Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
Spectrum Майнлаб Fisher tesoro 5000 нишани GOLD lorenz miladinka TEKNETICS Minelab kupuvam wave голден пират Simplex mask nokta грунда маск Coil врътка prodavam VANQUISH deus nexus
 

 ЗА КАУЗАТА

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
kalbocherc
Новобранец
Новобранец
kalbocherc



ЗА КАУЗАТА Empty
ПисанеЗаглавие: ЗА КАУЗАТА   ЗА КАУЗАТА EmptyЧет Юни 03, 2010 9:31 pm

Здравей TITUS !

Ако някога се случи ,че някой те нарита без да ти се обяснява въобще, да знаеш ,че това съм аз . Нали ти казах че си кривак и за да се изправиш и да ти дойде ума нужно е някой да свърши тази работа . Не се отпускай да говориш по теми които не разбираш , опозиция ,манталитет ,самосъзнание , европейци и по този начин да се самозаблуждаваш че си различен от другите .

До колкото съм чел форума тука пишете заради една цел и тя е да се легитимира хобито металдетектинг като законна гражданска свобода при положение че не влизате с детекторите в Археологичните обекти . Прекрасно !

Само че какво се получава на практика :
Едни се мъчат да продават в суматохата детектори като бомбандират новата аудитория с реклами за детектори , други пишат дълги умопомрачителни постове и се къпят под светлините на прожекторите , трети в това число влизаш и ти постояно сипят съмнения и упреци към новата организация и убиват желанието на всички чистосърдечни момчета да преследват каузата .
Ти постоянно като ревнива съпруга томулиш мърмориш ти и още двама трима .
Няма ли сега от вас някой да каже да се провикне " ако има някаква работа която мога да свръша за събора обърнете се към мен "

Какво предлагаш за да не ме изгонят от Форума ,да се лепна за някой админ и да го обгрижвам ,армаганчета да му пращам ,по рамото да го потупвам да му казвам колко е велик , това ли ми предлагаш щото ти си намерил един и точно това правиш .

Бъдете здрави .
Върнете се в началото Go down
TITUS
Про-Консул
Про-Консул
TITUS



ЗА КАУЗАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА КАУЗАТА   ЗА КАУЗАТА EmptyЧет Юни 03, 2010 10:20 pm

kalbocherc написа:
Здравей TITUS !

Ако някога се случи ,че някой те нарита без да ти се обяснява въобще, да знаеш ,че това съм аз . Нали ти казах че си кривак и за да се изправиш и да ти дойде ума нужно е някой да свърши тази работа . Не се отпускай да говориш по теми които не разбираш , опозиция ,манталитет ,самосъзнание , европейци и по този начин да се самозаблуждаваш че си различен от другите .

До колкото съм чел форума тука пишете заради една цел и тя е да се легитимира хобито металдетектинг като законна гражданска свобода при положение че не влизате с детекторите в Археологичните обекти . Прекрасно !

Само че какво се получава на практика :
Едни се мъчат да продават в суматохата детектори като бомбандират новата аудитория с реклами за детектори , други пишат дълги умопомрачителни постове и се къпят под светлините на прожекторите , трети в това число влизаш и ти постояно сипят съмнения и упреци към новата организация и убиват желанието на всички чистосърдечни момчета да преследват каузата .
Ти постоянно като ревнива съпруга томулиш мърмориш ти и още двама трима .
Няма ли сега от вас някой да каже да се провикне " ако има някаква работа която мога да свръша за събора обърнете се към мен "

Какво предлагаш за да не ме изгонят от Форума ,да се лепна за някой админ и да го обгрижвам ,армаганчета да му пращам ,по рамото да го потупвам да му казвам колко е велик , това ли ми предлагаш щото ти си намерил един и точно това правиш .

Бъдете здрави .

ве4е се досещам кой си Smile но откъде толкова си сигурен в това което пишеш Smile и друго да ти кажа: през колкото и сървъри да минеш,то,,,,използваш принципа copy-paste Smile а за ритането...кой знае,може и да се полу4и Smile за 'армаганите' ,,,хи4 не си в 4ас.аз не съм зависим нито от форума,нито от някой всесилен.но едва ли теб мога те кандардисам.и ти ли4но знаеш,4е аз никога не съм влизал скрит,нито съм използвал други nickove.а ти защо го правиш?! мен ако питаш--няма нужда Smile
жив и здрав
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



ЗА КАУЗАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА КАУЗАТА   ЗА КАУЗАТА EmptyПет Юни 04, 2010 2:50 pm

kalbocherc написа:
Здравей TITUS !

Ако някога се случи ,че някой те нарита без да ти се обяснява въобще, да знаеш ,че това съм аз . Нали ти казах че си кривак и за да се изправиш и да ти дойде ума нужно е някой да свърши тази работа . Не се отпускай да говориш по теми които не разбираш , опозиция ,манталитет ,самосъзнание , европейци и по този начин да се самозаблуждаваш че си различен от другите .

До колкото съм чел форума тука пишете заради една цел и тя е да се легитимира хобито металдетектинг като законна гражданска свобода при положение че не влизате с детекторите в Археологичните обекти . Прекрасно !

Само че какво се получава на практика :
Едни се мъчат да продават в суматохата детектори като бомбандират новата аудитория с реклами за детектори , други пишат дълги умопомрачителни постове и се къпят под светлините на прожекторите , трети в това число влизаш и ти постояно сипят съмнения и упреци към новата организация и убиват желанието на всички чистосърдечни момчета да преследват каузата .
Ти постоянно като ревнива съпруга томулиш мърмориш ти и още двама трима .
Няма ли сега от вас някой да каже да се провикне " ако има някаква работа която мога да свръша за събора обърнете се към мен "

Какво предлагаш за да не ме изгонят от Форума ,да се лепна за някой админ и да го обгрижвам ,армаганчета да му пращам ,по рамото да го потупвам да му казвам колко е велик , това ли ми предлагаш щото ти си намерил един и точно това правиш .

Бъдете здрави .

Колега, за си достатъчно убедителен, кажи кой си?
Явно вече си бил баннат и като не ти махесва, защо си се върнал?
Защото хора, като тебе искат изява и в твоето местенце никой не те чува ...
Толкова си се уплашил, че даже си минал през друг сървър за да си с друг IP - споко никой не се интересува от тебе и от това за което пишеш.
Аз знам кой си, но не се интересувам от тебе - тоя път няма да те баннвам, те хората показват с гласовете си отношението кам такива страдалци като тебе.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
 
ЗА КАУЗАТА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: