Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
грунда wave пират Simplex TEKNETICS nexus Coil nokta deus lorenz miladinka prodavam VANQUISH маск kupuvam голден Spectrum врътка 5000 GOLD Fisher mask tesoro Minelab Майнлаб нишани
 

 Нещо интересно

Go down 
+27
drujba6
djotoriij
sitalk
joro i
slavitoooo
kodokan
sony147
Джони
georgi_at
tatoos_dd
vako70
Mikron
mdetectors.bg
Vologes
Petronii
ztec
apti
zempar
FILIP2
pechkata
Mila
stan960
cosmopolitania
adminn
imperio
maksim12
lud na max
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
slavitoooo
Джадай
Джадай




Нещо интересно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 3 EmptyСъб Окт 23, 2010 4:37 pm

kodokan написа:
stan960 написа:
Laughing -Нема да е лошо макар че от историята се знае че битките се печелят от полковниците и капитаните -генералите са сал за лустро - Не пледирам все пак за военни деиствия иначе трябваше да съществува БНА-Извънредни пък аз да съм от Шин Фейн.Просто по голяма твърдост и дори агресивност при отстояване на правата когато кой да е член на УС е пред медийте-Не може некво си напудрено чиновниче на което заплатата му идва от такива като нас да ти казва че си престъпник и ти да си мълчиш а в същото време да имаш пренебрежително високомерно отнощение към мнението на колеги и членове на организацията-Нали се сещаш адаш капсулирането и кръговата отбрана в тоя случай са губещи иначе съществува реалноста на събранието бройката на присъстващите да е близо до тая каквато беше на Събора-а това никак не ни приближава до крайната цел.

Стан lol! super21
Най-добрата защита е атаката ....


"kodokan аз пък ти давам три пъти браво за БРАВОТО super21 super21 super21 мога и повече да знаеш не съм скръндза !! Very Happy
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Нещо интересно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 3 EmptyСъб Окт 23, 2010 7:56 pm

slavitoooo написа:
kodokan написа:
stan960 написа:
Laughing -Нема да е лошо макар че от историята се знае че битките се печелят от полковниците и капитаните -генералите са сал за лустро - Не пледирам все пак за военни деиствия иначе трябваше да съществува БНА-Извънредни пък аз да съм от Шин Фейн.Просто по голяма твърдост и дори агресивност при отстояване на правата когато кой да е член на УС е пред медийте-Не може некво си напудрено чиновниче на което заплатата му идва от такива като нас да ти казва че си престъпник и ти да си мълчиш а в същото време да имаш пренебрежително високомерно отнощение към мнението на колеги и членове на организацията-Нали се сещаш адаш капсулирането и кръговата отбрана в тоя случай са губещи иначе съществува реалноста на събранието бройката на присъстващите да е близо до тая каквато беше на Събора-а това никак не ни приближава до крайната цел.

Стан lol! super21
Най-добрата защита е атаката ....


"kodokan аз пък ти давам три пъти браво за БРАВОТО super21 super21 super21 мога и повече да знаеш не съм скръндза !! Very Happy

мерси мерси мерси
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Нещо интересно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 3 EmptyПон Окт 25, 2010 1:31 am

Като в Парламента сте-управляващи и опозиция.Караници,обиди,спорове.
Виждате как е там? ( в парламента)-личи си по състоянието на Държавата ни.
Нали не искате и Металдетектинга да стане като тази държава?
Ако не искате,не бъдете като парламента..


Ама наистина,ако някой не е доволен от нещо,или иска някаква промяна,най-добре е на място,в Ловеч.Там да каже какво иска.И така трябва да е.С всеки.Да се предложи нещо ново ли,различно ли,без значение.Срещнете се,поговорете си,сдобрете се.Може да за доброто на БНФМ.Тя е в зародиш.Мисля,че не трябва да се атакува ,а помага.С критики не става.
Точно в тоя момент трябва да се работи заедно....че познавате ли адаша Чобанов... Very Happy Само това чака....... Basketball
Покажете му,че ще чака напразно.... Wink Laughing
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



Нещо интересно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 3 EmptyПон Окт 25, 2010 11:39 am

sitalk написа:
Като в Парламента сте-управляващи и опозиция.Караници,обиди,спорове.
Виждате как е там? ( в парламента)-личи си по състоянието на Държавата ни.
Нали не искате и Металдетектинга да стане като тази държава?
Ако не искате,не бъдете като парламента..


Ама наистина,ако някой не е доволен от нещо,или иска някаква промяна,най-добре е на място,в Ловеч.Там да каже какво иска.И така трябва да е.С всеки.Да се предложи нещо ново ли,различно ли,без значение.Срещнете се,поговорете си,сдобрете се.Може да за доброто на БНФМ.Тя е в зародиш.Мисля,че не трябва да се атакува ,а помага.С критики не става.
Точно в тоя момент трябва да се работи заедно....че познавате ли адаша Чобанов... Very Happy Само това чака....... Basketball
Покажете му,че ще чака напразно.... Wink Laughing

Явно не си ме разбрал,колега. Не пиша за атака срещу федерацията .Прочети поста на Стан,който аз съм коментирал и ще разбереш... Във всеки парламент, не само в българския има опозиция и трябва да има опозиция. А специално в нашия управляващите са мнозинство,така че там кучето си лае,керванът си върви...
Върнете се в началото Go down
vako70
Легионер
Легионер
vako70



Нещо интересно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 3 EmptyПон Окт 25, 2010 6:20 pm

Темата започва от нещо наистина интересно и страшно важно, което показва някакво решение за нашия проблем и е редно да се дават мнения по нея а не да се водят някакви междуличностни спорове, придружени с обиди - нали се борим за едно и също. Доколкото става въпрос за опозиция е редно да има, защото ако всички мислим еднакво няма да е на добре. Желая успех на всички и дано сме повече на събранието.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Нещо интересно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 3 EmptyСря Окт 27, 2010 6:46 pm

Кодо - Знам че трудно се разбира понякога кво казвам -в смисъл че трудно ще ме разбере човек на който мирогледа не е по широко скроен от интересите в работата или хобито-Както и да е -Благодаря за разбирането и подкрепата.По важното е в случая колко ще са хората който ще присъстват на 6-ти в Ловеч -Така и не видях тук тема за това кой ще присъства и кой не(Визирам горният каментар на Ситалк който е в трето лице бъдеще време и което би трябвало да означава че той няма да е на Събранието-Или?)-А това е много по важно от това кой какъв е какво мисли и на какъв език говори.
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Нещо интересно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 3 EmptyСря Окт 27, 2010 7:13 pm

stan960 написа:
Кодо - Знам че трудно се разбира понякога кво казвам -в смисъл че трудно ще ме разбере човек на който мирогледа не е по широко скроен от интересите в работата или хобито-Както и да е -Благодаря за разбирането и подкрепата.По важното е в случая колко ще са хората който ще присъстват на 6-ти в Ловеч -Така и не видях тук тема за това кой ще присъства и кой не(Визирам горният каментар на Ситалк който е в трето лице бъдеще време и което би трябвало да означава че той няма да е на Събранието-Или?)-А това е много по важно от това кой какъв е какво мисли и на какъв език говори.

Адаш - поради ситуацията в която се намира държавата ни не може да се очаква пропукване на залата по шевовете ! Малко са колегите , които могат да отделят пари за път и прочие до Ловеч !
Аз лично познавам доста колеги ,които нямат пари дори за хляб ! Така ,че не е хубаво да се преекспонира темата за масовостта на нашите събрания или събори !
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Нещо интересно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 3 EmptyСря Окт 27, 2010 7:14 pm

Айде още малко акъл, па ако ще някои хора да скочат 2 метра ( пак ще кажат "ами елате в Ловеч пък там критикувайте". Няма да дойдем. Щото вече няма смисъл). Да ви дам още малко повод за размисъл щото явно проспивате някой неща. Като си ковете прословутата "тайна стратегия" (тя май е тайна само за редовите членове, за другарите зад бюро нищо не е тайно) не се облягайте само на решението касаещо Швеция, ами хуууубавичко се запознайте с едно нещо наречено "Европейска конвенция за защита на археологическото наследство" заедно с всичките му ревизии. Щото като ви гледам досегашната стратегия излиза че нищо не знаете по въпроса Wink

Айде сега чао, и да ви е жива и здрава и федерацията, и още повече нейните редови членове Wink
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Нещо интересно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 3 EmptyСря Окт 27, 2010 7:16 pm

imperio написа:
Айде още малко акъл, па ако ще някои хора да скочат 2 метра ( пак ще кажат "ами елате в Ловеч пък там критикувайте". Няма да дойдем. Щото вече няма смисъл). Да ви дам още малко повод за размисъл щото явно проспивате някой неща. Като си ковете прословутата "тайна стратегия" (тя май е тайна само за редовите членове, за другарите зад бюро нищо не е тайно) не се облягайте само на решението касаещо Швеция, ами хуууубавичко се запознайте с едно нещо наречено "Европейска конвенция за защита на археологическото наследство" заедно с всичките му ревизии. Щото като ви гледам досегашната стратегия излиза че нищо не знаете по въпроса Wink

Айде сега чао, и да ви е жива и здрава и федерацията, и още повече нейните редови членове Wink


Мерси Мерси вече знаем ,че ти всичко знаеш !!
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Нещо интересно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 3 EmptyСря Окт 27, 2010 7:20 pm

Моля, благодаря Smile Учи се баце, учи се, не трябва само желание, трябва и акъл! Wink
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Нещо интересно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 3 EmptyСря Окт 27, 2010 7:22 pm

imperio написа:
Моля, благодаря Smile Учи се баце, учи се, не трябва само желание, трябва и акъл! Wink

При теб акъла е в изобилие , без него не можем - благодаря за което !
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Нещо интересно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 3 EmptyЧет Окт 28, 2010 4:31 am

Моля, моля Smile . Виждам че ми ставаш фен, за това ще ти пошушна още нещо на изпроводяк преди събранието Wink . Вижте та наблегнете на тва дето ви го пеем със Станислав от една година - съсредоточете се върху проблема за притежанието и използването на металдетекторите. Едно пиленце ми изчурулика че легализацията на алъш-вериша на антики няма да я бъде поне в близките няколкостотин години Wink Ако случаааайно имате нещо под дюшеците, или овреме го давайте в музея, или го копайте там от дето е вадено. Слушай кво ти пее радиоточката и ще ме споменаваш с убаво цял живот Wink . И още нещо: тук-таме се шушнеше че нещо никой не искал да води диалог с фИдерацията по причини за които радиоточката отдавна се е обаждала. Едно Баш пиленце потвърди че е Баш така. Та внимавайте да не настъпите някой по мазола. Не ми е за управата, ама в членската маса има бая читави хора Wink

Ай сега кажи пак едно "благодаря" Wink
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Нещо интересно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 3 EmptyЧет Окт 28, 2010 7:58 am

Чакай да те светна още нещо че забравих Wink Нидей да рИвеш че хората ги е страх и фИдирацията е 300 човека а не 3000. А на бас че ни можиш да се сетиш защо Smile Са ще те светна Wink Ако фИдирацията беше 3000 човека посмъртно нямаше да може да се свика легитимно общо събрание Wink Ако това изобщо ти говори нещо Wink
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Нещо интересно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 3 EmptyЧет Окт 28, 2010 8:45 am

...понеже не знам дали това ти говори нещо и сигурно ще се хванеш за думата "легитимно" ще ти обясня още малко на теб защо ни трябва да рИвеш, и на редовите членове които ги интересува. Ей така, за без пари Wink Общото събрание на сдружението е най-първия негов управленски орган. При голяма членска маса и при тия събрания зимно време няма да присъстват повечето членове. Демек в залата ще има 40-50 човека да речем. Тъй като решенията се вземат от 2/3 мнозинство, е достъчно УС , и жените, балдъзите на УС като и няколко аркадаши по маса от Ловеч и околията да си прокарват каквито решения си искат Wink Ако не ти е ясно нещо питай или да продължавам натам. На всяко едно правителство се дават 100 дни преди да му се иска вот на недоверие, на вас ви дадохме 365 дена да видим накъде ще се опитате да теглите каруцата Smile Ами стига гледане вече, очевидно я карате в някакъв свой коловоз дето води в трета глуха.Айде да сте живи и здрави и продължавайте да ковете Тайната стратегия Wink

П.С - да ме извиняват редовите членове на федерацията с които се познаваме. Тези неща не ги касаят тях.
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Нещо интересно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 3 EmptyЧет Окт 28, 2010 11:21 am

Похвално ще спазим всяка точка и запетайка от директивите , които си поставил Империо !

Само едно искам да ти кажа ако можеш да схванеш:
" Сърдитко -Петко - празна му торбичката " .
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Нещо интересно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 3 EmptyЧет Окт 28, 2010 5:49 pm

Браво Славчо, вдяваш Wink . Сега ще те светна още нещо което ще попречи на Асоциация "Металдетектор", пардон БНФМ да засмуче тиня. Като си правите годишното джумбуре на 6 ноември, в точка 5. Приемане на насоки за работа на УС през 2011 г. лекинко гласувайте решение с което борбата за легализиране на металдетектинга няма да се обвързва с опитите за легализация на алъш-вериша на антики. Знам че много ще ви боли ама няма начин Wink Слушай радиоточката и ще видиш колко убаво ще стане, ако ви уври пипето да излезете от кръговата отбрана WinkЕдно ято пиленца ми изчуруликаха че заради напъните за легализация на търговията ще го ядем четвъртит и търсачите и иманярите Wink И друго да ти кажа Smile едно пиленце пошушна че един пичко чолицай много е аресал снимката на маската и деуса с 500-те евра от горе Wink То пуста суета ама си прави сметка Smile

Чакай че забравих едни други хора. Господа производители и търговци, сега един е назависим, един е в УС, един е говорител, демек манджа с грозде. Абе що не хванете да направите това което отдавна трябваше? Една "Асоциация на Производителите и Търговците на металдетектори в България" ще дойде в голяма полза за българския металдетектинг като цяло. Вие поне нямате някакви кардинални различия в разбиранията като цяло Wink
Върнете се в началото Go down
djotoriij
Преторий
Преторий
djotoriij



Нещо интересно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 3 EmptyЧет Окт 28, 2010 6:12 pm

Ами, идете на 6ти в Ловеч и говорете с хората там.
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Нещо интересно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 3 EmptyЧет Окт 28, 2010 6:23 pm

imperio написа:
Браво Славчо, вдяваш Wink . Сега ще те светна още нещо което ще попречи на Асоциация "Металдетектор", пардон БНФМ да засмуче тиня. Като си правите годишното джумбуре на 6 ноември, в точка 5. Приемане на насоки за работа на УС през 2011 г. лекинко гласувайте решение с което борбата за легализиране на металдетектинга няма да се обвързва с опитите за легализация на алъш-вериша на антики. Знам че много ще ви боли ама няма начин Wink Слушай радиоточката и ще видиш колко убаво ще стане, ако ви уври пипето да излезете от кръговата отбрана WinkЕдно ято пиленца ми изчуруликаха че заради напъните за легализация на търговията ще го ядем четвъртит и търсачите и иманярите Wink И друго да ти кажа Smile едно пиленце пошушна че един пичко чолицай много е аресал снимката на маската и деуса с 500-те евра от горе Wink То пуста суета ама си прави сметка Smile

Чакай че забравих едни други хора. Господа производители и търговци, сега един е назависим, един е в УС, един е говорител, демек манджа с грозде. Абе що не хванете да направите това което отдавна трябваше? Една "Асоциация на Производителите и Търговците на металдетектори в България" ще дойде в голяма полза за българския металдетектинг като цяло. Вие поне нямате някакви кардинални различия в разбиранията като цяло Wink

Имрерио ,че много ти чуруликат от полицията дали те на тебе или ти на тях само не разбрах !

Много си ги изплашил с това Копие на 500те евра !

Нещо интересно - Page 3 Dsc016141111

Не не са истински 500те евра , погледни ги хубаво - просто най- долнопробно ксеро-копие , щом си сигнализирал чак полицията значи си се хванал на шегата !
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Нещо интересно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 3 EmptyЧет Окт 28, 2010 7:12 pm

Пич, няма значение дали тва са фалшиви евра или хартия от халва. Разбираш ли че това не е геройство? Това което правиш е ТЪПО!!!! Wink
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Нещо интересно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 3 EmptyЧет Окт 28, 2010 7:15 pm

imperio написа:
Пич, няма значение дали тва са фалшиви евра или хартия от халва. Разбираш ли че това не е геройство? Това което правиш е ТЪПО!!!! Wink

А ти няма ли да престанеш да плашиш колегите с полиция !
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Нещо интересно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 3 EmptyЧет Окт 28, 2010 7:32 pm

Кои са ти колегите? Иманярите или търсачите Wink ??? Не че не знам де Smile Тамън те похвалих че си почнал да се вслушваш в радиоточката ти пак го удари напреко през къра Smile Чети по назад че не ми се повтаря и ще ме помниш с убаво цял живот Wink

Айде жив и здрав, отивам да метна една бира в добро настроение Wink Трогателна ти наивност и непорочност много ме развеселяват Cool
Върнете се в началото Go down
drujba6
Новобранец
Новобранец
drujba6



Нещо интересно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 3 EmptyЧет Окт 28, 2010 7:34 pm

imperio написа:
Разбираш ли че това не е геройство? Това което правиш е ТЪПО!!!! Wink
След успешното приключване на ревизията в музеите и заставането на археолозите в положение "равнис" това е нормално другарю Laughing
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Нещо интересно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 3 EmptyЧет Окт 28, 2010 7:39 pm

imperio написа:
Кои са ти колегите? Иманярите или търсачите Wink ??? Не че не знам де Smile Тамън те похвалих че си почнал да се вслушваш в радиоточката ти пак го удари напреко през къра Smile Чети по назад че не ми се повтаря и ще ме помниш с убаво цял живот Wink

Айде жив и здрав, отивам да метна една бира в добро настроение Wink Трогателна ти наивност и непорочност много ме развеселяват Cool




Отдавна се каня да те попитам какво значат за теб думите ИМАНЯР и ТЪРСАЧ ? Империо когато си навън с детектора да не би случайно да търсиш РОШКОВИ а пък другите ИМАНЕ ??? Няма човек с детектор , който да не си е мечтал да открие съкровище ! Ако говорим за вандализма по паметниците на културата - това е друга работа !

" Прекаления СВЕТЕЦ и на Бога не е драг "
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Нещо интересно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 3 EmptyЧет Окт 28, 2010 10:52 pm

Caecus non iudicat de colore Wink Ако си пич когато ми остане време ще ти напиша един голям ферман за иманярството и търсачеството така като аз го виждам. Да си го качите в сайта на фИдерацията и да го четеш всяка вечер Wink За сега ти стига да ти кажа че от 7 години съм вън от Джаза. И не съжалявам Smile Па някога ако се видим на някой събор ще ти разкажа на ушенце за некои хора дето сега четат форума и се таят като бълха в гащи Wink Сега се правят на овчици невинни и се пишат от къде хоби аматИорите, ама мога да им припомня кога и за какво са ми идвали на гости. Тъй де, в един цирк сме играли, може ли да не си знаем номерата Wink

Не е лошо да почнеш да тренираш тая процедура Wink

Нещо интересно - Page 3 02012010786

Нещо интересно - Page 3 Razpiski

Нещо интересно - Page 3 Darenie%20muzei
Върнете се в началото Go down
MITKO_85
Новобранец
Новобранец
MITKO_85



Нещо интересно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо интересно   Нещо интересно - Page 3 EmptyПет Окт 29, 2010 1:52 am

Забелязахте ли на третата снимка в края на статията пише - " ....за да ги датират точно И ПОЧИСТЯТ ОТ ПАТИНАТА." - това си е унищожаване на монетата.Дано да е грешка на редактора от невежест.Но понеже съм виждал как изглеждат монетите в музеите и не се съмнявам,че ще ги лъснат до метал.Като се смъкне патината монетата губи от релефа и излъчването си,което може да се счита за повреждане на паметник на културата от страна на музеините работници,което пък от своя страна си е престъпление.Процедурата,която "многоуважавания" imperio препоръчва да се тренира ще доведе до масово повреждане и съсипване на монети и предмети и какво ли още не!
Относно това,че imperio си чуролика с разни хора(полицаи) и защитава интересите само на музеи и явно се опитва да злепостави федерацията още веднъж ме навежда на мисълта,че повече е на страната на полицията от колкото на търсачите....да не кажа,че е доносник,че ще вземе да се засегне.Аз също имам доста контакти с хора на много по високо ниво от неговите и имам уверението им,че ще се борят до краи за легализирането на металдетектинга и като цяло за промяна на закона за културно-историческото наследство.Федерацията има доста съмишленици,макар и повечето да не пишат по разни форуми и да се правят на велики.
Изказвания от сорта на: Ако имате нещо под дюшеците,го даваите на музеите и внимаваите да не настъпите някои по мазола - са си явна заплаха от страна на imperio към търсачите,които и без това са достатъчно изтормозени от несправедливито отношение на власт имащите.А някои пиленца които чуроликат против федерацията,скоро не просто ще бъдат настъпани по мазола ами ще им се разхвърчи перушината.
Направи ми впечатление,че радиоточката на imperio по някакъв начин е свързана с чистотите на полицеиските радиостанции и нещата които говори са си долнопробна пропаганда с цел сплашване на хора от форума - така че изобщо не слушаите кво ви говори радиоточката Very Happy
Искам да пожелая успех на всички в този форум и на федерацията и все пак да внимават защото доносниците и зависниците са на всякаде!
Върнете се в началото Go down
 
Нещо интересно
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Нещо интересно
» Нещо интересно свързано със нашто хоби
» Нещо много интересно !

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: