Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
5000 голден prodavam TEKNETICS Майнлаб Spectrum wave GOLD Coil Fisher Simplex Minelab deus nexus нишани mask miladinka врътка маск tesoro nokta пират kupuvam lorenz грунда VANQUISH
 

 колите надалеч ги оставяйте

Go down 
+4
nasko75
slavitoooo
FILIP2
sitalk
8 posters
АвторСъобщение
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



колите надалеч ги оставяйте Empty
ПисанеЗаглавие: колите надалеч ги оставяйте   колите надалеч ги оставяйте EmptyНед Апр 04, 2010 12:36 am

Скоро едни авери докато си търкали и виждат как някой приближава до колата им и я снима с фотоапарат.На собственника на колата след ден-два му звънят от Полицията да иде там.Нещата са се оправили,няма проблем,но..."фотографа" е бил ръководителя на спасителните разкопки,които се провеждат в района.
В района ще минава магистрала и археолозите проучват трасето.Колегите със сигурност не са били в арх.обект.Мястото,където копаят археолозите е далеч..Но..
...явно за повечето музейни работници,търсачите са врагове!
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



колите надалеч ги оставяйте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колите надалеч ги оставяйте   колите надалеч ги оставяйте EmptyНед Апр 04, 2010 9:44 am

ние сме врагове не само на тях но и на всички които не познават хобито
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




колите надалеч ги оставяйте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колите надалеч ги оставяйте   колите надалеч ги оставяйте EmptyНед Апр 04, 2010 10:01 am

Като археолозите проучват района могат да се допитат до Федерацията за евентуално намерени следи от античен живот в дадената местност от наши членове !
Има си начин за тези работи описан в Устава ни , а не да се правят на тайни агенти и като плъхове да се промъкват и да ни следят !!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




колите надалеч ги оставяйте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колите надалеч ги оставяйте   колите надалеч ги оставяйте EmptyНед Апр 04, 2010 10:51 am

последния път като ме задържаха колата беше далече-минал един тракторист-изпуснал две от гумите и докато сменяхме гуми дойдоха ченгетата-още съжалявам що не беше до мен колата да барна трактористчето и да му направя дълбока оран на дупето пък после нека ходи и се оплаква на куките-не бяхме в архи обект и нивата не беше засята.
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



колите надалеч ги оставяйте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колите надалеч ги оставяйте   колите надалеч ги оставяйте EmptyНед Апр 04, 2010 11:17 am

според мен колеги ни трябва повече публичност за да разберат хората с какво се занимаваме и нема да имаме проблеми
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



колите надалеч ги оставяйте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колите надалеч ги оставяйте   колите надалеч ги оставяйте EmptyНед Апр 04, 2010 11:37 am

FILIP2 написа:
според мен колеги ни трябва повече публичност за да разберат хората с какво се занимаваме и нема да имаме проблеми
Сигорно е така но трябва в национален ефир да стане такава изява.
Върнете се в началото Go down
adda333
Легионер
Легионер
adda333



колите надалеч ги оставяйте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колите надалеч ги оставяйте   колите надалеч ги оставяйте EmptyНед Апр 04, 2010 4:27 pm

ех колеги нека да се съберем на някоя голяма поляна
ама да сме 500 човека наи малко
па да си земем и машинките
па преди туи да минат от федерацията и да заровят 100 -200 лева на монети
па и скари да има паи биричка
па да видим господата с пистолетите как ще арестуват толкос народ дето вадят вървежни стотинки
и си правят кефа
като на турнирче един вид
пък и да видим толкос коли де ще ги денат
нема да смеят да припарат че толкос народ ако тръгне да ги съди ще исерат багер от зор гадовете
Върнете се в началото Go down
castron
Новобранец
Новобранец
castron



колите надалеч ги оставяйте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колите надалеч ги оставяйте   колите надалеч ги оставяйте EmptyНед Апр 04, 2010 6:39 pm

adda333 написа:
ех колеги нека да се съберем на някоя голяма поляна
ама да сме 500 човека наи малко
па да си земем и машинките
па преди туи да минат от федерацията и да заровят 100 -200 лева на монети
па и скари да има паи биричка
па да видим господата с пистолетите как ще арестуват толкос народ дето вадят вървежни стотинки
и си правят кефа
като на турнирче един вид
пък и да видим толкос коли де ще ги денат
нема да смеят да припарат че толкос народ ако тръгне да ги съди ще исерат багер от зор гадовете

Само,че сега полицаите първо арестуват и след това търсят доказателства.
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



колите надалеч ги оставяйте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колите надалеч ги оставяйте   колите надалеч ги оставяйте EmptyНед Апр 04, 2010 7:33 pm

adda333 написа:
ех колеги нека да се съберем на някоя голяма поляна
ама да сме 500 човека наи малко
па да си земем и машинките
па преди туи да минат от федерацията и да заровят 100 -200 лева на монети
па и скари да има паи биричка
па да видим господата с пистолетите как ще арестуват толкос народ дето вадят вървежни стотинки
и си правят кефа
като на турнирче един вид
пък и да видим толкос коли де ще ги денат
нема да смеят да припарат че толкос народ ако тръгне да ги съди ще исерат багер от зор гадовете

Това е добра идея,ама дали ще се случи някога.И да се извика телевизията.
Върнете се в началото Go down
adda333
Легионер
Легионер
adda333



колите надалеч ги оставяйте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колите надалеч ги оставяйте   колите надалеч ги оставяйте EmptyПон Апр 05, 2010 9:51 am

федерациата мойе да събира средцтва по този начин
да неговорим че с мен ще доидат поне още двама дето неса търсачи но са запалени
и хоп още двама члена
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




колите надалеч ги оставяйте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колите надалеч ги оставяйте   колите надалеч ги оставяйте EmptyПон Апр 05, 2010 1:05 pm

Smile


Последната промяна е направена от PHOENIX на Вто Дек 07, 2010 8:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
adda333
Легионер
Легионер
adda333



колите надалеч ги оставяйте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колите надалеч ги оставяйте   колите надалеч ги оставяйте EmptyПон Апр 05, 2010 1:59 pm

да ви кажа чесно до сега нищо несъм продал
нямам и намерение да го правя
кътам си красотииките на таино място като си намеря нещо
просто защото ако доиде полиция в къщи ще съм наи черния на тоя свят
сега немогат по смъртно да ги намерят
ако времвената и законите бяха цивилизовани мойеше и на музея да ги предоставя и другите да ги гледат но уви
прав си за бизнеса
и ас си имам и си искарвам парите законно
но в месеца поне веднъж гледам да си начеша крастата и малко природа да помириша
приателите ми са все като мен
сериозни хора с страхотно чуство за отговорност
родолюбиви пичове
идвали са с мен много пъти и дори искат и те но закона ги притеснява
в някое по добро бъдеще бихме могли и изложби в федерацията да се правят повярваите ще има огромен успех
и хората друго ще мислят вече за нас
аз съм един от тези дето наистина металдетектинга му е хоби
вложил сум хиляди левове в намирането и съхранението намонети
и една стотинка несъм искарал от това
а и неискам
това е хобито ми и е само за удоволствие
хващат ме бясовете като видя издънена могила или разрушена крепостна стена
миналата година бяхме на пикник до едни руини с приатели
там бяха работили археолози
мястото е много древно а беше изоставено в плачевнои състояние
явно нищо не бяха намерили
а после ние сме лоши
ас се радвам като млко дете като си намеря монетка па била тя и борисовка даже
а те .........
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




колите надалеч ги оставяйте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колите надалеч ги оставяйте   колите надалеч ги оставяйте EmptyПон Апр 05, 2010 3:46 pm

super21 Много е тънка разликата между търсач и казанджия, малджия- в смисъла който влагат в тази дума.казанджия, малджия-да, вандалин-не.Искам да кажа,че не е важно как се наричаме,а какъв ни е морала.
Върнете се в началото Go down
ramtam
Новобранец
Новобранец




колите надалеч ги оставяйте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колите надалеч ги оставяйте   колите надалеч ги оставяйте EmptyПон Апр 05, 2010 4:52 pm

До аdda3333 - здрасти, от карловска община съм. Излизам и аз самостоятелно, обикновино 4-5 през месеца, т . е когато имам свободно време, ако искаш някой път да потъркаме заедно или да поговорим за общата ни краста , остави тел. или имейл. Паздрави на всички и късмет cheers
Върнете се в началото Go down
 
колите надалеч ги оставяйте
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: