Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Simplex 5000 Coil GOLD VANQUISH Spectrum mask Майнлаб wave пират nexus TEKNETICS голден lorenz Minelab врътка маск deus miladinka Fisher kupuvam нишани nokta tesoro грунда prodavam
 

 Апел-молба за съдействие

Go down 
+10
yaponetsa
Джони
vale
ELATION
joro i
bulgari
stan960
TITUS
emilio
Domina
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
ELATION
Легионер
Легионер




Апел-молба за съдействие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел-молба за съдействие   Апел-молба за съдействие - Page 2 EmptyСря Май 19, 2010 10:35 pm

Domina написа:
--------------------------------------------------------------------------------

Уважаеми господа,
Това беззаконие е крайно време да спре!!!!!!
Държавата върви към приклит мафиото-милиционерски тоталитарризъм /даже вече не голкова "прикрит"/ и никой не е защитен, че утре няма да пострада от незаконни полицейски разпореждания, от арести, канфискации, поръчкови дела и т.н....
Принципа на действие на т.нар "държавни органи" и еднопирен: показни акции - при които вече се конфискуват и столевки, незаконни задържания, покровителствани от уж независимите прокуратура и съд, масово и систематично оплюване в медиите, дискредитиране пред обществото, периодични незаконни тараши и тормоз, и т.н. едва ли е нужно да изброявам...
Знам, че не казвам нещо ново, но ако хората не се организират, не направят нещо, скоро нищо няма да се промени, а дори напротив - ще става още по-лошо и ще настане всеобща гавра и еб....я.../сори за израза, ама това е думата/...
Отправям настоящия пост с молба за съдействие...
Група хора, сме решили да се опитаме за акцинтираме вниманието върху тези проблеми чрез сезиране на различни институции, в т.ч. европейски, защото без действия, протести и гласност никой няма да направи нищо за промяната на статуквото...Обмисляме варианти за подаване на жалби и пред Европейския съда по правата на човека и пред Съда на ЕС. Искаме да се създаде прецедент - че едно такова отношение е недопустимо и в грубо нарушение на закона и правата на човека....
За да докажем част от горните ни твърдения имаме нужда да представим публикации и информация, че това в България наистина се случва...

В тази връзка искам да помоля, всеки, които може - нека ни помогне, като посочи статии - вкл. стари отпреди 3-4 г., които да можем да приложим към жаблите си /публикувани във вестник, интернет и пр./ за подобни незаконни прояви, полицейско беззаконие и нарушаване на правата... Вече имаме събрани доста такива статии, но всяка една допълнителна няма да е излишна...
Благодаря предварително на отзовалите се!
За повече инфо - пишете на Л.С....
Здравей,пишеш за произвол,абе хора предишните 4 години защо не писахте ?Каде бяхте?Или сега ви допря до д....о и на вас.Група хора,ами кой ,сте какви сте?Ето ни нас тук във форума не се крием въпреки че сме обявени от медиите за хора извън закона.Извинявай но в коментарите ти съзирам политика,не че е лошо това но май както казах на някой му припари под краката и вече му се иска да вдига народните маси.Хубаво но вече стига ,достатъчно години хората бяха маниполирани и използвани за нечии чужди интереси без самите те да имат някаква полза от това.Спечелиха тесен кръг от хора които взе да им става тясно!
Това е мнението ми по този въпрос.
Върнете се в началото Go down
vale
Легионер
Легионер
vale



Апел-молба за съдействие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел-молба за съдействие   Апел-молба за съдействие - Page 2 EmptyСря Май 19, 2010 10:37 pm

Здравейте като гледаме какво става в Гьрция и Румьния какво очакваме да направим с някакви статии. Трябва кютек.кютек и пак кютек иначе ни няма.пьк полицията и тя кьт наз шащисана щот и тя живее в сьщия кюп :viking: :viking: :viking: :viking: :viking: :viking: :viking: :viking: :viking: :viking:
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Апел-молба за съдействие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел-молба за съдействие   Апел-молба за съдействие - Page 2 EmptyСря Май 19, 2010 11:10 pm

Domina написа:
Нека отговаря така: AVE caesare /да се обърна с титлата ти/moritori te salutat!
Не си длъжен да ме познаваш, нито да си чувал за мен...Но не бива да се обиждаш и че не знам за вашата петиция, която предполагам е важна за Вас и аз в никакъв случай не я умаловажавам. Дори напротив - това, че сте се събрали хора и сте се подписали в защита на ващите искания е твърде похвално!...Също така, не си длъжен и да ми помагаш, както и никой от тук присъстващите. Написах апела си в този форум, тъй като предположих, че той вероятно ще бъде прочетен от хора, които биха искали да ми помогнат...Аз нямам желание, а и сили, да влизам в диспути относно това - враг ли съм или приятел... Просто не виждам смисъл да се влага енергия в това, пък и едва ли ще ви убедя само с думите си...Че си подозрителен, е напълно нормално дори-необходимо понякога /защото това си е защитен механизъм/.....
Този ми пост е малко паразитен, но го написах, тъй като, доколкото разбирам, ме упрекваш...Нека модератора го изтрие, ако прецени, че разваля немата....

Моето мнение е, че мястото ти не е тук.
Не стига, че никой не се вълнува от нашите проблеми, ами искате и да ни употребявате като група.
Ако толкова се интересуваше от нашето мнение щеше да си направиш труда поне да попрочетеш из форума какви са вижданията на групата и най-малко като български гражданин щеше да подпишеш петицията, поне от солидарност, ако не от патриотизъм.


И на всичко отгоре влезаш тук и започваш да пишеш като един от нас, слагаш снимки на антики..., а после се оказва, че нямаш понятие от металдетектинг. Не знам колегите какво мислят по въпроса, но на мен лично това не ми се нрави особено. Този форум обединява хора с определено хоби и определени разбирания и злоупотребата с това ми се струва неуместна.
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Апел-молба за съдействие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел-молба за съдействие   Апел-молба за съдействие - Page 2 EmptyЧет Май 20, 2010 12:04 am

ELATION написа:


Здравей,пишеш за произвол,абе хора предишните 4 години защо не писахте ?Каде бяхте?Или сега ви допря до д....о и на вас.Група хора,ами кой ,сте какви сте?Ето ни нас тук във форума не се крием въпреки че сме обявени от медиите за хора извън закона.Извинявай но в коментарите ти съзирам политика,не че е лошо това но май както казах на някой му припари под краката и вече му се иска да вдига народните маси.Хубаво но вече стига ,достатъчно години хората бяха маниполирани и използвани за нечии чужди интереси без самите те да имат някаква полза от това.Спечелиха тесен кръг от хора които взе да им става тясно!
Това е мнението ми по този въпрос.
Та да не се повтаряме с подобни постове,абсолютно съм на същото мнение.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Апел-молба за съдействие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел-молба за съдействие   Апел-молба за съдействие - Page 2 EmptyЧет Май 20, 2010 12:24 am

Джони е напълно права,преди всичко интереса на металдетектинга,нали затова сме тук
Върнете се в началото Go down
Domina
Новобранец
Новобранец
Domina



Апел-молба за съдействие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел-молба за съдействие   Апел-молба за съдействие - Page 2 EmptyЧет Май 20, 2010 2:08 am

Щом считате, че това е затворен форум,и няма място за хора, които не се занимават с МД - О.К....
Благодаря на всички, които се отнесоха добронамерено!...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Апел-молба за съдействие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел-молба за съдействие   Апел-молба за съдействие - Page 2 EmptyЧет Май 20, 2010 12:22 pm

Domina написа:
Щом считате, че това е затворен форум,и няма място за хора, които не се занимават с МД - О.К....
Благодаря на всички, които се отнесоха добронамерено!...
Напротив,това не е затворен форум и има място за всички тук.Това че сме тук го доказва.А тази тема за деиствията на власта,дали е законна или не-е неизчепаема.Общото тук което ни събира е металдетектинг,по проинцип този интерес трябва да защитаваме.А щом сме едно голямо семейство,трябва да спазваме принципите и правилата. слушам
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Апел-молба за съдействие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел-молба за съдействие   Апел-молба за съдействие - Page 2 EmptyПет Май 21, 2010 9:52 am

http://www.bghelsinki.org/index.php?module=news&lg=bg&showdate=2010-03
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Апел-молба за съдействие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел-молба за съдействие   Апел-молба за съдействие - Page 2 EmptyПет Май 21, 2010 11:17 am

С две думи казано -Не сме затворен кръг - Само че ние не знаем нищо за теб както отбелязаха по горе колегите - докато ти или човека който те е насочил към нас сте се запознали добре с вижданията и позициите ни - В което не че има лошо -но както се казва -Връзката е неравностойна -Иначе моето мнение е малко по различно от това на някой колеги тук - Ще е лошо да се капсулираме и да не обръщаме внимание на такива апели - Най вече защото се обричаме на изолация а една изолирана група винаги е обречена - Така че Domina грешката ти беше че не се представи -А ние тук сме от видъ на Homo sapiens както казах - Нормалната реакция беше и E да ти кажем -Че трудно ще ни подведе и употреби някой само с популистки думички-В такъв смисъл не се сърди а смени подхода.............. Cool
Върнете се в началото Go down
ELATION
Легионер
Легионер




Апел-молба за съдействие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел-молба за съдействие   Апел-молба за съдействие - Page 2 EmptyПет Май 21, 2010 8:38 pm

stan960 написа:
С две думи казано -Не сме затворен кръг - Само че ние не знаем нищо за теб както отбелязаха по горе колегите - докато ти или човека който те е насочил към нас сте се запознали добре с вижданията и позициите ни - В което не че има лошо -но както се казва -Връзката е неравностойна -Иначе моето мнение е малко по различно от това на някой колеги тук - Ще е лошо да се капсулираме и да не обръщаме внимание на такива апели - Най вече защото се обричаме на изолация а една изолирана група винаги е обречена - Така че Domina грешката ти беше че не се представи -А ние тук сме от видъ на Homo sapiens както казах - Нормалната реакция беше и E да ти кажем -Че трудно ще ни подведе и употреби някой само с популистки думички-В такъв смисъл не се сърди а смени подхода.............. Cool

super21 :legio:
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Апел-молба за съдействие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел-молба за съдействие   Апел-молба за съдействие - Page 2 EmptyПет Май 21, 2010 10:35 pm

stan960 написа:
Привет - Свържи се с Кирил-единият от Админите на Форума -Той е завеждащият Черните хроники- Има пресни случай на задържани наши момчета и то само заради това че са носели металотърсач в превозното си средство - Не знам дали и каква ще е диктатурата защото според мен това са преекспонирани истории и слухове който пускат тия който загубиха власта и най вече на тия от номенклатурките който сега треперят да не са в числото на 20-те% -В първият момент след загубата на изборите лозунгът беше -Бъдете по тихи от тревичките докато отмине бурята -сега вече е от рода на- Демокрацията е застрашена идва Диктатура -Все посткомунистически брътвежи-Иначе съм съгласен - срещу законовият пройзвол независимо на какво ниво трябва да се борим най-вече защото не ми се ще да стане реалност тая латино-демократична-диктатура към която някой упорито тласка България-Макар че знаеш ли като си спомним близкото минало един Пиночет именно със диктатура успя да направи от Чили първа д-ва в Латинска Америка-Защото изглежда друг път за оттърваване от комунистическо-номенклатурната плесен която е уплела и изсмуква държавата няма.
Прав си за чили,Стан.А и повечето развити,така наречени демократични държави в света-САЩ,Англия,Франция,Германия,Испания,Холандия,Канада-не изреждам всичките,са полицейски държави.Може да ви звучи смешно и неверно,но е така.Живея извън България,бил съм на доста места,и най отговорно ви го казвам.Друг е въпросът,че между нашенските и западните полицаи разликата е от небето до земята.Малкото пъти,когато са ме глбявали,са ми обяснявали,чее за мое добро.Любезни,любезни-чак не ти е жал за глобатаSmile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Апел-молба за съдействие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел-молба за съдействие   Апел-молба за съдействие - Page 2 EmptyНед Май 23, 2010 10:38 am

Михаил Михайлов, съдебен заседател в Плевен: Румен Петков даде старт на грабежа на банките у нас Михаил Михайлов е съдебен заседател в Плевенския съд от 1995 г. Офицерот резерва, служил е в ракетното поделение на с. Телиш. Бил е член наБКП-БСП до 1999 г., но напуска разочарован. Бил е свидетел наизточването на на пари по аферата "Акрам". Председател на Българскияантифашистки съюз в Плевен от 1993 г. до 1999 г.
- Г-н Михайлов, разкажете като пряк свидетел каква беше ролята на сегашния МВР-шеф Румен Петков в т.нар. афера "Акрам"?
- Нещата започват и преминават през директора на "Пощенска банка"Александър Митев, който е син на бившия шеф на стопанска милиция вПлевен. Аферата "Акрам" е планирана от Андрей Луканов и е свързана сначалото на източването на парите на банките. Изпълнител на операциятае Румен Петков, който обича да нарича Луканов "Вуйчата". Участници саДжамал Абдуладем Абдуладе- курсант от Палестина във военното училище вШумен, готвен за десантчик, който получава българско име по указание наЛуканов и става Ангел Радославов Златанов - Акрам, женен за българка.Под негов контрол са фирмите "Акрам Къмпани", "Пирамида", "Вавилон","Шанс 58", "Марка Комерс" и т.н. Други участници са Стефан Косев -най-младият член на БСП от Дряново, убит на връщане от Украйна; ВолодяЦветанов - брат на Румен Петков, сега зам.-командващ военновъздушнитесили на България. Той ръководи цялата операция. Тук са и Бойко Великов- лидер на БСП във В. Търново, сега председател на комисията"антимафия" в НС, Ивелин Николов - член на изпълнителното бюро и членна ВС на БСП, ген. Илия Илиев - бившият главсек на МВР, по това времестудент във Великотърновския университет. Сред участниците са и ДимитърКалчев - бивш кмет на Русе и министър в кабинета на Сакскобурготски,Румен Стоманярски - бивш кмет на Враца, който бе убит, Александър Митев- директор на банката, в момента директор на Токуда банк.
На 23.06.1993 г., на рождения ден на Румен Петков, в Плевен с червена"Нива" с великотърновска регистрация пристигнаха Стефан Косев, БойкоВеликов и Ивелин Николов. Аз бях изпратен от Румен Петков в кафе"Белите ружи", където се осъществи срещата, с необходимите документи заизточване на "Пощенска банка", които след това предадох на шефа йАлександър Митев в присъствието на неговата съпруга Нина. Следоформянето на документите парите бяха натоварени в мерцедес срегистрационен номер ЕН 1797 ВК. Копюрите бяха от по 50 неденоминиранилева, пълен багажник, милиони. В разтоварването на парите освен менучастваха и о.з. Георги Христов, бивш началник на военния отдел, сега вОбС на БСП, Румяна Начева, финансист на БСП, Васил Банчев, Пламен Лакови касиерът Крум Стаменов.
- Като какъв сте били в центъра на събитията?
- По това време аз отговарях за партийната организация в кв."Сторгозия". Бях политически офицер от армията. Член съм на централниясъвет и на председател на БАС (Български антифашистки съюз), по товавреме бях сътрудник към политическия съвет на БСП.
- Къде отидоха парите от източената Пощенска банка?
- Парите бяха дадени на разположение на Луканов и, разбира се, на БСП.С тях основно се финансираше предизборната кампания в 15-имногомандатен Плевенски район за купуване на гласове. И за подготовкатаи провеждането на вътрешнопартийния преврат срещу Виденов.
- По каква причина са прекратени делата срещу тогавашния плевенски кмет Петков?
- Той бе определен от Луканов за негов наследник. Ръководеше банковитеафери, вътрешнопартийния държавен преврат през 1997 г. В щаба на Петковучастваха Георги Пирински, министър на външните работи, Николай Добрев,министър на вътрешните работи, Георги Първанов, председател на ВС наБСП.
- Кой в държавата стои зад МВР-шефа?
- Започва се от тримата главни прокурори - Иван Татарчев, Никола Филчеви Борис Велчев. Помагат му Михаил Дойчев, зав. отдел Върховнакасационна прокуратура, Мария Борисова - прокурор от ВКП, ЕвелинаПопова - окръжен прокурор-Плевен и член на ВСС, Валери Мирчев -следовател от Окръжна следствена служба-Плевен, Ивайло Ангелов прокуророт града, Снежана Георгиева, обвинител в родния град на Петков,Венцислава Кулева, районен прокурор в Ловеч, която прекрати дело срещуГлъвъта, Володя Цветанов- брат на Румен Петков, Георги Петканов - бившминистър на правосъдието.
- Конкретно в МВР кой прави "чадър" над беззаконията на министъра?
- Веднага се сещам за Милчо Бобевски, Славчо Савов, Илия Илиев и БисерИванов - това са бивши началници на РДВР-Плевен. Полк. МирославНиколов, шеф на БОП и авиоинжинерът Цонко Киров, сегашен зам.-министърна МВР, приятел на Петков.
- Има ли той подръжници сред народните представители?
- Разбира се, такива са проф. Анелия Мингова, Венцислав Върбанов,Радослав Илиевски, Васил Антонов, Борислав Ралчев. И не само те.
- Знаете ли кои осигуряват финансово БСП?
- Богдан Николов, президент на федерацията по мотоциклетизъм, ПетьоПенков - шеф на масоните, бивш член на БСП-Плевен, Александър Митев,Петко Кръстев - гл. секретар на БНБ, Никола Цветанов Мошев -ОББ-Плевен, Гриша Ганчев, Румен Стоманярски, Димитър Калчев.
- В предварителния разговор споменахте името на настоящия финансов министър Пламен Орешарски ?
- Да, става дума за източени 9 милиона лева от ОББ-Плевен, дадени наВасил Божков. При тази афера са използвани фалшиви документи. Участиеима и Пламен Орешарски. Образувано бе дело от общ характер 1276 от 2000г. на Плевенския районен съд, като осъден са далаверата бе единственоИван Лаков, зам.-директор на банката.
- Как се прикриват делата срещу тогавашния кмет на Плевен Петков?
- На 27.01.1999 г. бе образувано предварително производство последствено дело 251/97 г. на Окръжна следствена служба за престъплениена Р. Петков по чл. 282, ал. 2 от НК за използване на служебноположение. По това и по другите дела всички прокурори, съдии иследователи си правят отвод, не желаят да движат делата му. Изпращатделото в Ловеч на зам. районния прокурор Венцислава Кулева, наблюдаващпрокурор от ВКП Михаил Дойчев и Мария Борисова - прокурор от ВКП. Врезултат на което Кулева на основание чл. 21, ал. 1 от НПК прекратяваделото. Същото става и с другите дела.
- Каква е съдбата на хората, помогнали на Глъвъта да отърве решетките?
- Ивайло Ангелов става зам. районен прокурор в Плевен, Валери Мирчев -тогавашният следовател, покрил делата, става зам. окръжен прокурор наПлевен. Същият сега разследва пожара край Червен бряг на влакаСофия-Кардам. Снежана Георгиева пък става зам. окръжен прокурор вПлевен, Илия Илиев - от шеф на РДВР става главен секретар на МВР. Тези,които стават неудобни, общо 13 души, са убити. Досега нито едноубийство в Плевен не е разкрито благодарение на Илия Илиев.
- За какво точно е било образувано едно от четирите дела срещу Петков - това за хулиганство?
- В пияно състояние той взима ключовете на полицейската кола и такаосуетява арестуването на Богдан Николов и неговите сътрудници, който саимали нелегален бизнес с крадени коли. Това става във вилата нафондация "Кайлъка", бившата вила на Андрей Луканов, сега собственост наБогдан Николов. Всичко това става, докато Петков е кмет на Плевен -1997-1998 г., през третата година от мандата му.
- Припомнете ни историята с публичната "изява" на МВР-шефа в градския фонтан на Плевен?
- За неговия алкохолизъм знаят всичките му съпартийци, аз също съм говиждал в това състояние. Съзнателно тогава го изведоха от сградата наинтерхотел "Ростов". Имало е подготвени апарати и камери, които са гозаснели как пикае, но след това лентата се изземва от фотографите итези материали се унищожават. Петков ползва шадравана по този начин икато председател на ОбС, и като кмет. Прави го и в механи, вресторанти, на "Беклемето" в Троян също. Той вилнееше най-много тогава,когато беше кмет на града.
- Казахте, че той ли е наследникът на империята на Андрей Луканов...
- Да. Чрез указания на Луканов той разиграва няколко неща в Плевен -създаването на удобна опозиция, банковото дело е следващият момент,подготовката на кадри в различни области на местно и националноравнище, разцеплението в БСП. Според мен Луканов е жив и Румен Петковразработи сценария за неговото т. нар. убийство. Предлагам да се изискакасетката от БНТ за погребението и там ще чуем какво казва посланикътна Русия в България Александър Авдеев на Петков: "Всичко сте направилиотлично."
- Как свързвате изчезването на златния резерв на България с името на Андрей Луканов?
- Убитите при инсценирана катастрофа 14 войничета и разрушаването намавзолея на Георги Димитров е свързано с изнасянето на златния резервот България. От мавзолея по указание на Луканов се изнася златниятрезерв на България - 25 тона злато, и се пренася в Англия, където сепази. Сградите на парламента, БНБ и Партийният дом са свързани стунели, където е било това злато. Резервът се товари от 14 войници отСтроителни войски, ръководени от Иво Карамански. След предварителноумъртвяване тези войници ги изгарят на Околовръстното шосе в София, зада се заличат дирите на Евгени Бакърджиев, на когото му е поставеназадача да разруши мавзолея. Той е лична охрана на последния казионенземеделец Петър Танчев. Разрушаването на мавзолея е ясно, интересното езащо няма никаква реакция и до ден днешен.
Върнете се в началото Go down
Domina
Новобранец
Новобранец
Domina



Апел-молба за съдействие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел-молба за съдействие   Апел-молба за съдействие - Page 2 EmptyПон Май 24, 2010 10:08 am

Здравейте отново,
Приемам критиката или препоръката-по точно...
Какво да кажа за себе си? Помагам на една гражданска органицазия, която се занимава със защитата на правата на човека, чието има не искам да споменамам, тъй като и без това тези организации са недолюбвани, защото все се "бъркат там, кадето не бива" и мнозина имат желание "да ги приключат".... Smile Не знам тази информация доколко ще ви удовлетвори, но засега това е инфото, което мога да споделя...
Моля, да имате предвид, че аз не подстрекавам, нито вея политически лозунги, макар думите ми да бяха по-остри, отколкото може би трябваше като за начало... И именно защото сред вас има хора, които са мислещи и вероятно - и засегнати с проблема които поставих, позволих да напиша поста си в този форум....На този етап аз помагам за каузата единственно заради идеята и удовлетволението, което ще получа, ако част от труда ми даде плодове... Но ако успеем това ще донесе полза на всички: на нас - признание, на останалите - съобразяване с правата им...
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Апел-молба за съдействие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел-молба за съдействие   Апел-молба за съдействие - Page 2 EmptyПон Май 24, 2010 6:55 pm

Domina написа:
Здравейте отново,
Приемам критиката или препоръката-по точно...
Какво да кажа за себе си? Помагам на една гражданска органицазия, която се занимава със защитата на правата на човека, чието има не искам да споменамам, тъй като и без това тези организации са недолюбвани, защото все се "бъркат там, кадето не бива" и мнозина имат желание "да ги приключат".... Smile Не знам тази информация доколко ще ви удовлетвори, но засега това е инфото, което мога да споделя...
Моля, да имате предвид, че аз не подстрекавам, нито вея политически лозунги, макар думите ми да бяха по-остри, отколкото може би трябваше като за начало... И именно защото сред вас има хора, които са мислещи и вероятно - и засегнати с проблема които поставих, позволих да напиша поста си в този форум....На този етап аз помагам за каузата единственно заради идеята и удовлетволението, което ще получа, ако част от труда ми даде плодове... Но ако успеем това ще донесе полза на всички: на нас - признание, на останалите - съобразяване с правата им...

От тук трябваше да започнеш. Това вече е друга приказка....Значи можело.
Върнете се в началото Go down
bulpan
Легионер
Легионер
bulpan



Апел-молба за съдействие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел-молба за съдействие   Апел-молба за съдействие - Page 2 EmptyПон Май 24, 2010 10:08 pm

t1it1 написа:
Михаил Михайлов, съдебен заседател в Плевен: Румен Петков даде старт на грабежа на банките у нас Михаил Михайлов е съдебен заседател в Плевенския съд от 1995 г. Офицерот резерва, служил е в ракетното поделение на с. Телиш. Бил е член наБКП-БСП до 1999 г., но напуска разочарован. Бил е свидетел наизточването на на пари по аферата "Акрам". Председател на Българскияантифашистки съюз в Плевен от 1993 г. до 1999 г.
- Г-н Михайлов, разкажете като пряк свидетел каква беше ролята на сегашния МВР-шеф Румен Петков в т.нар. афера "Акрам"?
- Нещата започват и преминават през директора на "Пощенска банка"Александър Митев, който е син на бившия шеф на стопанска милиция вПлевен. Аферата "Акрам" е планирана от Андрей Луканов и е свързана сначалото на източването на парите на банките. Изпълнител на операциятае Румен Петков, който обича да нарича Луканов "Вуйчата". Участници саДжамал Абдуладем Абдуладе- курсант от Палестина във военното училище вШумен, готвен за десантчик, който получава българско име по указание наЛуканов и става Ангел Радославов Златанов - Акрам, женен за българка.Под негов контрол са фирмите "Акрам Къмпани", "Пирамида", "Вавилон","Шанс 58", "Марка Комерс" и т.н. Други участници са Стефан Косев -най-младият член на БСП от Дряново, убит на връщане от Украйна; ВолодяЦветанов - брат на Румен Петков, сега зам.-командващ военновъздушнитесили на България. Той ръководи цялата операция. Тук са и Бойко Великов- лидер на БСП във В. Търново, сега председател на комисията"антимафия" в НС, Ивелин Николов - член на изпълнителното бюро и членна ВС на БСП, ген. Илия Илиев - бившият главсек на МВР, по това времестудент във Великотърновския университет. Сред участниците са и ДимитърКалчев - бивш кмет на Русе и министър в кабинета на Сакскобурготски,Румен Стоманярски - бивш кмет на Враца, който бе убит, Александър Митев- директор на банката, в момента директор на Токуда банк.
На 23.06.1993 г., на рождения ден на Румен Петков, в Плевен с червена"Нива" с великотърновска регистрация пристигнаха Стефан Косев, БойкоВеликов и Ивелин Николов. Аз бях изпратен от Румен Петков в кафе"Белите ружи", където се осъществи срещата, с необходимите документи заизточване на "Пощенска банка", които след това предадох на шефа йАлександър Митев в присъствието на неговата съпруга Нина. Следоформянето на документите парите бяха натоварени в мерцедес срегистрационен номер ЕН 1797 ВК. Копюрите бяха от по 50 неденоминиранилева, пълен багажник, милиони. В разтоварването на парите освен менучастваха и о.з. Георги Христов, бивш началник на военния отдел, сега вОбС на БСП, Румяна Начева, финансист на БСП, Васил Банчев, Пламен Лакови касиерът Крум Стаменов.
- Като какъв сте били в центъра на събитията?
- По това време аз отговарях за партийната организация в кв."Сторгозия". Бях политически офицер от армията. Член съм на централниясъвет и на председател на БАС (Български антифашистки съюз), по товавреме бях сътрудник към политическия съвет на БСП.
- Къде отидоха парите от източената Пощенска банка?
- Парите бяха дадени на разположение на Луканов и, разбира се, на БСП.С тях основно се финансираше предизборната кампания в 15-имногомандатен Плевенски район за купуване на гласове. И за подготовкатаи провеждането на вътрешнопартийния преврат срещу Виденов.
- По каква причина са прекратени делата срещу тогавашния плевенски кмет Петков?
- Той бе определен от Луканов за негов наследник. Ръководеше банковитеафери, вътрешнопартийния държавен преврат през 1997 г. В щаба на Петковучастваха Георги Пирински, министър на външните работи, Николай Добрев,министър на вътрешните работи, Георги Първанов, председател на ВС наБСП.
- Кой в държавата стои зад МВР-шефа?
- Започва се от тримата главни прокурори - Иван Татарчев, Никола Филчеви Борис Велчев. Помагат му Михаил Дойчев, зав. отдел Върховнакасационна прокуратура, Мария Борисова - прокурор от ВКП, ЕвелинаПопова - окръжен прокурор-Плевен и член на ВСС, Валери Мирчев -следовател от Окръжна следствена служба-Плевен, Ивайло Ангелов прокуророт града, Снежана Георгиева, обвинител в родния град на Петков,Венцислава Кулева, районен прокурор в Ловеч, която прекрати дело срещуГлъвъта, Володя Цветанов- брат на Румен Петков, Георги Петканов - бившминистър на правосъдието.
- Конкретно в МВР кой прави "чадър" над беззаконията на министъра?
- Веднага се сещам за Милчо Бобевски, Славчо Савов, Илия Илиев и БисерИванов - това са бивши началници на РДВР-Плевен. Полк. МирославНиколов, шеф на БОП и авиоинжинерът Цонко Киров, сегашен зам.-министърна МВР, приятел на Петков.
- Има ли той подръжници сред народните представители?
- Разбира се, такива са проф. Анелия Мингова, Венцислав Върбанов,Радослав Илиевски, Васил Антонов, Борислав Ралчев. И не само те.
- Знаете ли кои осигуряват финансово БСП?
- Богдан Николов, президент на федерацията по мотоциклетизъм, ПетьоПенков - шеф на масоните, бивш член на БСП-Плевен, Александър Митев,Петко Кръстев - гл. секретар на БНБ, Никола Цветанов Мошев -ОББ-Плевен, Гриша Ганчев, Румен Стоманярски, Димитър Калчев.
- В предварителния разговор споменахте името на настоящия финансов министър Пламен Орешарски ?
- Да, става дума за източени 9 милиона лева от ОББ-Плевен, дадени наВасил Божков. При тази афера са използвани фалшиви документи. Участиеима и Пламен Орешарски. Образувано бе дело от общ характер 1276 от 2000г. на Плевенския районен съд, като осъден са далаверата бе единственоИван Лаков, зам.-директор на банката.
- Как се прикриват делата срещу тогавашния кмет на Плевен Петков?
- На 27.01.1999 г. бе образувано предварително производство последствено дело 251/97 г. на Окръжна следствена служба за престъплениена Р. Петков по чл. 282, ал. 2 от НК за използване на служебноположение. По това и по другите дела всички прокурори, съдии иследователи си правят отвод, не желаят да движат делата му. Изпращатделото в Ловеч на зам. районния прокурор Венцислава Кулева, наблюдаващпрокурор от ВКП Михаил Дойчев и Мария Борисова - прокурор от ВКП. Врезултат на което Кулева на основание чл. 21, ал. 1 от НПК прекратяваделото. Същото става и с другите дела.
- Каква е съдбата на хората, помогнали на Глъвъта да отърве решетките?
- Ивайло Ангелов става зам. районен прокурор в Плевен, Валери Мирчев -тогавашният следовател, покрил делата, става зам. окръжен прокурор наПлевен. Същият сега разследва пожара край Червен бряг на влакаСофия-Кардам. Снежана Георгиева пък става зам. окръжен прокурор вПлевен, Илия Илиев - от шеф на РДВР става главен секретар на МВР. Тези,които стават неудобни, общо 13 души, са убити. Досега нито едноубийство в Плевен не е разкрито благодарение на Илия Илиев.
- За какво точно е било образувано едно от четирите дела срещу Петков - това за хулиганство?
- В пияно състояние той взима ключовете на полицейската кола и такаосуетява арестуването на Богдан Николов и неговите сътрудници, който саимали нелегален бизнес с крадени коли. Това става във вилата нафондация "Кайлъка", бившата вила на Андрей Луканов, сега собственост наБогдан Николов. Всичко това става, докато Петков е кмет на Плевен -1997-1998 г., през третата година от мандата му.
- Припомнете ни историята с публичната "изява" на МВР-шефа в градския фонтан на Плевен?
- За неговия алкохолизъм знаят всичките му съпартийци, аз също съм говиждал в това състояние. Съзнателно тогава го изведоха от сградата наинтерхотел "Ростов". Имало е подготвени апарати и камери, които са гозаснели как пикае, но след това лентата се изземва от фотографите итези материали се унищожават. Петков ползва шадравана по този начин икато председател на ОбС, и като кмет. Прави го и в механи, вресторанти, на "Беклемето" в Троян също. Той вилнееше най-много тогава,когато беше кмет на града.
- Казахте, че той ли е наследникът на империята на Андрей Луканов...
- Да. Чрез указания на Луканов той разиграва няколко неща в Плевен -създаването на удобна опозиция, банковото дело е следващият момент,подготовката на кадри в различни области на местно и националноравнище, разцеплението в БСП. Според мен Луканов е жив и Румен Петковразработи сценария за неговото т. нар. убийство. Предлагам да се изискакасетката от БНТ за погребението и там ще чуем какво казва посланикътна Русия в България Александър Авдеев на Петков: "Всичко сте направилиотлично."
- Как свързвате изчезването на златния резерв на България с името на Андрей Луканов?
- Убитите при инсценирана катастрофа 14 войничета и разрушаването намавзолея на Георги Димитров е свързано с изнасянето на златния резервот България. От мавзолея по указание на Луканов се изнася златниятрезерв на България - 25 тона злато, и се пренася в Англия, където сепази. Сградите на парламента, БНБ и Партийният дом са свързани стунели, където е било това злато. Резервът се товари от 14 войници отСтроителни войски, ръководени от Иво Карамански. След предварителноумъртвяване тези войници ги изгарят на Околовръстното шосе в София, зада се заличат дирите на Евгени Бакърджиев, на когото му е поставеназадача да разруши мавзолея. Той е лична охрана на последния казионенземеделец Петър Танчев. Разрушаването на мавзолея е ясно, интересното езащо няма никаква реакция и до ден днешен.
Shocked
Върнете се в началото Go down
emilio
Про-Консул
Про-Консул




Апел-молба за съдействие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел-молба за съдействие   Апел-молба за съдействие - Page 2 EmptyПон Май 24, 2010 10:08 pm

Аиде поне се запознаи с петицията,моля ти се.Така ще покажеш някаква
позиция.
Върнете се в началото Go down
vale
Легионер
Легионер
vale



Апел-молба за съдействие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел-молба за съдействие   Апел-молба за съдействие - Page 2 EmptyПон Май 24, 2010 10:13 pm

Виш сега колегата ти истипоса хиляда поста с темаата която те интересува.Ако питаш мен трьябва само яка сопа добре дошли
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Апел-молба за съдействие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел-молба за съдействие   Апел-молба за съдействие - Page 2 EmptyВто Май 25, 2010 2:16 pm

Колега или по вероятно не си-няма значение -но кажи нещо конкретно -Мисля връзката с такава организация ще е подходяща за каузата ни.
Върнете се в началото Go down
Domina
Новобранец
Новобранец
Domina



Апел-молба за съдействие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел-молба за съдействие   Апел-молба за съдействие - Page 2 EmptyВто Май 25, 2010 8:08 pm

stan960 написа:
Колега или по вероятно не си-няма значение -но кажи нещо конкретно -Мисля връзката с такава организация ще е подходяща за каузата ни.

Съвсем скоро ще има и конкретен материал, ще го пусна като е готово...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Апел-молба за съдействие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел-молба за съдействие   Апел-молба за съдействие - Page 2 EmptyСря Май 26, 2010 12:24 am

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=2995271
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Апел-молба за съдействие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел-молба за съдействие   Апел-молба за съдействие - Page 2 EmptyСря Май 26, 2010 12:33 am

http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=989187
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=1030228
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=2995271
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Апел-молба за съдействие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел-молба за съдействие   Апел-молба за съдействие - Page 2 EmptyСря Май 26, 2010 11:51 am

Човека го е казал още преди 65 години:"Ще завърши войната и ще хвърлим всичко,което имаме-всичкото злато,цялата материялна мощ за обработка и оглупяване на хората...Човешкият мозък,човешкото съзнание подлежат на изменение.Посявайки там хаос,ние ще подменим техните ценности с фалшиви и ще ги накараме да вярват в тях""Ще изкореним социалната същност на литературата,изкуството,театрите и киното.Всичко ще изобразява секса,култа към насилието,садизма,предателството,безнравствеността""Ще създадем хаос в управлението на държавите им.Ще насаждаме корупцията,безпринципността,подкупите.Честността,порядъчността ще се осмиват и ще станат отживелица от миналото.Ще култивираме ловко и незабелижимо нахалството,наглостта,лъжата,измамата,пиянството,наркоманията,животинският страх един от друг.ЩЕ СКЪСАМЕ ДУХОВНИТЕ ИМ КОРЕНИ,ЩЕ ОПОШЛЯВАМЕ И УНИЩОЖАВАМЕ ОСНОВИТЕ НА НАРОДНАТА ИМ НРАВСТВЕНОСТ.ЩЕ АТАКУВАМЕ МЛАДЕЖТА ОЩЕ В ДЕТСКИТЕ И ЮНОШЕСКИТЕ ГОДИНИ,ЩЕ Я РАЗЛАГАМЕ И РАЗВРАЩАВАМЕ.Ще ги направим циници и космополити...Ето какво ще направим!!!" Алън Дълес-1945г.в доклад пред Агенцията/ЦРУ/ Така,че доста години са си вършили работата и май всичко е безвъзвратно.Процеса е започнал отдавна!


Дошло е време,робите да преброят господарите!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Апел-молба за съдействие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел-молба за съдействие   Апел-молба за съдействие - Page 2 EmptyСря Май 26, 2010 5:19 pm

Laughing -Не мога да се сетя само къде го четох (а може и да съм го гледал) -един индиректен пост-риплей на г-на А.Дълес (Hали си знаете че Американците от Щатите не блестят нито с История нито с Култура да не говорим за Ум) - Пак казвам не мога да се сетя точно но това беше нещо от нашумелите предсказания за загиването на Света -Цит.по памет - Имало раса на Земята за която матриалното, секса,безнравнвеноста,безхаберието, жестокоста и т.н. незачитане на каквито и да е норми на поведение и отсъствието на морални ценности били в основата на начина на живот - Та тая раса изчезнала cheers -Винаги съм си мислел като съм го чел това че става на въпрос за Римската империя- Като гледам обаче настоящият начин на живот се си мисля че Предсказанието се отнася за Нас за така наречената днешна цивилизация - От такава гледна точка се кефя че не съм на върха на матриалната пирамида -Тоест няма какво да губя - И в такъв смисъл разните му там основоположници на нов начин на живот и на нови норми на поведение са ми много -ама много жалки -Защото във Вселенски мащаб хората са всъшност едни бедни програмирани мравки или нещо като част от милиардите песъчинки в морето - А представете си каква е разликата между едната и другата мравка или между едната и другата песъчинка за Бог или за Вселенският разум.................. Laughing
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Апел-молба за съдействие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел-молба за съдействие   Апел-молба за съдействие - Page 2 EmptyСря Май 26, 2010 5:27 pm

Стане прав си от Вселенска гледна точка cheers Само ,че хората масово психясват,масово се самоубиват,полудяват и т.н.а тези неща са следствие на онези дето ги мътат големите мравки!!!


Дошло е време,робите да преброят господарите!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Апел-молба за съдействие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел-молба за съдействие   Апел-молба за съдействие - Page 2 EmptyСря Май 26, 2010 5:35 pm

Ми така е то като нема дисциплинирана мравча армия а им изпука тиквите на "мътениците" -туй ша и следствието -кво друго да очакваш. Cool
Върнете се в началото Go down
 
Апел-молба за съдействие
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Антимафиоти пресякоха канал за трафик на антики
» Примерен текст на молба за регистрация на металотърсач, ако прецените че е нужно да го пращате
» Молба за консултация за АТ Голд

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: