Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
врътка голден TEKNETICS нишани Fisher грунда GOLD wave nexus маск deus nokta Spectrum mask Майнлаб tesoro Simplex VANQUISH prodavam lorenz 5000 miladinka пират Coil Minelab kupuvam
 

 противоречиво за нов радар

Go down 
+7
slavitoooo
Golden Mask
stan960
PlovdivTrakiq
naikon42
aiko
remetalk
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Гост
Гост




противоречиво за нов радар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: противоречиво за нов радар   противоречиво за нов радар - Page 2 EmptyНед Окт 18, 2009 10:26 pm

samo nokta li? mi kvo stana s proslovutiq gpx4500??neshto sprqha s reklamite tuk scratch
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



противоречиво за нов радар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: противоречиво за нов радар   противоречиво за нов радар - Page 2 EmptyНед Окт 18, 2009 10:50 pm

Тръгнах аз с надеждата да пипна това чудо , тази техология на бъдещето .....!
Натиснах здраво педала на газта, но гадните ченгета навсякъде дебнеха с радари, явно се бяха поохарчили през летните отпуски и сега гледаха да наваксат.
Минах тунела на магистралата а GPS-а показваше 64км до целта и пристигане след 13ч
противоречиво за нов радар - Page 2 91160702
( от мой познат знаех че в събота работят до 13-14ч както им е кеф), трябваше да ускоря за да не ми е напразно пътуването .....
180
противоречиво за нов радар - Page 2 180h
200
противоречиво за нов радар - Page 2 200yt
Тъкмо се успокоих че ще пристигна на време и взе че заваля
противоречиво за нов радар - Page 2 Dyjda
Бях много разочарован, може би нямаше да се докосна до шампиона този ден Sad ..... до
модерната технология на Нокта Инженеринг.
... а после и на дъгата ...
противоречиво за нов радар - Page 2 Dygata

Карах кат Шумахер, изпреварвах отляво, отдясно бях нагъл като бакшиш и самонадян като шофьор на маршрутка, минах два пъти на червен светофар но бях близо до целта !
противоречиво за нов радар - Page 2 17102009141
Най после пристигнах - 13:06
противоречиво за нов радар - Page 2 17102009143
Магазина.....
противоречиво за нов радар - Page 2 17102009145


Щях да взема два поне ( един за мен, един за slavitoooo ) ама ударих на камък, магазина не работеше, а на вратата няма работно време. Обадих се на един номер сложен на вратата и отреща любезно ми отговориха че нямат много бройки ( от Голден Кинг) имали само два и ако съм дойдел другата седмица може и да няма ( много се харчели ) affraid
Върнете се в началото Go down
aureus
Новобранец
Новобранец
aureus



противоречиво за нов радар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: противоречиво за нов радар   противоречиво за нов радар - Page 2 EmptyНед Окт 18, 2009 11:18 pm

Хехехехе евала Владо тва Ауди кат самолет бе!!!!! Във 13:02ч. си с 200 по магистралата, а пък в 13:06 в Пловдив What a Face What a Face What a Face ...с една дума опрай си часовнико на таблото Laughing Laughing Laughing иначе чекаме продължението на аферата с НОКТА-та, ако може па със снимки на заподозрените тоа път обаче Laughing
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



противоречиво за нов радар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: противоречиво за нов радар   противоречиво за нов радар - Page 2 EmptyНед Окт 18, 2009 11:20 pm

доста METAXA трябва да изпие човек за да проработи тва нещо http://tektosdetector.com/xa1.html
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




противоречиво за нов радар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: противоречиво за нов радар   противоречиво за нов радар - Page 2 EmptyПон Окт 19, 2009 12:02 am

deultum написа:
доста METAXA трябва да изпие човек за да проработи тва нещо http://tektosdetector.com/xa1.html

плюс Диазепам 50 мг поне Laughing
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



противоречиво за нов радар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: противоречиво за нов радар   противоречиво за нов радар - Page 2 EmptyПон Окт 19, 2009 5:55 am

potomyk написа:
samo nokta li? mi kvo stana s proslovutiq gpx4500??neshto sprqha s reklamite tuk scratch
Za tozi slu4ai,nesa nujni mnogo reklami. Smile
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



противоречиво за нов радар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: противоречиво за нов радар   противоречиво за нов радар - Page 2 EmptyПон Окт 19, 2009 2:15 pm

aureus написа:
Хехехехе евала Владо тва Ауди кат самолет бе!!!!! Във 13:02ч. си с 200 по магистралата, а пък в 13:06 в Пловдив What a Face What a Face What a Face ...с една дума опрай си часовнико на таблото Laughing Laughing Laughing иначе чекаме продължението на аферата с НОКТА-та, ако може па със снимки на заподозрените тоа път обаче Laughing
Часовника на таблото е напред, копчето с което се сверява не ми работи от една година, не ми се занимава да го правя ....
Много съм се навил да си купя Нокта, ще ходя през седмицата някой ден Wink
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




противоречиво за нов радар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: противоречиво за нов радар   противоречиво за нов радар - Page 2 EmptyПон Окт 19, 2009 2:34 pm

като гледам е минимум 2.5 а може и 3.0 ... километража в някои случаи върви мноооого по-бързо от часовника Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




противоречиво за нов радар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: противоречиво за нов радар   противоречиво за нов радар - Page 2 EmptyПон Окт 19, 2009 6:35 pm

Както и да е километража не е най-важния в случая. Сюжета на този фото разказ е добър като замисъл, дори бих казал направо увлекателен. Остава да вкараш още динамика и интрига. Още по увлекателно ще е, ако поради липса на готова продукция, домакините те изпратят с мисия до фабриката в Турция. А там като им видиш и полигона за изпитания с 1000 екстри, направо може да се получи - разказ с неочакван край. противоречиво за нов радар - Page 2 Icon_wink противоречиво за нов радар - Page 2 Icon_lol 

Очакваме продължение на сагата НОКТА ..... или "Противоречиво за нов радар"
 
Върнете се в началото Go down
 
противоречиво за нов радар
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Искам помощ за гео радар.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: