Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
lorenz Coil Майнлаб Fisher TEKNETICS маск wave 5000 kupuvam Simplex prodavam грунда пират mask miladinka VANQUISH врътка нишани nokta nexus Spectrum Minelab голден tesoro GOLD deus
 

 що за апарат е WAVE

Go down 
+20
colombo
bobo
GETA
petrov71
NERON
yaponetsa
sc
wave
PlovdivTrakiq
severus
laki
топи
stan960
индиана джоунс
www
tatoos_dd
gordianus
Ancient Hunter
stoian8411
rock
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Гост
Гост




що за апарат е WAVE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE - Page 2 EmptyНед Яну 10, 2010 8:41 pm

wave написа:
Колеги всички машини са добри когато има материал в земята.От както е създадена тази тема само гледах и не взимах участие.Но ме подразни изказването на колегата с plovdiv trakiq /motormaniak...../ с мен говори само по скайпа за уредете ми и никога не си си купувал Wave детектор,не искам да пиша подробности но не бива и да се говорят измислици тук.
несе притесняваи миналия ден в баира се запознах с колеги с бг ма6инки долната 4аст на стика им бе6е летва 4уват се от 300 метра, 4е тарсят ама на 30см или пото4но една лопата далбо4ина хва6тат стинка Exclamation
Върнете се в началото Go down
sc
Про-Консул
Про-Консул
sc



що за апарат е WAVE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE - Page 2 EmptyНед Яну 10, 2010 10:05 pm

колеги за мен WAVE е добра БГ. машина ....месец август си купих една на парвото ми излизане изкарах находка на 80см. ...производителя навярно се сеща , звьннах мо веднага разтреперан от радост .. машината си я имам и няма да се разделя никога с нея....успех на всички ..
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




що за апарат е WAVE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE - Page 2 EmptyНед Яну 10, 2010 10:57 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 8:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



що за апарат е WAVE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE - Page 2 EmptyНед Яну 10, 2010 11:10 pm

sc написа:
колеги за мен WAVE е добра БГ. машина ....месец август си купих една на парвото ми излизане изкарах находка на 80см. ...производителя навярно се сеща , звьннах мо веднага разтреперан от радост .. машината си я имам и няма да се разделя никога с нея....успех на всички ..

еии браво бе
какво намери на 80 санта


ТЕЗИ, КОИТО ИЗКОВАХА ОТ МЕЧОВЕТЕ СИ РАЛА, СЕГА ОРАТ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО СИ ЗАПАЗИХА МЕЧОВЕТЕ
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




що за апарат е WAVE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE - Page 2 EmptyПон Яну 11, 2010 1:34 pm

Wave верно е само по скаил говорихме,не си купих нова,защото си намерих 2ра употреба твоя машина,един приятел си купи 2 чисто нови и с неговит уавета съм работил,просто миладинката ми допада повече и за мен е по-добра нищо лично към теб .
Върнете се в началото Go down
petrov71
Преторий
Преторий




що за апарат е WAVE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE - Page 2 EmptyПон Яну 11, 2010 11:27 pm

Аз съм работил и със двата апарата на Миладин имам предвит грундовия и фиксирания а преди това съм работил с WAVE.Според мен и двата апарата работят наистина добре за цената си.На мен повече ми харесаха Миладинките ништо лично,но явно предимството е там че на миладинките говоритела е на лицевия панел и се чува по добре от колкото на WAVE грундовките с другия му модел не съм работил.А на руда и двата не работят добре но това е друга тема.Там работят само PI детекторите повечето колеги знаят за това.Всичко е въпрос на вкус.
Върнете се в началото Go down
petrov71
Преторий
Преторий




що за апарат е WAVE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE - Page 2 EmptyПон Яну 11, 2010 11:39 pm

Всички знаете че и кокошката снася яйца от едно и също място но едно с едно не си преличат така е и със всички детектори направени от един и същи маистор има добри между тях независимо кои ги прави WAVE или Миладин или които и да е маистор.Вземаш два апарата пробваш ги и избираш по- добрия с база за сравнение с трети от друг маистор
Върнете се в началото Go down
GETA
Новобранец
Новобранец
GETA



що за апарат е WAVE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE - Page 2 EmptyСря Мар 10, 2010 2:25 pm

Засякох се с един колега на нивата аз бях с Станимиров Фишер .Имах възможност да направя тестове с колегата .Истината е че денар и колония WAVE е с 5 сантиметра по-плитка.И тенекиите дето WAWE ги дава за цвят ,Станювият Фишер ги дискриминира. Иначе WАWE-то си бачка спокойно,колегата нищо лошо не каза.
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




що за апарат е WAVE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE - Page 2 EmptyСря Мар 10, 2010 2:57 pm

Аз работя с WAVE,работил съм и с почти всички бг машини-разликата е малка.Харесва ми ,че има и двутонална дискринация/моята е ръчен грунд/За парите си е страхотна машина.Работя на доста орудени терени и никаде не ме е предавала.
Върнете се в началото Go down
colombo
Новобранец
Новобранец
colombo



що за апарат е WAVE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE - Page 2 EmptyСря Мар 10, 2010 3:41 pm

мои приятел имаше такъв ваве, пълен ташак че и никой не искаше да го купи накрая го нахули на едни копанари да търсят желязо с него аз бих го сравнил с аце 150 ei tui u foruma
Върнете се в началото Go down
ibosar
Новобранец
Новобранец
ibosar



що за апарат е WAVE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE - Page 2 EmptyСря Мар 10, 2010 5:07 pm

упс
Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
ibosar
Новобранец
Новобранец
ibosar



що за апарат е WAVE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE - Page 2 EmptyСря Мар 10, 2010 5:21 pm

преди 5 дена имах вазможноста да работя с призма 6т и мога да кажа че на дълбочина wave e по добър.Единия е 900лв а другия 350лв.За да мога да бия на по дълбоко с призмата изключих дискриминатора,но въпреки това нямаше голям ефект.Мисля че wave не става за начинаещи.На урудено е стабилно.
Върнете се в началото Go down
colombo
Новобранец
Новобранец
colombo



що за апарат е WAVE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE - Page 2 EmptyСря Мар 10, 2010 8:21 pm

ебе кардашим до вчера си писал каква е разликата между голден маск и ваве а сега уж си работел с ваве и бил перфектен на урудено май некой производител си прави реклама с друго име Laughing по всичко личи кой от двамата производители си ама остави ние търсачите да преценим и да дадем мнение за уредите ти не ти да си правиш реклами по форумите да не си копирал аcето Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



що за апарат е WAVE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE - Page 2 EmptyПон Мар 15, 2010 7:57 pm

Каква е тая марка от каде се появи?
що за машина е това?те там из монтана станаха много маистори че ще вземат да си пречат вече! Basketball


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




що за апарат е WAVE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: по темата за ваив   що за апарат е WAVE - Page 2 EmptyПон Мар 15, 2010 8:39 pm

deadman_ написа:
Каква е тая марка от каде се появи?
що за машина е това?те там из монтана станаха много маистори че ще вземат да си пречат вече! Basketball

Абе братле задьлжително ли е да пишеш вьв всяка тема-и в повечето случае щуротии.
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



що за апарат е WAVE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE - Page 2 EmptyПон Мар 15, 2010 9:51 pm

Нама да се пускам в подробности да не обидя накои хора!


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
colombo
Новобранец
Новобранец
colombo



що за апарат е WAVE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE - Page 2 EmptyПон Мар 15, 2010 10:48 pm

Kолега кой с какво и за какво да обидиш ,като не си доволен от нещо казваш за това е този форум да си споделяме неща,модели апарати които не вършат работа...да не се набутваме все пак в един цирк играем ....бъдете откровени дреме ми на оная работа за плиткото ваве,пробвал съм гола вода, не напразно аверчето го разкара, че и некой хора писали че бил стабилен на урудено Very Happy
има апаратчета за 300 350лeва дето работят 2 пъти по дълбоко и по стабилно който му се набутва да си купува ваве.не е мой проблем за мен си е ренде като аcето 150 аз си бачкам с джагер и стоиловка и съм доволен някой казват че джагера били едни и същи с вавето но са само фантазии джагера бърка дълбоко с 32см антена но съм се ориентирал към минелаб соверенг
Върнете се в началото Go down
stoian8411
Преторий
Преторий
stoian8411



що за апарат е WAVE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE - Page 2 EmptyСъб Мар 27, 2010 11:38 pm

всеки има право да си каже мнението-аз имам wave от около 2 години.когато имам свободно време излизам по поляните и аз.та един ден реших да го пробвам.взех 10 ст от сегашните с който си търгуваме.та тия 10 ст в земята си ги хваща на 22 см . със 28 dd съм .та машината не съм я издувал за тоя тест.никога не я издувам до жужене, мисля че това си е добра дълбочина. cheers
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




що за апарат е WAVE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE - Page 2 EmptyВто Апр 06, 2010 10:19 am

За парите си е супер.И -бачка на орудено-плитко разбира се, но бачка.Имам го от 3-4 г.,а при мен 85 % от обектите са орудени.Е, не е върха на сладоледа,но пак казвам-за парите си е супер.
Върнете се в началото Go down
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron



що за апарат е WAVE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE - Page 2 EmptyСря Апр 14, 2010 7:46 am

Имам Weve и мога да кажа само добри отзиви Защото : работи изключително стабилно апарата е с ауто дискрим. , дълбочина перфектна (в земята ) лесен за работа не губи настройка пускаш и трагваш , има наистина лек проблем с дискриминацията но е решим , аз лично му изведох още два потенциометара за грунд и дискриминация Ауто и Ръчно . Е мога да ви кажа че прави чудеса на уруден терен евтина машинка и всъщото време много по добра от други прехвалени фабрични марки .
Върнете се в началото Go down
bonibonboni
Новобранец
Новобранец




що за апарат е WAVE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE - Page 2 EmptyСря Апр 28, 2010 11:27 pm

аз си взех мойта wave преди две годинки ,лесно се настройва и бачка добре на орудено ,само дето ме извозиха с цената 500лв,но който не гледа плаща
Върнете се в началото Go down
stoian8411
Преторий
Преторий
stoian8411



що за апарат е WAVE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: що за апарат е WAVE   що за апарат е WAVE - Page 2 EmptyЧет Апр 29, 2010 8:20 pm

а да си ползвал голямата антена 38 дд
Върнете се в началото Go down
 
що за апарат е WAVE
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Пак за WAVE
» WAVE A3
» Wave A2 plus

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: