Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    nexus 5000 VANQUISH маск нишани Simplex Майнлаб голден GOLD kupuvam deus Coil miladinka пират mask prodavam wave Spectrum Minelab грунда Fisher TEKNETICS врътка nokta lorenz tesoro
     

     днеска пристигна ......

    Go down 
    +12
    топи
    comander
    joro i
    sitalk
    djasko
    zempar
    vasilevs
    nik
    aiko
    NERON
    slavitoooo
    pgd
    16 posters
    Иди на страница : 1, 2, 3  Next
    АвторСъобщение
    pgd
    Консул
    Консул




    днеска пристигна ...... Empty
    ПисанеЗаглавие: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... EmptyПон Ное 30, 2009 4:41 pm

    дойде чаканата цибола оборудвана с дд 27/32см антена .първи впечатления като дълбочина и дискриминация никаква разлика от вакоерото (въздушно) с дд малко по слаба дискр. дълбочината за 10 ст. 3-4 см повече и малко потежка. толкова във вкъщи на баира чак в събота....
    Върнете се в началото Go down
    slavitoooo
    Джадай
    Джадай




    днеска пристигна ...... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... EmptyПон Ное 30, 2009 5:36 pm

    pgd написа:
    дойде чаканата цибола оборудвана с дд 27/32см антена .първи впечатления като дълбочина и дискриминация никаква разлика от вакоерото (въздушно) с дд малко по слаба дискр. дълбочината за 10 ст. 3-4 см повече и малко потежка. толкова във вкъщи на баира чак в събота....


    Охо колега ми до събота няма ли да ръждяса ??????????
    Върнете се в началото Go down
    pgd
    Консул
    Консул




    днеска пристигна ...... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... EmptyПон Ное 30, 2009 6:51 pm

    не ме свърта вкъщи ама кво да правя като съм на работа но в събота ще я разкърша на някоя гърция
    Върнете се в началото Go down
    slavitoooo
    Джадай
    Джадай




    днеска пристигна ...... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... EmptyПон Ное 30, 2009 6:57 pm

    pgd написа:
    не ме свърта вкъщи ама кво да правя като съм на работа но в събота ще я разкърша на някоя гърция

    Да знаеш ,че на мен може би по щеше да ми допадне Цибола или Каубоя от колкото Теджона !!!!
    Върнете се в началото Go down
    NERON
    Цезар
    Цезар
    NERON



    днеска пристигна ...... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... EmptyПон Ное 30, 2009 6:58 pm

    честито
    от хубави находки да не се оттървеш
    Върнете се в началото Go down
    aiko
    Консул
    Консул




    днеска пристигна ...... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... EmptyПон Ное 30, 2009 8:13 pm

    Честито колега!

    Циболата, какви сантиметри дава въздушно, за 10 ст и за 1 лев монети? С призмата 6Т при мен за 10 ст, чист сигнал на 25 сантиметра, а за 1 лев около 35 сантиметра.


    Последната промяна е направена от aiko на Пон Ное 30, 2009 8:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    pgd
    Консул
    Консул




    днеска пристигна ...... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... EmptyПон Ное 30, 2009 8:13 pm

    благодаря колега тъпкано да ви се връща cheers
    Върнете се в началото Go down
    pgd
    Консул
    Консул




    днеска пристигна ...... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... EmptyПон Ное 30, 2009 8:23 pm

    въздушно 10ст на 28-29см 1лв отива на 39см но се чуват и леки пропуквания това е вкъщи и мисля че пуканията на вънка ще изчезнат
    Върнете се в началото Go down
    slavitoooo
    Джадай
    Джадай




    днеска пристигна ...... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... EmptyПон Ное 30, 2009 8:30 pm

    pgd написа:
    въздушно 10ст на 28-29см 1лв отива на 39см но се чуват и леки пропуквания това е вкъщи и мисля че пуканията на вънка ще изчезнат

    Колеги въздусите ги оставете !! Като хванете сигнал на ход и го изкопавате внимателно и следите дълбочината !!! То в къща е така арматурата влияе много !!!!!!!!!
    Върнете се в началото Go down
    pgd
    Консул
    Консул




    днеска пристигна ...... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... EmptyПон Ное 30, 2009 8:38 pm

    наистина арматура телевизор компютър всичко смущава но вакоерото беше с добри параметри и в земята надявам се че и циболата ще е така макар че няма причина да е обратното
    Върнете се в началото Go down
    aiko
    Консул
    Консул




    днеска пристигна ...... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... EmptyПон Ное 30, 2009 8:49 pm

    Абе ясно е, че въздушното не е показател особено при БГ самоделките, но все пак е критерий за сравнение на две машини от реномиран производител, щото хората не ги надуват излишно.
    Върнете се в началото Go down
    pgd
    Консул
    Консул




    днеска пристигна ...... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... EmptyПон Ное 30, 2009 8:58 pm

    съгласен съм с тебе колега и въздушните тестове са си показател
    Върнете се в началото Go down
    nik
    Легионер
    Легионер




    днеска пристигна ...... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... EmptyПон Ное 30, 2009 10:47 pm

    Честито pgd !
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    днеска пристигна ...... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... EmptyПон Ное 30, 2009 11:09 pm

    честито и със здраве и късмет cheers
    Върнете се в началото Go down
    vasilevs
    Новобранец
    Новобранец
    vasilevs



    днеска пристигна ...... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... EmptyПон Ное 30, 2009 11:29 pm

    ЧЕСТИТО И ДА ПИШЕШ КАК СЕ ПРЕДСТАВИЛА В СЪБОТА
    Върнете се в началото Go down
    pgd
    Консул
    Консул




    днеска пристигна ...... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... EmptyВто Дек 01, 2009 2:45 pm

    ок колеги ще пиша. Славитооо последния път като се чухме говорихме за тежона за звука му по точно че е слаб ,циболата има много слен звук само дето не се регулира ,но не е болка за умиране ....даже си спомням миналата година на плажа с вакоерото бях си забравил слушалките и нищо че беше почти десет вечертта доста туристи се насъбраха да видят какво търся Very Happy
    Върнете се в началото Go down
    slavitoooo
    Джадай
    Джадай




    днеска пристигна ...... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... EmptyВто Дек 01, 2009 3:21 pm

    pgd написа:
    ок колеги ще пиша. Славитооо последния път като се чухме говорихме за тежона за звука му по точно че е слаб ,циболата има много слен звук само дето не се регулира ,но не е болка за умиране ....даже си спомням миналата година на плажа с вакоерото бях си забравил слушалките и нищо че беше почти десет вечертта доста туристи се насъбраха да видят какво търся Very Happy

    Ей с тия металдетектори извадихте всичките иманета по плажа !!!! Само един път сам се пробвал на плажа с детектор преди бая години на Кранево и що копейки извадих направо откачих и само един дебел сребърен ланец !!! На Кранево обаче колеги ми се струва че има най-финия пясък ! На Слънчев Бряг и Албена е по едър !!!!!!!!!

    Може да дойда да тършувам по Морския край ама няма да е на плажа !!! Ще ви попитам къде няма нищо и никой не ходи , аз там ще се мушна !!! Много обичам да ходя дето викат ,че няма нищо !!! Неща селища ,зидове, крепости ,керамики , и подобни шашканий то на тях всеки може да вади !!!!!!!!!!!!
    Върнете се в началото Go down
    pgd
    Консул
    Консул




    днеска пристигна ...... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... EmptyЧет Дек 03, 2009 5:42 pm

    егати времето май ще се размина с дебюта на циболата Crying or Very sad
    Върнете се в началото Go down
    slavitoooo
    Джадай
    Джадай




    днеска пристигна ...... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... EmptyЧет Дек 03, 2009 5:46 pm

    pgd написа:
    егати времето май ще се размина с дебюта на циболата Crying or Very sad



    Не бой се колега август месец ей сега ще дойде !!!!!!!!
    Върнете се в началото Go down
    pgd
    Консул
    Консул




    днеска пристигна ...... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... EmptyЧет Дек 03, 2009 5:50 pm

    авгус си е едно ама щяхме да ходим на една гърция......
    Върнете се в началото Go down
    zempar
    Цезар
    Цезар
    zempar



    днеска пристигна ...... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... EmptyЧет Дек 03, 2009 6:20 pm

    днеска ходих на една гърция и са върнах вирвода , та пробвай на някой рим , може там да не вали Laughing Laughing
    Върнете се в началото Go down
    pgd
    Консул
    Консул




    днеска пристигна ...... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... EmptyЧет Дек 03, 2009 9:14 pm

    Very Happy по на доло от гърцията има и рим cheers ще потъркаме и там
    Върнете се в началото Go down
    Гост
    Гост




    днеска пристигна ...... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... EmptyЧет Дек 03, 2009 9:26 pm

    pgd написа:
    Very Happy по на доло от гърцията има и рим cheers ще потъркаме и там


    sunny Ехаа що не казахте по рано че времето трябва да се проверява в зависимост от търсения период Very Happy къде да проверя за турция за събота какво ще е времето Very Happy Very Happy Very Happy

    и колеги искам да поправя едно нещо тедо се казва ... няма такова нещо като обект турция! турция е сегашната Турция! всичко друго е Османска империя след Ататурк се преминава на латински букви, приема се нова конституция и още куп работи , тва което било няма нищо с сега което е сега! не че пак някои не са индианци ама все пак Very Happy Very Happy Very Happy
    Върнете се в началото Go down
    djasko
    Про-Консул
    Про-Консул
    djasko



    днеска пристигна ...... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... EmptyЧет Дек 03, 2009 9:32 pm

    PHOENIX написа:
    pgd написа:
    Very Happy по на доло от гърцията има и рим cheers ще потъркаме и там


    sunny Ехаа що не казахте по рано че времето трябва да се проверява в зависимост от търсения период Very Happy къде да проверя за турция за събота какво ще е времето Very Happy Very Happy Very Happy

    и колеги искам да поправя едно нещо тедо се казва ... няма такова нещо като обект турция! турция е сегашната Турция! всичко друго е Османска империя след Ататурк се преминава на латински букви, приема се нова конституция и още куп работи , тва което било няма нищо с сега което е сега! не че пак някои не са индианци ама все пак Very Happy Very Happy Very Happy
    Basketball Basketball Basketball Laughing Laughing Laughing
    Върнете се в началото Go down
    slavitoooo
    Джадай
    Джадай




    днеска пристигна ...... Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: днеска пристигна ......   днеска пристигна ...... EmptyСъб Дек 05, 2009 12:01 pm

    PHOENIX написа:
    след Ататурк се преминава на латински букви, приема се нова конституция и още куп работи , тва което било няма нищо с сега което е сега! не че пак някои не са индианци ама все пак Very Happy Very Happy Very Happy


    И колега чакай ,че чак сега видях какви си ги написал тука ! Е от теб разбрах ,че Турция е демократична държава и е скъсала напълно със Османските мераци !! Тутакси ще си потърся работа там , та и аз да поживея и да разбера що е демокрация !!! Предполагам , че турците копират Щатския модел на демокрация , да поддържат големи армии , да се настаняват в чужди територии да се опитват да заличават ,цели нации и култури !
    http://www.bgpatrioti.com/articles.php?article=21
    Според мен Мустафа Кемал Ататюрк направи опит да облече овча кожа на вълка !!!
    Върнете се в началото Go down
     
    днеска пристигна ......
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
     Similar topics
    -
    » Днеска сигурно сте всички по къра...

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Tesoro-
    Идете на: