Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Предават ценни монети на музей, той ги отказва

Go down 
+10
tepes
zempar
SAGITTARIUS
pld-monetarka
adminn
stan960
Dominos
Kiril62
DTELHO
charon
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предават ценни монети на музей, той ги отказва   Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 10:13 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Пон Апр 25, 2011 6:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предават ценни монети на музей, той ги отказва   Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 10:48 pm

SAGITTARIUS написа:
PHOENIX написа:
SAGITTARIUS написа:

За кой мой ник говориш момченце -имам само един !!!!!!!!
има суеверие че си potomyk,aureus,titus. i t.n. забравих ги всичките Smile

АААА НЕ ..колега Феникс тука бъркате рейса!Само не ми приписвайте чужда самоличност!!!!Аз се регистрирах някъде в началото на август и тук във този форум се научих да пиша на комп. вярно че съм потомък на тати ама айде стига глупости -това е смешно.Аз винаги съм си писал оттук -ако мога да си направя и друг ник щеше да ми е лесно а не да ми сваляте рейтинга .А запомнете ми моя ник и който ме мрази да сънува кошмари. Shocked Shocked Shocked Хайде ако има хора с тези никове да кажат дали имат нещо общо с мен!


Да и ще го потвърдя,ника му е само един и единствен.Лично го познавам понеже ни посети на Пловдивския панаир и го помолих да почне да пише във форума щом има регистрация.Така че други никове няма.


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
Online
Гост
Гост




Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предават ценни монети на музей, той ги отказва   Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 12:17 am

SAGITTARIUS написа:
PHOENIX написа:
SAGITTARIUS написа:

За кой мой ник говориш момченце -имам само един !!!!!!!!
има суеверие че си potomyk,aureus,titus. i t.n. забравих ги всичките Smile

АААА НЕ ..колега Феникс тука бъркате рейса!Само не ми приписвайте чужда самоличност!!!!Аз се регистрирах някъде в началото на август и тук във този форум се научих да пиша на комп. вярно че съм потомък на тати ама айде стига глупости -това е смешно.Аз винаги съм си писал оттук -ако мога да си направя и друг ник щеше да ми е лесно а не да ми сваляте рейтинга .А запомнете ми моя ник и който ме мрази да сънува кошмари. Shocked Shocked Shocked Хайде ако има хора с тези никове да кажат дали имат нещо общо с мен!

колега в интерес на истината и аз не мога да кажа еднозначно но и аз мисля че не си ти наш баш осман,. а потомък ника е от преди 2 години сигурно Smile

не се засягай, тука всеки божи ден въскръсват няколко души и вече сме параноици .. но тва че сме параноици не значи че не ни следят Very Happy
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предават ценни монети на музей, той ги отказва   Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 1:04 am

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Пон Апр 25, 2011 6:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предават ценни монети на музей, той ги отказва   Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 11:34 am

То верно туй за анонимноста е голем кодош особено в страната в която живеем - Ст.Цанев каза нещо в тоя смисъл миналата седмица по тивито -Че българинът много се бунтувал и давал акъл в нет пространството ма анонимно -Викам си- те тоя си личи че е от време оно -Кой е анонимен бе баце псевдо-интилигент -тука ти знаят и кътните зъби -По важното е да пишеш и да имаш смелоста да си казваш мнението -Не като сегашната наша интилигенция която би требвало да е водач на народа към демократични промени -обидена видиш ли и за туй си вменила ролята на страничен наблюдател - Е то е така тука при нас дето всичко е обърнато с краката нанагоре -Анонимните говорят пък Неанонимните обидено мълчат.Между другото тук по темата Вальо е дал най точният и правилен коментар относно действията на Федерацията по случая и дано се вслуша някой от УС в това което казва.PS. -SAGITARIUS -Sony-to147 e наш чиляк и около наште годинки -Споко -мисля щото е бил повече време у армията и в такъв смисъл дисциплината му е в повече-но не е абдал бъди сигурен.И аз съм давал на Осман да пише през мен както и Sony за туй се бъркаш.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предават ценни монети на музей, той ги отказва   Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 EmptyВто Дек 14, 2010 9:02 pm

SAGITTARIUS написа:

То параноята ни гонка всичките ама да си правите асоциации спрямо мен ми се струва малко смешна.Ами хайде тоя човек да се обади и да каже дали съм той или аз или де да знам кой вече е

не е параноя.. по скоро е нещо като развлечение. някой хора решават кръстословици , ние търсим възкръснали. много е забавно, може да се пробваш и ти ..след определено време човек усеща стила на писане на даден човек, словореда, използваните думички, поговорки.. ако не внимава много лесно се издава човек. не че има някво занчение дали ще откриеш даден човек но е много интересно Very Happy голям кеф.. /примерно направи справка постове kuprqnow и muharem// и после ми кажи има ли смисъл от упражнението. има и много други но те поне се стараят Smile
п.п. давам ти задачка закачка, намери ми другите два ника Wink айде да видим с първата задача как ще се справиш Smile
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предават ценни монети на музей, той ги отказва   Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 EmptyВто Дек 14, 2010 11:43 pm

PHOENIX написа:

п.п. давам ти задачка закачка, намери ми другите два ника Wink айде да видим с първата задача как ще се справиш Smile

Това ребусите са много интересно занимание и определено ми допада , това човек да има няколко ника само по себе си е недостойно и мнението ми за вас продължава да е все така негативно . Мисля че единият ви ник е Айко , и един друг който и в момента е на линия . Също така предполагам сте турчин , но това не е причината заради която ви недолюбвам ,а обидите и арогантното поведение .

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предават ценни монети на музей, той ги отказва   Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 EmptyСря Дек 15, 2010 4:38 pm

Petronii написа:
Мисля че единият ви ник е Айко , и един друг който и в момента е на линия . Също така предполагам сте турчин , но това не е причината заради която ви недолюбвам ,а обидите и арогантното поведение .

мдаа с първия ник не позна, айко е от пловдив и не е турчин, аз да. за ника който е онлине не позна не съм влизал по време на този пост, а за обидите ,наистина държа да ми покажеш в кой пост съм го направил, преди го каза пак и не видях смисъл даже да ти отговоря понеже поста ти не отговаряше на истината? каза че съм те нарекъл куцо магаре.. сори ама нещо не си спомняш добре никаде никого не съм наричал така . . .

п.п. не разбрах точно какво те е потдикнало да обърнеш внимание на факта че съм турчин щом викаш че не е проблем тва Smile , има и един еврейн и двама цигани у форума .ади да се делим на групички и по тва а? ко ша кажеш. ..после да се делим на цск и левски, а отделно на софианци и варненци .. така деленето да продължи докат остане всеки сам за себе си ..
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предават ценни монети на музей, той ги отказва   Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 EmptyСря Дек 15, 2010 6:52 pm

PHOENIX написа:
наистина държа да ми покажеш в кой пост съм го направил, преди го каза пак и не видях смисъл даже да ти отговоря понеже поста ти не отговаряше на истината? каза че съм те нарекъл куцо магаре.. сори ама нещо не си спомняш добре никаде никого не съм наричал така . . .

Петък 20 август :

Petronii написа:
............на чист въздох за здраве да се разсее от масата лош човеки ,......
Evil or Very Mad


PHOENIX
едит "и.д.и.о.т.и.=лоши човеки" Rolling Eyes баси цензурата и в тая дума ли се намеси .. где сме тръгнали с куцо магаре (форум)

Това може да ти опресни паметта , отговор на едно от първите ми мнения в този форум и посрещнат с обида за добре дошъл. Аз никога без причина не казвам нещо и си държа на дума и мнение , човек когато казва нещо трябва да познава другия преди да дава определения , както се вижда не без причина ти го казвам няколко пъти , но няма кой да вдене .


geek
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предават ценни монети на музей, той ги отказва   Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 EmptyСря Дек 15, 2010 7:02 pm

сега отвори ми много работа да го търся тва къде кво било ..
аве колега не виждаш ли че те цитирам теб ? и уточнявам че тва дет си го писал е цензурирано от форума : ето точния пост

PHOENIX написа:
Petronii написа:
............на чист въздох за здраве да се разсее от масата лош човеки ,......
Evil or Very Mad

едит "и.д.и.о.т.и.=лоши човеки" Rolling Eyes баси цензурата и в тая дума ли се намеси .. где сме тръгнали с куцо магаре (форум)

даже ако забелязваш ти в горния си пост http://imperio.bulgarianforum.net/forum-f2/topic-t3140.htm#41511 си писал явно идиоти,понеже форума автоматично е членувал ТВОЯ пост и вместо думата "човек" е написал "човеки" а поста с тази дума си е чисто твой !!! погледни по добре, аз съм цитирал теб и съм се оплакал от цензурата в този сайт . а за магарето наистина съм го казал което ме изненада ..но не си ти тва а форума .. а къде му е куцотията..че не може да се изразиш наволя ... всеки ден става по зле ..в случая съм те защитил понеже са ти орязали поста .. но маи съм сгрешил Smile

даже ясно точно кратко в скоби съм писал че за форума ства въпрос .. каде четеш? между редовете .. а аз се чудя каде кого съм обиждал.ади със здраве..ама така да обвиняваш на две на три без да четеш .. незнам ко да ти кажа ..
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предават ценни монети на музей, той ги отказва   Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 EmptyСря Дек 15, 2010 7:16 pm


Не знам , може и така да е , но смислово на пръв прочит се възприема като това , че с тези новорегистрирани членове"еди какви си " форума отива на зле . Трябва вместо с недомлъвки да изказваш мнение в прав текст .
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предават ценни монети на музей, той ги отказва   Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 EmptyСря Дек 15, 2010 7:20 pm

Petronii написа:

Не знам , може и така да е , но смислово на пръв прочит се възприема като това , че с тези новорегистрирани членове"еди какви си " форума отива на зле . Трябва вместо с недомлъвки да изказваш мнение в прав текст .

бях си обещал да не пиша повече никога в този форум но ме предизвикваш .. . моля те прочети пак поста ми от линка които съм дал , нито е редактиран нито нищо, както е писан на 20 ти август така си е .. и ми кажи тва не е ли прав текст ... дръпнал съм майната ..но не на теб . погледни го поста и ми кажи какви недомлъвки има там Smile


п.п. баси кво трябва за да се изтрия от тук, тръгнах да си трия всички постове ама .. съм се улял Sad много ве .. трябва два дена неплатен да си взема Sad ..но ще го направя .. всичко смислено се изтри от форума .. останаха само свади Sad
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предават ценни монети на музей, той ги отказва   Предават ценни монети на музей, той ги отказва - Page 2 EmptyСря Дек 15, 2010 7:33 pm



Не се нервирай , казвам ти как го възприех непосредствено след мой пост без особено да виждам някакъв смисъл и мислех , че съм допуснал правописни грешки , с което ме сравняваш, изобшо не ми е минало през ума че системата преиначава нецензурните изрази , казах че трябваше да се изразиш в прав текст ,защото невинаги човек може да възприеме какво другия е искал да каже ,а в конкретния случай може да се интерпретира двузначно .
Върнете се в началото Go down
 
Предават ценни монети на музей, той ги отказва
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Задигнаха 250 ценни монети от музей в Разград
» ДАНС претърси частния музей на Васил Божков
» Музей обран заради хазарт

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: