Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nokta tesoro TEKNETICS deus GOLD Майнлаб lorenz Simplex prodavam miladinka 5000 VANQUISH Fisher нишани Spectrum Coil маск голден nexus врътка пират wave kupuvam mask Minelab грунда
 

 Български детектори в чужбина

Go down 
+27
hagemon4o
amokana1
hristo0o0
werewolf1
saiganica
nkla_95
vako70
ivangrozni
adminn
Джони
slavitoooo
Petronii
toni68
тато
www
guardia pretoriana
Golden Mask
Makena
stan960
caesar
djendaka
peter
amm
pavlinbass
4орта
Ancient Hunter
imperio
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
vako70
Легионер
Легионер
vako70



Български детектори в чужбина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Български детектори в чужбина   Български детектори в чужбина - Page 3 EmptyЧет Ное 11, 2010 10:15 pm

От българското по-хубаво няма, просто трябва да има търсач зад машинката. Аз съм с Golden Mask 3+ и трябва да ви кажа едно - който си го може си го може, важно е зад машинното устройство.
Върнете се в началото Go down
nkla_95
Легионер
Легионер
nkla_95



Български детектори в чужбина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Български детектори в чужбина   Български детектори в чужбина - Page 3 EmptyЧет Фев 24, 2011 9:54 am

империо ща бамни стига хвали миндила
Върнете се в началото Go down
saiganica
Легионер
Легионер
saiganica



Български детектори в чужбина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Въпрос!   Български детектори в чужбина - Page 3 EmptyПет Мар 11, 2011 9:55 pm


Ти тука като какъв се явяваш? affraid
Върнете се в началото Go down
werewolf1
Легионер
Легионер




Български детектори в чужбина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Български детектори в чужбина   Български детектори в чужбина - Page 3 EmptyСъб Апр 14, 2012 11:30 pm

Защо само говорите , че Енерджимакс и бандито се изнася в чужбина. Уредите на Миладин се изнасят успешно в Турция / над 70млн.души/ и в бившите съветски републики. И то се продават на доста сносни цени. Отзивите за тях от там са много добри. Или просто Миладин не го броите? Доста хора в България работиме с неговите уреди и сме много доволни.Нищо лично.
Върнете се в началото Go down
hristo0o0
Новобранец
Новобранец




Български детектори в чужбина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Български детектори в чужбина   Български детектори в чужбина - Page 3 EmptyНед Апр 22, 2012 3:07 pm

werewolf1 написа:
Защо само говорите , че Енерджимакс и бандито се изнася в чужбина. Уредите на Миладин се изнасят успешно в Турция / над 70млн.души/ и в бившите съветски републики. И то се продават на доста сносни цени. Отзивите за тях от там са много добри. Или просто Миладин не го броите? Доста хора в България работиме с неговите уреди и сме много доволни.Нищо лично.

Дай линк да видя къде се продават в чужбина тея миладинки .
Аз и в България нищо не намирам за тях,няма сайт няма снимки само хвалби Exclamation
Върнете се в началото Go down
amokana1
Новобранец
Новобранец
amokana1



Български детектори в чужбина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Български детектори в чужбина   Български детектори в чужбина - Page 3 EmptyНед Апр 22, 2012 6:51 pm

Гледайте карибски пирати и там има реплика Джак Спароу е в Лондон, демек Пирата е в Лондон и работи на мах Smile това не е реклама просто реплика от филм. Хихихи и в интерес на истината никой не го преследва както в България


pishe go na Balgarski, kazvat go i na angliiski
za info 1.15 minuta na klipa https://www.youtube.com/watch?v=qjFa9bZujko


Последната промяна е направена от amokana1 на Пон Апр 23, 2012 12:55 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



Български детектори в чужбина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Български детектори в чужбина   Български детектори в чужбина - Page 3 EmptyНед Апр 22, 2012 9:36 pm

amokana1 написа:
Гледайте карибски пирати и там има реплика Джак Спароу е в Лондон, демек Пирата е в Лондон и работи на мах Smile това не е реклама просто реплика от филм. Хихихи и в интерес на истината никой не го преследва както в България
хаха пирата в Лондон ..верно е Smile))))
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Български детектори в чужбина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Български детектори в чужбина   Български детектори в чужбина - Page 3 EmptyНед Апр 22, 2012 10:18 pm

santa Колега пирата не е в Лондон , а е от Лондон Казва се
Сър Хенри Морган. Но отдавна си е отишъл от този свят. Та такъв пират от тук в Лондон няма. jocolor
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



Български детектори в чужбина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Български детектори в чужбина   Български детектори в чужбина - Page 3 EmptyНед Апр 22, 2012 11:26 pm

все пак се шегуваме Smile
Върнете се в началото Go down
amokana1
Новобранец
Новобранец
amokana1



Български детектори в чужбина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: vseki signal moje da e 1 milion v zeleno   Български детектори в чужбина - Page 3 EmptyПон Апр 23, 2012 1:05 am

pishe go na Balgarski, kazvat go i na angliiski
za info 1.15 minuta na klipa https://www.youtube.com/watch?v=qjFa9bZujko



пиши на кирилица
Върнете се в началото Go down
antonia70
Новобранец
Новобранец




Български детектори в чужбина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Български детектори в чужбина   Български детектори в чужбина - Page 3 EmptyСря Авг 08, 2012 12:03 am

добри ли са българските детектори хващат ли на 75 см. дълбочина? Какъв ще ми свърши работа за такава дълбочина.Начинаеща съм и до момента съм намирала с пръчка монети, но знам че там има повече.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Български детектори в чужбина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Български детектори в чужбина   Български детектори в чужбина - Page 3 EmptyСря Авг 08, 2012 12:11 am

Здравей! Досега не съм чувал за монетар да хваща монета на такава дълбочина. Дори и при най-новите технологии.Един бг производител , казваше , ако открие такъв начин , че да направи МД да бърка толкова дълбоко , ше е милионер. Има доста хубави модели , които бъркат доста дълбоко разгледай ги в този сайт има специална страница. Пък , ако не можеш да се ориентираш се обърни към един от администраторите kiril62/на лични съобщения/, той има онлайн магазин и доста обширна информация може да ти даде.Поздрави.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Български детектори в чужбина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Български детектори в чужбина   Български детектори в чужбина - Page 3 EmptyСря Авг 08, 2012 7:23 am

antonia70 написа:
добри ли са българските детектори хващат ли на 75 см. дълбочина? Какъв ще ми свърши работа за такава дълбочина.Начинаеща съм и до момента съм намирала с пръчка монети, но знам че там има повече.
А аз съм чувал, че бременност се премахва с ютия, ама незнам как...
Я кажете как с пръчка се ловят монети?
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




Български детектори в чужбина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Български детектори в чужбина   Български детектори в чужбина - Page 3 EmptyСря Авг 08, 2012 8:56 am

antonia70 написа:
добри ли са българските детектори хващат ли на 75 см. дълбочина? Какъв ще ми свърши работа за такава дълбочина.Начинаеща съм и до момента съм намирала с пръчка монети, но знам че там има повече.

Ей жените сте страшна работа.В главата ви все едни големи сантиметри Very Happy cheers секс
Върнете се в началото Go down
antonia70
Новобранец
Новобранец




Български детектори в чужбина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Български детектори в чужбина   Български детектори в чужбина - Page 3 EmptyСря Авг 08, 2012 2:57 pm

jordan_nenov написа:
antonia70 написа:
добри ли са българските детектори хващат ли на 75 см. дълбочина? Какъв ще ми свърши работа за такава дълбочина.Начинаеща съм и до момента съм намирала с пръчка монети, но знам че там има повече.
А аз съм чувал, че бременност се премахва с ютия, ама незнам как...
Я кажете как с пръчка се ловят монети?
много благодаря ще направя консултация с него Very Happy
Върнете се в началото Go down
antonia70
Новобранец
Новобранец




Български детектори в чужбина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Български детектори в чужбина   Български детектори в чужбина - Page 3 EmptyСря Авг 08, 2012 3:00 pm

antonia70 написа:
jordan_nenov написа:
antonia70 написа:
добри ли са българските детектори хващат ли на 75 см. дълбочина? Какъв ще ми свърши работа за такава дълбочина.Начинаеща съм и до момента съм намирала с пръчка монети, но знам че там има повече.
А аз съм чувал, че бременност се премахва с ютия, ама незнам как...
Я кажете как с пръчка се ловят монети?
много благодаря ще направя консултация с него Very Happy
Не се ловят просто ходиш като луд с един четал от дърво и където ти забие към земята пръчката там има нещо.Не си ли виждал как откриват вода?Същата работа, само дето и на олово ти забива пръчката, ловджиите са оставили доста олово по горите.
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



Български детектори в чужбина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Български детектори в чужбина   Български детектори в чужбина - Page 3 EmptyСря Авг 08, 2012 4:46 pm

antonia70 написа:
antonia70 написа:
jordan_nenov написа:
antonia70 написа:
добри ли са българските детектори хващат ли на 75 см. дълбочина? Какъв ще ми свърши работа за такава дълбочина.Начинаеща съм и до момента съм намирала с пръчка монети, но знам че там има повече.
А аз съм чувал, че бременност се премахва с ютия, ама незнам как...
Я кажете как с пръчка се ловят монети?
много благодаря ще направя консултация с него Very Happy
Не се ловят просто ходиш като луд с един четал от дърво и където ти забие към земята пръчката там има нещо.Не си ли виждал как откриват вода?Същата работа, само дето и на олово ти забива пръчката, ловджиите са оставили доста олово по горите.
След като ги ловиш с четал,за какво ти е МД?
Върнете се в началото Go down
 
Български детектори в чужбина
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Свежи тестове на български детектори
» OKM-детектори
» Продавам 7бр. детектори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: