Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
deus Майнлаб грунда Coil маск wave 5000 nexus нишани kupuvam miladinka tesoro nokta пират Simplex Spectrum TEKNETICS lorenz prodavam врътка GOLD голден mask Minelab VANQUISH Fisher
 

 Важно за колегите нумизмати.

Go down 
+4
ТОЦИ 63
vende
outsider
Kiril62
8 posters
АвторСъобщение
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Важно за колегите нумизмати. Empty
ПисанеЗаглавие: Важно за колегите нумизмати.   Важно за колегите нумизмати. EmptyСъб Мар 27, 2010 9:09 pm

"Света гора" **
гр.Велико Търново
офис:062/63-01-63 тел/факс
GSM 0883 32 72 47 за информация и резервация на маси
П Р Е Д Л О Ж Е Н И Е

Във връзка с провеждане на традиционни сбирки на
нумизмати във В.Търново предлагаме следните
условия:
1.Сбирката да се провежда в ресторанта на РК"Света
гора"-2зали+тераса-климатизиран и вентилиран
2.Безплатно ползване на паркитг за 100 автомобила
3.70 бр маси по приложена скица както следва:
-зала1-36бр маси по следното разпределение:
-26бр-100/100-10,00лв
-6бр-80/80 -10,00лв
-3бр-140/100 -15,00лв/№34,35,36/
-1бр-140/80 -10,00лв
-зала2-19бр маси по следното разпределение:
-13бр-140/80-10,00лв/№37,38,38,40,41,43,44,50,51,
52,53,54,55/
-6бр-80/80 -10,00лв
-открита тераса-16бр маси по следното разпределение:
-6бр-130/70 -10,00лв
-10бр-80/80 -10,00лв
4.Обслужване-напитки и храна
5.Лоби бар
6.Вход за посетители-такса:1,00лв
7.Всички подвижни и други търговски площи в района на
комплекса-такса:5,00лв
8.Хотел на преференциални цени:
-двойна стая без ТВ-30,00лв
-двойна стая с ТВ-40,00лв
От 03.04.2010 г.ежмесечните сбирки на нумизмати,филателисти и антиквари ще се провеждат на това място и в този комплекс.


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/


Последната промяна е направена от Kiril62 на Съб Мар 27, 2010 11:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
outsider
Преторий
Преторий
outsider



Важно за колегите нумизмати. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно за колегите нумизмати.   Важно за колегите нумизмати. EmptyСъб Мар 27, 2010 9:17 pm

това прдложение ли е аз съм съгласен стига да е далеко от вехтошарите и милитариите само нумизматика и филателия
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Важно за колегите нумизмати. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно за колегите нумизмати.   Важно за колегите нумизмати. EmptyСъб Мар 27, 2010 9:22 pm

outsider написа:
това прдложение ли е аз съм съгласен стига да е далеко от вехтошарите и милитариите само нумизматика и филателия
Организаторите ми казаха че са се договорили със собственика на комплекса за 5 години напред.


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
outsider
Преторий
Преторий
outsider



Важно за колегите нумизмати. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно за колегите нумизмати.   Важно за колегите нумизмати. EmptyСъб Мар 27, 2010 9:35 pm

ади и другите да кажат мнение що мълчите баси скатавките дет сте :Tir:
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Важно за колегите нумизмати. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно за колегите нумизмати.   Важно за колегите нумизмати. EmptyСъб Мар 27, 2010 9:44 pm

outsider написа:
ади и другите да кажат мнение що мълчите баси скатавките дет сте :Tir:

Колеги казвайте на познати които не ползват интернета къде ще бъде вече новата сбирка ,ето ви и карта за мястото и скици на залите в комплекса.

Важно за колегите нумизмати. 32048966

Важно за колегите нумизмати. 93917674


Важно за колегите нумизмати. 44484213


Важно за колегите нумизмати. 81892172


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
vende
Легионер
Легионер
vende



Важно за колегите нумизмати. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно за колегите нумизмати.   Важно за колегите нумизмати. EmptyСъб Мар 27, 2010 9:52 pm

аз съм съгласен cheers cheers cheers
Върнете се в началото Go down
ТОЦИ 63
Легионер
Легионер




Важно за колегите нумизмати. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно за колегите нумизмати.   Важно за колегите нумизмати. EmptyНед Мар 28, 2010 1:42 pm

И аз съм "ЗА". От раьона съм, и съм ходил там. Мястото наистина е страхотно за сбирка, а и при тия условия и организация, изобщо никаква база за сравнение със сегашното място ( студ, жега, мизерия и няма къде да си спреш колата ......) . От две години не ходех на сбирка точно поради тези причини, а и не само аз. Така много контакти със колеги се отдалечиха, а някой почти прекъснаха. Нали основната идея на тези "Сбирки"е да се срещаме и обменяме информация, да си помагаме и поддържаме нивото си актуално. Нали когато сме много и заедно сме силни.А си мисля, че това е и един начин за увеличаване броя на членовете на ФЕДЕРАЦИЯТА. Не че ме е грабнала носталгията, но какви "сбирки" ставаха като имаше подходящи условия - във "Полтава" и "Интера". А бе изобщо всичко е в името на негово величество "ХОБИТО". Всеки месец- първата събота. ТАМ СМЕ. super21 на маса cheers
Върнете се в началото Go down
ТОЦИ 63
Легионер
Легионер




Важно за колегите нумизмати. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно за колегите нумизмати.   Важно за колегите нумизмати. EmptyНед Мар 28, 2010 2:33 pm

Колеги това Предложение се указа, че не е предложение ами си е направо ПОКАНА. Обаждах се на посочения телефон и си резервирах маса ( естественно, това е за този който има какво да показва). Хората са много учтиви, до момента били резервирани 24 маси. Казаха ми, че ако не стигат маси, имали готовност веднага да добавят 35-40 маси. Също така казаха, че който си е платил маса за "старото" място миналата "сбирка", на "новото" място няма да плаща отново. Само да си носи бележката за масата, като удостоверение, но все пак било хубаво да се обади за резервация и потвърждение. Абе изобщо, Интелигентна работа. super21
Върнете се в началото Go down
GEPITO-VT
Легионер
Легионер
GEPITO-VT



Важно за колегите нумизмати. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно за колегите нумизмати.   Важно за колегите нумизмати. EmptyНед Мар 28, 2010 11:01 pm

Сбирките започват от 03.04.2010 г.,така ли да разбирам?
Върнете се в началото Go down
ТОЦИ 63
Легионер
Легионер




Важно за колегите нумизмати. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно за колегите нумизмати.   Важно за колегите нумизмати. EmptyНед Мар 28, 2010 11:34 pm

Да колега, днес говорих по телефона. Първата на новото място е на 03.04 /събота/. Отварят врати в 7.00 часа. И след това всяка първа събота от месеца. Договора със собствениците за провеждане на "сбирката" бил сключен за 5 години, без промяна на условията.
Върнете се в началото Go down
outsider
Преторий
Преторий
outsider



Важно за колегите нумизмати. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно за колегите нумизмати.   Важно за колегите нумизмати. EmptyПон Мар 29, 2010 3:20 pm

интересно кои са договарящите
Върнете се в началото Go down
GEPITO-VT
Легионер
Легионер
GEPITO-VT



Важно за колегите нумизмати. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно за колегите нумизмати.   Важно за колегите нумизмати. EmptyПон Мар 29, 2010 11:27 pm

Някой от управата на федерацията ще присъства ли на първата сбирка?
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Важно за колегите нумизмати. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно за колегите нумизмати.   Важно за колегите нумизмати. EmptyПон Мар 29, 2010 11:54 pm

Не знам,но аз съм там Smile
Върнете се в началото Go down
GEPITO-VT
Легионер
Легионер
GEPITO-VT



Важно за колегите нумизмати. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно за колегите нумизмати.   Важно за колегите нумизмати. EmptyПон Мар 29, 2010 11:57 pm

Вземи ми карта,ако обичаш!В петък ще ти звънна да се доразберем(имам ти номера Wink )
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Важно за колегите нумизмати. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно за колегите нумизмати.   Важно за колегите нумизмати. EmptyВто Мар 30, 2010 12:45 am

Окей Smile Ще се разберем в петък на 100%
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Важно за колегите нумизмати. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно за колегите нумизмати.   Важно за колегите нумизмати. EmptyПет Апр 02, 2010 8:38 pm

Колеги ето ви и малко снимков матерял на комплекса където всяка първа събота от месеца в следващите 5 години ще се провеждат ежемесечните сбирки.

Важно за колегите нумизмати. Dsc01337e
Важно за колегите нумизмати. Dsc01311f
Важно за колегите нумизмати. Dsc01315u
Важно за колегите нумизмати. Dsc01316t
Важно за колегите нумизмати. Dsc01319z
Важно за колегите нумизмати. Dsc01321y
Важно за колегите нумизмати. Dsc01324zi
Важно за колегите нумизмати. Dsc01325zf
Важно за колегите нумизмати. Dsc01326r
Важно за колегите нумизмати. Dsc01331a
Важно за колегите нумизмати. Dsc01336c
Важно за колегите нумизмати. Dsc01338h
Важно за колегите нумизмати. Dsc01339s
Важно за колегите нумизмати. Dsc01341jj
Важно за колегите нумизмати. Dsc01327sr


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



Важно за колегите нумизмати. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно за колегите нумизмати.   Важно за колегите нумизмати. EmptyПет Апр 02, 2010 8:44 pm

браво красиво и приятно местенце за провеждане на збирки
Върнете се в началото Go down
ТОЦИ 63
Легионер
Легионер




Важно за колегите нумизмати. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно за колегите нумизмати.   Важно за колегите нумизмати. EmptyПет Апр 02, 2010 9:16 pm

Браво и благодаря на Кирил за подробната информация, която ни предоставя винаги. Това вече е професионално, и като че ли не само географски сме в Европа. Задължително ще посетим още утре това прекрасно място. ВЕСЕЛИ ВЕЛИКДЕНСКИ ПРАЗНИЦИ на всички колеги.
Върнете се в началото Go down
GEPITO-VT
Легионер
Легионер
GEPITO-VT



Важно за колегите нумизмати. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно за колегите нумизмати.   Важно за колегите нумизмати. EmptyСъб Апр 03, 2010 10:55 am

Малко не са се доразбрали организаторите и нумизматите за мястото на сбирката...Днес тя все още си беше на старото място - в залата на Университета!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Важно за колегите нумизмати. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно за колегите нумизмати.   Важно за колегите нумизмати. EmptyСъб Апр 03, 2010 9:09 pm

Да -За жалост -КОМЕРСИАЛНИТНЕ мърши са повече-Най малко ги е еня къде ще е сбирката-НО Това е вече въпрос на други СМЕШНИ Интереси. Cool
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Важно за колегите нумизмати. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно за колегите нумизмати.   Важно за колегите нумизмати. EmptyСъб Апр 03, 2010 9:35 pm

Днес след сбирката в гадното мазе се качих горе в хотела...
наистина,ще се радвам ако успеят да се приборят да събират хората горе,колкото и невъзможно да изглежда имайки на предвид ... някои фактори,които не са за обсъждане тук.
Мястото наистина е страхотно...уютно,много маси,широко,барче,всичко ... Само с паркоместата ми се струва,че ще има проблем...но по ще се радвам да ходя там на сбирка,а не в гадното задушно мазе долу ...
Върнете се в началото Go down
ТОЦИ 63
Легионер
Легионер




Важно за колегите нумизмати. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно за колегите нумизмати.   Важно за колегите нумизмати. EmptyСъб Апр 03, 2010 11:08 pm

Здравейте колеги.Страшно сте прави.Всъщност Емо и Илия след сбирката дойдоха на "Света гора"и се убедиха за Условията, както Ви каза Емо.И едно отклонение за паркинга- отдолу под ресторанта има още един толкова голям паркинг, като първия срещу входа на комплекса. Направи ми впечатление поста на колегата Гепито, каква "титла" е дал на тази мизерна дупка, в която се провежда сега сбирката (бившия студентски стол) - ЗАЛАТА НА УНИВЕРСИТЕТА Embarassed . Мен като Българин ме е срам, че това може да бъде помещение на културна институция.Извинявам се ако моите критерии за култура и културна дейност са малко по-завишени. Или какво искат да ни покажат сегашните организатори от Търновското Нумизматично дружество. Един вид, каквито сме ние, такова и място си заслужаваме (боклуци при бокклука)- така ли, ааааа не така ДРУГАРИ Харалампиев и Константин Дочев. Нали уж мислите за Българската Нумизматика, кого заблуждавате. Но колегата СТАН е страшно ПРАВ, като казва "КОМЕРСИАЛНИ МЪРШИ"( тук е мястото да му Благодаря), Все едно ви е разгледал и кътните зъби.ЦЯЛОТО семейство на несменяемия председател Харалампиев "обслужва" сбирката със протекцията на "радетеля" за култура от Търновския университет доц. К.Дочев. Това нумизматично дружество ли е или СЕМЕЙНА фирма. Такса за вход, маса (смешно), но и за тоалетна, като че ли потдържат хигиена, и за какво ли още не. Вие всички знаете какви "финансовоотчетни документи" получавате срещу вашите пари, дадени за "ПРЕКРАСНИТЕ" условия и "УЮТ", които ВИ предоставят ДРУГАРИТЕ. Хайде колеги сега сами се досетете в кои джобове влизат тези приходи, за да не питаме СТАН отново, защото той явно е прозорлив и отдавна се е оттървал от "РОБСКОТО МИСЛЕНЕ"
За днешната сбирка от страна на Търновското нумизматично дружество, не бе провокации, дезинформация, заплахи и уговорки със председатели на други дружества. Но тези ДРУГАРИ през многото години са придобили голям опит да вършат точно това.
И в този ред на мисли, защо не допускат никакви нови хора за членове на това нумизматично дружество? Секта ли е, затворено общество ли е ? Не , по този начин просто не допускат промяна на статуквото в дружеството. И така мръсните им игрички си остават само тяхна мръсна тайна. Всичко това колеги, като повод за размисъл към Всички истински Българи във този форум. ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ КОЛЕГИ - ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ
Върнете се в началото Go down
 
Важно за колегите нумизмати.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» хванати нумизмати
» важно
» Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Нумизматика-
Идете на: