Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask грунда Minelab Spectrum prodavam VANQUISH tesoro nokta нишани голден miladinka Coil TEKNETICS Simplex Fisher wave 5000 врътка Майнлаб lorenz deus GOLD пират kupuvam маск nexus
 

 СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !

Go down 
+15
stan960
koko bg
zempar
apti
sony147
pechkata
Magikman
PlovdivTrakiq
don
ztdmp
kodokan
hfy
Aemilivs
ivan113
Christos
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
sony147
Цезар
Цезар
sony147



СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !   СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 EmptyПет Авг 20, 2010 1:41 pm

Едно от малкото неща,дето можеш да направиш е да спреш входящата поща!Аз го направих преди дни!Ама господине всички съобщения ще ви бъдат ограничени-да знам казах.Нещата стават бавно и по малко!


Дошло е време,робите да преброят господарите!
Върнете се в началото Go down
apti
Легионер
Легионер
apti



СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !   СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 EmptyПет Авг 20, 2010 1:54 pm

...бате Christos доколкото разбирам си върл почитател на писателя Никола М. Николов и неговите "теории" за световната конспирация... вероятно твоята "библия" са неговите заглавия "Новият ред", "Тайните протоколи", "Маските на величията", "Световната конспирация"... Rolling Eyes ама на мен ми се струва че ако се "събудят" Shocked народите пак ще им се наложи да се избият Laughing ...
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !   СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 EmptyПет Авг 20, 2010 2:17 pm

колега Christos , не ти е лесно на тебе с толкова много въпроси и отговори в главата
БЛАЖЕНИ СА НЕВЕЖИТЕ
Върнете се в началото Go down
hfy
Легионер
Легионер
hfy



СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !   СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 EmptyПет Авг 20, 2010 2:31 pm

Christos написа:
Информацията, знанието е сила. Който знае, той може, а щом може, ще бъде и независим. Когато човек чете и се информира и образова, му се отварят очите, а с това идват и възможностите.

Christos написа:

Обръщайте много внимание на децата си. Учете ги, играйте с тях, образовайте ги. Развивайте заложбите които всяко дете има в една или друга област. Голямо престъпление е да се остават на произвола на съдбата, с оправданието че сме твърде заети за да се занимаваме с тях.

За това си абсолютно прав. Exclamation
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !   СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 EmptyПет Авг 20, 2010 5:15 pm

Christos написа:
Системата мо..................






с колкото повече думи кажеш една мисъл толкова по празнословен ставаш
.. вземи си прочети сам постовете , па си ги редактирай, кажи си го с 4 изречения а не с 3457337 ... вземи си припомни кво си писал едно време (в библията) там всичко е много по семпло .. не може да водиш такива неграмотни кат мен ако пишеш толкова много .. никои няма да слуша празнословията ти Иисусе
Върнете се в началото Go down
koko bg
Новобранец
Новобранец




СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !   СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 1:18 am

Докато съществува приятелство, доверие, взаимопомощ, уважение, вяра, няма страшно. Въпреки, че бавно но сигурно всичко това изчезва, подменя се. Нито едно от тези неща не се купува с пари и не трябва да съществува, трябва да бъде унищожено. Всяко едно нещо трябва да си има етикет с цена, няма значение каква, парите са в тях. Някаква хартия, на която всички трябва да се кланят, независимо от религия националност, пол. Цялото стадо трябва да трепери пред тези хартийки.
Наща сила е във всяко едно нещо което не може да се купи с пари.
Това е нащо оръжие.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !   СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 1:39 am

То всъщност Феникс -Христос не е писал Библията нито пък някое от Евангелията -това са дела на по сетнешни мошенници -като почнеш от апостолите минеш през разните му там папи-патриарси и стигнеш до тамплиерите превърнали се в масони.Нема сега да се ровя наново -колегата Апти е посочил основните източници-сал да рекъ че както винаги нещата се интерпретират-Преди беха Божийте заповеди от родъ на -Обърни и другата буза или дай втората риза на ближния-Сега се акцентира върху Съзнанието и то така че като всички да станем йоги да изпаднем в нирвана и да отречем действителноста -тоест пак да си пасуваме лелейки розови мечти за светло бъдеще което обаче никой не ти казва как ще дойде без борба -Пък нъл викат Христос е казал-Помогни си сам за да ти помогне и Бог-Та да видиш ти ква жалка смехория се получава като четеш тия Нови Апостоли -Ем агнето цело ем вълкъ сит-Брехххх бе тия идиоти за 2000г. не научиха ли нещо ново бе мама им да ибъ тъпа.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !   СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 11:27 am

страшно си прав, има голямо промиване на съзнание в момента.. с повтаряне на едно и също нещо милиони милиарди пъти пъти докато ни се сторят нормални, прочетох повечето от тва което е писал потребителя "cristos" и съм съгласен но е много количеството на изписаното и критиката ми беше по скоро градивна. (а относно кой е писал библията и другите св.книги го знам Smile по скоро го казах като закачка Smile )


някой беше казал че не е предложил конкретни действия ..

1во престанете да гледате телевизия.
новини , състезания.. всякаква телевизия ..

в началото ще си кажете ама аз не знам кво става в света ..
и досега като знаеше кво си променил ?

след година две (ако издържите толкова без тв) като си пуснете тв то и ще се смеете искрено .. понеже докат не сте гледали поредното тъпо предаване вие сте били в действителния свят .. а не в оня виртулания с розови сериали и измислени новини ...

свиква се с времето Smile и човек даже и да попадне на подвеждащи новини от друг източник започва да ги одтеля понеже знае какво е в действителност !


но има има един проблем !!! ? колко хора са готови да напуснат виртуалната си реалност ? много са си доволни от текущото състояние на нещата.. работи кат замаян, връща се уморен удря 3 бири изглежда шоуто на канала и заспива доволно .. жената децата .. и всичко е ОК ..защо му е на него да променя световен ред и да прави преврати ? ? ?

има една реплика от филма Матрицата 1:
"невежеството е блаженно"
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !   СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 7:07 pm

Laughing - super21 -Ха -уцели в десетката де са вика -Схвана играта -Ако приемем че инфото е знание а знанието е оръжие -Ясно е ква нова мъгла ни предлага приятелят Христос -Също като щрауса де заровил главата си в пясъка и си помислил че гъзъ му не стърчи навън -С две думи туй сектантче май ни взе за безпросветни тук или пък някой му е внушил че мое да ни промие съзнанието както го правеше Кашпировски със не малка част от родителите ни по времето на пощръпулника на псевдодемокрацията у БГ................ Laughing PS-Иначе лозунгът-Събудете се Българи -Е много точен -Останалото обаче е пълна каша Боол шиит.
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !   СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 10:30 pm

stan960 каква точно "мъгла" ни предлага Christos, че нещо не мога да схвана? Изчетох всичко, но не виждам да проповядва някаква нова религия или учение. Според мен, се опитва да ни кара да се замислим за действителността в която живеем. Това ли е промиване на съзнание?
Ти какво предлагаш, да грабваме пушките и ножовете и на революция по площадите? Или нищо не предлагаш, а само си псуваш така за спорта, да не губиш форма?
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !   СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 11:31 pm

Ancient Hunter написа:
stan960 каква точно "мъгла" ни предлага Christos, че нещо не мога да схвана? Изчетох всичко, но не виждам да проповядва някаква нова религия или учение. Според мен, се опитва да ни кара да се замислим за действителността в която живеем. Това ли е промиване на съзнание?
Ти какво предлагаш, да грабваме пушките и ножовете и на революция по площадите? Или нищо не предлагаш, а само си псуваш така за спорта, да не губиш форма?

Работата е там, че всеки нормален човек осъзнава къде се намира. Не е необходимо някой да ни показва лозунги, за да се светнем кво става около нас. Ако чакаш, някой да ти обяснява....Тия неща, дето ни ги е поднесъл в смлян вид Христос, колега ли ни е, не е ли, аз си ги мисля отдавна, ма не е необходимо някой да ми ги поднася...Кат почнеш от предхристиянските религии и стигнеш до Ошо....всеки човек, който има достатъчно акъл, трябва да ги е осмислил по някъф начин и да си е напрайл рамносметка за себе си, кво харесва и кво не. А и всеки мислещ човек трябва да умее да разбира действителността, независимо от съвременното медийно пространство и независимо от изградените постулати.
Мисля, че Станчо е много в час за кво иде реч, та затуй реагира тъй.
Пък койт не е в час, нека се прехласва....думи може да реди всеки.

Българина няма нужда от псевдопророци. Има нужда от вярна посока.За съжаление такава няма....


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !   СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 EmptyСъб Авг 21, 2010 11:52 pm

Ancient Hunter написа:
stan960 каква точно "мъгла" ни предлага Christos, че нещо не мога да схвана? Изчетох всичко, но не виждам да проповядва някаква нова религия или учение. Според мен, се опитва да ни кара да се замислим за действителността в която живеем. Това ли е промиване на съзнание?
Ти какво предлагаш, да грабваме пушките и ножовете и на революция по площадите? Или нищо не предлагаш, а само си псуваш така за спорта, да не губиш форма?
E гледам Джонито ма е отменила в отговора ма за теб изглежда е трудно да отсееш как индивидуалисти каквито са хората ша придобият колективно съзнание и ша променят светъ-Нъл ти викам същото като да си умреш беден и онеправдан тук на Земята и да чакаш некой да ти реабилитира мъките и страданията във Едема.......... Laughing -Иначе отцели -да ем за спорта е -ем да не губя тренинг-не е лошо и ти да го практикуваш ако не за друго поне да можеш да се оплачеш -бе що ми зимат тия бизнеса бе па я сал си пиша по форумите га че външният пазар е мой.А и да те светна има доста исторически неточности във писанията на тоя нов Христос (който казваш си прочел внимателно)-като например тая за земята на селяните която примерно в Русия никога не е била на селяните преди да дойде на власт Ленин-за туй написах по горе че Аптито е прав -Чилякът просто е събрал плявата от разни новойзлюпили се псевдопророци и ни я тръснал както казва Колежката Дж. във смлян вид -аз казвам недосмлян -не знам защо точно тук при нас.
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !   СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 EmptyНед Авг 22, 2010 12:47 am

Мен не ме мисли, никой нищо не ми взема и няма от кого и за какво да се оплаквам. Даже напротив - от есента работата ми се увеличава многократно.
Но ти не каза предлагаш ли нещо конкретно или кротко псувайки ще наблюдаваме края на металдетектинга в България?
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !   СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 EmptyНед Авг 22, 2010 1:46 am

Цитат :
E гледам Джонито ма е отменила в отговора ма за теб изглежда е трудно да отсееш как индивидуалисти каквито са хората ша придобият колективно съзнание и ша променят светъ-

Ако придобием "колективно съзнание" пиши го света бегал Smile Няма значение дали стадото е от калпави или расови овце - то си остава стадо. Тури му един читав овчар и две люти псета и стадото ще седи мирно и ще козирува. Та ако ще да е от най-умните овце Smile Триста овчици на куп се наглеждат и манипулират много по-лесно от триста отделни парчета в отделни кошари нейде из Балкана Smile Пази боже от колективно съзнание Cool Пък и що така става че прояви ли се нейде "Колективно съзнание" все има мераклии да го яхнат? А за религията...абе що все така става че между хорицата и Дедо Боже все се опитва да се втърка некой? Шамани, пророци , всякакви Баш просветени и други тем подобни Духовни люде дето се вживяват в ролята на кондуктор за да късат билетчето на обикновения човечец при опита му за досег с нещо по-нагоре? Риторичен въпрос така да се каже Smile Ма както и да е че много се отплеснахме. Мисълта ми е че дойде ли некой да ме Просвещава и да ме Буди, горе на втория етаж веднага светва една ярка червена лампа Cool

Едит: Оргинала на това дето го постнал в няколко поста човека който се оприличава на Христос може спокойно да прочетете тук без редакция правена от този или онзи "просветител":
http://star05.net/e-books/obshtestveni.nauki/conspiracy.ufo/djar-subodi.se.pdf


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
vezir
Легионер
Легионер
vezir



СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !   СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 EmptyНед Авг 22, 2010 5:28 am

Леле,в какъв кючек ни вкара тоз Hhristos-чо,че почнахме да се караме и спорим.Бе я да си гледаме металдетектинга и машинките.Като е писал истини да не би нещо да се е променило,или пък ще се променя,я айсиктир оттука.Има си религиозни и антиглобалистични сайтове да ходи да пише прозренията си там.Както е писал моя адаш поетър-комунист Назъм Хикмет ''....ако аз не горя ,ако ти не гориш,то тогаз как ще стане от тъмата светлина.......'',Е И изгоря човекът,светлина има ли? Няма.Ами нашите Герои Левски, Ботев и т.н. избити до един,промениха ли нещо те.Не естествено,докато ''Великите сили'' не решиха да променят статуквото.Пък,ако някой е готов да умре вместо мен,ще му построя най-големия паметник.Ей за тва момчета и момичета живейте си живота и да не ви дреме на организЪма за глобалното затопляне Smile P.S.Ако съм засегнал някой моля да бъда извинен,не помня на колко уискита съм извинявай
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !   СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 EmptyНед Авг 22, 2010 9:37 am

Ancient Hunter написа:
Мен не ме мисли, никой нищо не ми взема и няма от кого и за какво да се оплаквам. Даже напротив - от есента работата ми се увеличава многократно.
Но ти не каза предлагаш ли нещо конкретно или кротко псувайки ще наблюдаваме края на металдетектинга в България?
Бе обещал съм най вече на мене си да пасувам некое и друго време да видим со кротце со благо ко ша я надрубът умните глави от Федерацията.Иначе най съкровенното ми желание е да ги подпрем у стената тия дето преди 20г. викаха че с Кръв са я взели и само с кръв ще я дадът та да ги видъ тогаз ква ще я запеят-Предполагам па ша почнат да блеят Къде е любовта народна като последният път когато народо улезна у парламента.Та таквиз ми ти ми работи -нъл знаш всеки си има мечти Древни ми Ловецо.
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !   СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 EmptyНед Авг 22, 2010 1:48 pm

Стане тия дето са я взели с кръв поизмряха!!!Много обаче са мутиралите им наследници-та кой по напред,незнам!?!?Инъче мечтата ти е и красива и велика!


Дошло е време,робите да преброят господарите!
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !   СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 EmptyНед Авг 22, 2010 2:51 pm

тоя христос дето апелира да се събудим и да не се потдаваме на манипулации самия той се опитва да ни манипулира
пусна два безкрайно дълги поста с копи-пейст и ни гледа сеира как една седмица се занимаваме с неговите психични проблеми
щото нашите са малко Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Christos
Новобранец
Новобранец




СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !   СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 EmptyНед Авг 22, 2010 10:19 pm

Цитат :
тоя христос дето апелира да се събудим и да не се потдаваме на манипулации самия той се опитва да ни манипулира.
С какво според теб се опитвам да манипулирам? С призива да бъдем добри един към друг и да се обучаваме и инфирмираме ли? Не ни ли манипулираха точно така и родителите ни навремето като ни пращаха на училище да се учим? Да не би да предлагам на някой да си дава имуществото на църквата или пък на мен? Или ви викам да членувате в някакви организации или секти? Да, прав си, призива „събудете се” е манипулация. Но като гледам на болшинството им е по добре да си седят потънали в летаргичен сън, а ако някой ги побутне леко, веднага скачат срещу него, че им нарушава съня. Е, имате право, всеки има право да избира как да живее.
Защо реши че имам психични проблеми? Лично за себе си аз нямам от какво да се оплаквам, живея добре, имам прекрасно семейство и приятели, пътувам много и се срещам с много хора и виждам много интересни места по земята. Имам свой бизнес който ми позволява всичко това и нямам амбиции за несметни богатства и власт. Всичко което ми е нужно, получавам от живота. Не съм някой вечно мърморещ сърдитко недоволен от живота и от тежката си съдба.
Цитат :
Сега се акцентира върху Съзнанието и то така че като всички да станем йоги да изпаднем в нирвана и да отречем действителността -тоест пак да си пасуваме лелейки розови мечти за светло бъдеще което обаче никой не ти казва как ще дойде без борба
Каква нирвана, какви 5лв. Не е ли съзнанието в основата на целия ни живот? Всеки живее според нивото на съзнанието и интелигентността си. Сравни твоето или на който и да че човек съзнание с това на общо милион маймуни. Къде според теб е преимуществото? Ще могат ли тия милион маймуни да постигнат нещо което един единствен човек може? Кой не желае да е по съзнателен и по интелигентен?
Не съм сектактче Станиславе, не членувам в никакви организации и не следвам ничии учения, нито пък търся последователи за някаква кауза. Години наред бях държавен служител, точно като теб в „Системата” (не изключвам възможността дори с теб да сме се срещали лично по работа), бил съм и безработен без 5лв. в джоба.
Цитат :
Иначе най съкровенното ми желание е да ги подпрем у стената тия дето преди 20г. викаха че с Кръв са я взели и само с кръв ще я дадът та да ги видъ тогаз ква ще я запеят-Предполагам па ша почнат да блеят Къде е любовта народна като последният път когато народо улезна у парламента.
Вярваш ли си колко е реално това? Не виждаш ли че на един събор ги е страх да се съберат, а ти ще изправяш до стената. Как и с кого ще го реализираш това? Със стадото малодушни овце, които им е добре да ги стрижат и доят (е нали има дават да пасат трева от време на време), защо да си нарушават душевното спокойствие да се замислят малко? Всеки е прав за себе си и има право да избира дали да лежи безкрайно в кошарата или да излезе и да види слънцето.
Сещам се сега за едно стихче:

За кой ли път тревожи моя ум
онази мъдра приказка от вековете:
живеел цар, тъй приказно богат,
че хвърлял бисери дори и на свинете.

А те нали все пак са си свине,
какво блести така и не разбрали,
объркали ги с гнили плодове
и с лакомо грухтене ги изяли.

Накрая вече, мисля, проумях
поуката на приказката стара:
вината не е в клетите свине,
а в този, който бисери раздава.

Исус толкова много е бил виновен, че даже са го разпънали на кръста.
Кодокан, прав се оказа, даже и процента вероятно си уцелил:
Цитат :
Христос, прав си ,разбирам те напълно, 95 % няма да те разберат.
Само да те питам - ти търсач ли си,с детектинг занимаваш ли се ?
Да, колега съм, от поне 25г. се занимавам с това хоби.
Съжалявам че смутих душевното спокойствие на някои от стадото. Все пак вярвам че има поне някой който се е замислил над написаното. Админите може да изтрият темата или поне да я заключат.
Вярно, много е бавен процеса на еволюцията, хилядолетия отнема.

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !   СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 EmptyНед Авг 22, 2010 10:25 pm

колага христос, що на напусна навремето , верно имало там някви скандали ама аз тия дни не бях влизал и един ден сядам на компа Ииии.. даскала на е напуснал ;( , все си виках ще ги копирам писанията някаде да си ги чета кат няма ко да правя че не всичко сварвах .. по-голямата част не сварих да си ги запазя, има ли "чалъм" да се завърнеш да има кво да четем освен скандали и караници Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !   СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 EmptyВто Авг 31, 2010 1:08 am

Ето малко за конспирацията,който не го е гледал да си го дръпне.



http://zamunda.net/details.php?id=197384&hit=1
lol!
Върнете се в началото Go down
hfy
Легионер
Легионер
hfy



СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !   СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 EmptyВто Авг 31, 2010 1:12 am

stohio написа:
Ето малко за конспирацията,който не го е гледал да си го дръпне.



http://zamunda.net/details.php?id=197384&hit=1
lol!


Както и втората му част, филмът е страхотен. super21
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !   СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 EmptyВто Авг 31, 2010 1:50 am

hfy написа:
stohio написа:
Ето малко за конспирацията,който не го е гледал да си го дръпне.



http://zamunda.net/details.php?id=197384&hit=1
lol!


Както и втората му част, филмът е страхотен. super21

Да, страхотен е. Изгледай го пет шест пъти и ми кажи, не откриваш ли и там пробойни.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Информацията е използвана за целите на филма по удобен за това начин.
Иначе, да, трябва да се гледа, най-малкото, за да си направиш собствените изводи като сравняваш с други източници!
Наздраве! бира


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ ! - Page 2 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
 
СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» господа търговци, събудете се
» БЪЛГАРИ НА РИМСКИ ПРЕСТОЛ
» Поздравявам всички Българи, които са напуснали България, да търсят щастието си!!! Нека и ние имаме тоя шанс с шепата с която останахме!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: