Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
пират Майнлаб nexus Simplex GOLD Fisher miladinka wave грунда маск Minelab tesoro lorenz nokta врътка TEKNETICS Spectrum kupuvam prodavam нишани deus Coil VANQUISH голден mask 5000
 

 Издирвам своя пръв металдетектор

Go down 
+9
SAGITTARIUS
sitalk
sony147
comander
tepes
karcho
sc
AdEoY
FILIP2
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Издирвам своя пръв металдетектор   Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 EmptyПет Дек 03, 2010 12:01 am

kuroviev написа:
Аз съм от ПЛОВДИВ Smile но там бирените капачки са над земята Smile)) първите си експедиции мисля да направя в средна гора (язовир Жребчево) че новозагорския музей плаче за попълнения!

Плаче ли?
Дали няма да плачеш после ти......
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Издирвам своя пръв металдетектор   Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 EmptyПет Дек 03, 2010 12:21 am

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 1:02 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Издирвам своя пръв металдетектор   Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 EmptyПет Дек 03, 2010 2:16 pm

Мерси на всички за вниманието Smile
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Издирвам своя пръв металдетектор   Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 EmptyПет Дек 03, 2010 6:56 pm

Щом си от Пловдив си вземи една Антоновка,хем майстора ти е от града, хем е по-дълбока от другите два вариянта.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Издирвам своя пръв металдетектор   Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 EmptyПет Дек 03, 2010 7:16 pm

За жалост антон не си е направил труда да рекламира малко машините си из нета Smile
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Издирвам своя пръв металдетектор   Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 EmptyПет Дек 03, 2010 7:46 pm

kuroviev написа:
За жалост антон не си е направил труда да рекламира малко машините си из нета Smile
щом не ги рекламира значи са хубави и се харчат
то и хляб никой не рекламира , но се харчи всеки ден Very Happy
поздрави и успех в избора Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Издирвам своя пръв металдетектор   Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 EmptyПет Дек 03, 2010 7:55 pm

Не мога да го издиря човека Embarassed някои да е чувал нещо повече за него като телефон например? Благодаря предварително Smile
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Издирвам своя пръв металдетектор   Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 EmptyПет Дек 03, 2010 11:13 pm

щомто си начинаещт не си купуваи апарат без дисплеи щте полудеш да слушаш звуци и щте го блуснеш в земята ако си по нервен су6то така щте загубиш удоволствивто да виждаш какво си намерил на дисплея за тези пари които си заделил ни6то хубаво няма да намериш ако вземеш не6то за 400 лв все 1 си тругнал с някои тояга вместо металотурсач в гората наи малко субери 600 лева за един гарет аце 250 и така се отдаи на хобито изклучително добра машина е или фишер ф5
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Издирвам своя пръв металдетектор   Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 EmptyПет Дек 03, 2010 11:21 pm

Да, доста ме блазнят Garrett Ace 250 и Fisher F2 (особедно при новите му цени)!
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Издирвам своя пръв металдетектор   Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 EmptyПет Дек 03, 2010 11:28 pm

kuroviev написа:
Да, доста ме блазнят Garrett Ace 250 и Fisher F2 (особедно при новите му цени)!
това е лошото 4е за фишер ф2 няма голяма антена ако вземесх такув щте чоплиш на мн плитко земята 25см наи мн за по големи монети
Върнете се в началото Go down
DTELHO
Легионер
Легионер
DTELHO



Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Издирвам своя пръв металдетектор   Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 EmptyПет Дек 03, 2010 11:31 pm

Такае , нищо лично против аналоговите и те си имат своите предимства ,но аз съм за дигитален апарат , много по лесно се свиква ,особено гаретчето включваш и работиш !
Окомплектоваш го с една антенка 30х25см ,щото другата голяма много тежи и трудно се мята по неравен терен и проблеми няма да имаш , и дълбочината за тия пари ще е добра и другото е късмет !
Успех при избора
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Издирвам своя пръв металдетектор   Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 EmptyПет Дек 03, 2010 11:36 pm

DTELHO написа:
Такае , нищо лично против аналоговите и те си имат своите предимства ,но аз съм за дигитален апарат , много по лесно се свиква ,особено гаретчето включваш и работиш !
Окомплектоваш го с една антенка 30х25см ,щото другата голяма много тежи и трудно се мята по неравен терен и проблеми няма да имаш , и дълбочината за тия пари ще е добра и другото е късмет !
Успех при избора
точно така колега на един мозук сме Very Happy Very Happy мнението ти е точно аце 250 е супер
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Издирвам своя пръв металдетектор   Издирвам своя пръв металдетектор - Page 2 EmptyПет Дек 03, 2010 11:46 pm

Благодаря за съвета момчета Smile
Върнете се в началото Go down
 
Издирвам своя пръв металдетектор
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Търся металотърсач
» Металдетектор
» металдетектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: