Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
пират врътка Майнлаб грунда miladinka Fisher Coil Spectrum prodavam TEKNETICS kupuvam VANQUISH нишани голден 5000 wave Simplex nexus tesoro GOLD deus nokta lorenz mask Minelab маск
 

 ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ

Go down 
+19
4орта
magnetron!
tepes
bulgari
comander
ton69
Magikman
pechkata
NERON
stater
jorodi
kodokan
PlovdivTrakiq
saiganica
aiko
Avrelian
sitalk
Джони
ROKI83
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
kodokan
Консул
Консул
kodokan



ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ   ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 EmptyВто Авг 17, 2010 11:05 am

stater написа:
Абе може и по-малко да струва но какво значение има.Ами ако пък вземе че се извади с него знае ли се може и да е къдемлийски.Ще взема да си купя един такъв уред така никой не може да ме обвини че използвам специализирана техника за теренни проучвания.Ако ме заловят с него ще кажа че с него меря слънчевата радиация.Взех сериозно да се навивам за такъв вид техника.

По добре си го направи уреда, не е нищо особено.

Трябва да си добър с багетите обаче, това според мен просто си е едно помощно средство към радиестезията.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ   ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 EmptyВто Авг 17, 2010 11:56 am

Smile


Последната промяна е направена от PHOENIX на Вто Дек 21, 2010 12:09 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ   ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 EmptyВто Авг 17, 2010 12:08 pm

PHOENIX написа:
Продавам НАДЕЖДИ

всякакъв размер и цвят.

цена 2.5лв

място=най близкия тото пункт до вас ...

( от лотарията има много познали точните цифри но за жалост още никой не се е похвали да е намерил нещо с тези уреди Sad )

Бе то ако е намерил .... съмнява ме да се похвали.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ   ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 EmptyВто Авг 17, 2010 12:28 pm

Smile


Последната промяна е направена от PHOENIX на Вто Дек 21, 2010 12:09 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ   ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 EmptyВто Авг 17, 2010 3:04 pm

kodokan написа:
Джони написа:
Avrelian написа:
ROKI83 написа:
да колежке коли,къщи,жени всичко приемаме и хапаратура голд
Подари го на колежка, ти и бес това си си оправил дережето.

Бе неща подаръци... Very Happy Very Happy Very Happy , плащам!Пък ща видим как! Ама и аз като Ситалкчето, искам първо да видя...Ма ша го водя дето аз искам, не дето той иска, щото и аз моа та заведа на една находка ментета. ПРед очите ми ша ги извадиш...и ша ми броиш веднага две бонки.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ма за тоз вълшебен уред, ема на и дупе давам... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy :yes:

Колежке, внимавай да не проработи хапарата и да стане некой сакатлък с д...то. Smile

Колега ROKI83 предполагам лично си го пробвал , та знаеш със сигурност ,че отделя златото от ръждата?

Знам,че такива апарати откриват и места ,където е имало заровени находки, но по някаква причина ги няма там.
Статик елиминатора за това ли служи - да изчиства тези сигнали?
Фабричен ли е апарата.Колко гаранция му даваш ?
Дай повече инфо,ако си забелязал обявите тук,задължително със снимки или клипчета вървят.

Ами и аз съм попрочела туй унуй от радиостезията, пък и имам познати дето от години се мъчат да правят нещо подобно. Та, ако тая зарибявка може да изчиства куп външни влияния не ми е ясно как ще се справи с моментното състояние на оператора, за опит да не говорим....толкова е прозрачно за кво иде реч, че ако имах съмнения в обратното нямаше да си предлагам дупето... Very Happy Very Happy Very Happy Казах му на момченцето, че балъци тука няма...ма не ме слуша.

Ма карай, майтап да става....офертата е още валидна Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ   ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 EmptyВто Авг 17, 2010 4:04 pm

Джони написа:
kodokan написа:
Джони написа:
Avrelian написа:
ROKI83 написа:
да колежке коли,къщи,жени всичко приемаме и хапаратура голд
Подари го на колежка, ти и бес това си си оправил дережето.

Бе неща подаръци... Very Happy Very Happy Very Happy , плащам!Пък ща видим как! Ама и аз като Ситалкчето, искам първо да видя...Ма ша го водя дето аз искам, не дето той иска, щото и аз моа та заведа на една находка ментета. ПРед очите ми ша ги извадиш...и ша ми броиш веднага две бонки.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ма за тоз вълшебен уред, ема на и дупе давам... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy :yes:

Колежке, внимавай да не проработи хапарата и да стане некой сакатлък с д...то. Smile

Колега ROKI83 предполагам лично си го пробвал , та знаеш със сигурност ,че отделя златото от ръждата?

Знам,че такива апарати откриват и места ,където е имало заровени находки, но по някаква причина ги няма там.
Статик елиминатора за това ли служи - да изчиства тези сигнали?
Фабричен ли е апарата.Колко гаранция му даваш ?
Дай повече инфо,ако си забелязал обявите тук,задължително със снимки или клипчета вървят.

Ами и аз съм попрочела туй унуй от радиостезията, пък и имам познати дето от години се мъчат да правят нещо подобно. Та, ако тая зарибявка може да изчиства куп външни влияния не ми е ясно как ще се справи с моментното състояние на оператора, за опит да не говорим....толкова е прозрачно за кво иде реч, че ако имах съмнения в обратното нямаше да си предлагам дупето... Very Happy Very Happy Very Happy Казах му на момченцето, че балъци тука няма...ма не ме слуша.

Ма карай, майтап да става....офертата е още валидна Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

lol! Звучи обещаващо. Този ,който подкара Омнитрона плюс екстрите получени от 'дистанционно откриване на метали' - мечта
ще има и бонус : колежка
Какво повече му трябва на човек. :yes:
Върнете се в началото Go down
ton69
Преторий
Преторий




ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ   ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 EmptyВто Авг 17, 2010 4:24 pm

Имаме си признат СПЕЦ-Негово Светейшество ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 179345 как не е надушил още темата не ми е ясно ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 1782
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ   ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 EmptyВто Авг 17, 2010 4:44 pm

kodokan написа:
Джони написа:
kodokan написа:
Джони написа:
Avrelian написа:
ROKI83 написа:
да колежке коли,къщи,жени всичко приемаме и хапаратура голд
Подари го на колежка, ти и бес това си си оправил дережето.

Бе неща подаръци... Very Happy Very Happy Very Happy , плащам!Пък ща видим как! Ама и аз като Ситалкчето, искам първо да видя...Ма ша го водя дето аз искам, не дето той иска, щото и аз моа та заведа на една находка ментета. ПРед очите ми ша ги извадиш...и ша ми броиш веднага две бонки.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ма за тоз вълшебен уред, ема на и дупе давам... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy :yes:

Колежке, внимавай да не проработи хапарата и да стане некой сакатлък с д...то. Smile

Колега ROKI83 предполагам лично си го пробвал , та знаеш със сигурност ,че отделя златото от ръждата?

Знам,че такива апарати откриват и места ,където е имало заровени находки, но по някаква причина ги няма там.
Статик елиминатора за това ли служи - да изчиства тези сигнали?
Фабричен ли е апарата.Колко гаранция му даваш ?
Дай повече инфо,ако си забелязал обявите тук,задължително със снимки или клипчета вървят.

Ами и аз съм попрочела туй унуй от радиостезията, пък и имам познати дето от години се мъчат да правят нещо подобно. Та, ако тая зарибявка може да изчиства куп външни влияния не ми е ясно как ще се справи с моментното състояние на оператора, за опит да не говорим....толкова е прозрачно за кво иде реч, че ако имах съмнения в обратното нямаше да си предлагам дупето... Very Happy Very Happy Very Happy Казах му на момченцето, че балъци тука няма...ма не ме слуша.

Ма карай, майтап да става....офертата е още валидна Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

lol! Звучи обещаващо. Този ,който подкара Омнитрона плюс екстрите получени от 'дистанционно откриване на метали' - мечта
ще има и бонус : колежка
Какво повече му трябва на човек. :yes:


Ами действайте Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy и дерзайте! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy И кат си помислиш, че с дупето върви и едно Джи пи.... bom


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ   ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 EmptyВто Авг 17, 2010 5:07 pm

И с Джи-Пи !!! .... lol!
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ   ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 EmptyВто Авг 17, 2010 5:37 pm

Абе то хубаво ,че се предлага омнитрон за продан ама като гледам май ,че нещо всички ви е напекло слънчето.Ако тази техника се подчиняваше на който и да е реален закон от физиката ,то вервайте ми както каза преди време царя ,че досега щеше да се продава в почти всеки реномиран и уважаващ себе си магазин за металодетектори.Разберете, че аз не отричам радиестезията, но според мен тя е абсолютно неприложима в наше време.Преди 2000 години да но не и днес.И за да не разводнявам много темата ще кажа само ,че преди 10 години някъде си из родният балкан мерихме с едно такова чудо една къща и сигналът ни закара чак на 3 км. на североизток от нея през две дерета чак на един висок баир.Операторът вика тука е категоричен съм.След 1 час разтоварване и уточняване се започна едно яко копане и наистина след близо 2 метра камъни и пръст го намерихме.Оказа се малък продълговат синкаво-черен камък.Помня още как всички цъкахме с език и си викахме ,ами ако има злато в него щото беше бая тежичък един колега даже се изказа ,че може само външно да е намазан с катран че да не се разбира.Както и да е в него нямаше за съжаление нищо.Но след месец се оказа ,че археолозите искараха точно до тази къща, от която тръгнахме такава яка находка и то на не повече от 50см. ,че ми идеше чак да се разплача от яд.Та ако това нещо работеше дори на 1 % от възможностите си трябваше хиляда пъти да го хване това дето после го изкараха с четките.А омнитронът беше уж щатски оригинален даже в специален куфар го бяха напъхали.Кой знае в кой ли гараж го бяха измислили.Между другото този колега дето мереше с него успя да го набута на един арменец за 2000 лева как се излъга този човек и до ден днешен не мога да го проумея.Та същият този арменец ми звъня преди 2 дена и ме молеше да пусна обява във форума но аз му отказах защото не искам да се ангажирам с продажбата на нещо което предварително знам че не върши работа.Ще бъда безкрайно благодарен ако мога някой ден да се запозная наживо с някой ,който е извадил с помощта на омнитрон дори и един счупен костак.
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ   ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 EmptyВто Авг 17, 2010 5:50 pm

Колега Статер, виж че се лигавим и хилим на темата,то е ясно че си е пълна измама,най малкото че не трябва да е 2000,а 200 лв. Много хора са изгорели с по 2000 лева.
Ако момчето си беше направило труда да разрови и да прочете какво сме писали,нямаше въобще да се опитва да продава.И съм благодарен на някои колеги,че ме светнаха тогава,щото и аз щях да имам Омнитрон изгодно за 1000 лв,тогава по време на разискванията светкавично получих 2 оферти от стари участници във форума.Никога няма да ги цитирам, защото те не са виновни и използваха ситуацията(не е луд тоя дето яде баницата,а този ,който му я дава) .Темата май беше 'Работите ли с багети' .
Бях се много вдъхновил от една книга 'Търсене на съкровища със съвременна електроника' , която сега като препрочитам си чиста рекламна брошура на фирмите за металдетектори.Не че е лоша книгата, но от там бях пощурял за тези Омнитрони,Електроскопе ...
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ   ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 EmptyВто Авг 17, 2010 8:08 pm

stater написа:
...Ще бъда безкрайно благодарен ако мога някой ден да се запозная наживо с някой ,който е извадил с помощта на омнитрон дори и един счупен костак.
И все пак не се заричай, защото залога е голям...
Джони написа:
И кат си помислиш, че с дупето върви и едно Джи пи.... bom
!!!!
Некои дяже мъртви са възкресявали, за много по малко!
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ   ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 EmptyВто Авг 17, 2010 8:33 pm

tepes написа:
stater написа:
...Ще бъда безкрайно благодарен ако мога някой ден да се запозная наживо с някой ,който е извадил с помощта на омнитрон дори и един счупен костак.
И все пак не се заричай, защото залога е голям...
Джони написа:
И кат си помислиш, че с дупето върви и едно Джи пи.... bom
!!!!
Некои дяже мъртви са възкресявали, за много по малко!

Май се впрягаш нещо? jocolor
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ   ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 EmptyВто Авг 17, 2010 8:37 pm

Джони написа:

Май се впрягаш нещо? jocolor
Very Happy
Позна
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ   ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 EmptyВто Авг 17, 2010 8:46 pm

tepes написа:
Джони написа:

Май се впрягаш нещо? jocolor
Very Happy
Позна

Сакън, недей! Не виждаш ли как сме заседнали зад компа всички заради кофтито време, високите треви ....или пък на е хванал бирения мързел, и се чудим как да се посмеем! Нищо лично. Аз с удоволствие бих хванала багети, за да се забавлявам....ма няма дам два бона за тях. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

А за успокоение на Славитооооооооооо, и дупе няма дам. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ   ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 EmptyВто Авг 17, 2010 8:50 pm

Джони написа:
,,,и се чудим как да се посмеем! Нищо лично...
Нямах това в предвид, исках да кажа че се амбицирах, заслужава си усилията Very Happy
П.П.
Джони написа:
А за успокоение на Славитооооооооооо, и дупе няма дам. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Еееее... само за едно Джи-Пи едва ли някой ще се навие
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ   ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 EmptyВто Авг 17, 2010 8:56 pm

tepes написа:
Джони написа:
,,,и се чудим как да се посмеем! Нищо лично...
Нямах това в предвид, исках да кажа че се амбицирах, заслужава си усилията Very Happy


Аааааа, ам обяснявайте бре хора, кой кво иска....То, за да ти дадат трая си поискаш....Ей го на момчето иска два бона...Аз искам да му дам друго....пък той да ми даде трето....и тъй нататък...все шса закачиш някъде... Накрая са разбрахме с Феникса, ча бира ша пийм, хич да не там файдатай сигура.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ   ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 EmptyВто Авг 17, 2010 9:22 pm

Като стана дума за дупета реших да се класирам и аз: http://picbg.net/img.php?file=dc1eadf7442e3d29.JPG http://picbg.net/img.php?file=76516ee8580a07a1.JPG http://picbg.net/img.php?file=850bf97f7fb26cbb.JPG http://picbg.net/img.php?file=705c3956b16599db.JPG http://picbg.net/img.php?file=4149d594d4227082.JPG http://picbg.net/img.php?file=8001bf87978ac4a5.JPG скенер,багети+ел.блок,сонди,колектори,елиминатор на йони +2бр. акум.батерии - 4 Ампера и зарядно...ПРОДАВА СЕ - 200лв. http://picbg.net/img.php?file=cdd3725c763822a4.JPG И един ПУЛСТАР със антена 1х1 - 100лв.


Последната промяна е направена от pechkata на Сря Авг 18, 2010 9:31 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ   ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 EmptyВто Авг 17, 2010 9:34 pm

Дупето им дай. Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ   ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 EmptyВто Авг 17, 2010 9:48 pm

Avrelian написа:
А за успокоение на Славитооооооооооо, и дупе няма дам. Дупето им дай. Laughing Laughing Laughing

Бе давам аз, ма нещо куражлии няма Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy . Пък ко викаш, давай дупето, пък да си задържа Джи пи то, че от него файдата ще е хо-голяма Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ   ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 EmptyВто Авг 17, 2010 10:11 pm

Джони написа:
tepes написа:
Джони написа:

Май се впрягаш нещо? jocolor
Very Happy
Позна

Сакън, недей! Не виждаш ли как сме заседнали зад компа всички заради кофтито време, високите треви ....или пък на е хванал бирения мързел, и се чудим как да се посмеем! Нищо лично. Аз с удоволствие бих хванала багети, за да се забавлявам....ма няма дам два бона за тях. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

А за успокоение на Славитооооооооооо, и дупе няма дам. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Бих ти показал някой тънкости на багетите - само пожелай...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ   ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 EmptyВто Авг 17, 2010 11:39 pm

Джони да не би да си се уплашила от багетите...? Аз само малко ще показвам...
Върнете се в началото Go down
ROKI83
Легионер
Легионер




ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ   ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 EmptyВто Авг 17, 2010 11:52 pm

pechkata написа:
Като стана дума за дупета реших да се класирам и аз: http://picbg.net/img.php?file=dc1eadf7442e3d29.JPG http://picbg.net/img.php?file=76516ee8580a07a1.JPG http://picbg.net/img.php?file=850bf97f7fb26cbb.JPG http://picbg.net/img.php?file=705c3956b16599db.JPG http://picbg.net/img.php?file=4149d594d4227082.JPG http://picbg.net/img.php?file=8001bf87978ac4a5.JPG скенер,багети+ел.блок,сонди,колектори,елиминатор на йони +2бр. акум.батерии - 4 Ампера и зарядно...ПРОДАВА СЕ - 1000лв. http://picbg.net/img.php?file=cdd3725c763822a4.JPG И един ПУЛСТАР със антена 1х1 - 300лв.
колега ако искаш да направим тест на твоя скенер cheers
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ   ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 EmptyВто Авг 17, 2010 11:55 pm

pechkata написа:
Джони да не би да си се уплашила от багетите...? Аз само малко ще показвам...

Само да не стане аз да ти показвама после разни работи Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy , щот с тез спринцофки дет си ги наредил по-горе.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Па инак, как бъди и от кви да е гледки не се плаша... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ   ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ - Page 3 EmptyВто Авг 17, 2010 11:56 pm

Ще го купуваш ли...?
Върнете се в началото Go down
 
ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Купувам електрони багети
» Продавам дистанционни локатори +видео демострация
» нещо повече за Локатори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: