Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
врътка Minelab Fisher TEKNETICS miladinka маск нишани GOLD Coil VANQUISH грунда Spectrum prodavam tesoro nokta пират Майнлаб 5000 nexus голден lorenz mask Simplex kupuvam deus wave
 

 Problem s Enigma

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
potrebitel
Новобранец
Новобранец




Problem s Enigma Empty
ПисанеЗаглавие: Problem s Enigma   Problem s Enigma EmptyСъб Сеп 26, 2009 10:50 am

Imam enigma na Krasi ot Montana. Buksata na pitata dade na kyso i sega ne6te da raboti ma6inkata. bez pitata sushto ne6te. Otvorih ma6inkata i vutre ima nadpisani 4ipove stoqt si nomerata. Koi moje da e povreden i kak da go zamenq ? Blagodarq predvaritelno
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Problem s Enigma Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problem s Enigma   Problem s Enigma EmptyСъб Сеп 26, 2009 12:49 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 12:27 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Moharem
Преторий
Преторий
Moharem



Problem s Enigma Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problem s Enigma   Problem s Enigma EmptyСъб Сеп 26, 2009 5:20 pm

potrebitel написа:
Imam enigma na Krasi ot Montana. Buksata na pitata dade na kyso i sega ne6te da raboti ma6inkata. bez pitata sushto ne6te. Otvorih ma6inkata i vutre ima nadpisani 4ipove stoqt si nomerata. Koi moje da e povreden i kak da go zamenq ? Blagodarq predvaritelno
Значи по-горе колегата правилно те е посъветвал. Най - правилно и редно , е чийто си е апарата мастора му да си го ремонтира. Не че нещо и няма да се намери кой да ти го оправи , но след като си накъсил антената съвсем логично е да има проблеми в апарата. Според мен след късото от антената е настъпило изменения в самия апарат , не само в чиповете повреда , а и може да му е нужно донастройване на антената. За това потърси си Краси , преди да си осложнил нещата.
Върнете се в началото Go down
 
Problem s Enigma
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Garrett GTI 2500 Problem !!!
» ПРОДАВАМ ENIGMA Profi 1
» Продавам ENIGMA COOL Продадена

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: