Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
Майнлаб маск пират Coil lorenz Fisher wave prodavam miladinka Minelab deus врътка mask nokta kupuvam TEKNETICS nexus tesoro грунда Spectrum нишани 5000 Simplex GOLD VANQUISH голден
 

 PRO BG

Go down 
+9
zempar
petar_pz
NERON
adminn
mitkovich
sitalk
deultum
pechkata
S.P.Q.R.
13 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
S.P.Q.R.
Легионер
Легионер
S.P.Q.R.



PRO BG  Empty
ПисанеЗаглавие: PRO BG    PRO BG  EmptyСря Юли 21, 2010 12:08 pm

Гледайте днес 21 юли от 22:45 предаването "код-криминално",предполагам,че темата ще е интересна!Ако някой не го гледа има архив:-http://probg.bg/shou/kod_kriminalno/ http://probg.bg/shou/kod_kriminalno/


Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




PRO BG  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO BG    PRO BG  EmptyСря Юли 21, 2010 8:53 pm

S.P.Q.R. написа:
Гледайте днес 21 юли от 22:45 предаването "код-криминално",предполагам,че темата ще е интересна!Ако някой не го гледа има архив:-http://probg.bg/shou/kod_kriminalno/ http://probg.bg/shou/kod_kriminalno/
Да ще гледаме по ПРО-БГ това предаване...
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



PRO BG  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO BG    PRO BG  EmptyСря Юли 21, 2010 11:22 pm

Евала на пичката така му го лепна в муцуната че докато не се научат да плащат така ще е . и мама на тати не дава без пари вече ама нека . можеха да му дадат на пича дето ги е намерил 30000 лева и да си имат чинии . ама сега като са малоумници да плащат милионите .
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



PRO BG  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO BG    PRO BG  EmptyЧет Юли 22, 2010 9:18 am

deultum написа:
Евала на пичката така му го лепна в муцуната че докато не се научат да плащат така ще е . и мама на тати не дава без пари вече ама нека . можеха да му дадат на пича дето ги е намерил 30000 лева и да си имат чинии . ама сега като са малоумници да плащат милионите .

Не се знае каква е истината.
Не чу ли,от другата страна казали,че им дали истински пари,но ония по-късно разбрали,че са мн.по-скъпи(чиниите) и затова "надигнали глас"..
Върнете се в началото Go down
mitkovich
Преторий
Преторий
mitkovich



PRO BG  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO BG    PRO BG  EmptyЧет Юли 22, 2010 9:35 am

Според мен играта е голяма и на високо равнище.Трябва да се гледа между кадрите
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



PRO BG  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO BG    PRO BG  EmptyЧет Юли 22, 2010 10:07 am

ТОВА Е ПРЕДАВАНЕТО ОТ 21.07.2010
ЗА ПЪРВИ ПЪТ ГЛЕДАМ ДОСТА ЧИТАВО ПРЕДАВАНЕ ПО ТЕМАТА.




http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



PRO BG  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO BG    PRO BG  EmptyЧет Юли 22, 2010 12:35 pm

http://vbox7.com/play:82f8942a
http://vbox7.com/play:28054fc2


ТЕЗИ, КОИТО ИЗКОВАХА ОТ МЕЧОВЕТЕ СИ РАЛА, СЕГА ОРАТ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО СИ ЗАПАЗИХА МЕЧОВЕТЕ
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




PRO BG  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO BG    PRO BG  EmptyЧет Юли 22, 2010 12:40 pm

Които познава Наиден Блангев,знае че по онова време да купиш нещо от него и да платиш с фалшиви пари си беше една МНОООООГО глупава постъпка.Още повече че купувачите са знаели че цената която тои иска е стократно по голяма.Както и да е,както се казва ,,истината е там някаде,,Въпроса е друг,дали някои от тези които си мислят че правят законите в тая държавица са гледали предаването.Трябва да е ясно че чиниите няма да се върнат в БГ.освен ако не се платят милиони,което наи вероятно няма да стане.Причината е че на тях им трябват предмети за които да не плащат такива пари.Яд ги е не че съкровището нее в БГ. а че е в чужбина и неса могли те даса посредниците.Много находки са изчезнали от България,и много още ще изчезнат ако несе промени закона.Всеки от колегите знае поне за няколко.В тая държава всеки си намери мястото.Курвите са по пътищета-за което нямам нищо против,полицията ги охранява.Педалите могат да дефилират в които град си искат-за което съм много против,полицията ги пази.Крадците си крадат убииците си убиват,присъдите са нищожни.Като стане въпрос за казанджия, малджияи,гледат на нас като на чума.Мисля чее време федерацията дасе опита да насрочи среща с някои от министерството на културата и дасе направи опит за изменения на смотания им закон.Наи вече да можем да работим спокоино на места които неса обозначени катто арх. обекти.Апък ако искат да изкупуват това което намираме.Иначе казанджия, малджияи винаги ще има,находки ще продължават дасе вадят,но дали щесе задържат в БГ. е въпрос.Това е моето мнение колеги.Със здраве.
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




PRO BG  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO BG    PRO BG  EmptyЧет Юли 22, 2010 12:48 pm

Наи вероятно думата която админите са заместили с ............. е много страшна затова ще кажа търсачи.Така по добрелие?
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



PRO BG  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO BG    PRO BG  EmptyЧет Юли 22, 2010 6:12 pm

Игрички големи стават,във всякаква сфера.....
Където има големи пари,държавата се меси..
И не и пука за друго...
Какви ти милиони ще даде ,за да си върне чиниите? Laughing
За какво са и чинии? Те са ги изтървали вече....За какъв чеп да дават пари за връщането им(ТЕ Е ТРЯБВАЛО ДА ВЗЕМАТ ЗА ТОВА) Laughing
Върнете се в началото Go down
mitkovich
Преторий
Преторий
mitkovich



PRO BG  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO BG    PRO BG  EmptyЧет Юли 22, 2010 6:22 pm

sitalk написа:
Игрички големи стават,във всякаква сфера.....
Където има големи пари,държавата се меси..
И не и пука за друго...
Какви ти милиони ще даде ,за да си върне чиниите? Laughing
За какво са и чинии? Те са ги изтървали вече....За какъв чеп да дават пари за връщането им(ТЕ Е ТРЯБВАЛО ДА ВЗЕМАТ ЗА ТОВА) Laughing
Не се ли сешщаш че ще има фифти фифти то за това е патардията
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




PRO BG  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO BG    PRO BG  EmptyЧет Юли 22, 2010 7:53 pm

petar_pz написа:
Които познава Наиден Блангев,знае че по онова време да купиш нещо от него и да платиш с фалшиви пари си беше една МНОООООГО глупава постъпка.Още повече че купувачите са знаели че цената която тои иска е стократно по голяма.Както и да е,както се казва ,,истината е там някаде,,Въпроса е друг,дали някои от тези които си мислят че правят законите в тая държавица са гледали предаването.Трябва да е ясно че чиниите няма да се върнат в БГ.освен ако не се платят милиони,което наи вероятно няма да стане.Причината е че на тях им трябват предмети за които да не плащат такива пари.Яд ги е не че съкровището нее в БГ. а че е в чужбина и неса могли те даса посредниците.Много находки са изчезнали от България,и много още ще изчезнат ако несе промени закона.Всеки от колегите знае поне за няколко.В тая държава всеки си намери мястото.Курвите са по пътищета-за което нямам нищо против,полицията ги охранява.Педалите могат да дефилират в които град си искат-за което съм много против,полицията ги пази.Крадците си крадат убииците си убиват,присъдите са нищожни.Като стане въпрос за ............., малджияи,гледат на нас като на чума.Мисля чее време федерацията дасе опита да насрочи среща с някои от министерството на културата и дасе направи опит за изменения на смотания им закон.Наи вече да можем да работим спокоино на места които неса обозначени катто арх. обекти.Апък ако искат да изкупуват това което намираме.Иначе ............., малджияи винаги ще има,находки ще продължават дасе вадят,но дали щесе задържат в БГ. е въпрос.Това е моето мнение колеги.Със здраве.
Ммного добро исказване - много ми хареса ... Да колега наистина си прав за тези които ковът закони да помислят над това как ще купуват находките от търсачите като ги намерят , че да не станат поредния трафик като на чиниите... Да наистина да помилят над това... Basketball super21
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




PRO BG  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO BG    PRO BG  EmptyЧет Юли 22, 2010 8:08 pm

Ще си помислят ама в коя насока е въпроса, ако си представим че ще паднат процентчета от общата печалба ако се продаде стоката в чужбина .. познайте кога ще ги изкупува държавата, ако не им отърва да се продава нелагално разбира се че нямаше да го има този закон ...
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




PRO BG  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO BG    PRO BG  EmptyПет Юли 23, 2010 12:54 pm

Нещо темата зацикли.Никои от админите или шефовете на федерацията не взе мнение по въпроса.Не за паниците естествено а за това дасе опитат да организират среща между министерството на колтурата и нас търсачите.Ама някаде да можем да присъстваме повече хора.Не както стана по БТВ.Малко реклама на определена марка металотърсач.малко излагация,и накрая излезе някакъв измислен археолог които ако му дадеш адин денар и 2 часа няма даго разбере на кои е.Направи ни на нищо,подиграни се и никои не можи дани защити.Ако на федерацията и дреме за бъдещето на металодетектинга в България,да свърши тази полезна работа.не само пари за членски внос и карти.За какво са им тея карти,като хванат някои да си остърже гащите ли.Постигнете някякъв напредък за свободната работа на търсачите на не археологичиски обект и тогава всеки ще иска да бъде член на тая фед.Това е мое мнение.
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



PRO BG  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO BG    PRO BG  EmptyПет Юли 23, 2010 2:17 pm

най после малко светлина в тунела
добър разговор мужду трезвомислещи хора
а не като досега насъскани кучета да лаят по нас
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




PRO BG  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO BG    PRO BG  EmptyПет Юли 23, 2010 3:56 pm

Koлега,аз няма как да лая по вас защото съм един от вас.И аз съм търсач от години.За разумен разговор е няма как,на 42 год.съм трябва малко поне да мие влязло в главата.Хубаво е една среща с някои от власта в някоя зала кадето ще може да сме повече.Повече тези да изложим.И от горе са хора и те знаят че щее по добре някякъв компромис да има.Аз лично ще предпочета ако изкарам нещо даго продам на държавата за пари с произход,отколкото на тарговец.Е незнам дали точно това е изгодно за законодателите.Като сметнете кои направи поправките.Мисля чя беше Чилова.А нея я попитаха ,,какво мислите за Панчо Владигеров,, одговорът беше ,,предпочитам Златио Бояджиев,,.Фантастичен отговор а? Истината е че няма диалог между държава и федерация.Това е мое мнение
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




PRO BG  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO BG    PRO BG  EmptyПет Юли 23, 2010 3:59 pm

Колеги,истината е че няма диалог между държава и федерация.
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



PRO BG  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO BG    PRO BG  EmptyПет Юли 23, 2010 4:22 pm

petar_pz написа:
Koлега,аз няма как да лая по вас защото съм един от вас.
колега изобщо нямам предвид теб , ти пък що се припознаваш
имам предвид многобройните предишни журналистически работи по темата
където сме оприличени на най-върлите престъпници
в това предаване имаше опит за разбиране на такива като нас
както каза господина (забравих му името) тези хора заслужават някакво възнаграждение
за да може всичко което се намира от нас да остане в БГ
Върнете се в началото Go down
hercones
Легионер
Легионер
hercones



PRO BG  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO BG    PRO BG  EmptyПет Юли 23, 2010 10:19 pm

За първи път Христозков каза нещо в публичното пространство или най малкото аз не съм чувал от друг(разбира се освен нас и федерацията)цитирам:
"законът Чилова по начина по който е написан и по философията която той демонстрира не само че няма да предотврати контрабандата на културни ценности а напротив. Той обрича от тука на сетне нито един предмет който бъде намерен в България да не остане на територията на държавата ни. Защото той е един рестриктивен закон и не дава никакъв шанс на така наречения "намервач" ако го намери да предаде предмета"
...-ей този негов израз звучи като "мехлем за раната ни". Също така този израз както е буквално може да се използва при "реване" пред всякакви институции и обществото...
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




PRO BG  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO BG    PRO BG  EmptyСъб Юли 24, 2010 8:26 am

В тоя форум много бъзляци бе.Има няколко коражлии а другите зад гръмките имена заешки сърчица подскачат.
Върнете се в началото Go down
outsider
Преторий
Преторий
outsider



PRO BG  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO BG    PRO BG  EmptyСъб Юли 24, 2010 12:20 pm

комикси, след още 20 сериал
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




PRO BG  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO BG    PRO BG  EmptyСъб Юли 24, 2010 12:38 pm

petar_pz написа:
В тоя форум много бъзляци бе.Има няколко коражлии а другите зад гръмките имена заешки сърчица подскачат.
Колега до колкото знам в момента управата на Федерацията е "разгромена"- всеки дръпна на някъде и се покри и няма как да вземе отношение по този "маловажен" въпрос...
Върнете се в началото Go down
outsider
Преторий
Преторий
outsider



PRO BG  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO BG    PRO BG  EmptyСъб Юли 24, 2010 1:16 pm

момчета гледайте си земеделието
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




PRO BG  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO BG    PRO BG  EmptyСъб Юли 24, 2010 2:57 pm

Taка и ще правим,от утре захладнява и почваме със земеделието.по старому,както ние си знаем.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




PRO BG  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PRO BG    PRO BG  EmptyНед Юли 25, 2010 12:48 pm

Добре ще е управителния съвет на федерацията да се свърже с този човек от предаването.
Върнете се в началото Go down
 
PRO BG
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: