Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
kupuvam Майнлаб VANQUISH wave mask prodavam GOLD нишани пират Fisher Coil tesoro Simplex deus lorenz грунда Minelab nexus TEKNETICS маск 5000 голден врътка miladinka nokta Spectrum
 

 фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)

Go down 
+6
Джони
apti
sitalk
zempar
adminn
Aemilivs
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Джони
Цезар
Цезар
Джони



фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)    фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)  - Page 2 EmptyПон Авг 30, 2010 7:16 pm

PHOENIX написа:
Джони написа:



Феникс, ко стаа тука бе брат?! Мен за едно дупе ме напрайха на нищо, вие тука на зоофилия сте го обърнали Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !
Отде тръгна рабутата,от рипутацията..., чи де утидъхти....бре! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Пък ко та прихваща и теби да си одиш? Ни вииш кви маскари сми сички у тоз форум, стой сия тука! Той купона, сиа почва! Very Happy Very Happy Very Happy

мани мани , кат не съм пил алкохол и не мога да издържа на толкова мноо простотия..

За туй лесно има. Ша влизаш само след второто питие, слагаш си усмивката и не и...ш ко става, и кото и да ти каже някой дет са прай на велик, удряш на майтап, саму тъй са изръгва.
То не виждаш ли колко сме велики всички, сичко знайм, сичко можем, само не знам ко прайм кат излезем на терен...дали аджеба всички сме толкоз гуляма работа. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Ма карай, купон да става. кактуй приказката: сички сми у киреча!


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)  - Page 2 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)    фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)  - Page 2 EmptyПон Авг 30, 2010 7:32 pm


Някой хора ги тресе манията за величие, не е лесно ,от това спасение няма .

стена
Върнете се в началото Go down
hfy
Легионер
Легионер
hfy



фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)    фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)  - Page 2 EmptyВто Авг 31, 2010 12:01 am

Petronii написа:

Някой хора ги тресе манията за величие, не е лесно ,от това спасение няма .

стена

Има, виж какво предлага колегата Christos

https://www.imperio.biz/forum-f2/topic-t3145.htm
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)    фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)  - Page 2 EmptyВто Авг 31, 2010 1:46 am

hfy написа:
Petronii написа:

Някой хора ги тресе манията за величие, не е лесно ,от това спасение няма .

стена

Има, виж какво предлага колегата Christos

https://www.imperio.biz/forum-f2/topic-t3145.htm

Колега, за втори път ми се налага да ти опонирам, за което съжалявам, но... Направих си труда да изчета всичките ти двайсет и девет поста и искам да ти кажа нещо. Умният човек се научава да чете между редовете. Не приемай всичко за чиста монета, нито в този форум, нито където и да е. А, когато добиеш достатъчно житейски опит, което не става с много години, а с любопитство, ще разбереш, че умният човек се съмнява дори и в собствените си думи... А като велики се изживяват тия, на които нещо им липсва.


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)  - Page 2 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
hfy
Легионер
Легионер
hfy



фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)    фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)  - Page 2 EmptyВто Авг 31, 2010 1:27 pm

Джони написа:
hfy написа:
Petronii написа:

Някой хора ги тресе манията за величие, не е лесно ,от това спасение няма .

стена

Има, виж какво предлага колегата Christos

https://www.imperio.biz/forum-f2/topic-t3145.htm

Колега, за втори път ми се налага да ти опонирам, за което съжалявам, но... Направих си труда да изчета всичките ти двайсет и девет поста и искам да ти кажа нещо. Умният човек се научава да чете между редовете. Не приемай всичко за чиста монета, нито в този форум, нито където и да е. А, когато добиеш достатъчно житейски опит, което не става с много години, а с любопитство, ще разбереш, че умният човек се съмнява дори и в собствените си думи... А като велики се изживяват тия, на които нещо им липсва.

Леле колежке с какво, с кой пост успях да ви впечатля, че сте ми обърнали специално внимание, още малко и ще се почуствам горд Smile
Базикам се Smile ще обърна внимание на критиките ви.


бира
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)    фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)  - Page 2 EmptyВто Авг 31, 2010 1:42 pm

hfy написа:
Джони написа:
hfy написа:
Petronii написа:

Някой хора ги тресе манията за величие, не е лесно ,от това спасение няма .

стена

Има, виж какво предлага колегата Christos

https://www.imperio.biz/forum-f2/topic-t3145.htm

Колега, за втори път ми се налага да ти опонирам, за което съжалявам, но... Направих си труда да изчета всичките ти двайсет и девет поста и искам да ти кажа нещо. Умният човек се научава да чете между редовете. Не приемай всичко за чиста монета, нито в този форум, нито където и да е. А, когато добиеш достатъчно житейски опит, което не става с много години, а с любопитство, ще разбереш, че умният човек се съмнява дори и в собствените си думи... А като велики се изживяват тия, на които нещо им липсва.

Леле колежке с какво, с кой пост успях да ви впечатля, че сте ми обърнали специално внимание, още малко и ще се почуствам горд Smile
Базикам се Smile ще обърна внимание на критиките ви.


бира

Не ме вземай толкоз на сериозно, ма не се и впрягай толкоз за туй и унуй... Щото манипулатори има навсякъде, туй исках да ти кажа, ма реках да не обидя пак някой, че всички тука сме мноооооого докачливи. Very Happy


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)  - Page 2 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)    фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)  - Page 2 EmptyСря Сеп 01, 2010 12:00 am

търсят се ентусиясти за партия Heroes 3 :animaux15:
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)    фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)  - Page 2 EmptyСря Сеп 01, 2010 4:06 pm

И кви ще са целите на партията!?!?!?!?!


Дошло е време,робите да преброят господарите!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)    фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)  - Page 2 EmptyСря Сеп 01, 2010 5:20 pm

sony147 написа:
И кви ще са целите на партията!?!?!?!?!

нямах в предвид политическа партия , нямаше ко да се прави снощи и идеята беше за мрежова игра на играта "heroes3" Smile
Върнете се в началото Go down
 
фанах си аз тук общия форум па си пиша глупости,нал е за тва :)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» това хоросан ли е?
» Купувам Xp Gold Maxx Power
» Нов форум

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: