Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
пират TEKNETICS Fisher Minelab Simplex нишани wave грунда VANQUISH Spectrum miladinka prodavam Майнлаб kupuvam голден mask deus Coil lorenz nokta GOLD 5000 врътка tesoro маск nexus
 

 За любителите на вносни детектори

Go down 
+9
Golden Mask
FILIP2
bobo
magnetron!
DTELHO
4орта
zanvan
pechkata
Ancient Hunter
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
imperio
Цезар
Цезар
imperio



За любителите на вносни детектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За любителите на вносни детектори   За любителите на вносни детектори - Page 2 EmptyПон Ное 01, 2010 7:56 pm

Не теб какво ти влиза изобщо в работата кой и какви детектори прави? Ти като си тръгнал да легализираш металдетектинга само за легализация на твоите апарати ли си бориш?
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



За любителите на вносни детектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За любителите на вносни детектори   За любителите на вносни детектори - Page 2 EmptyПон Ное 01, 2010 8:04 pm

bobo написа:
В профила ми пише-Странджа.Не знам дали е минерализация,или орудено,просто е така.Между другото много колеги дори не са го забелязали този проблем.При това дълбочината на детекция може да не пострада много-но дискриминацията отива по-дяволите-и това не се отнася за определена марка мд-и,а за всички/които аз съм тествал/.ПРи суха почва е по-добре-10 ст ги дава цвят на 8 см при влажна почва-на 4-5 см при мокра на 0 см-тоест ги дава само черно,а иначе дълбочината на засичане без дискриминация е около 20 см.Това е така-но защо е така -знаещите да кажат.Когато намеря детектор,който се справя с този проблем-той ще е моя.
Ами някои колеги тоя проблем са го забелязали има няма 10 години .Проблема идва от грунд баланса понеже е навързан с дискриминатора скоро чакам да доиде един ВЛФ които овен 4е е на ниска чистота е с нефиксиран автоматичен грунд баланс,като изцяло дискриминатора щте се изключва.
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



За любителите на вносни детектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За любителите на вносни детектори   За любителите на вносни детектори - Page 2 EmptyПон Ное 01, 2010 9:09 pm

Imperio написа:
Ти като си тръгнал да легализираш металдетектинга само за легализация на твоите апарати ли си бориш?
Така като гледам трябва с ЕГО-то си да се бори най вече.
Golden Mask написа:
Ако не е твоя градски Сашо още да си много далече от истината
Не познавам никакви Сашовци, но преполагам че говориш за оня от Геотеча, дето ръси разни стари схеми. „Пич”, тоя е по голям самохвалко от тебе. За него съм чувал че подхвърлял тук-там разни схеми и после се биел в гърдите че половин България научил да правят детектори.
Но да не забравяме и за Любо Войнов от Берковица, че ако не беше той нямаше да ги има прехвалените маски, още щеше да продаваш Бандито2.
Пусни схемата, таман ще ме улесниш, че нямам никакви схеми чертани от много време насам? Всичко ново се мисли и се прави в движение. Ама на кой ли ще му свърши работа? Няма нищо интересно в нея. Интересното е в програмата Wink
И още видео ако направиш също ще ни направиш услуга, че от толкова много работа не остава време за снимане. Между другото имаш специални благодарности за всички филми снимани досега. Едва ли се досещаш каква голяма услуга ни направи. Предизвика интереса на хората да видят за какво става дума и бизнеса много потръгна благодарение на теб. Продажбите се увеличиха в пъти. Виж колко дилъри се появиха, благодарение на твоите филми. Жив и здрав да си, снимай още.
Като казах дилъри, всичките ни дилъри до един си признаха за подлите писма които си им наизпратил оплювайки нашите апарати и убеждаваки ги да спрат да ги продават и да вземат да продават маски.
Вместо да го увърташ, по добре се концентрирай на въпроса – „На какво си готов да се обзаложиш, за това което твърдиш ?”
Golden Mask написа:
Престани да се правиш на шут щото знам какво можеш !!!
Брей, още един заместник на Ванга имаме. Я кажи, да чуем?
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



За любителите на вносни детектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За любителите на вносни детектори   За любителите на вносни детектори - Page 2 EmptyВто Ное 02, 2010 10:18 am

Ancient Hunter написа:
Я кажи, да чуем?
Ще чуеш, а и ще усетиш как баааавно ти влиза... Smile
Надявам се няма да мрънкаш на хората от www.mdetectors.com че са ми продали NRG100 както правиш винаги ? Купувам го от тях понеже ако е от тебе накрая ще извъртиш нещата че си знаел за кой е и затова нарочно детектора не работи както трябва..., а и ще помоля да ми го запечатат преди да го купя за да няма хър-мър че съм го отварял Wink
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



За любителите на вносни детектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За любителите на вносни детектори   За любителите на вносни детектори - Page 2 EmptyВто Ное 02, 2010 11:03 am

Golden Mask написа:
Ще чуеш, а и ще усетиш как баааавно ти влиза...
Да не си обърнал резбата? Или си на сухо напоследък и налиташ на каквото ти падне? Shocked
И аз видях какво можеш:
http://video.yandex.ru/users/dmitry-larin1976/view/7/
http://video.yandex.ru/users/dmitry-larin1976/view/8/
Вратата на мазата ми по приятно скърца Very Happy
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




За любителите на вносни детектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За любителите на вносни детектори   За любителите на вносни детектори - Page 2 EmptyВто Ное 02, 2010 11:18 am

Ancient Hunter написа:

Брей, още един заместник на Ванга имаме. Я кажи, да чуем?

Брей ,брей , още един позоваващ се на баба Ванга , дано само и с твойте детектори не се налага да се опира човек на предсказания .за да намира монети . Ама това производителите сте много нагли и подигравателни към клиентите си , не стига че вложили материали за сто лева ,продават за хиляда ,ами после иди ги търси за респонс , ми на всичко отгоре показват колко добри са техните ,на гърба на други детектори в съмнителни ,манипулирани клипове. Май най-добре е тъсачите да си купят марков фабричен апарат ,за да нямат ядове , я какви добри предложения вадят ,безплатни глави,приемливи цени , и със сигурност няма да имат проблеми с работата на детектора и излишни разправии при подръжката.


:yes:
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



За любителите на вносни детектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За любителите на вносни детектори   За любителите на вносни детектори - Page 2 EmptyВто Ное 02, 2010 6:48 pm

Petronii, nещо май не си разбрал за какво точно става въпрос в темата?
Вместо да говориш празни приказки заповядай на гости. Избираш един произволен детектор от купчината и правиш където и каквито искаш тестове. Мога да ти осигуря и около 20 модела вносни за паралелни тестове. Така хем лично ще се убедиш кой прав- кой крив, хем като пишеш мнения после, ще са от лични наблюдения, а не предположения.
Как ги сметна тия 100лв. вложени. Явно гледаш от позицията на нелегален гаражен самоделник, който се чопли с някакви подръчни материали. Така и под 100лв. ще излезе сметката. Обаче ако си чувал, фирмите плащат данъци - 20% ДДС и 10% данък печалба. Извади тия 30% от цената, и още от 20 до 40% отстъпки за дилърите и смятай какво остава. Заплати и осигуровки въобще не ги включвам в сметката в момента.
За инвестициите в едно серийно производство също не споменавам, че ако вземем да смятаме колко детектора трябва да се продадат за да се избие цената на една матрица от 8800лв. например. А в един детектор има няколко детайла които са от матрици. Отстрани много лесно се правят сметките, по предположения.
И накрая като ти дойде една ревизия и те изгърбят яко понеже хазната е празна и трябва да се пълни, се оказва че е по добре да си в сивия сектор, и ако въобще правиш нещо да е нелегално Idea
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




За любителите на вносни детектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За любителите на вносни детектори   За любителите на вносни детектори - Page 2 EmptyВто Ное 02, 2010 7:15 pm

Ancient Hunter написа:
Petronii, nещо май не си разбрал за какво точно става въпрос в темата?
Вместо да говориш празни приказки заповядай на гости. Избираш един произволен детектор от купчината и правиш където и каквито искаш тестове. Мога да ти осигуря и около 20 модела вносни за паралелни тестове. Така хем лично ще се убедиш кой прав- кой крив, хем като пишеш мнения после, ще са от лични наблюдения, а не предположения.
Как ги сметна тия 100лв. вложени. Явно гледаш от позицията на нелегален гаражен самоделник, който се чопли с някакви подръчни материали. Така и под 100лв. ще излезе сметката.

Разбрал , недоразбрал ,след като си позволяваш да ме иронизираш , намесваш без повод все нещо съм разбрал . И какви тестове ми предлагаш да правя с тази твоя купчина детектори , като съм сигурен ( това не е от баба Ванга) всички тези детектори си разглобявал,за да ги разучиш и копираш за да сътвориш своето изделие . При всички положения си ги разбъзикал и ни един не работи като хората и си тръгнал клипове да правиш с тях за да въвеждаш хората в заблуждение . Второ , никой не тръгва за всяки детайл да си прави поточна линия, китайците правят всичко ,калкулирай си отново себестойноста и ще видиш колко е тя .
Айде да не влизам повече в детайли , че ще стане много комично,
сега няма да можеш да сложиш минус,утре се пробвай.




:yes:
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



За любителите на вносни детектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За любителите на вносни детектори   За любителите на вносни детектори - Page 2 EmptyВто Ное 02, 2010 7:33 pm

Явно си много далеч от реалността, но важното е че си сигурен. Виждам че е безсмислено да хабя клавиатурата да ти отговарям повече. Мисли си каквото искаш, твое право си е. Хайде със здраве.
 P.S. Сложих ти минус, но по горните не са от мен !
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




За любителите на вносни детектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За любителите на вносни детектори   За любителите на вносни детектори - Page 2 EmptyВто Ное 02, 2010 7:57 pm

Ancient Hunter написа:
Явно си много далеч от реалността, но важното е че си сигурен. Виждам че е безсмислено да хабя клавиатурата да ти отговарям повече. Мисли си каквото искаш, твое право си е. Хайде със здраве.
 P.S. Сложих ти минус, но по горните не са от мен !

Минуса не ме вълнува , дразня се когато ненужно ме вкарват в подтекстове , без да имам нищо общо , но щом не искаш да си говориме
няма проблем .



bounce
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




За любителите на вносни детектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За любителите на вносни детектори   За любителите на вносни детектори - Page 2 EmptyВто Ное 02, 2010 8:49 pm

http://video.yandex.ru/users/dmitry-larin1976/view/7/
http://video.yandex.ru/users/dmitry-larin1976/view/8/ Не разбрахме какво размахва този авер ама ще го приемем за вярно - и кое е то...? :yes:
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



За любителите на вносни детектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За любителите на вносни детектори   За любителите на вносни детектори - Page 2 EmptyВто Ное 02, 2010 10:00 pm

Petronii написа:
Разбрал , недоразбрал ,след като си позволяваш да ме иронизираш , намесваш без повод...
...дразня се когато ненужно ме вкарват в подтекстове
Сам се вкарваш бе бате, така като чета нагоре?
Petronii на 20.09.2010 написа:
А това долу е моята " лопата "
За любителите на вносни детектори - Page 2 19092010065001
Таз тояга цели 100лв. ли ти излезе? Shocked
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




За любителите на вносни детектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За любителите на вносни детектори   За любителите на вносни детектори - Page 2 EmptyСря Ное 03, 2010 10:02 am

4орта написа:
Petronii написа:
Разбрал , недоразбрал ,след като си позволяваш да ме иронизираш , намесваш без повод...
...дразня се когато ненужно ме вкарват в подтекстове
Сам се вкарваш бе бате, така като чета нагоре?
Petronii на 20.09.2010 написа:
А това долу е моята " лопата "
За любителите на вносни детектори - Page 2 19092010065001
Таз тояга цели 100лв. ли ти излезе? Shocked

Аз като се вкарвам сам има причина ,която явно не си разбрал .колкото и да се коколиш. А за тоягата , ако искаш ,ще ти пратя материално -разходен норматив , всичко е изключително ръчна изработка от мен и друг приятел разбиращ от техника. Стойността е доста под 100 лева , разбира се това не е серийно производство ,а единично изделие за лична употреба , не се плаши , няма да отварям сергията. Но все пак благодаря , че се интересуваш от моите прояви .

affraid
Върнете се в началото Go down
 
За любителите на вносни детектори
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Търговците на металдетектори: В България любителите археолози ги наричат иманяри
» Детектори SCANNERMAN
» Продавам 7бр. детектори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: