Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
GOLD prodavam mask nexus грунда deus lorenz nokta VANQUISH пират маск Fisher Minelab miladinka TEKNETICS wave kupuvam голден нишани tesoro Coil 5000 Spectrum врътка Simplex Майнлаб
 

 Задържаха трима

Go down 
+24
cosmopolitania
krasko
Павето
slavitoooo
Джони
топи
stan960
pld-monetarka
borisov
vende
Cicero
vale
bobo
TITUS
mitkovich
charon
djasko
deadman_
OFROAD
stoian8411
sitalk
adda333
stater
Kiril62
28 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Cicero
Легионер
Легионер
Cicero



Задържаха трима - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 2 EmptyВто Мар 30, 2010 11:22 pm

djasko написа:
sitalk написа:
ти от кои си?
Аз ли ? Ами погледни ми Аватара, и ще ме видиш в партер-поза. И Ти ще се видиш, и всички останали ще се видят в тези пози. Крайно време е да се ИЗПРАВИМ. :legio:

как да се изправим като на аватара ти ония горе в дясно къде е на колене ли стена единствения начин е да съомеем да си защитим правата едва когато те ни бъдат нарушени ПРЯКО понеже косвено всички сме секс А това не е нищо повече от поредния опит да ни сплашат само едно ще им кажа глада и иманярството са по силни от тока !!! :mdr6:
Върнете се в началото Go down
vende
Легионер
Легионер
vende



Задържаха трима - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 2 EmptyВто Мар 30, 2010 11:34 pm

маи е крайно време да излезем на площада :legio: :viking:
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



Задържаха трима - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 2 EmptyВто Мар 30, 2010 11:46 pm

колеги краино време е дасе вземе някакво решение от страна на федерацията и неините членове да се обясни на обществото и тези от министеството на колтурата точно за какво е създадена тази федерация и каквиса неините цели а не дани оплюват чесме едикаквиси дасе обясни че тази федерация е създадена и с друга цел дана ограничи с колкото се може износа на антики
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Задържаха трима - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 2 EmptyСря Мар 31, 2010 12:20 am

TITUS написа:
bobo написа:
Брей че интересно-пишеш едно-излизат други две What a Face

ЖИВЕЕМ В БГ.21 ВЕК. АЙ СЕга се опитайте тук да напишете думи4ката ............., малджия Smile ае де
Май повечето не разбраха за кво иде реч-ама карай-тва са "бели"кахъри.На първо място е ИДЕЯТА!
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Задържаха трима - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 2 EmptyСря Мар 31, 2010 11:42 am

Старинни монети и вещи са били открити в къщите на иманяри в Пловдивско
31 март 2010 | 10:01 | Агенция "Фокус"
Начало / Полиция
Хисаря. Старинни монети и вещи са били открити от полицаи на Районното управление на МВР в Хисаря в къщите на заловени иманяри, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Пловдив. На черен път между селата Старо Железаре и Паничери е бил спрян за проверка джип “Тойота Раф-4” с водач Р.П. /36/ от Хисаря. В колата пътували още Р.К. /44/ от Старо Железаре и А.К. /37/ от Хисаря. Те се връщали от незаконни теренни проучвания в района. В джипа полицаите открили три детектора за метал и три прави лопати. Вчера при претърсване в дома на Р.П. в Хисаря са били намерени множество старинни монети – тракийски, византийски и римски, множество масивни гривни, фибули, апликации, три остриета от копия и човешки череп, който по първоначална информация е от ХІІ век и е бил намерен при разкопки в Калиакра. От същото жилище полицаите са иззели още електронен микроскоп, пневматични електрически уреди за почистване и матиране на монети, електронен мини кантар, компютърна конфигурация и около 5.5 грама марихуана. В къщата на Р.К. в Старо Железаре полицаите са се натъкнали също на богата колекция – множество старинни монети и метални предмети с патина и пръст по тях, пет глинени фигури, четири топографски координатни карти на землищата на Хисаря и Карлово и един металотърсач.


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



Задържаха трима - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 2 EmptyСря Мар 31, 2010 11:59 am

Kiril62 написа:
Старинни монети и вещи са били открити в къщите на иманяри в Пловдивско
31 март 2010 | 10:01 | Агенция "Фокус"
Начало / Полиция
Хисаря. Старинни монети и вещи са били открити от полицаи на Районното управление на МВР в Хисаря в къщите на заловени иманяри, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Пловдив. На черен път между селата Старо Железаре и Паничери е бил спрян за проверка джип “Тойота Раф-4” с водач Р.П. /36/ от Хисаря. В колата пътували още Р.К. /44/ от Старо Железаре и А.К. /37/ от Хисаря. Те се връщали от незаконни теренни проучвания в района. В джипа полицаите открили три детектора за метал и три прави лопати. Вчера при претърсване в дома на Р.П. в Хисаря са били намерени множество старинни монети – тракийски, византийски и римски, множество масивни гривни, фибули, апликации, три остриета от копия и човешки череп, който по първоначална информация е от ХІІ век и е бил намерен при разкопки в Калиакра. От същото жилище полицаите са иззели още електронен микроскоп, пневматични електрически уреди за почистване и матиране на монети, електронен мини кантар, компютърна конфигурация и около 5.5 грама марихуана. В къщата на Р.К. в Старо Железаре полицаите са се натъкнали също на богата колекция – множество старинни монети и метални предмети с патина и пръст по тях, пет глинени фигури, четири топографски координатни карти на землищата на Хисаря и Карлово и един металотърсач.


Явно е започнала акция " ИМАНЯРИ". Как все още не са дали гласност по телевизията?
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Задържаха трима - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 2 EmptyСря Мар 31, 2010 12:28 pm

ЯВНО -И Джаската е прав ша го духаме щото некой си мислят че с траене и чакане ш са управи нещо- Да не отварям нова тема -За сведение на всички мравки -Новият НПК касаещ нашего брата е готов гласуван и влиза в сила от 10.04.2010-Сега ша видите кво е баш балтия кат та спипат-Не знам що обаче по тоя въпрос -Ни вопъл ни стон -от УС на Федерацията-Изглежда за дамите и господата е най лесно да надраскат некоя Форумна статийка и Кирцата като завеждащ Черната хроника да обяви кой къде хванали-Извинявайте за черногледството колеги ма на по потъващ от тоя "Титаник" не бех са качвал скоро-С две думи тая Федерация в настоящият си вид и с мъглявите си цели и задачи е за някакво розово бъдеще-Щото сега същата е само наблюдател и регистратор -И как и защо и от къде чакате да се появят нови членове че не мога да си го обясня.Още веднъж сори за оакването-както ще го определят розовите херувимчета пърхащи в УС и около БНФМ.
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



Задържаха трима - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 2 EmptyСря Мар 31, 2010 12:38 pm

stan960 написа:
ЯВНО -И Джаската е прав ша го духаме щото некой си мислят че с траене и чакане ш са управи нещо- Да не отварям нова тема -За сведение на всички мравки -Новият НПК касаещ нашего брата е готов гласуван и влиза в сила от 10.04.2010-Сега ша видите кво е баш балтия кат та спипат-Не знам що обаче по тоя въпрос -Ни вопъл ни стон -от УС на Федерацията-Изглежда за дамите и господата е най лесно да надраскат некоя Форумна статийка и Кирцата като завеждащ Черната хроника да обяви кой къде хванали-Извинявайте за черногледството колеги ма на по потъващ от тоя "Титаник" не бех са качвал скоро-С две думи тая Федерация в настоящият си вид и с мъглявите си цели и задачи е за някакво розово бъдеще-Щото сега същата е само наблюдател и регистратор -И как и защо и от къде чакате да се появят нови членове че не мога да си го обясня.Още веднъж сори за оакването-както ще го определят розовите херувимчета пърхащи в УС и около БНФМ.

A кажете тогава: НЯМАЛО ДА ИМА ИМАНЯРИ А?

Кой ги създава? Мисля че отговора е супер ЯСЕН: Държавата / по точно,силното лоби във нея дето коли и беси/. Как ще изпуснат тази сладка баница,наречена КУЛТУРНОТО НАСЛЕДСТВО НА БЪЛГАРИЯ.
Та и Бат Бойко ще я оака. Той е за пред хората и света,ама управляващите в сянка са останали пак същите от как свалиха бай Тошо.
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Задържаха трима - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 2 EmptyСря Мар 31, 2010 1:06 pm

защо ми се струва че всичкото това гонене започна след регистрирването на федерацията.някои да има адекватен отговор
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Задържаха трима - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 2 EmptyСря Мар 31, 2010 1:47 pm

stan960 написа:
ЯВНО -И Джаската е прав ша го духаме щото некой си мислят че с траене и чакане ш са управи нещо- Да не отварям нова тема -За сведение на всички мравки -Новият НПК касаещ нашего брата е готов гласуван и влиза в сила от 10.04.2010-Сега ша видите кво е баш балтия кат та спипат-Не знам що обаче по тоя въпрос -Ни вопъл ни стон -от УС на Федерацията-Изглежда за дамите и господата е най лесно да надраскат некоя Форумна статийка и Кирцата като завеждащ Черната хроника да обяви кой къде хванали-Извинявайте за черногледството колеги ма на по потъващ от тоя "Титаник" не бех са качвал скоро-С две думи тая Федерация в настоящият си вид и с мъглявите си цели и задачи е за някакво розово бъдеще-Щото сега същата е само наблюдател и регистратор -И как и защо и от къде чакате да се появят нови членове че не мога да си го обясня.Още веднъж сори за оакването-както ще го определят розовите херувимчета пърхащи в УС и около БНФМ.

Станчо ,много добре знаеш как стоят нещата.Повече няма да качвам такива новини,защото несъм от пресцентара на МВР.То май по добре е да стоите в невидение.Нямам нищо против критиката която пишеш и даже това е добре,но бъди обективен,защото повечето момчета притежаващи металдетектори немога да ги накарам на сила да си вземат членски карти.То се вижда че и полицията не зачита законите в България и особено тези на съда относно регистрацията на федерацията.Нещо което никога до сега не е правено в България вие сега искате да се оправи за няколко месеца.Имам предвид създадената Национална федерация по металдетектинг.Нека бъдем реалисти,има много противоречия както в закона за културното наследство така и в поправките във НПК.Най лесно е да се обвинява някой ,но не и да му се помага.


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Задържаха трима - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 2 EmptyСря Мар 31, 2010 4:37 pm

stan960 написа:
ЯВНО -И Джаската е прав ша го духаме щото некой си мислят че с траене и чакане ш са управи нещо- Да не отварям нова тема -За сведение на всички мравки -Новият НПК касаещ нашего брата е готов гласуван и влиза в сила от 10.04.2010-Сега ша видите кво е баш балтия кат та спипат-Не знам що обаче по тоя въпрос -Ни вопъл ни стон -от УС на Федерацията-Изглежда за дамите и господата е най лесно да надраскат некоя Форумна статийка и Кирцата като завеждащ Черната хроника да обяви кой къде хванали-Извинявайте за черногледството колеги ма на по потъващ от тоя "Титаник" не бех са качвал скоро-С две думи тая Федерация в настоящият си вид и с мъглявите си цели и задачи е за някакво розово бъдеще-Щото сега същата е само наблюдател и регистратор -И как и защо и от къде чакате да се появят нови членове че не мога да си го обясня.Още веднъж сори за оакването-както ще го определят розовите херувимчета пърхащи в УС и около БНФМ.

Я вземи кажи тука, ако ти беше шеф на федерацията, какви конкратни мерки щеше да вземеш. Може и да те чуят. Ама не само нещо то сорта- хайде да съдим държавата, ами степ бай степ, кое как поетапно да се случи. И най-важното, като предложиш нещо, кажи как ти можеш лично да помогнеш. Шото, всички сме в един кюп.И в момента сме в лошия кюп. И тя тая Федерация е и твоя. И аз и ти, сме също толкова отговорни не само за думите си, ами и за всичко, което се случва около тая Федерация. Няма никакво значение, че не си председател. И доколкото знам, за свършена работа още никой не е взел хонорар.Така че, по-добре пледложи каква работа можеш да свършиш.
С уважение и добри чувства.


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
Задържаха трима - Page 2 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Задържаха трима - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 2 EmptyСря Мар 31, 2010 5:18 pm

Джони написа:
stan960 написа:
ЯВНО -И Джаската е прав ша го духаме щото некой си мислят че с траене и чакане ш са управи нещо- Да не отварям нова тема -За сведение на всички мравки -Новият НПК касаещ нашего брата е готов гласуван и влиза в сила от 10.04.2010-Сега ша видите кво е баш балтия кат та спипат-Не знам що обаче по тоя въпрос -Ни вопъл ни стон -от УС на Федерацията-Изглежда за дамите и господата е най лесно да надраскат некоя Форумна статийка и Кирцата като завеждащ Черната хроника да обяви кой къде хванали-Извинявайте за черногледството колеги ма на по потъващ от тоя "Титаник" не бех са качвал скоро-С две думи тая Федерация в настоящият си вид и с мъглявите си цели и задачи е за някакво розово бъдеще-Щото сега същата е само наблюдател и регистратор -И как и защо и от къде чакате да се появят нови членове че не мога да си го обясня.Още веднъж сори за оакването-както ще го определят розовите херувимчета пърхащи в УС и около БНФМ.

Я вземи кажи тука, ако ти беше шеф на федерацията, какви конкратни мерки щеше да вземеш. Може и да те чуят. Ама не само нещо то сорта- хайде да съдим държавата, ами степ бай степ, кое как поетапно да се случи. И най-важното, като предложиш нещо, кажи как ти можеш лично да помогнеш. Шото, всички сме в един кюп.И в момента сме в лошия кюп. И тя тая Федерация е и твоя. И аз и ти, сме също толкова отговорни не само за думите си, ами и за всичко, което се случва около тая Федерация. Няма никакво значение, че не си председател. И доколкото знам, за свършена работа още никой не е взел хонорар.Така че, по-добре пледложи каква работа можеш да свършиш.
С уважение и добри чувства.



Не ми се разправяше с глупости Джони - влязох отново за да подкрепя написаното от теб !

Гледам на моя приятел ПОТОМАКА отново са му нарушени правата - постоянно е в поза на изтерична лелка - различен бил !

Абе няма ли тук някой да каже добра дума за хората дето реално вършат нещо за тази ФЕДЕРАЦИЯ - ЗА ХОРАТА дето тичат из България без един 1 лв за себе си !


Аз ще взема да ги изброя защото в България много бързо се забравят нещата !

1. Председателя и МИЛА

2 . Зам. председателя Кирцата

3 . Aemilivs-- това момче свърши доста работа !

4.pechkata - организира без много да дрънка събрание в гр. Левски и без да се прави на различен !

5. Джони - за нея казах по нагоре ! Рече и отсече засрами тука няколко ИЗТЕРИЧНИ мъжлета !

6. Ахмед Мерчев - свърши доста работа .

7.Владо Лилов

Има още хора на който аз не знам имената помогнали и помагат с каквото могат !

На всички тука им се иска нещата бързо да станат но няма да станат като се МУЧИ и като се правим на ИНАКОМИСЛЕЩИ във форума тоест ( умни )

И никой не е обещавал ,че нещата ще станат веднага а напротив ,които ми помнят постовете винаги съм казвал , че ще бъде много трудно поради естеството на нашето хоби !!

И друго да ви кажа повтарям на хората от федерацията не се плаща нищо -- обаче достигат слухове до мен ,че се плаща на тия дето работят против Федерацията


Последната промяна е направена от slavitoooo на Сря Мар 31, 2010 6:59 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Павето
Легионер
Легионер
Павето



Задържаха трима - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 2 EmptyСря Мар 31, 2010 5:36 pm

Колеги ,въпросът е съвсем друг .Хванали момчетата хванали ,с металотърсачи ,с лопати ,кирки и всякакви пособия за садене на лалета .Само едно мога да ви кажа .Ако при обиските не бяха намерили нищо щяха да им пръднат на оная работа.Никой съд не може да ги осъди дори и условно понеже няма ,все още поне ,закон който да забранява да притежаваш и да си собственик на металдетектор .Ама каде били ,какво правили ,да вървят да доказват .Те путювците престъпниците не могат да осъдят с нас са се заяли .Машината ми е в багажника на колата и не я вадя ако не я зареждам да дойдат да ме арестуват педерасите имам и лопата фенер ръкавици и няколко презерватива който мога да им ги дам да ми ги наденат .Но колеги за бога не дръжте нищо по домовете си ,че първата им работа е там да дойдат да рушкат.А по обектите се оглеждайте това му е майката .И не копайте в засадени ниви и си заривайте дупките ,ще си спестите много неприятности . :bienvenue
Върнете се в началото Go down
krasko
Преторий
Преторий
krasko



Задържаха трима - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 2 EmptyСря Мар 31, 2010 5:39 pm

явно е имало за какво да ги задържат.мен са ме хващали на пътя с 3ма приятели и 4бр монетари и ни пуснаха без проблем.като преди да ни пуснат се обаждаха по станцията 2а или 3и пъти.с тия момци некои явно е решил да набере малко точки пред шефовете Very Happy
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Задържаха трима - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 2 EmptyСря Мар 31, 2010 5:39 pm

Павето написа:
Колеги ,въпросът е съвсем друг .Хванали момчетата хванали ,с металотърсачи ,с лопати ,кирки и всякакви пособия за садене на лалета .Само едно мога да ви кажа .Ако при обиските не бяха намерили нищо щяха да им пръднат на оная работа.Никой съд не може да ги осъди дори и условно понеже няма ,все още поне ,закон който да забранява да притежаваш и да си собственик на металдетектор .Ама каде били ,какво правили ,да вървят да доказват .Те путювците престъпниците не могат да осъдят с нас са се заяли .Машината ми е в багажника на колата и не я вадя ако не я зареждам да дойдат да ме арестуват педерасите имам и лопата фенер ръкавици и няколко презерватива който мога да им ги дам да ми ги наденат .Но колеги за бога не дръжте нищо по домовете си ,че първата им работа е там да дойдат да рушкат.А по обектите се оглеждайте това му е майката .И не копайте в засадени ниви и си заривайте дупките ,ще си спестите много неприятности . :bienvenue

Много си прав колега , в къщи нищо не се държи !

super21
Върнете се в началото Go down
Павето
Легионер
Легионер
Павето



Задържаха трима - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 2 EmptyСря Мар 31, 2010 5:50 pm

mitkovich написа:
маи е крайно време да излезем на площада и да си отстояваме правата.а колкото до момчетата мисля че ако неса нарушили закона трябва да исе помогне щото утре маже да е някои друг. това че сте идали телефона на адвоката е все пак нещо-слет разговора с адваката дано да ги пуснат
Какъв площад какви пет лева ,какво обединение .Не искам да се правя на различен и на иначемислеш, ама не усещате ли конспирацията. Първо ,превръщат ни едва ли не във врагове на народа ,който рушът,разбиват,унищожават и са във вреда на държавата .С една дума променят общественото мнение за нас ,така че всеки съвестен гражданин да се обади ако види или срещне ИМАНЯРИ .....забележете как ни наричат. Едно време по старите колеги се сещат как се отнасяха хората с нас като ни видеха .Второ искат да всеят страх във всеки един от нас ,с произволия заплахи и тем подобни . НЯМА ДА НИ ОБЪРНЕ НИКОЙ ВНИМАНИЕ ,най много да се посмеят в пресата с нас . стена
Върнете се в началото Go down
krasko
Преторий
Преторий
krasko



Задържаха трима - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 2 EmptyСря Мар 31, 2010 6:11 pm

щат нещат внимание ще ни обърнат .този закон ще се промени
Върнете се в началото Go down
mitkovich
Преторий
Преторий
mitkovich



Задържаха трима - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 2 EmptyСря Мар 31, 2010 6:25 pm

Краино време е тези които неса членове да се замислят дали искат нещо да се промени към по добро или да я карат както до сега с едното око да гледаш къде вървиш а с другото да се озърташ за полиция или някой който да извика полиция.Колкото сме повече толкова по ще ни се чуе гласа.Едно е да протестират 1000 души а друго 100000-200000-300000.
Върнете се в началото Go down
cosmopolitania
Новобранец
Новобранец




Задържаха трима - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 2 EmptyСря Мар 31, 2010 8:12 pm

Колеги, призовавам Ви, за да си нямате проблеми с прокуратурата, трябва да направите няколко неща:
1. Ако имате някакви вещи, за които може да се предположи, че са културна ценност или трябва да си подадете молба за идентификация към най-близкия музей до 10.04.2010 г. или се постарайте да ги занесете на място, където никой няма да ги намери ....поне за момента.
2. Ако по съдебен път в миналото са ви върнати културни ценности от съда или прокуратурата, за които си пазите документите, може спокойно да си ги държите по домовете си, но по новия закон, който влезе преди една година, не забравяйте, че до 10.04.2010 г. трябва да им поискате с молба към близкия музей идентификация, с която ще ви бъдат узаконени предметите.
3. Ако сте изпълнили горните две условия и не сте имали достъп до археологически обекти по време на практикуване на хобито си, можете да бъдете спокойни, да отстоявате правата си, включително да намесите и медиите при задържане от страна на полицията. Много е важно за федерацията всеки да действа точно по този начин.
Върнете се в началото Go down
ELATION
Легионер
Легионер




Задържаха трима - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 2 EmptyСря Мар 31, 2010 8:30 pm

cosmopolitania написа:
Колеги, призовавам Ви, за да си нямате проблеми с прокуратурата, трябва да направите няколко неща:
1. Ако имате някакви вещи, за които може да се предположи, че са културна ценност или трябва да си подадете молба за идентификация към най-близкия музей до 10.04.2010 г. или се постарайте да ги занесете на място, където никой няма да ги намери ....поне за момента.
2. Ако по съдебен път в миналото са ви върнати културни ценности от съда или прокуратурата, за които си пазите документите, може спокойно да си ги държите по домовете си, но по новия закон, който влезе преди една година, не забравяйте, че до 10.04.2010 г. трябва да им поискате с молба към близкия музей идентификация, с която ще ви бъдат узаконени предметите.
3. Ако сте изпълнили горните две условия и не сте имали достъп до археологически обекти по време на практикуване на хобито си, можете да бъдете спокойни, да отстоявате правата си, включително да намесите и медиите при задържане от страна на полицията. Много е важно за федерацията всеки да действа точно по този начин.

Колега,съгласен съм с теб.Но, решат ли винаги могат да те натопят,колко му е да подхвърлят една монета.Както писах в друг пост преди 10-на дни задържаха 3-ма колеги под предлог че в близост до мястото кадето са практикували хобито си,преди време е станала кражба на телефони кабели.Прибрали са и тях и апаратите им.
Мисля че линията по която върви федерацията е възходяща,аз все още не съм член но в най скоро време ще стана и се наемам ,да привлеча поне още 5 човека,хубаво ще е всеки от нас да направи това.Привличането на нови членове ще усили моща на федерацията ,нейната популярност и бъдещи успехи.

Съединението прави силата!
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



Задържаха трима - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 2 EmptyСря Мар 31, 2010 8:46 pm

cosmopolitania написа:
Колеги, призовавам Ви, за да си нямате проблеми с прокуратурата, трябва да направите няколко неща:
1. Ако имате някакви вещи, за които може да се предположи, че са културна ценност или трябва да си подадете молба за идентификация към най-близкия музей до 10.04.2010 г. или се постарайте да ги занесете на място, където никой няма да ги намери ....поне за момента.
2. Ако по съдебен път в миналото са ви върнати културни ценности от съда или прокуратурата, за които си пазите документите, може спокойно да си ги държите по домовете си, но по новия закон, който влезе преди една година, не забравяйте, че до 10.04.2010 г. трябва да им поискате с молба към близкия музей идентификация, с която ще ви бъдат узаконени предметите.
3. Ако сте изпълнили горните две условия и не сте имали достъп до археологически обекти по време на практикуване на хобито си, можете да бъдете спокойни, да отстоявате правата си, включително да намесите и медиите при задържане от страна на полицията. Много е важно за федерацията всеки да действа точно по този начин.

Колега,това че имаш металдетектор във къщи не би трябвало да се счита че предметите или монетите са придобити по втория начин. За да минат под този знаменател, полицията трябва да ви е хванала на обект и нещата които намерят във вас могат да се оприличат за придобити чрез търсене. А не минали през вас и намерили металдетектор и хоп попадаш под ударите на закона защото има вероятност да ходиш да търкаш и предметите ако намерят такива във къщи / са доказателство за престъпна дейност /.
Бе кви са тези глупости бе? Ми утре ако купиш нож за хляб,трябва да те приберат щото случайно може да заколиш някой? А?

Както казах колеги във предишна моя тема. Отстоявайте си правата,и ако трябва съдете държавата на вън. Всеки един добър адвокат със кеф ще ви представлява във Страсбург ако му обещаете да разделите обещетението за нанесени ви,морални и материални щети.

А и на тия все ще им дойде време да им потърсим сметка за управлението им през мандата.

Като дойдат другите избори,да знаете че всички са едни и същи. Чат пат,се смени някое лице когато другите вече не са актуални,но оправляващите в сянка са едни и същи.

И БЪДЕТЕ СИГУРНИ,ЧЕ ЩОМ ИМА ПОКАЗНОСТ ЗА РАБОТАТА КОЯТО ВЪРШАТ ВЪВ МОМЕНТА,ГАРАНЦИЯ ПРИКРИВАТ НЕЩО ГОЛЯМО ИЗАКАНО ИЛИ СЕГА ГО ПОДГОТВЯТ ЗА АКАНЕ стига
Върнете се в началото Go down
ELATION
Легионер
Легионер




Задържаха трима - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 2 EmptyСря Мар 31, 2010 8:48 pm

pld-monetarka написа:
cosmopolitania написа:
Колеги, призовавам Ви, за да си нямате проблеми с прокуратурата, трябва да направите няколко неща:
1. Ако имате някакви вещи, за които може да се предположи, че са културна ценност или трябва да си подадете молба за идентификация към най-близкия музей до 10.04.2010 г. или се постарайте да ги занесете на място, където никой няма да ги намери ....поне за момента.
2. Ако по съдебен път в миналото са ви върнати културни ценности от съда или прокуратурата, за които си пазите документите, може спокойно да си ги държите по домовете си, но по новия закон, който влезе преди една година, не забравяйте, че до 10.04.2010 г. трябва да им поискате с молба към близкия музей идентификация, с която ще ви бъдат узаконени предметите.
3. Ако сте изпълнили горните две условия и не сте имали достъп до археологически обекти по време на практикуване на хобито си, можете да бъдете спокойни, да отстоявате правата си, включително да намесите и медиите при задържане от страна на полицията. Много е важно за федерацията всеки да действа точно по този начин.

Колега,това че имаш металдетектор във къщи не би трябвало да се счита че предметите или монетите са придобити по втория начин. За да минат под този знаменател, полицията трябва да ви е хванала на обект и нещата които намерят във вас могат да се оприличат за придобити чрез търсене. А не минали през вас и намерили металдетектор и хоп попадаш под ударите на закона защото има вероятност да ходиш да търкаш и предметите ако намерят такива във къщи / са доказателство за престъпна дейност /.
Бе кви са тези глупости бе? Ми утре ако купиш нож за хляб,трябва да те приберат щото случайно може да заколиш някой? А?

Както казах колеги във предишна моя тема. Отстоявайте си правата,и ако трябва съдете държавата на вън. Всеки един добър адвокат със кеф ще ви представлява във Страсбург ако му обещаете да разделите обещетението за нанесени ви,морални и материални щети.

А и на тия все ще им дойде време да им потърсим сметка за управлението им през мандата.

Като дойдат другите избори,да знаете че всички са едни и същи. Чат пат,се смени някое лице когато другите вече не са актуални,но оправляващите в сянка са едни и същи.

И БЪДЕТЕ СИГУРНИ,ЧЕ ЩОМ ИМА ПОКАЗНОСТ ЗА РАБОТАТА КОЯТО ВЪРШАТ ВЪВ МОМЕНТА,ГАРАНЦИЯ ПРИКРИВАТ НЕЩО ГОЛЯМО ИЗАКАНО ИЛИ СЕГА ГО ПОДГОТВЯТ ЗА АКАНЕ стига
super21 super21 ilies031:
Върнете се в началото Go down
cosmopolitania
Новобранец
Новобранец




Задържаха трима - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 2 EmptyСря Мар 31, 2010 8:57 pm

Преди да отидеш до Страсбург, трябва да си незаконно осъден в роден съд. А за да те съдят в роден съд при всички положения трябва да си платиш на адвокат. Давам съвета във връзка с това хората да нямат излишни разходи за адвокати и дела, както и да спестят на семействата си излишни нерви и неприятности. Моето семейство ги е преживявало и знам за какво говоря. Бъдете уверени само когато обмислите всичко, а не самоуверени, само защото правото е на ваша страна, защото много бързо и лесно могат да ви смачкат.
Върнете се в началото Go down
Павето
Легионер
Легионер
Павето



Задържаха трима - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 2 EmptyСря Мар 31, 2010 9:45 pm

mitkovich написа:
Краино време е тези които неса членове да се замислят дали искат нещо да се промени към по добро или да я карат както до сега с едното око да гледаш къде вървиш а с другото да се озърташ за полиция или някой който да извика полиция.Колкото сме повече толкова по ще ни се чуе гласа.Едно е да протестират 1000 души а друго 100000-200000-300000.
Напълно си прав ..... super21 за да не ни замерят с яйца и да ни освиркат трябва всички да отидем , а не само да говорим иначе пак казвам никой няма да ни обърне внимание . lol!
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Задържаха трима - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима - Page 2 EmptyСря Мар 31, 2010 9:59 pm

Всичко каквото казвате е истина ,но ще си позволя да ви обърна внимание на нещо.Всеки един от нас може да направи нещо много елементарно което е от огромно значение за каузата.Да стане член на федерацията-а ако докара и някой колега -браво.На този етап това е от първостепенно значение.ТРЯБВА ДА СМЕ МНОГО.
Върнете се в началото Go down
 
Задържаха трима
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Задържаха трима мъже
» Хванаха трима с металотърсач
» Задържаха двама иманяри в Русе

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: