Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
5000 врътка маск пират lorenz грунда GOLD голден Fisher TEKNETICS deus kupuvam Simplex nexus Coil нишани mask tesoro wave nokta Minelab miladinka VANQUISH Spectrum prodavam Майнлаб
 

 Въпрос към знаещите

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
pantalone
Новобранец
Новобранец




Въпрос към знаещите Empty
ПисанеЗаглавие: Въпрос към знаещите   Въпрос към знаещите EmptyВто Дек 15, 2009 10:17 pm

Здравейте, преди няколко дена най-накрая се реших и си купих GARRETT2500...От сайта на IMPERIO...И днес го получих - чрез ЕКОНТ...
По спецификация всичко отговаряше...платих и вече съм собственик на МД Гарет...Имам няколко питания:
Първо - Нормално ли е в менюто да отсъства Treasure Talk?
Второ - Гаранцията за електрониката да е само една година, а за окомплектовката - 6 месеца?
Трето - Защо като натисна някой бутон той се изкривява настрани и остава в това положение?
Ако някой от вас си е купил на скоро МД от тоя вид да каже...та да се успокоя...Иначе - 1800лева са си 1800...
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Въпрос към знаещите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос към знаещите   Въпрос към знаещите EmptyВто Дек 15, 2009 10:40 pm

1. В новите модели на GTI2500 няма функцията TREASURE TALK - за да бъде апарат по ефективен на скорост, защото са добавени нови филтри.
2. На всичко гаранцията е 2 год. а синята карта е карта за сервизно обслужване и профилактика.
3. Натискаш копчето накриво явно. Smile - такава забележка никой не беше правил досега. Колега, като имаш въпроси можеш да звъннеш на Кирчо ...


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
pantalone
Новобранец
Новобранец




Въпрос към знаещите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос към знаещите   Въпрос към знаещите EmptyЧет Дек 17, 2009 8:32 pm

Здравейте отново колеги.Радостен съм да ви съобщя, че с помощта на Admin и собственикът на магазина бяха разрешени споделените от мен съмнения...Искрена благодарност за бързата и навремена реакция. Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
Въпрос към знаещите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Знаещите да дадат мнение
» въпрос
» въпрос

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: