Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
deus голден prodavam wave nexus tesoro mask Coil врътка Fisher nokta Minelab Spectrum нишани kupuvam miladinka TEKNETICS Simplex GOLD Майнлаб 5000 пират lorenz VANQUISH грунда маск
 

 избор на машина до 2000лв!

Go down 
+6
www
pechkata
adminn
топи
silver
talasumo
10 posters
АвторСъобщение
talasumo
Легионер
Легионер
talasumo



избор на машина до 2000лв! Empty
ПисанеЗаглавие: избор на машина до 2000лв!   избор на машина до 2000лв! EmptyВто Мар 02, 2010 2:52 pm

колеги заделил сам 2000лв за нова машина и искам да разбера коя според вас е най добрата в тоя ценови клас? За момента съм се спрял на Тежон,Фишер Ф75 или ХР силата Very Happy? Интересува ме също коя машина е най "дълбока" коплектувана с най голямата възможна сонда?
Върнете се в началото Go down
silver
Преторий
Преторий
silver



избор на машина до 2000лв! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор на машина до 2000лв!   избор на машина до 2000лв! EmptyВто Мар 02, 2010 3:04 pm

майнлаб етрак или експлорер но трябва да добавиш още малко парички перфектни машини са и бъркат доста добре
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



избор на машина до 2000лв! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор на машина до 2000лв!   избор на машина до 2000лв! EmptyВто Мар 02, 2010 4:27 pm

минелаб мускетар,тесоро тежон и фишер ф 75.за мен това са машините
Върнете се в началото Go down
talasumo
Легионер
Легионер
talasumo



избор на машина до 2000лв! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор на машина до 2000лв!   избор на машина до 2000лв! EmptyВто Мар 02, 2010 5:28 pm

за мене е важно за уреда да има големи сонди Smile за ХР има 38х30 за Ф75 също че даже и по голяма за съжаление за Тежон в момента поне аз не намирам подобни сонди Rolling Eyes а аз ще ползвам машината повече за реликви от колкото за дребни работи Smile ако някой е работил или е тествал тия машини с големите сонди и сподели ще сам благодарен
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



избор на машина до 2000лв! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор на машина до 2000лв!   избор на машина до 2000лв! EmptyВто Мар 02, 2010 6:13 pm

talasumo написа:
колеги заделил сам 2000лв за нова машина и искам да разбера коя според вас е най добрата в тоя ценови клас? За момента съм се спрял на Тежон,Фишер Ф75 или ХР силата Very Happy? Интересува ме също коя машина е най "дълбока" коплектувана с най голямата възможна сонда?

Съвет: F75
http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=169071&df=14&dflid=3
и голяма сонда към него
http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=169930&df=701670&dflid=3
...................
2085лв.
-185 отстъпка
.............
1900лв.
100лв. ти остават да почерпиш, защото наистина има за какво Wink
Пиши на Kiril23@abv.bg или Skype: Kiril431


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




избор на машина до 2000лв! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор на машина до 2000лв!   избор на машина до 2000лв! EmptyВто Мар 02, 2010 7:30 pm

adminn написа:
talasumo написа:
колеги заделил сам 2000лв за нова машина и искам да разбера коя според вас е най добрата в тоя ценови клас? За момента съм се спрял на Тежон,Фишер Ф75 или ХР силата Very Happy? Интересува ме също коя машина е най "дълбока" коплектувана с най голямата възможна сонда?

Съвет: F75
http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=169071&df=14&dflid=3
и голяма сонда към него
http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=169930&df=701670&dflid=3
...................
2085лв.
-185 отстъпка
.............
1900лв.
100лв. ти остават да почерпиш, защото наистина има за какво Wink
Пиши на Kiril23@abv.bg или Skype: Kiril431
Много добра оферта - ако ще купувам апарат не бих се замислил нито миг...
Върнете се в началото Go down
talasumo
Легионер
Легионер
talasumo



избор на машина до 2000лв! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор на машина до 2000лв!   избор на машина до 2000лв! EmptyСря Мар 03, 2010 2:19 pm

из чуждите форуми чета че Ф75 се държи много нестабилно и дава фалшиви сигнали когато питата се опира в по висока трева а и влагата не му влияела добре Sad а всички тия прблеми са решени при Ф70 за когото всички пишат че е много по стабилният апарат.При положение че 70 уж дава същата дълбочина сондите им са взаимозаменяеми а е леко орязан от към екстри дали той не е по удачния избор?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




избор на машина до 2000лв! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор на машина до 2000лв!   избор на машина до 2000лв! EmptyСря Мар 03, 2010 2:40 pm

Ф75 е много добър уред. Проблемът с лъжливите сигнали е от скапаните букси на антената.
Обаче за големите антени съм резервиран. Видях един Ф75 със 38x30cm DD SEF антена. По-малки монети от Ф28 не лови.
Върнете се в началото Go down
talasumo
Легионер
Легионер
talasumo



избор на машина до 2000лв! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор на машина до 2000лв!   избор на машина до 2000лв! EmptyСря Мар 03, 2010 5:00 pm

ако някой от собствениците на он лайн магазини чете , има възможност и му се занимава да направи един тест на например,DFX,EXPLORER,F75 и GOLDMAXX POWER с нормална и с SEF 38X30 сонда мисля че ще бъде интересно за всички Very Happy
Върнете се в началото Go down
talasumo
Легионер
Легионер
talasumo



избор на машина до 2000лв! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор на машина до 2000лв!   избор на машина до 2000лв! EmptyСря Мар 03, 2010 5:13 pm

https://www.youtube.com/watch?v=_ZPzeoZQHT8 тука ХР-то определено няма проблеми с малки монети а и e нее POWER а e MAXX II
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



избор на машина до 2000лв! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор на машина до 2000лв!   избор на машина до 2000лв! EmptyЧет Мар 04, 2010 11:36 am

каква е тази глупост колега дето я има в този клип-представи си с това махане на монетите-ако трьгнеш по този начин да ги тарсиш с апарата какво ще стане -трябва да фрькне на някое дьрво Laughing ще си тьрсиш апарат с който като минеш бавно или бьрзо над сигнала да имаш прилична дьлбочина-все пак не се ходи да се тьрси бягайки--предполагам че на всички е известно че монетарите с дискрим. искат по бьрз ход над самият сигнал (за по доброто опознаване и за по добра дьлбоч.) ако се тьрси бавно-дьлбоч. пада с около 15%-20% за дьлбоките сигнали-(MD)а пьк тоз пич от клипа ако напрай още 2-3 теста по този начин може и мускулна треска да хване Laughing Razz
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



избор на машина до 2000лв! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор на машина до 2000лв!   избор на машина до 2000лв! EmptyЧет Мар 04, 2010 1:17 pm

www написа:
каква е тази глупост колега дето я има в този клип-представи си с това махане на монетите-ако трьгнеш по този начин да ги тарсиш с апарата какво ще стане -трябва да фрькне на някое дьрво Laughing ще си тьрсиш апарат с който като минеш бавно или бьрзо над сигнала да имаш прилична дьлбочина-все пак не се ходи да се тьрси бягайки--предполагам че на всички е известно че монетарите с дискрим. искат по бьрз ход над самият сигнал (за по доброто опознаване и за по добра дьлбоч.) ако се тьрси бавно-дьлбоч. пада с около 15%-20% за дьлбоките сигнали-(MD)а пьк тоз пич от клипа ако напрай още 2-3 теста по този начин може и мускулна треска да хване Laughing Razz
Нещо да не си в грешка??? Колкото по бавно жулиш толкова по добра дискр. и дълбо4ина постигаш,а колкото по-бързо минеш през обекта,ще имаш много пропуски и ще обереш само отгоре,отгоре.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



избор на машина до 2000лв! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор на машина до 2000лв!   избор на машина до 2000лв! EmptyЧет Мар 04, 2010 4:13 pm

neroni написа:
Ф75 е много добър уред. Проблемът с лъжливите сигнали е от скапаните букси на антената.
Обаче за големите антени съм резервиран. Видях един Ф75 със 38x30cm DD SEF антена. По-малки монети от Ф28 не лови.

Голямата антена за F75 е предназначена зъ търсене на по-големи предмети, но не е вярно, че 28мм. не лови. Просто силата и е за по-големи неща, защото има такива характеристиси на приемателната навивка.
Скоро ще направим клипчета и ще Ви покажа, че апарата и SEF са N1.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




избор на машина до 2000лв! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор на машина до 2000лв!   избор на машина до 2000лв! EmptyЧет Мар 04, 2010 5:54 pm

Грешно сте ме разбрали. Уреда е много добър със стандартната антена, аз работя с такъв.
Но при едни проби: коцета, денари и антониани в земята не ги лови. Почва да вижда от ас нагоре.
Колегата ли не умееше да си настрой апарата? Антената ли не беше в ред?
Незнам, аз само гледах.
Върнете се в началото Go down
chotrov
Новобранец
Новобранец




избор на машина до 2000лв! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор на машина до 2000лв!   избор на машина до 2000лв! EmptyЧет Мар 04, 2010 6:04 pm

Talasumo, преди няколко дена ми демонстрираха фишър f75, за първи път виждам такава машина.Незнам дали си виждал камъни които са като магнит.Тази машина ги дискриминира докато другите пискат на подобен вид камъни и нещо друго много важно показва степента на уродяване на почвата и много други неща и в момента е на много добра цена.Сажалявам че нямах достатъчно пари в мен иначе веднага щях да си я купя. В магазина на mdetectors можеш да получиш подробна информация и реални тестове на този апарат, така че ако все още се чудиш и не си закупил машина съветвам те да ги посетиш, дори и нищо да не си избереш ще останеш много доволен защото там може да получиш инфо за всяка машина която те интересува.
Върнете се в началото Go down
talasumo
Легионер
Легионер
talasumo



избор на машина до 2000лв! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор на машина до 2000лв!   избор на машина до 2000лв! EmptyЧет Мар 04, 2010 7:08 pm

при мене положението е друго колега, толкова активни камъни няма нито силно замърсени обекти отделно имам навика да копам почти всички сигнали та и машина дето има 5 процесора само за дискриминация не ми е нужна Very Happy Просто търся идеалния баланс между машина дето с стандартна сонда е добра за малки неща а и понеже обикновенно излизам сам рамка не мога да мъкна отделно не мога и да я ползвам понеже на повечето места е залесено и с 1Х1 рамка посмъртно не мога да вляза та искам и машината да може да работи добре с големи сонди.И на мене първия избор ми беше Ф75 но от прочетеното в нета а и от клиповете в момента клоня към Ф70 или ХР повер
Върнете се в началото Go down
avrelius
Легионер
Легионер




избор на машина до 2000лв! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор на машина до 2000лв!   избор на машина до 2000лв! EmptyЧет Мар 04, 2010 8:37 pm

земи си БФО детектор и няма да съжеляваш.или говори реал с колеги и тет-а-тет скивай.заеби вси4ки които ти рекламират тук.щото пове4ето ба4кат на еднаква дълбо4ина,разбира се отстъпват вси4ки на една марка,която няма да назовавам,щотото тази марка не си плаща за реклами :П
Върнете се в началото Go down
talasumo
Легионер
Легионер
talasumo



избор на машина до 2000лв! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор на машина до 2000лв!   избор на машина до 2000лв! EmptyЧет Мар 04, 2010 9:21 pm

BFO????? Shocked колега ти ме фърли в оркестъра? аз си мислех че никой вече не прави такива освен чисто любителски и сега ми стана интересно кои са тия машини и кой ги прави Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




избор на машина до 2000лв! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор на машина до 2000лв!   избор на машина до 2000лв! EmptyПет Мар 05, 2010 4:49 pm

Оказа се, че е имало проблем с антената. По точно буксата. Изглежда там е слабото място на новите Фишери.
Върнете се в началото Go down
avrelius
Легионер
Легионер




избор на машина до 2000лв! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор на машина до 2000лв!   избор на машина до 2000лв! EmptyПет Мар 05, 2010 7:16 pm

talasumo написа:
BFO????? Shocked колега ти ме фърли в оркестъра? аз си мислех че никой вече не прави такива освен чисто любителски и сега ми стана интересно кои са тия машини и кой ги прави Very Happy

шега Smile за малко да се хванеш Smile
Върнете се в началото Go down
 
избор на машина до 2000лв!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» моля ви за помощ !(металодетектор)
» Избор
» Избор на детектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: