Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nexus kupuvam VANQUISH wave deus голден грунда пират tesoro mask Spectrum TEKNETICS miladinka GOLD 5000 Coil нишани Minelab Simplex Fisher nokta врътка Майнлаб lorenz маск prodavam
 

 най-странните намерени неща

Go down 
+20
Стан
pet1r90
teres1
bobo
stan960
Petronii
DTELHO
SAGITTARIUS
maho_1
deultum
bulgari
Dominos
sitalk
PlovdivTrakiq
sony147
bulpan
maksim12
топи
charon
gorski
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



най-странните намерени неща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-странните намерени неща   най-странните намерени неща - Page 2 EmptyСря Ное 24, 2010 3:20 am

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Пон Апр 25, 2011 4:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



най-странните намерени неща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-странните намерени неща   най-странните намерени неща - Page 2 EmptyСря Ное 24, 2010 8:04 am

Eдно време по Татово имаше такива организаций като на алпинисти, пещерняци, планинари в който по едни или други причини участваше бая народ -Не кат сега седаш пред компа и -Обичам наште равнини зелени и планини високи...............................-В смисъл за жалост на новоизлюпените псевдодемократи държавата беше уредена и хората получаваха достатъчно за да могат да си позволят да бъдат къде ли не в свободно си време и пак за жалост да оставят буклуците си къде ли не щото е известно че българинът такива дисциплини като опазване на околната среда са му невнятни -Е друг е въпросът че туй де си търсил сигур не си намерил пък туй де си намерил на се вписва във фантазийте на някой за странни неща -от тук и реакцията им.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




най-странните намерени неща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-странните намерени неща   най-странните намерени неща - Page 2 EmptyСря Ное 24, 2010 10:17 pm

SAGITTARIUS написа:

Колега Феникс благдодря ти че ме върна във едно друго време когато работех катоDJ.Аз и за това съм запомнил означенията!А историята е истинска -има и свидетели.Ех че сте шегаджии...Че и бързо се оправяте с тия компиутри!!!
Що ли ми тябваше да ви казвам!?

хмм и аз съм бил кат млад Smile колега на квадрат значи Smile


п.п.
ся видях че си писал че си бил и тв техник ..айдее колеги на трета Very Happy
Върнете се в началото Go down
bulgari
Легионер
Легионер
bulgari



най-странните намерени неща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-странните намерени неща   най-странните намерени неща - Page 2 EmptyСря Ное 24, 2010 11:02 pm

[quote="PHOENIX"]
SAGITTARIUS написа:

Колега Феникс благдодря ти че ме върна във едно друго време когато работех катоDJ.Аз и за това съм запомнил означенията!А историята е истинска -има и свидетели.Ех че сте шегаджии...Че и бързо се оправяте с тия компиутри!!!
Що ли ми тябваше да ви казвам!?

хмм и аз съм бил кат млад Smile колега на квадрат значи Smile
Cool не сте сами има и други dj аз знам и още един но той няма регистрация тук
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



най-странните намерени неща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-странните намерени неща   най-странните намерени неща - Page 2 EmptyСря Ное 24, 2010 11:46 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Пон Апр 25, 2011 4:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




най-странните намерени неща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-странните намерени неща   най-странните намерени неща - Page 2 EmptyСря Ное 24, 2010 11:55 pm

bulgari написа:

не сте сами има и други dj аз знам и още един но той няма регистрация тук

Абе то с тези апарати всички сме диджей , като се почне от цигулки до модерни клавири , постоянно е до-ре-ми , пи.пи.пи тук таме някоя гилза.

bounce
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



най-странните намерени неща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-странните намерени неща   най-странните намерени неща - Page 2 EmptyЧет Ное 25, 2010 12:01 am

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Пон Апр 25, 2011 4:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




най-странните намерени неща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-странните намерени неща   най-странните намерени неща - Page 2 EmptyЧет Ное 25, 2010 12:12 am

SAGITTARIUS написа:
Petronii написа:
bulgari написа:

не сте сами има и други dj аз знам и още един но той няма регистрация тук

Абе то с тези апарати всички сме диджей , като се почне от цигулки до модерни клавири , постоянно е до-ре-ми , пи.пи.пи тук таме някоя гилза.

bounce

Ти какво за DFX ми ли намекваш!! :legio: Всяка друга обида прощавам -но тази не!!!!! :Tir:

Не , я това DFX не съм го докосвал , имам в предвид ,че когато работиш с апарата е същото ,както някой изкусен цигулар борави със своя инструмент и се стреми да изкара най-добрата мелодия при настройката и понякога се получават чудни ремикси .
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



най-странните намерени неща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-странните намерени неща   най-странните намерени неща - Page 2 EmptyЧет Ное 25, 2010 12:39 am

.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




най-странните намерени неща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-странните намерени неща   най-странните намерени неща - Page 2 EmptyПон Окт 31, 2011 9:16 pm


Докато е все още хубаво времето използвам слънцето да се препичам по нивите и на една освен три бая тежки плуга , намерих и една инересна дрънкулка.

най-странните намерени неща - Page 2 31102011058

Струва ми се , че това е от някоя газена лампа и искам да питам , знае ли някой кога най-рано почват да се използват метални шапки за фитила , в случая този е бронзов .

И не спирам да се учудвам колко желязо все още има по нивите , днес май измъкнах около 20 кила .

най-странните намерени неща - Page 2 31102011052



:мъка:
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




най-странните намерени неща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-странните намерени неща   най-странните намерени неща - Page 2 EmptyПон Окт 31, 2011 9:37 pm

За ламбата не знам,ама тия лемежи са май на belota-последен писък на технологиите.Мноооого са яки! Very Happy В смисъл-верно са яки -и аз ги ползвам. Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




най-странните намерени неща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: :)   най-странните намерени неща - Page 2 EmptyПон Окт 31, 2011 10:01 pm

Лопата,звездочка,говорител,все странни неща.И аз да добавя нещо -в едно дере в една много сръмна гора,на 50см дълбочина----шифрова брава на каса ,кръгла ,с деления отгоре,още се чудя как е попаднала там.
Върнете се в началото Go down
teres1
Легионер
Легионер
teres1



най-странните намерени неща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-странните намерени неща   най-странните намерени неща - Page 2 EmptyСря Ное 02, 2011 9:57 pm

хахахахахахахааааааа
Върнете се в началото Go down
teres1
Легионер
Легионер
teres1



най-странните намерени неща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-странните намерени неща   най-странните намерени неща - Page 2 EmptyСря Ное 02, 2011 10:07 pm

МОЕТО НАЙ ИНТЕРЕСНО НЕЩО БЕШЕ В БАЛКАНА НА 3-4 КМ ОТ ЕДНО СЕЛЦЕ НА КРАСИВА ПОЛЯНКА НА КОЯТО ИЗЛИЗАХА БОБЧЕТА НА 1.30 СМ СЛЕД 40 МИНУТИ КОПАНЕ В СПИТЛЕНА ПОЧВА ЛОПАТАТА ЗАСТЪРГА НЕЩО ГОЛЯМО СЛЕД ВНИМАТЕЛНО ПОЧИСТВАНЕ ВИДЯХ ПЪРВО ЕДИН ПРАВИЛЕН КРЪГЪЛ ОТВОР ВЪРХУ РАВНА ПОВЪРХНОСТ СЛЕД МАЛКО ОЩЕ ЕДИН И НАКРАЯ ЗАГРЯХМЕ ОГРОМНА ЖЕЛЯЗНА ПЛОЧА НА ПЕЧКА С ДЪРВАС 4 ОТВОРА НЕ МОЖЕТЕ ДА СИ ПРЕДСТАВИТЕ КАКЪВ СЕГНАЛ ДАВАШЕ ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ ТОВА БЕШЕ В ДАЛЕЧНАТА 1998 А МАШИНКАТА БЕШЕ ОТ ПЪРВИТЕ НА СТЕФАН ОТ ВАРНА (MIKRON) МНОГО ГОТИН ЧОВЕК
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



най-странните намерени неща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-странните намерени неща   най-странните намерени неща - Page 2 EmptyЧет Ное 03, 2011 12:10 am

еее не знам но миналия месец барнахме един газопровод които идва от русия .. .....Very Happy голямо копане падна Very Happy поне да беше някои голямо желяжо , да си плати копането
Върнете се в началото Go down
Стан
Новобранец
Новобранец




най-странните намерени неща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-странните намерени неща   най-странните намерени неща - Page 2 EmptyСря Ное 09, 2011 7:54 pm

Колеги, ако не друго, с тия скъпи детектори поне ше прочистите Родината от боклуци, поклон пред титаничния ви труд, заслужавате паметник на Чистача, пардон, на Копача

голд
Върнете се в началото Go down
pepi03
Новобранец
Новобранец




най-странните намерени неща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-странните намерени неща   най-странните намерени неща - Page 2 EmptyСря Ное 09, 2011 8:59 pm

Стан , Стан , що се заяждаш с хората , избиваш комплекси , що не се "похвалиш " и ти с нещо ?
Върнете се в началото Go down
Стан
Новобранец
Новобранец




най-странните намерени неща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-странните намерени неща   най-странните намерени неща - Page 2 EmptyЧет Ное 10, 2011 2:45 am

pepi03 написа:
Стан , Стан , що се заяждаш с хората , избиваш комплекси , що не се "похвалиш " и ти с нещо ?

Ами Пепи, с какво да се похваля, аз не съм като десетките хиляди наивници у нас, които обикалят като гламави по чукарите с надеждата да намерят нещо ценно и да забогатеят,а вместо това пълнят по една торба с метални боклуци всеки път,с меняват детектор след детектор, заблуждавайки се, че предишната машина е виновна, че намират само боклуци, и с всяка нова машина надеждите възкръсват, за да угаснат след поредната торба с изровени капачки и пирони.

Още от малък съм зарибен по това хоби и си останах един от малкото истински хобисти, тоест хора, които не излизат с металотърсач извън дома си, защото излезеш ли навън по гори, полета и чукари, то ти вече не си хобист, а чист иманяр. Затова се надявам Федерацията да направи полигони на много места и там да се събираме истинските хобисти, а иманярите нека си пълнят торбите с метални боклуци по полета и чукари, с напразните надежди да забогатеят. Наистина е тъжно, че толкова много хора, десетки хиляди, пропиляват живота си с такива илюзии, това са десетки хиляди съдби,страдащи от разбити мечти и обречени цял живот да копаят дупки - вместо да сътворят нещо впечатляващо, с което другите да ги запомнят, те оставят само дупки след себе си...

Питаш ме с какво мога да се похваля - още като младеж, в годините на Тато, направих един металотърсач по класическата схема с честотно биене, правех си експерименти у дома, беше ми супер интересно, още е някъде у дома, ако го намеря ще го снимам и покажа тук. Апаратчето си работи чудесно, ако бях решил да стана иманяр и да обикалям цял живот по чукарите, при повече късмет съм могъл да изровя я античен шлем, я гърне с жълтици, заровени примерно на педя под земята, с това апаратче да 10-тина лева съм могъл да чуя такива обекти без проблем.
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




най-странните намерени неща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-странните намерени неща   най-странните намерени неща - Page 2 EmptyЧет Ное 10, 2011 2:22 pm

Стан написа:
pepi03 написа:
Стан , Стан , що се заяждаш с хората , избиваш комплекси , що не се "похвалиш " и ти с нещо ?

Ами Пепи, с какво да се похваля, аз не съм като десетките хиляди наивници у нас, които обикалят като гламави по чукарите с надеждата да намерят нещо ценно и да забогатеят,а вместо това пълнят по една торба с метални боклуци всеки път,с меняват детектор след детектор, заблуждавайки се, че предишната машина е виновна, че намират само боклуци, и с всяка нова машина надеждите възкръсват, за да угаснат след поредната торба с изровени капачки и пирони.

Още от малък съм зарибен по това хоби и си останах един от малкото истински хобисти, тоест хора, които не излизат ,ми не взема да изкопая ощес металотърсач извън дома си, защото излезеш ли навън по гори, полета и чукари, то ти вече не си хобист, а чист иманяр. Затова се надявам Федерацията да направи полигони на много места и там да се събираме истинските хобисти, а иманярите нека си пълнят торбите с метални боклуци по полета и чукари, с напразните надежди да забогатеят. Наистина е тъжно, че толкова много хора, десетки хиляди, пропиляват живота си с такива илюзии, това са десетки хиляди съдби,страдащи от разбити мечти и обречени цял живот да копаят дупки - вместо да сътворят нещо впечатляващо, с което другите да ги запомнят, те оставят само дупки след себе си...

Питаш ме с какво мога да се похваля - още като младеж, в годините на Тато, направих един металотърсач по класическата схема с честотно биене, правех си експерименти у дома, беше ми супер интересно, още е някъде у дома, ако го намеря ще го снимам и покажа тук. Апаратчето си работи чудесно, ако бях решил да стана иманяр и да обикалям цял живот по чукарите, при повече късмет съм могъл да изровя я античен шлем, я гърне с жълтици, заровени примерно на педя под земята, с това апаратче да 10-тина лева съм могъл да чуя такива обекти без проблем.
Ееееех,човече,ти уби всичко детско в мен!Нима всичките ми сънища за несметни богатства са само една илюзия?Нима цял живаот ще си остана с празните надежди за голямото/няколко тона Cool /имане?Що си блъскам главата с глупости,ми не взема да изкопая още некоя дупка,а?-Той ще ми гаси надеждите на мене!.............Пич,май си изпаднал в некво заблуждение,бе!Заблуждение относно себе си!Кой,по дяволите си мислиш че си ти, за да даваш оценка за живота на другите,а?
Върнете се в началото Go down
kafeto
Легионер
Легионер
kafeto



най-странните намерени неща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-странните намерени неща   най-странните намерени неща - Page 2 EmptyЧет Ное 17, 2011 11:36 am

Странни неща има в земята!
Върнете се в началото Go down
ancient
Новобранец
Новобранец
ancient



най-странните намерени неща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-странните намерени неща   най-странните намерени неща - Page 2 EmptyПет Яну 13, 2012 8:12 pm

пълнител от калашник и до него антониан Shocked
Върнете се в началото Go down
zaki83
Преторий
Преторий
zaki83



най-странните намерени неща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: най-странните намерени неща   най-странните намерени неща - Page 2 EmptyПон Яну 30, 2012 10:58 pm

deultum написа:
аз последно в неделя,гледам на дисплея оверлоуд ,пускам пинпоинта -голям обект ,забивам лопатата иизлиза кво мислите -ЛОПАТА ей голям смях падна .бях видял наскоро тази карикатура ,че като излезе лопатата се сетих за нея

най-странните намерени неща - Page 2 Rron282l.th

Еи това е мое!!!!!!!!!!!! Suspect
Върнете се в началото Go down
 
най-странните намерени неща
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» КУПУВАМ СЛУ6АЛКИ ЗА МИНЕЛАБ --НАМЕРЕНИ
» Любопитни неща със снимки.
» Продавам разни неща

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: