Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 "Сребърна"сестерция на Адриан,.. :)

Go down 
+9
stan960
deadman_
PlovdivTrakiq
z555
Magikman
Aemilivs
pgd
yaponetsa
ulpia.au
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



"Сребърна"сестерция на Адриан,.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Сребърна"сестерция на Адриан,.. :)   "Сребърна"сестерция на Адриан,.. :) - Page 2 EmptyПет Мар 26, 2010 1:39 pm

Ще ти избоде очите, за мене е менте.
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




"Сребърна"сестерция на Адриан,.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Сребърна"сестерция на Адриан,.. :)   "Сребърна"сестерция на Адриан,.. :) - Page 2 EmptyПет Мар 26, 2010 5:03 pm

м


Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 7:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
outsider
Преторий
Преторий
outsider



"Сребърна"сестерция на Адриан,.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Сребърна"сестерция на Адриан,.. :)   "Сребърна"сестерция на Адриан,.. :) - Page 2 EmptyПет Мар 26, 2010 5:30 pm

yaponetsa написа:
PlovdivTrakiq написа:
Вижте ако ви направят статер на хан Аспарух сигурно е ,че ще струва половин милион но няма да струва без да се докаже че е такув,тука може и да доказват менте ,като я гледам тая сестерция , та тя по нова от наще левчета бе Smile
малко оф топик,но това на аватара ми се води медалион на омуртаг,а всъщност е семис.що пък да не пъкне и некой статер на аспарух???


къде прочете че е семис
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




"Сребърна"сестерция на Адриан,.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Сребърна"сестерция на Адриан,.. :)   "Сребърна"сестерция на Адриан,.. :) - Page 2 EmptyПет Мар 26, 2010 10:19 pm

м


Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 7:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
outsider
Преторий
Преторий
outsider



"Сребърна"сестерция на Адриан,.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Сребърна"сестерция на Адриан,.. :)   "Сребърна"сестерция на Адриан,.. :) - Page 2 EmptyПет Мар 26, 2010 10:47 pm

ми какви размери да има монетната система е една наложена от време оно дет се казва от римляните да си виждал, чувал или чел за български пари по него време аз не съм. сол означава блестящ от там идва солид, су......
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




"Сребърна"сестерция на Адриан,.. :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Сребърна"сестерция на Адриан,.. :)   "Сребърна"сестерция на Адриан,.. :) - Page 2 EmptyСъб Мар 27, 2010 3:22 pm

м
Върнете се в началото Go down
 
"Сребърна"сестерция на Адриан,.. :)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» продавам Garrett GTI 2500
» БИХТЕ ЛИ МИ КАЗАЛИ КАКВО ЗНАЧИ:"Grant nominal"proizneseno pri tarsene s Garett250?
» Някой работил ли е с "Minelab Excalibur2"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Нумизматика-
Идете на: