Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Coil Майнлаб нишани Spectrum lorenz маск miladinka prodavam wave Simplex грунда врътка голден nexus nokta deus tesoro 5000 Minelab VANQUISH пират kupuvam TEKNETICS GOLD Fisher mask
 

 що за апарат е WAVE

Go down 
+20
colombo
bobo
GETA
petrov71
NERON
yaponetsa
sc
wave
PlovdivTrakiq
severus
laki
топи
stan960
индиана джоунс
www
tatoos_dd
gordianus
Ancient Hunter
stoian8411
rock
24 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
rock
Новобранец
Новобранец
rock



що за апарат е WAVE Empty
ПисанеЗаглавие: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE EmptyПет Мар 21, 2008 12:06 pm

ако някой е работил с такьв апарат да си каже мнението. без производителя разбира се!
Върнете се в началото Go down
stoian8411
Преторий
Преторий
stoian8411



що за апарат е WAVE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE EmptyВто Юли 01, 2008 3:00 pm

кво стана rock взе ли си някакъв металодетектор
Върнете се в началото Go down
rock
Новобранец
Новобранец
rock



що за апарат е WAVE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE EmptyПон Юли 07, 2008 7:35 pm

Все още не .Чудя се между PI или IB детектори!
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



що за апарат е WAVE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE EmptyВто Юли 08, 2008 12:18 am

Зависи къде ще го използваш Question
Върнете се в началото Go down
rock
Новобранец
Новобранец
rock



що за апарат е WAVE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE EmptyСря Юли 09, 2008 9:18 pm

Ще го ползвам предимно в западните родопи
Върнете се в началото Go down
gordianus
Новобранец
Новобранец




що за апарат е WAVE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE EmptyПет Дек 25, 2009 4:44 pm

че някой доволен ли е от wave
Върнете се в началото Go down
tatoos_dd
Преторий
Преторий
tatoos_dd



що за апарат е WAVE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE EmptyСъб Дек 26, 2009 5:00 pm

gordianus написа:
че някой доволен ли е от wave
преди доста време сам пробвал тези апарати и дави кажа несам доволен.
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



що за апарат е WAVE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE EmptyСъб Дек 26, 2009 9:53 pm

защо бе,ко не сте доволни WAVЕ ми е пращал различни модели и всички си бачкат ок,вьзможно е нейде ж страната в почвите да има разлика но като цяло е добьр приличен уред що за апарат е WAVE Icon_bounce що за апарат е WAVE Icon_cheers
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




що за апарат е WAVE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE EmptyСъб Дек 26, 2009 10:05 pm

Имам преки наблюдения от грундовия и от автоматичния WAVE. Смея да твърдя, че са по-добри от миладинките.
Върнете се в началото Go down
gordianus
Новобранец
Новобранец




що за апарат е WAVE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE EmptyВто Дек 29, 2009 7:55 pm

колеги стига с реклами не го бива за нищо.
Върнете се в началото Go down
индиана джоунс
Легионер
Легионер
индиана джоунс



що за апарат е WAVE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE EmptyВто Дек 29, 2009 8:52 pm

нали миладин е учил wave как се правят апарати.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



що за апарат е WAVE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE EmptyВто Дек 29, 2009 9:59 pm

Значи ли туй Че-Ученикът не може да надмине майстора Question Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




що за апарат е WAVE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE EmptyВто Дек 29, 2009 10:27 pm

Казах, че са по-добри от миладинките. Нищо друго. С други БГ апарати не съм имал вземане даване.
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



що за апарат е WAVE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE EmptyСря Дек 30, 2009 8:20 am

е как разбра тогава коя е по добра
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




що за апарат е WAVE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE EmptyСря Дек 30, 2009 9:02 am

Явно не разбираш български. Казвам, че WAVE са по-добри от миладинките.
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



що за апарат е WAVE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE EmptyСря Дек 30, 2009 9:48 am

neroni написа:
Казах, че са по-добри от миладинките. Нищо друго. С други БГ апарати не съм имал вземане даване.
я обясни на български:
1. работил си само с WAVE и миладинака
2.работил си само с WAVE
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




що за апарат е WAVE Empty
ПисанеЗаглавие: за апарат   що за апарат е WAVE EmptyСря Дек 30, 2009 10:04 am

Момчета за всеки влак си има пьтници.Не всеки може да си позволи апарат за 1000лв.За парите ,които им тьрси производитела машината си е много добра.Много хора си работят с такива машини,свикнали са им и не се оплакват-вьпроса е да свикнеш с един апарат Very Happy
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



що за апарат е WAVE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE EmptyСря Дек 30, 2009 10:31 am

така е.аз нямам пари бачкам с миладинка.имам ли взимам нещо подобно
http://mdetectors.com/popup_image.php?pID=128 .всеки според чергата
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




що за апарат е WAVE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE EmptyСря Дек 30, 2009 12:33 pm

Раборил съм и с двата уреда. Миладинката е много зле. Това е мое мнение.
Нали всеки има право да изказва мнение тук.
Сега от 5 години работя само с фабрични апарати и съм предоволен.
Поздрави на всички и весели празници.
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



що за апарат е WAVE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE EmptyСря Дек 30, 2009 7:18 pm

що бе брат.какво и е лошото на миладинката.сподели от какво не си доволен от нея.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




що за апарат е WAVE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE EmptyСря Дек 30, 2009 8:07 pm

Няма дълбочина в земята. На орудено е пълна скръб.
Не, че и WAVE-то е много стока ама за него има сигнали там където за миладинката няма.
А после с фабриките и след WAVE-то пак има.
Върнете се в началото Go down
severus
Новобранец
Новобранец




що за апарат е WAVE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE EmptyПет Яну 01, 2010 11:17 pm

neroni написа:
Няма дълбочина в земята. На орудено е пълна скръб.
Не, че и WAVE-то е много стока ама за него има сигнали там където за миладинката няма.
А после с фабриките и след WAVE-то пак има.

Ами така е колега БГ машини две еднакви няма.Работата на късмет което е много тъпо cyclops
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




що за апарат е WAVE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE EmptyПон Яну 04, 2010 10:41 am

neroni написа:
Няма дълбочина в земята. На орудено е пълна скръб.
Не, че и WAVE-то е много стока ама за него има сигнали там където за миладинката няма.
А после с фабриките и след WAVE-то пак има.

ти чуваш ли се кво говориш бе.Аз лично съм имал wave имам миладинка (silent) миладинката е много много по-добра от waveto.Иначе Wave не е лоша машинка но има много по добри БГ уреди от нея.А също и да кажеш че миладинката на орудено не работи сигорно нещо твоята е била развалена защото моята работи перфектно.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




що за апарат е WAVE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE EmptyПон Яну 04, 2010 12:25 pm

Много добре знам какво говоря.
Върнете се в началото Go down
wave
Легионер
Легионер
wave



що за апарат е WAVE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE EmptyНед Яну 10, 2010 8:18 pm

Колеги всички машини са добри когато има материал в земята.От както е създадена тази тема само гледах и не взимах участие.Но ме подразни изказването на колегата с plovdiv trakiq /motormaniak...../ с мен говори само по скайпа за уредете ми и никога не си си купувал Wave детектор,не искам да пиша подробности но не бива и да се говорят измислици тук.
Върнете се в началото Go down
 
що за апарат е WAVE
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Пак за WAVE
» WAVE или COINSEEKER
» WAVE A3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: