е като -мерака!И те държи като силна ракия-Троянска!А че на
Славито са му дигнали мерника е ясно!И добре че не се натискам много току виж на
звънеца познато лице-пищов,детектор и ....тояга!Кой както смогне да бяга!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Форума на  Slavitoooo - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Slavitoooo   Форума на  Slavitoooo - Page 38 EmptyПон Авг 30, 2010 10:27 pm

saiganica написа:
Абе то има нещо там но е като -мерака!И те държи като силна ракия-Троянска!А че на
Славито са му дигнали мерника е ясно!И добре че не се натискам много току виж на
звънеца познато лице-пищов,детектор и ....тояга!Кой както смогне да бяга!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Ми да се беше натиснал та да пробваш дали аджеба ша та огрее, ма то затуй стиснато са иска. Very Happy Very Happy Very Happy Някои го могат, други - не. Пък нали знаеш приказката за лисицата и гроздето?! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
Форума на  Slavitoooo - Page 38 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Форума на  Slavitoooo - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Slavitoooo   Форума на  Slavitoooo - Page 38 EmptyПон Авг 30, 2010 10:46 pm

Smile
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Форума на  Slavitoooo - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Slavitoooo   Форума на  Slavitoooo - Page 38 EmptyПон Авг 30, 2010 11:05 pm



Ей оставете ми булката на мира малко да ме няма и веднага им намигате !



Форума на  Slavitoooo - Page 38 01s
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Форума на  Slavitoooo - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Slavitoooo   Форума на  Slavitoooo - Page 38 EmptyВто Авг 31, 2010 10:48 am

Джони написа:
Така ли се прави?! Не знаех. Не съм се научила примки да хвърлям. Ще ме научиш ли? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
slavitoooo написа:


Ей оставете ми булката на мира малко да ме няма и веднага им намигате !



Форума на  Slavitoooo - Page 38 01s
Тръгнах и аз да уча кучето, как се яде салам...
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



Форума на  Slavitoooo - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Slavitoooo   Форума на  Slavitoooo - Page 38 EmptyВто Авг 31, 2010 1:04 pm

Слави,я напиши малко за Деуса,как се ба4ка с него,по-добър ли е от другите ХР.Преди ка4ваше по някоя сним4ица с тежона и сабята и се надъхвахме,сега нещо май нямаш мерак.
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Форума на  Slavitoooo - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Slavitoooo   Форума на  Slavitoooo - Page 38 EmptyВто Авг 31, 2010 3:09 pm

кършака написа:
Слави,я напиши малко за Деуса,как се ба4ка с него,по-добър ли е от другите ХР.Преди ка4ваше по някоя сним4ица с тежона и сабята и се надъхвахме,сега нещо май нямаш мерак.


Кършаче ко да ти кажа за Деуса ? Казах ,че ще го взема и го взех! Отгоре нали виждаш ,че и смок пазач си имам за него ! По принцип си мълча ! Каквото е трябвало да напиша за Деуса и ХР съм го написал !



Който може да направи този тест с същия диаметър антена по същия начин с който и да е апарат без серията GPX с монета от 10ст да ми се обади ! От руските форуми също чакам да ми се обади някой ама викат че не може ли да ми намерят номера на GSMа Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Форума на  Slavitoooo - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Slavitoooo   Форума на  Slavitoooo - Page 38 EmptyВто Авг 31, 2010 9:09 pm

slavitoooo написа:
кършака написа:
Слави,я напиши малко за Деуса,как се ба4ка с него,по-добър ли е от другите ХР.Преди ка4ваше по някоя сним4ица с тежона и сабята и се надъхвахме,сега нещо май нямаш мерак.


Кършаче ко да ти кажа за Деуса ? Казах ,че ще го взема и го взех! Отгоре нали виждаш ,че и смок пазач си имам за него ! По принцип си мълча ! Каквото е трябвало да напиша за Деуса и ХР съм го написал !



Който може да направи този тест с същия диаметър антена по същия начин с който и да е апарат без серията GPX с монета от 10ст да ми се обади ! От руските форуми също чакам да ми се обади някой ама викат че не може ли да ми намерят номера на GSMа Laughing Laughing Laughing
Че много слабо чува колония на 30см. ....
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Форума на  Slavitoooo - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Slavitoooo   Форума на  Slavitoooo - Page 38 EmptyВто Авг 31, 2010 9:17 pm

pechkata де пък я видя таз колония ! Слушай добре какво приказва човека 19мм е монетата тоест наши 10 ст . и като прибавиш диаметъра на антената който е 22,5 см виж кво се получава !
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Форума на  Slavitoooo - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Slavitoooo   Форума на  Slavitoooo - Page 38 EmptyВто Авг 31, 2010 9:21 pm

slavitoooo написа:
pechkata де пък я видя таз колония ! Слушай добре какво приказва човека 19мм е монетата тоест наши 10 ст .
Ееее малка колония де...
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



Форума на  Slavitoooo - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Slavitoooo   Форума на  Slavitoooo - Page 38 EmptyВто Авг 31, 2010 9:25 pm

scratch 10ст на 30см , очень хорошо
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Форума на  Slavitoooo - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Slavitoooo   Форума на  Slavitoooo - Page 38 EmptyВто Авг 31, 2010 9:26 pm

zempar написа:
scratch 10ст на 30см , очень хорошо
Че Маската и тя ги чува...
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Форума на  Slavitoooo - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Slavitoooo   Форума на  Slavitoooo - Page 38 EmptyВто Авг 31, 2010 9:29 pm

pechkata написа:
zempar написа:
scratch 10ст на 30см , очень хорошо
Че Маската и тя ги чува...

Печка антената на ДЕУСА е 22,5 см !
Върнете се в началото Go down
 
Форума на Slavitoooo
Върнете се в началото 
Страница 38 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» За хората и форума ..........
» Правила на форума
» ПОВЕДЕНИЕ И ДЬРЖАНИЕ ВЬВ ФОРУМА

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: