Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
miladinka врътка пират Майнлаб GOLD Coil kupuvam Spectrum nexus грунда lorenz нишани wave Fisher deus 5000 tesoro маск Minelab Simplex nokta VANQUISH mask TEKNETICS prodavam голден
 

 Работите ли с багети?

Go down 
+45
maradji1
RelicHuntingVT
chiko
inranxan
TyT
Preparator
mateus
maksim12
vasko_87
jagler
ROKI83
Petronii
sitalk
gudjola
ton69
stran
ztdmp
индиана джоунс
magnetron!
koko bg
pechkata
www
бушон
4орта
Radislav
deultum
Aemilivs
PlovdivTrakiq
yaponetsa
kodokan
stan960
K7650
snowbur
pavlinbass
Primus Pilus
slavitoooo
BEKS
aiko
FOX
NERON
djasko
gaqco64
Avrelian
топи
paco
49 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




Работите ли с багети? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 2 EmptyСря Сеп 30, 2009 10:30 pm

Primus Pilus написа:
aiko написа:
Ето предизвикателство за радиестезистите: Заравям 50 грама злато на 20 санта в земята, където аз си избера. Идва човека и му очертавам кръг с радиус 20 метра. Ако ги намери с точност половин метър му давам 1000 лева, ако не той ми дава 500 лв. Има ли желаещи?
Колега не си губи парите.Щото ако ти докарам човек ще го намери на със 95% сигурност Wink .
По добре виж колегата "кършака" какво ти е написал за "проветрените" предмети.
Радиестезията си е факт с по-малка или по-голяма точност,но трябва много "труд".Или инъче как ще ми обясниш поне намирането на вода с обикновена пръчка като в повечто случаи се казва и на колко разтояние от повърхноста на земята ще се локализира подземна вода???
ако заформите интрига направете видео иначе търсене на вода в наще ширини нее никав проблем щото много малко от кладенците извират повечето се пълнят от дъждовната вода виж в пустинята е интересноооо там незнам да търсят s bageti
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Работите ли с багети? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 2 EmptyСря Сеп 30, 2009 10:34 pm

За облога няма да се отметна. Аз съм в Пловдив. Заповядайте, пък който вземе парите ще почерпи.


Последната промяна е направена от aiko на Сря Сеп 30, 2009 11:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



Работите ли с багети? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 2 EmptyСря Сеп 30, 2009 10:38 pm

aiko написа:
Ето предизвикателство за радиестезистите: Заравям 50 грама злато на 20 санта в земята, където аз си избера. Идва човека и му очертавам кръг с радиус 20 метра. Ако ги намери с точност половин метър му давам 1000 лева, ако не той ми дава 500 лв. Има ли желаещи?
Struva si,da Ti se vzemat parite. Smile
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Работите ли с багети? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 2 EmptyСря Сеп 30, 2009 10:46 pm

Айде давайте Very Happy Ако има сериозни, почваме да мислим регламента.
Върнете се в началото Go down
paco
Легионер
Легионер




Работите ли с багети? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 2 EmptyЧет Окт 01, 2009 10:24 am

Първо ще пробвам ,ама 50гр. злато Rolling Eyes Виж там приготви парите Basketball
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Работите ли с багети? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 2 EmptyЧет Окт 01, 2009 1:48 pm

paco написа:
Първо ще пробвам ,ама 50гр. злато Rolling Eyes Виж там приготви парите Basketball

Толкова злато имам. За парите не бери грижа. Виж там приготви и ти твоите.
Върнете се в началото Go down
pavlinbass
Про-Консул
Про-Консул




Работите ли с багети? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 2 EmptyЧет Окт 01, 2009 2:31 pm

Няма да е лошо да направите един учебен център за багетисти Laughing
Върнете се в началото Go down
snowbur
Новобранец
Новобранец
snowbur



Работите ли с багети? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 2 EmptyВто Окт 27, 2009 9:07 am

Хора това е цяла наука и си е до човек.
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Работите ли с багети? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 2 EmptyВто Окт 27, 2009 12:54 pm

snowbur написа:
Хора това е цяла наука и си е до човек.

Точната дума е псевдонаука, или лъженаука !!! Псевдонауките са много разпространени в нискообразованите общества, каквото за съжаление вече е и нашето.
Върнете се в началото Go down
K7650
Легионер
Легионер
K7650



Работите ли с багети? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 2 EmptyВто Окт 27, 2009 4:38 pm

И аз , не вярвам - то е като откриването на вода - бие се сондаж и ако има може да се копае
някой намирал ли е нещо до сега
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Работите ли с багети? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 2 EmptyВто Окт 27, 2009 7:40 pm

Нъл съм Охранител та познаям ора секакви.Преди около месец и полвина вика ми едно Биче и той колега ма охр. на некъв паралия по нашио край-Ша одим еди къде си - Че то викам отдавна прекопано - преорано та ча бутано с булдозер - Не бре вика цанили сме най добрият Багетист у БГ - Е викам аарно ма ко ша тражите удъ или казане со злато.............................................Видееме са след около две седмици - НИШШТТОО вика -Батка ебати префалените Багетисти сал хонорара им ГОЛЕМ...... Laughing P.S. Ако некой има сумнение у достоверностъ на горното лично ша го заведъ при горилата а му кажи точь в точь истината.
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Работите ли с багети? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 2 EmptyВто Окт 27, 2009 11:57 pm

... заблуден народ много Cool
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Работите ли с багети? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 2 EmptyСря Окт 28, 2009 12:01 am

багетите са много спорна тема
едни ги хвалят
други ги усмиват
трябва да се направи тест
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Работите ли с багети? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 2 EmptyСря Окт 28, 2009 10:31 am

snowbur написа:
Хора това е цяла наука и си е до човек.

Колегата е абсолютно прав.
А това ,че в България е пълно с мошенници(багетисти) и наивници да им вярват не отрича радиестезията.
Исторически е доказано ,че е използвана от хилядолетия.
Мога да цитирам маса книги и трудове.
Как древните са намирали рудните находища.
И защо тук се говори само за багети.
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Работите ли с багети? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 2 EmptyСря Окт 28, 2009 11:08 am

кажи някоя книга
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Работите ли с багети? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 2 EmptyСря Окт 28, 2009 11:15 am

NERON написа:
кажи някоя книга

Примерно радиестезия за начинаещи - всички примери и случаи ,които е описал авторът са цитирани с източници
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Работите ли с багети? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 2 EmptyСря Окт 28, 2009 11:32 am

NERON написа:
кажи някоя книга
Имам и електронен вариант на една книга - Радиестезична тетрадка - ако ти е интересно мога да ти я пратя.
Имам и други книги, но не са при мен,някои са от медици писани.Изисква се много тренировки,огромна концентрация и пълно прочистване на организма за да имаш успех.И вяра в това, което правиш.
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Работите ли с багети? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 2 EmptyСря Окт 28, 2009 11:46 am

мерси
ще е потърся
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Работите ли с багети? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 2 EmptyСря Окт 28, 2009 11:47 am

еее прати ми е по скайпа де
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Работите ли с багети? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 2 EmptyСря Окт 28, 2009 12:06 pm

интересна случка , вчера като се разчетох из форума за тези багети и на майтап изкривихме две медни пръчки, единия колега излезе вън от сервиза, скрихме златен пръстен и се подготвихме да му се смеем Smile ..обаче ги намери все едно тои ги е оставил там :О от първия път Shocked , разбира се веднага го обвинихме че ни е шпионирал, втори опит.. излезоха двама да сме сигурни че няма да гледа ко правим ... Shocked Mad пак го намери ... а човека през живота си такова нещо не е пипал Question . сега остава та го пробваме на терен как ще се държи ... и после не може да се отърве от нас човечеца Laughing Laughing ще стане най-търсения човек в бг. pirat king
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Работите ли с багети? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 2 EmptyСря Окт 28, 2009 12:13 pm

наистина интересна случка
трябваше да направите клипче - щеше да е хит
вие къде бяхте скрили златото ? в земята ли ?
иначе и аз като много малък съм си играл с багетите на един приятел на бащами и наистина има някаква сила която в даден момент ги събира.
( Незнам дали всички багети са еднакви )
Бях малък и изобщо незнаех , че и злато може да се търси с тях
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Работите ли с багети? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 2 EmptyСря Окт 28, 2009 12:21 pm

NERON написа:
наистина интересна случка
трябваше да направите клипче - щеше да е хит
вие къде бяхте скрили златото ? в земята ли ?
иначе и аз като много малък съм си играл с багетите на един приятел на бащами и наистина има някаква сила която в даден момент ги събира.
( Незнам дали всички багети са еднакви )
Бях малък и изобщо незнаех , че и злато може да се търси с тях

скрихме го под едни метални шкафове Shocked самата сграда е от тези сандвич панели а работилницата пълна с всевъзможни метали!!! .. незнам още ми се струва че имаше някаква конспирация в цялата работа но .. поне не можахме да разберем как стана тази работа Shocked Laughing .

ако успеем да го накараме да излезем на поляна да пробваме ще споделя инфо Smile ..

п.п. незнам колко трябва да го почерпим обаче Very Happy засега се дърпа упорито и вика да не го занимаваме с глупости Very Happy
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Работите ли с багети? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 2 EmptyСря Окт 28, 2009 12:29 pm

щом вече сте направили багетките пробваи се и ти
чувал съм че и с клечки ставало
иначе ако са от метал дължината от ъгълът до двете страни трябва да е 1 към 2 ако не се лъжа (ако има по запознати да ме поправят )
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



Работите ли с багети? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 2 EmptyСря Окт 28, 2009 12:42 pm

И на поляната ако намери злато (говоря за старо злато),значи ще е първия човек намерил нещо с багети. Cool Cool Cool
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Работите ли с багети? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Работите ли с багети?   Работите ли с багети? - Page 2 EmptyСря Окт 28, 2009 1:25 pm

и аз не съм чувал някой да е намирал злато с багети
а и това , че не сме чували не изклщчва възможноста
Върнете се в началото Go down
 
Работите ли с багети?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 17Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Golden Mask 3 + с какви настройки работите
» Някой работил ли е с такова...
» Електронни багети

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: