Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Minelab nexus нишани tesoro врътка GOLD TEKNETICS голден Simplex deus грунда Spectrum пират wave маск nokta Coil VANQUISH lorenz Fisher Майнлаб miladinka mask kupuvam prodavam 5000
 

 Акция май има колеги

Go down 
+15
vasko_87
SPARKO
Tiran
PlovdivTrakiq
Cicero
dragon
Ancient Hunter
yaponetsa
Golden Mask
sitalk
adminn
pld-monetarka
borisov
pechkata
BEKS
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Акция  май има колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акция май има колеги   Акция  май има колеги - Page 2 EmptyСъб Юни 12, 2010 8:31 pm

Акцийте май са повече по Юж.БГ - не знам що - може би щото се знае че по Северна отдавна е опоскано или пък щото долу ченгетата са по натегачи.Иначе колегата pld-monetarka по горе е прав - беше предизвестено - не може да са те учили еди кои си -пък ти да им правиш сечено (но все пак сме в БГ Wink )- да си дойдем пак на любимата ми Татова - Пременил са Илия пак в тия - гледам обаче днешният Илия нещо май са опитва да са пременява в американски джинси -изглежда забравя че за българинът - "Като Русия няма втора"............- и на следващите избори директно ще има червен картон. Cool
Върнете се в началото Go down
apti
Легионер
Легионер
apti



Акция  май има колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акция май има колеги   Акция  май има колеги - Page 2 EmptyСъб Юни 12, 2010 10:31 pm

... бате мене също ме следят Rolling Eyes ... щом изляза от къщи един разузнавателен спътник почва да ме снима и два невидими самолета кръжат над мен Exclamation ... ама аз крия антената под ватенката и са подпирам на щеката на мойта бангия все едно че е бастун и ги заблуждавам Razz ...
Върнете се в началото Go down
TITUS
Про-Консул
Про-Консул
TITUS



Акция  май има колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акция май има колеги   Акция  май има колеги - Page 2 EmptyСъб Юни 12, 2010 11:11 pm

apti написа:
... бате мене също ме следят Rolling Eyes ... щом изляза от къщи един разузнавателен спътник почва да ме снима и два невидими самолета кръжат над мен Exclamation ... ама аз крия антената под ватенката и са подпирам на щеката на мойта бангия все едно че е бастун и ги заблуждавам Razz ...

брат4ет, и аз така правя,с малка разлика,не излизам сам,а с някой колега,като се разбираме така: като се усъмним 4е ни гледат,или следят и колегата веднага се навежда стойка партер и аз се подпирам на машинката и гледам нагоре и тея които пък нас гледат или следят си мислят,4е сме ов4ар и овца
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Акция  май има колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акция май има колеги   Акция  май има колеги - Page 2 EmptyНед Юни 13, 2010 12:07 am

stan960 написа:
Акцийте май са повече по Юж.БГ - не знам що - може би щото се знае че по Северна отдавна е опоскано или пък щото долу ченгетата са по натегачи.Иначе колегата pld-monetarka по горе е прав - беше предизвестено - не може да са те учили еди кои си -пък ти да им правиш сечено (но все пак сме в БГ Wink )- да си дойдем пак на любимата ми Татова - Пременил са Илия пак в тия - гледам обаче днешният Илия нещо май са опитва да са пременява в американски джинси -изглежда забравя че за българинът - "Като Русия няма втора"............- и на следващите избори директно ще има червен картон. Cool
Искам да доуточня нещо-горния пост го написах не да засегна или насоча темата към ...Пременил са Илия пак в тия ....този човек който не познавам лично,но му правя поклон за това което прави за новосъздаденото...недей така stan960,аз кво да кaжа че преди 10-тина дена имах ченгета на'гости',да обвинявам който и да било,наи-малко мога да обвиня този човек,или този саит,като от 1982 год съм в регистрите на Мвр,за иманярство ,и сега да ревна---ТОЗИ ВИНОВЕН ИЛИ ОНЗИ,просто системата е такава,подслушват ни както искат.потърси в нета програмата за-като се обадиш на някои,да го видиш на дисплея каде се намира,нещо като джипиес,потърси програмата за влизане в чужди компове...да ти дам ли адреса на официалния шпионски мгазин в нета,дето се продават свободно,всякакъв вид и род SPY техника,толкова ли не знаете че на Бг е подарена техника за сателитно видеонаблюдение,официално за наблюдение на археологични обекти,а за кво се изполва един господ знае,сега като е начало,и ударите са отвсякаде,не е допустимо,да се пречупват една по една клонките,нека да са заедно всички,да видиме кои как ще ги пречупи/от историята за Хан Аспарух/ империя
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Акция  май има колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акция май има колеги   Акция  май има колеги - Page 2 EmptyНед Юни 13, 2010 9:20 am

Нещо май не си ме разбрал точно или пък аз не мога да схвана точно какво искаш да ми кажеш-както и да е - Иначе за клонките (пръчките) си прав Smile .
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Акция  май има колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акция май има колеги   Акция  май има колеги - Page 2 EmptyНед Юни 13, 2010 10:22 am

stan960 написа:
Нещо май не си ме разбрал точно или пък аз не мога да схвана точно какво искаш да ми кажеш-както и да е - Иначе за клонките (пръчките) си прав Smile .
писах ти на лични...
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Акция  май има колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акция май има колеги   Акция  май има колеги - Page 2 EmptyНед Юни 13, 2010 2:42 pm

Отговорих ти на лични - сега предполагам ще ме разбереш по точно. Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Акция  май има колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акция май има колеги   Акция  май има колеги - Page 2 EmptyНед Юни 13, 2010 4:49 pm

Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool мерси
Върнете се в началото Go down
vasko_87
Легионер
Легионер
vasko_87



Акция  май има колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акция май има колеги   Акция  май има колеги - Page 2 EmptyВто Юни 15, 2010 1:11 am

исках просто да кажа че има хора които следят и форима полиция и тем подобни хора няма да коментирам имена
и така нататака нищо против който и да било но начина по който пишете "присрами"се не мисля че е най одачния малко пъпо се получава...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Акция  май има колеги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Акция май има колеги   Акция  май има колеги - Page 2 EmptyВто Юни 15, 2010 1:59 am

vasko_87 написа:
исках просто да кажа че има хора които следят и форима полиция и тем подобни хора няма да коментирам имена
и така нататака нищо против който и да било но начина по който пишете "присрами"се не мисля че е най одачния малко пъпо се получава...


Прав си колега,тука има някой индивиди които се мислят за голяма работа и пишат само ейтака,че си нямат друга работа.Човек напише нещо и се намира някой да се осер....................................................
Върнете се в началото Go down
 
Акция май има колеги
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Европейска акция против трафика на антики „Пандора“
» Международна акция срещу трафика на антики в България, Франция и Турция - Май 2017
» Нова акция за трафика на културни ценности

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: