Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS пират tesoro грунда prodavam deus голден Simplex 5000 miladinka wave nexus врътка нишани nokta VANQUISH lorenz Fisher Minelab Coil mask GOLD kupuvam маск Spectrum Майнлаб
 

 опасностите при металдетектинга

Go down 
+34
DTELHO
ivangrozni
denarios
morfozis
goldhunter
quell
talasumo
мерцедес G
imperio
pet1r90
Kiril62
vaskonti
aiko
kodokan
Cicero
virus2009
comander
deultum
adda333
stil
Павето
pechkata
zempar
jorodi
ulpia.au
yaponetsa
Aemilivs
Magikman
borisov
leo 1
топи
sitalk
bulgari
sony147
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Павето
Легионер
Легионер
Павето



опасностите при металдетектинга - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опасностите при металдетектинга   опасностите при металдетектинга - Page 2 EmptyНед Фев 21, 2010 3:10 pm

Абе базикате се вие ....ама аз съм виждал САМОДИВА .... affraid или поне си мислим че беше такава .......Нощ високо в Родопите ,най близкото населено място на километри ...една гора и през деня ти трябва фенер .....и изведнъж една мома облечена в бяло на метри от нас осветихме я с фенерите ,тъкмо си бяхне тръгнали към моторите , дойде като мъгла поспря се погледна ни посочи с ръка нагоре към върха и пак като мъгла се изгуби ....бяхме станали като камъни не можехме да мръднем от страх ....мечка ме е гонила ама толкова страх не съм брал .......иначе си ходя нощем няма страх ама този случай няма да го забравя ... affraid пък който ще да вярва ........
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




опасностите при металдетектинга - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опасностите при металдетектинга   опасностите при металдетектинга - Page 2 EmptyНед Фев 21, 2010 3:50 pm

А на върха качихте ли се Smile Може да ви е сочила нещо Smile
Върнете се в началото Go down
stil
Легионер
Легионер
stil



опасностите при металдетектинга - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опасностите при металдетектинга   опасностите при металдетектинга - Page 2 EmptyНед Фев 21, 2010 3:54 pm

Може да е бил дух не самодива.
Майтапа си е майтап но има и такива работи.
Върнете се в началото Go down
Павето
Легионер
Легионер
Павето



опасностите при металдетектинга - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опасностите при металдетектинга   опасностите при металдетектинга - Page 2 EmptyНед Фев 21, 2010 4:16 pm

Какъв връх бе колега What a Face още ме побиват тръпки като се сетя ...,не сме стъпвали там ....а дали има такива работи не знам ....но знам какво видях и не ми се ще пак да видя ,да пази Дядо Боже падре а иначе от животни не ме е страх ...ама змиите са ми гадни .После почетох в нета доста за самодивите ........казват че не трябва да ги гледаш ,да не мърдаш и да не говориш докато си идат ......а ако видиш някоя да се къпе и и вземеш дрехите става твоя робиня девушка cheers ама не знам ако си ги намери и вземе какво става :fessee: абе по добре да не виждам повече ......като че ли на времето е имало повече такива създания ,поне от разкази на стари хора ,но с настъпването на прогреса електричеството и с цялата тая шумотевица са изчезнали ......
но никой не знае ,за мене някой който твърди че няма е също толкова наивен ,колкото и тоя дето казва че има ,същото се отнася и за НЛО
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



опасностите при металдетектинга - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опасностите при металдетектинга   опасностите при металдетектинга - Page 2 EmptyНед Фев 21, 2010 5:44 pm

Павето написа:
Абе базикате се вие ....ама аз съм виждал САМОДИВА .... affraid или поне си мислим че беше такава .......Нощ високо в Родопите ,най близкото населено място на километри ...една гора и през деня ти трябва фенер .....и изведнъж една мома облечена в бяло на метри от нас осветихме я с фенерите ,тъкмо си бяхне тръгнали към моторите , дойде като мъгла поспря се погледна ни посочи с ръка нагоре към върха и пак като мъгла се изгуби ....бяхме станали като камъни не можехме да мръднем от страх ....мечка ме е гонила ама толкова страх не съм брал .......иначе си ходя нощем няма страх ама този случай няма да го забравя ... affraid пък който ще да вярва ........
насрал съм се на мига
Върнете се в началото Go down
adda333
Легионер
Легионер
adda333



опасностите при металдетектинга - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опасностите при металдетектинга   опасностите при металдетектинга - Page 2 EmptyНед Фев 21, 2010 7:23 pm

хваща ме страх само от хора
ние сме наи разрушителното подмолно зависливо и отмъстително нещо на този свят
яяяяяяяд :Tir: полиция
дедо госпот трябва да ни държи искъсо Laughing Laughing Laughing
затова ни праща разни там самодиви чуканота нло и прочее
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




опасностите при металдетектинга - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опасностите при металдетектинга   опасностите при металдетектинга - Page 2 EmptyНед Фев 21, 2010 7:43 pm

плашете се вий с Вили самодиви и nло аз дави река няма по стресерищо от това да доближиш хралупа на дърво аха да погледнеш в нея и от там да искочи бухал пу пу пу
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



опасностите при металдетектинга - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опасностите при металдетектинга   опасностите при металдетектинга - Page 2 EmptyНед Фев 21, 2010 8:19 pm

Нощното скитане из гора е най-емоционалноSmileОсобено сам-емоциите са гарантираниSmile
Върнете се в началото Go down
leo 1
Преторий
Преторий




опасностите при металдетектинга - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: опасностите при металдетектинга   опасностите при металдетектинга - Page 2 EmptyНед Фев 21, 2010 8:27 pm

особенно ако е лятно време прибираш се изподран сякаш си се борил с диви котки
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




опасностите при металдетектинга - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опасностите при металдетектинга   опасностите при металдетектинга - Page 2 EmptyНед Фев 21, 2010 8:44 pm

Винаги съм се чудил на колегите които търкат нощем.Интересно какво правите през деня.Природата е създадена да има вечер в която се почива.Аз работя само денем и не съм прокопсал,та като работя и нощем хептен ще я втасам Laughing
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



опасностите при металдетектинга - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опасностите при металдетектинга   опасностите при металдетектинга - Page 2 EmptyНед Фев 21, 2010 9:16 pm

като говорим за опасности ,ето още една която не е за пренебрегване - овчарските кучета и особено ако сте в гората .Ако не им извика овчаря ще стане грозна гледка ако са повече от 2 .когато е само много много не приближава а и с лопатата ше му резна тиквата ако дойде . но като са повече добиват кураж и приближават доста . Та във връзка с това ето какво намерих , който го е пробвал нека да изкаже мнение

http://shop.oragie.com/product_info.php?cPath=61&products_id=218&osCsid=c4322e4a5e560fa8bcd423c2cfe18c6a
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



опасностите при металдетектинга - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опасностите при металдетектинга   опасностите при металдетектинга - Page 2 EmptyНед Фев 21, 2010 10:02 pm

deultum написа:
като говорим за опасности ,ето още една която не е за пренебрегване - овчарските кучета и особено ако сте в гората .Ако не им извика овчаря ще стане грозна гледка ако са повече от 2 .когато е само много много не приближава а и с лопатата ше му резна тиквата ако дойде . но като са повече добиват кураж и приближават доста . Та във връзка с това ето какво намерих , който го е пробвал нека да изкаже мнение

http://shop.oragie.com/product_info.php?cPath=61&products_id=218&osCsid=c4322e4a5e560fa8bcd423c2cfe18c6a
моя кучегон е 9мм един овчар гледаше как мастите му ми се нахвърлят и се смее,кат ги накамарих доиде и ми вика-Ко напраи момче?викам сложих им спъначки че нямаха.
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



опасностите при металдетектинга - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опасностите при металдетектинга   опасностите при металдетектинга - Page 2 EmptyНед Фев 21, 2010 10:48 pm

пълен ташак е този кучегон.по добре си купи от китаиските електрошокове.при самият пукот от ел.дъгата бягат.а и ако го добараш и го пернеш -зле за кучето
Върнете се в началото Go down
virus2009
Новобранец
Новобранец
virus2009



опасностите при металдетектинга - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опасностите при металдетектинга   опасностите при металдетектинга - Page 2 EmptyНед Фев 21, 2010 10:50 pm

колеги аз имам от старите оси http://guidao.hit.bg/ImG023656.jpg с два патрона и вършат страхотна работа против кучета и други животни . Осата е малка и удобна за носене
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



опасностите при металдетектинга - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опасностите при металдетектинга   опасностите при металдетектинга - Page 2 EmptyНед Фев 21, 2010 10:57 pm

много шум вдигат тези плякала.с шока е наи добре.тихо кротко и малко кютек Very Happy .нито са те чули нито видели
ето ви и за мечки и хора http://www.isd-bg.com/product.php?product=926 .200 кг.прасе пада като ударено с чук
Върнете се в началото Go down
Cicero
Легионер
Легионер
Cicero



опасностите при металдетектинга - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опасностите при металдетектинга   опасностите при металдетектинга - Page 2 EmptyНед Фев 21, 2010 11:38 pm

топи написа:
много шум вдигат тези плякала.с шока е наи добре.тихо кротко и малко кютек Very Happy .нито са те чули нито видели
ето ви и за мечки и хора http://www.isd-bg.com/product.php?product=926 .200 кг.прасе пада като ударено с чук

За 900 кинта ще купа 100 циганина и ще има да хвърлям на мечката бая ще има да яде докато ме докопа Laughing
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



опасностите при металдетектинга - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опасностите при металдетектинга   опасностите при металдетектинга - Page 2 EmptyНед Фев 21, 2010 11:43 pm

satir написа:
Винаги съм се чудил на колегите които търкат нощем.Интересно какво правите през деня.Природата е създадена да има вечер в която се почива.Аз работя само денем и не съм прокопсал,та като работя и нощем хептен ще я втасам Laughing

Явно не си попадал на такива обекти,които само вечер може.
Една нива,от едната и страна главен път,до него второстепенен,ама все едно е главен-постоянно коли.Нефтопровод наблизо,станция....как да работиш? Обаче...огромно петно от монети....след всяко изораване ,на нова сметка....И,как няма да идеш вечер.Цяла нощ,плътно(преди да засеят)
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



опасностите при металдетектинга - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опасностите при металдетектинга   опасностите при металдетектинга - Page 2 EmptyПон Фев 22, 2010 12:00 am

satir написа:
Винаги съм се чудил на колегите които търкат нощем.Интересно какво правите през деня.Природата е създадена да има вечер в която се почива.Аз работя само денем и не съм прокопсал,та като работя и нощем хептен ще я втасам Laughing
Нощно време е по-романтичноSmileЛуна,звезди,тих вятър в дърветата....
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



опасностите при металдетектинга - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опасностите при металдетектинга   опасностите при металдетектинга - Page 2 EmptyПон Фев 22, 2010 12:05 am

топи написа:
много шум вдигат тези плякала.с шока е наи добре.тихо кротко и малко кютек Very Happy .нито са те чули нито видели
ето ви и за мечки и хора http://www.isd-bg.com/product.php?product=926 .200 кг.прасе пада като ударено с чук
Това чудо става за един изстрел.И после?За тези пари можеш да си намериш калашников със заглушител :Tir: Smile
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




опасностите при металдетектинга - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опасностите при металдетектинга   опасностите при металдетектинга - Page 2 EmptyПон Фев 22, 2010 12:23 am

Magikman написа:
топи написа:
много шум вдигат тези плякала.с шока е наи добре.тихо кротко и малко кютек Very Happy .нито са те чули нито видели
ето ви и за мечки и хора http://www.isd-bg.com/product.php?product=926 .200 кг.прасе пада като ударено с чук
Това чудо става за един изстрел.И после?За тези пари можеш да си намериш калашников със заглушител :Tir: Smile
дали? Smile
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



опасностите при металдетектинга - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опасностите при металдетектинга   опасностите при металдетектинга - Page 2 EmptyПон Фев 22, 2010 8:36 am

jorodi написа:
Magikman написа:
Заграждали са ме овчарски кучета,а имах само нунчаку,не бях с пистолета.И те стоят на разстоянието на нунчата,но и аз не мога да мръднаSmileДоближи се овчарят и си ги извикаSmile

хахаха нунчако ти ме разби Very Happy Very Happy Very Happy не си ли носиш и самурайски меч и звездички :animaux15: яяяаааххууу

аз пак ходя със буздоган

Нунчкото е малко и компактно, не тежи много и е страшно оръжие.Моето е от метални тръби.Има поразяваща ударна сила.
Явно си нямаш и на идея ,какво ти е писал човекът.
При добра техника,когато въртиш осморки създаваш периметър около теб и нищо не може да те приближи.
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



опасностите при металдетектинга - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опасностите при металдетектинга   опасностите при металдетектинга - Page 2 EmptyПон Фев 22, 2010 8:44 am

comander написа:
deultum написа:
като говорим за опасности ,ето още една която не е за пренебрегване - овчарските кучета и особено ако сте в гората .Ако не им извика овчаря ще стане грозна гледка ако са повече от 2 .когато е само много много не приближава а и с лопатата ше му резна тиквата ако дойде . но като са повече добиват кураж и приближават доста . Та във връзка с това ето какво намерих , който го е пробвал нека да изкаже мнение

http://shop.oragie.com/product_info.php?cPath=61&products_id=218&osCsid=c4322e4a5e560fa8bcd423c2cfe18c6a
моя кучегон е 9мм един овчар гледаше как мастите му ми се нахвърлят и се смее,кат ги накамарих доиде и ми вика-Ко напраи момче?викам сложих им спъначки че нямаха.

Делтум имам и кучегон,но всяко куче реагира различно.
Ето с това ходя от доста време -
http://shop.oragie.com/product_info.php?cPath=77&products_id=941&osCsid=c4322e4a5e560fa8bcd423c2cfe18c6a
и ме е спасило от доста кучета.Въобще и не мисля вадя и изпразвам пълнителя.Най-добре е да ги изчакаш от по близичко.С халосни.Винаги си го нося с мен.
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



опасностите при металдетектинга - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опасностите при металдетектинга   опасностите при металдетектинга - Page 2 EmptyПон Фев 22, 2010 6:47 pm

и аз имам доста необичаина случка стана през декември 2009г тук времето беше супер нямаше сняг на никаде топло и ясно време дори и лек ветрец неподухваше аз и един приятел решихме да отидем на най високата точка в района да потъркам атои за компания и дасе поразходи изкачихмесе ние и аз отидох до един храст да пикая и чувам човечеца да вика помощ помощ обръщамсе и гледам краката му във въздоха а тои се държи за едно храсче ниско в тревата опънат като струна а около него се върти фуния като на торнадо но малка около метър широка 3м дълга а нямаше никъв вятър приближихсе дамо помогна и това нещо се изгуби тои тупна на земята разказахме на стари хора и тени казаха чеса били самодиви до тогава невярвах в тези неща но вече повярвах око искате вярваите или невярваите колеги но невиго пожелавам
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




опасностите при металдетектинга - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опасностите при металдетектинга   опасностите при металдетектинга - Page 2 EmptyПон Фев 22, 2010 6:54 pm

borisov написа:
и аз имам доста необичаина случка стана през декември 2009г тук времето беше супер нямаше сняг на никаде топло и ясно време дори и лек ветрец неподухваше аз и един приятел решихме да отидем на най високата точка в района да потъркам атои за компания и дасе поразходи изкачихмесе ние и аз отидох до един храст да пикая и чувам човечеца да вика помощ помощ обръщамсе и гледам краката му във въздоха а тои се държи за едно храсче ниско в тревата опънат като струна а около него се върти фуния като на торнадо но малка около метър широка 3м дълга а нямаше никъв вятър приближихсе дамо помогна и това нещо се изгуби тои тупна на земята разказахме на стари хора и тени казаха чеса били самодиви до тогава невярвах в тези неща но вече повярвах око искате вярваите или невярваите колеги но невиго пожелавам
били са ВИЛИ САМОДИВИТЕ са по полето Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



опасностите при металдетектинга - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опасностите при металдетектинга   опасностите при металдетектинга - Page 2 EmptyПон Фев 22, 2010 7:28 pm

незнам далиса самудиви но доста се спекох апак за момчето да не говоря
Върнете се в началото Go down
 
опасностите при металдетектинга
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Успешна ли беше 2010 за Металдетектинга в България?
» Съпругите и металдетектинга!
» За шлаката, металдетектинга и още нещо

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: