Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS нишани голден kupuvam mask nexus nokta Spectrum грунда lorenz Minelab VANQUISH Simplex маск prodavam 5000 Майнлаб пират Fisher врътка deus Coil tesoro GOLD wave miladinka
 

 ф75 или деус

Go down 
+25
Mladencho
mitkoo
astervil
BEKS
pechkata
RelicHuntingVT
tepes
colin96
бобо
comander
nasko75
Баир-Будала
ivanasen
Golden Mask
jordan_nenov
Podlecii.avg
van_helsing
ztec
lomidol
zanvan
gun
deso
mdetectors.bg
adminn
FILIP2
29 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



ф75 или деус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или деус   ф75 или деус - Page 2 EmptyНед Мар 03, 2013 10:58 pm

lomidol написа:
Ей как ми се пробва една маска я 3ка или 4ка.Ама как едно време имаше едни пътуващи демонстрационни.Пък някой направо си ги плащаше и си ги запазваше.

На събора колега ще има от всички маски, от рамките също..., може да тестваш която поискаш маска с друг западен модел, до сега обръщах внимание на Майнлабите, имам над 20 клипа от сбирки на паралелни тестове щото преди време имаше много сектанти на Майнлаб , сега гледам лаят тия на Фишер Smile
За тях ще кажа че по-добро от XP няма.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ф75 или деус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или деус   ф75 или деус - Page 2 EmptyНед Мар 03, 2013 11:01 pm

Golden Mask написа:
jordan_nenov написа:
Абе, сега като се замисля и аз бих взел една маска, ама тайно, щото колегите ще ме линчуват публично на центъра на Елин Пелин!

Ела на събора и друга песен ще запееш, тия които бяха знаят, а такива като тебе дето по цял ден и нощ са във форума продължават да са в безсъзнание Wink

Нали съм по цял ден и по цяла нощ във форума, та незная дали ще имам време за събора. Пък и по шоплука има доста тояги, така че няма смисъл да идвам до ловеч, за да видя стоката която продаваш. А я кажи кой е истинския майстор на маската? И като й смени фейса, стсна ли по-дълбока или по-бърза?
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



ф75 или деус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или деус   ф75 или деус - Page 2 EmptyНед Мар 03, 2013 11:02 pm

Golden Mask написа:
jordan_nenov написа:
Абе, сега като се замисля и аз бих взел една маска, ама тайно, щото колегите ще ме линчуват публично на центъра на Елин Пелин!

Ела на събора и друга песен ще запееш, тия които бяха знаят, а такива като тебе дето по цял ден и нощ са във форума продължават да са в безсъзнание Wink

Стига със събора , та събора! Направете го по-близо до София и ще дойдем , защо да не дойдем! Направили сте го на п..........а ,си м.....а! Специално ще се вдигна да бия стотици км път за да дойда и да вида, що? Кай е най-добрият уред? И какво , като струва сума ти кинти. Да не мислиш , че твоя ще бъде най-добрият!??????
За мен , както каза един колега 99% късмет и 1% зависи от МД-ра. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



ф75 или деус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или деус   ф75 или деус - Page 2 EmptyНед Мар 03, 2013 11:02 pm

jordan_nenov написа:
Ама колегите дето търкат с мен и са с маски засега, ако те докопат, жив ще те одерат!
Аааа няма проблем, кажи къде да дойда ?
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ф75 или деус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или деус   ф75 или деус - Page 2 EmptyНед Мар 03, 2013 11:08 pm

lomidol написа:
Аз пък чувах много добри отзиви за 4ката , ама в момента 950лв. са ми много.Ще чакам по-добри времена или някоя промоция

Не вярвай на приказки и клипове, колега. Те са пуснати именно затова, за да те прецакат и в крайна сметка някой да ти прибере парите и после да се смее и разпрсвя колко си прост. Искаш ли да ти направя клип, как с фишера ловя 10 стотинки на 60 см? Мога и на метър, ама не ми се копа толкоз много. Късмет.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



ф75 или деус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или деус   ф75 или деус - Page 2 EmptyНед Мар 03, 2013 11:08 pm

ivanasen написа:
Golden Mask написа:
jordan_nenov написа:
Абе, сега като се замисля и аз бих взел една маска, ама тайно, щото колегите ще ме линчуват публично на центъра на Елин Пелин!

Ела на събора и друга песен ще запееш, тия които бяха знаят, а такива като тебе дето по цял ден и нощ са във форума продължават да са в безсъзнание Wink

Стига със събора , та събора! Направете го по-близо до София и ще дойдем , защо да не дойдем! Направили сте го на п..........а ,си м.....а! Специално ще се вдигна да бия стотици км път за да дойда и да вида, що? Кай е най-добрият уред? И какво , като струва сума ти кинти. Да не мислиш , че твоя ще бъде най-добрият!??????
За мен , както каза един колега 99% късмет и 1% зависи от МД-ра. Very Happy

Ами на съборите нещата стават наистина, не ти е като да тракаш по клавиатурата !
Или по далч от село не мърдаш ?
Ще ти платя бензина, няма проблем, само си носи касова бележка Laughing .
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



ф75 или деус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или деус   ф75 или деус - Page 2 EmptyНед Мар 03, 2013 11:10 pm

Ей стига бе колеги, събора се прави около Габрово,Севлиево да е близко на всички.Ама на вас угодия няма.И аз съм от София ама не рева толкова.Който има желание ще дойде,който няма, да реве у форума.Като ви е крива маската , ще дойдете на събора да я успорите, ако не мълчете.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ф75 или деус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или деус   ф75 или деус - Page 2 EmptyНед Мар 03, 2013 11:13 pm

Golden Mask написа:
jordan_nenov написа:
Ама колегите дето търкат с мен и са с маски засега, ако те докопат, жив ще те одерат!
Аааа няма проблем, кажи къде да дойда ?

Между Лесново и Доганово на пясъците. Там Фишера се грундира над 90, а маските квичат като за последно и все едно реват,че немогат да работят там...
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



ф75 или деус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или деус   ф75 или деус - Page 2 EmptyНед Мар 03, 2013 11:14 pm

Golden Mask написа:
ivanasen написа:
Golden Mask написа:
jordan_nenov написа:
Абе, сега като се замисля и аз бих взел една маска, ама тайно, щото колегите ще ме линчуват публично на центъра на Елин Пелин!

Ела на събора и друга песен ще запееш, тия които бяха знаят, а такива като тебе дето по цял ден и нощ са във форума продължават да са в безсъзнание Wink

Стига със събора , та събора! Направете го по-близо до София и ще дойдем , защо да не дойдем! Направили сте го на п..........а ,си м.....а! Специално ще се вдигна да бия стотици км път за да дойда и да вида, що? Кай е най-добрият уред? И какво , като струва сума ти кинти. Да не мислиш , че твоя ще бъде най-добрият!??????
За мен , както каза един колега 99% късмет и 1% зависи от МД-ра. Very Happy

Ами на съборите нещата стават наистина, не ти е като да тракаш по клавиатурата !
Или по далч от село не мърдаш ?
Ще ти платя бензина, няма проблем, само си носи касова бележка Laughing .

Владо , ако имаш път към помашкият край пиши ми на лични и ще те поканя да дойдеш да се видим. Крайно време е да се запознаем , щото доста любезности си разменихме , пък и трети човек , който нямаше никаква вина оплю!
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



ф75 или деус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или деус   ф75 или деус - Page 2 EmptyНед Мар 03, 2013 11:41 pm

jordan_nenov написа:
Golden Mask написа:
jordan_nenov написа:
Ама колегите дето търкат с мен и са с маски засега, ако те докопат, жив ще те одерат!
Аааа няма проблем, кажи къде да дойда ?

Между Лесново и Доганово на пясъците. Там Фишера се грундира над 90, а маските квичат като за последно и все едно реват,че немогат да работят там...
За дрането имах предвид... ?
Върнете се в началото Go down
Баир-Будала
Легионер
Легионер
Баир-Будала



ф75 или деус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или деус   ф75 или деус - Page 2 EmptyПон Мар 04, 2013 10:05 am

Абе уж съм с висше образование, ама чета и не мога да разбера едно нещо. Защо има толкова много хора които плюят Маската? Някакво лично предубеждение ли е или си е чиста проба негативно българско отношение към всичко родно? Вместо да се радвате, че има доказан български производител на чуждите пазари, вие правите теманета на определен "апарат-идол" и храчите всичко останало. Ф5 си е добра машина, Маската е също прекрасен избор за цената си. Още повече, виждам, че Владо на никого не е отказал нагледен паралелен тест и е прав, че не трябва да се говори без доказателства и свидетели. Прав е, че събора е най-подходящото място за тестове на машините. Правят се клипове, демонстрации пред един куп колеги от цяла България. С цялото си уважение към колегите във форума, но голословни изказвания от рода "този апарат е пълен боклук, за нищо не става" и "дране на кожи" граничат със свещена глупост. Поздрави!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ф75 или деус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или деус   ф75 или деус - Page 2 EmptyПон Мар 04, 2013 11:37 am

Колеги, за Голдън Маск лоша дума да не се чува.

Ако знаете, колко позитивни репорти, имейли и обаждания по телефова сме получили, че ако отворя една тема и да ги публикувам на Ви стане досадно.

От цял свят и от България.

Последното беше от Велинград и Ви уверявам, че всеки производител ще се радва да чуе това което съм чул аз от този клиент.

А човека е от България и много рядко тук се получават подобни отзиви.

Марката Голдън Маск е на световно ниво и много малко модели могат да се сравняват с нея!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ф75 или деус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или деус   ф75 или деус - Page 2 EmptyПон Мар 04, 2013 12:08 pm

www.mdetectors.com написа:
Колеги, за Голдън Маск лоша дума да не се чува.

Ако знаете, колко позитивни репорти, имейли и обаждания по телефова сме получили, че ако отворя една тема и да ги публикувам на Ви стане досадно.

От цял свят и от България.

Последното беше от Велинград и Ви уверявам, че всеки производител ще се радва да чуе това което съм чул аз от този клиент.

А човека е от България и много рядко тук се получават подобни отзиви.

Марката Голдън Маск е на световно ниво и много малко модели могат да се сравняват с нея!

А сравнена с Ф-75? Аз те разбирам, понеже продаваш маската и всичко е свързано с пари. Кажи си експертното мнение за 4-ката и Ф-75. Сравнение една с една...
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ф75 или деус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или деус   ф75 или деус - Page 2 EmptyПон Мар 04, 2013 12:36 pm

Ф75-цата има измерител на орудяването на почвата, дълбокомер на сигнала в инчове, определя достоверността на информацията, в смисъл ако ми даде черен сигнал и видя, че е орудено и показателя на Достоверност /Confidence/ е нисък, мога да се светна, че може да е дълбок цветен сигнал и т.н. , т.е с Ф75 мога да съм по-бърз в тежки почви. Ф75 има статичен режим на работа, освен на ход и с голяма сонда бърка много дълбоко, а Ф75 ЛТД да не говорим, но затова и цената му е доста по-висока.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ф75 или деус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или деус   ф75 или деус - Page 2 EmptyПон Мар 04, 2013 12:45 pm

www.mdetectors.com написа:
Ф75-цата има измерител на орудяването на почвата, дълбокомер на сигнала в инчове, определя достоверността на информацията, в смисъл ако ми даде черен сигнал и видя, че е орудено и показателя на Достоверност /Confidence/ е нисък, мога да се светна, че може да е дълбок цветен сигнал и т.н. , т.е с Ф75 мога да съм по-бърз в тежки почви. Ф75 има статичен режим на работа, освен на ход и с голяма сонда бърка много дълбоко, а Ф75 ЛТД да не говорим, но затова и цената му е доста по-висока.

Благодаря мдетекторс. Повече от мен няма да чуете лоша дума за Маските. Късмет на всички колеги.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



ф75 или деус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или деус   ф75 или деус - Page 2 EmptyПон Мар 04, 2013 2:39 pm

jordan_nenov написа:
www.mdetectors.com написа:
Колеги, за Голдън Маск лоша дума да не се чува.

Ако знаете, колко позитивни репорти, имейли и обаждания по телефова сме получили, че ако отворя една тема и да ги публикувам на Ви стане досадно.

От цял свят и от България.

Последното беше от Велинград и Ви уверявам, че всеки производител ще се радва да чуе това което съм чул аз от този клиент.

А човека е от България и много рядко тук се получават подобни отзиви.

Марката Голдън Маск е на световно ниво и много малко модели могат да се сравняват с нея!

А сравнена с Ф-75? Аз те разбирам, понеже продаваш маската и всичко е свързано с пари. Кажи си експертното мнение за 4-ката и Ф-75. Сравнение една с една...

Понеже темата е друга ще кажа че XP DEUS е много по-удачен избор от който и да е Фишер, а пък детектор с две 9В батерии е голям смях - Ф5 ! Кой детектор колко и как работи ще разберем когато има по едно и също място в едно и също време Ф5, Ф75 и ГМ, надявам се на събора м. Май да има повече фишери !
Не че до сега не е имало ама обръщах внимание на паралелни тестове между XP , Minelab и Golden Mask !
Основните параметри на детекторите са следните :
1. Дълбочина (един от важните параметри)- обратно пропорционална на дискриминацията т.е. колко по-силна и дълбока дискриминация има детектора толкова по-малка му е дълбочината за цветни предмети (в земята). Това важи за всички машини, физичните закони не могат да се прескочат от никой !
2. Стабилност (един от важните параметри) за мен е по-важен от дълбочината ! Бива два вида, механична стабилност ( при удар на сондата в камъни и клечки, стабилност на носещата конструкция ) и стабилност на детектора при различни външни условия, голям температурен диапазон, стабилност при работа във висока влажност, при промяна на почвените условия - оран , мокър пясък и пр. без детектора да променя своите характеристики,
3. Дискриминация (много разтегливо понятие) може да се пише до утре за това .
4. Качество на вложените материали - само ще вметна че е недопустимо на сондите на Ф75 да слагат от най-ментеливите букси 5-ци, които след 2-3 излета се окисляват !

Допълнителните екстри като измерител на орудяването според мен е глупост, всеки детектор го има, ако оператора знае къде да гледа .
Например на Golden Mask колкото по наляво е положението на потенциометъра GB толкова по-орудена е почвата, надясно означава че е проводима !
Дълбокомера е само за плитките сигнали и той е толкова ориентировъчен че никой не го гледа !
Достоверност Smile - само лопатата има 100% достоверност !
В тежки почви Ф75 е гола вода и под керамика, всеки който има такъв детектор може да го изпробва на монета под керамика и камъни .
В Рибарица Ф75 беше идинствения детектор който хващаше 10ст. не под, а върху камъка който нося на всеки събор като черен метал, без значение от настройките !!!
Не така обаче се представи XP ! Та за мен те са No. 1
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ф75 или деус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или деус   ф75 или деус - Page 2 EmptyПон Мар 04, 2013 2:58 pm

Владо, това е последния ни отговор към теб в задочния ни спор. Както се сещаш, и ти и аз съм пристрастен. Ти като ТЪРГОВЕЦ, аз като ПОТРЕБИТЕЛ на металдетектор. Затова се обарнах към хората продаващи няколко модела детектори и поисках тяхното компетентно мнение което за мен както и за всички колеги е независимо ! Всеки може да прочете тяхното професионално мнение в по-горните постове. Няма смисъл да спорим на кой главата е по-дървена. Това което казваш, че трябва да знаеш на къде да гледаш в твоите апарати може и да е вярно, на в моя апарат в реално време на всеки метър показва минерализацията без да измествам грундбаланса. Така информацията ми е валидна за всеки сигнал. Оттук насетне оставям колегите сами да си правят преценките кои машини да вземат. Всеки си има глава на раменете, нека да си мисли. И все пак имаше един пост който много ми хареса, а именно: "може да се случи да се купи скъп боклук, но евтин шедьовър - никога". Моля автора на поста да ме извини, ако не цитирам точно !!!
Пожелавам ти много късмет като търсач и големи успехи на търговския фронт!
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



ф75 или деус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или деус   ф75 или деус - Page 2 EmptyПон Мар 04, 2013 4:55 pm

jordan_nenov написа:
Няма смисъл да спорим на кой главата е по-дървена. Това което казваш, че трябва да знаеш на къде да гледаш в твоите апарати може и да е вярно, на в моя апарат в реално време на всеки метър показва минерализацията без да измествам грундбаланса. Така информацията ми е валидна за всеки сигнал. Оттук насетне оставям колегите сами да си правят преценките кои машини да вземат.

Ясно Smile , на събора ще видим кой крив, кой прав Smile

Според тестовете които аз съм правил XP е много пред Ф75, имам впредвид като краен резултат, не ме интересува кой детектор какво показва, файдата от показването е нула след като в края на деня нямаш нищо в джоба !
Е под тоя камък, а и под много други ще пуснем детекторите да видим кой какво ще покаже Smile

Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



ф75 или деус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или деус   ф75 или деус - Page 2 EmptyПон Мар 04, 2013 6:08 pm



[/quote]
Е на това му казвам тест няма лъжа няма измама super21 super21 super21
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



ф75 или деус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или деус   ф75 или деус - Page 2 EmptyПон Мар 04, 2013 6:31 pm

Golden Mask написа:
jordan_nenov написа:
Няма смисъл да спорим на кой главата е по-дървена. Това което казваш, че трябва да знаеш на къде да гледаш в твоите апарати може и да е вярно, на в моя апарат в реално време на всеки метър показва минерализацията без да измествам грундбаланса. Така информацията ми е валидна за всеки сигнал. Оттук насетне оставям колегите сами да си правят преценките кои машини да вземат.

Ясно Smile , на събора ще видим кой крив, кой прав Smile

Според тестовете които аз съм правил XP е много пред Ф75, имам впредвид като краен резултат, не ме интересува кой детектор какво показва, файдата от показването е нула след като в края на деня нямаш нищо в джоба !
Е под тоя камък, а и под много други ще пуснем детекторите да видим кой какво ще покаже Smile

Владо там на събора Щтяло да има някав инженер от НАСА ,поне по рекламите на такъв го правят ,сигурно е наи обикновен дилър но държа ако може да направите този тест на всякакви банги донесени от тях,Сега нали ти е ясно, че този клип пак щте прати братушките и тяхния пиар пак в друга посока ,неразбрали ,нечули както сие и редът.бих дошъл и ас ,ама гледам от измамници да се дистинцирам,а там няма да липсват такива.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



ф75 или деус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или деус   ф75 или деус - Page 2 EmptyПон Мар 04, 2013 6:36 pm

comander написа:
Golden Mask написа:
jordan_nenov написа:
Няма смисъл да спорим на кой главата е по-дървена. Това което казваш, че трябва да знаеш на къде да гледаш в твоите апарати може и да е вярно, на в моя апарат в реално време на всеки метър показва минерализацията без да измествам грундбаланса. Така информацията ми е валидна за всеки сигнал. Оттук насетне оставям колегите сами да си правят преценките кои машини да вземат.

Ясно Smile , на събора ще видим кой крив, кой прав Smile

Според тестовете които аз съм правил XP е много пред Ф75, имам впредвид като краен резултат, не ме интересува кой детектор какво показва, файдата от показването е нула след като в края на деня нямаш нищо в джоба !
Е под тоя камък, а и под много други ще пуснем детекторите да видим кой какво ще покаже Smile

Владо там на събора Щтяло да има някав инженер от НАСА ,поне по рекламите на такъв го правят ,сигурно е наи обикновен дилър но държа ако може да направите този тест на всякакви банги донесени от тях,Сега нали ти е ясно, че този клип пак щте прати братушките и тяхния пиар пак в друга посока ,неразбрали ,нечули както сие и редът.бих дошъл и ас ,ама гледам от измамници да се дистинцирам,а там няма да липсват такива.

Няма грижи ! Ама тоя камък беше на бургаския плаж есента, виждал си го, много плакаха над него Smile.
Аз братушките чаках да се пробват какво ще хванат ама ги нямаше, а CTX3030 каза че 20 ст . под него били желязо .
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



ф75 или деус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или деус   ф75 или деус - Page 2 EmptyПон Мар 04, 2013 6:56 pm

истината ще се разбере не на събора!!!! и там нещата до някъде са манипулирани! истината е на ОБЕКТА в реално време!! нема Е-TRAK, нема B-TRAK. нема МАСКА, нема КАСКА.
Фишера е адски продуктивен апарат, има програми за замърсено, има програми и за дълбоко!!! лично аз винаги следя информацията на дълбокомера, и минерализацията, а ръчен грунд баланс на всеки 5-10 минути. или ако е необходимо!!! има места на които апарата работи перфектно а след 5-10 метра на страни минерализацията се променя, и в този момент апарата работи на 50% от възможностите си!! НЕ МЕ РАЗБИРАЙТЕ ПОГРЕШНО !!! ФИШЕРА Е ДОБЪР АПАРАТ И Е ДОСТА ПРОДУКТИВЕН.
имам уважение към МАСКИТЕ и хората които работят с тази марка: това е марката която до този момент е извадила най-много находки в Бг. НО..........................................
ЗАКОНА НА ВСИЧКИ МОНЕТАРИ В МОМЕНТА СЕ ПИШЕ ОТ МАРКАТА ДЕУС!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ф75 или деус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или деус   ф75 или деус - Page 2 EmptyПон Мар 04, 2013 7:10 pm

Нямам друго какво да кажа, освен Владо да те поканя на съвместен излет. Координатите ми са в аватара. Когато минаваш към софето, звънни и да излезем на обект. От мен хапването и пийването. Телефона ми ще ти пратя на лични когато тръгнеш към мен. Драсни един ред и получаваш телефона ми. Късмет!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




ф75 или деус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или деус   ф75 или деус - Page 2 EmptyПон Мар 04, 2013 7:25 pm

Podlecii.avg написа:
истината ще се разбере не на събора!!!! и там нещата до някъде са манипулирани! истината е на ОБЕКТА в реално време!! нема Е-TRAK, нема B-TRAK. нема МАСКА, нема КАСКА.
Фишера е адски продуктивен апарат, има програми за замърсено, има програми и за дълбоко!!! лично аз винаги следя информацията на дълбокомера, и минерализацията, а ръчен грунд баланс на всеки 5-10 минути. или ако е необходимо!!! има места на които апарата работи перфектно а след 5-10 метра на страни минерализацията се променя, и в този момент апарата работи на 50% от възможностите си!! НЕ МЕ РАЗБИРАЙТЕ ПОГРЕШНО !!! ФИШЕРА Е ДОБЪР АПАРАТ И Е ДОСТА ПРОДУКТИВЕН.
имам уважение към МАСКИТЕ и хората които работят с тази марка: това е марката която до този момент е извадила най-много находки в Бг. НО..........................................
ЗАКОНА НА ВСИЧКИ МОНЕТАРИ В МОМЕНТА СЕ ПИШЕ ОТ МАРКАТА ДЕУС!!!!!!!!
Абе Деус,Деус,ама аз както ходя предимно по каменяци,като я изтрещя тая сонда два три пъти,е бах го ,дъл ша издържи scratch и колко?И таман да ви питам,фишера на статичния режим може ли да бачкаш на ход,има ли проследяващ грунд на тоя режим.Тоест ,може ли да се работи на ход в този режим във нееднородна почва?
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ф75 или деус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или деус   ф75 или деус - Page 2 EmptyПон Мар 04, 2013 7:32 pm

бобо написа:
Podlecii.avg написа:
истината ще се разбере не на събора!!!! и там нещата до някъде са манипулирани! истината е на ОБЕКТА в реално време!! нема Е-TRAK, нема B-TRAK. нема МАСКА, нема КАСКА.
Фишера е адски продуктивен апарат, има програми за замърсено, има програми и за дълбоко!!! лично аз винаги следя информацията на дълбокомера, и минерализацията, а ръчен грунд баланс на всеки 5-10 минути. или ако е необходимо!!! има места на които апарата работи перфектно а след 5-10 метра на страни минерализацията се променя, и в този момент апарата работи на 50% от възможностите си!! НЕ МЕ РАЗБИРАЙТЕ ПОГРЕШНО !!! ФИШЕРА Е ДОБЪР АПАРАТ И Е ДОСТА ПРОДУКТИВЕН.
имам уважение към МАСКИТЕ и хората които работят с тази марка: това е марката която до този момент е извадила най-много находки в Бг. НО..........................................
ЗАКОНА НА ВСИЧКИ МОНЕТАРИ В МОМЕНТА СЕ ПИШЕ ОТ МАРКАТА ДЕУС!!!!!!!!
Абе Деус,Деус,ама аз както ходя предимно по каменяци,като я изтрещя тая сонда два три пъти,е бах го ,дъл ша издържи scratch и колко?И таман да ви питам,фишера на статичния режим може ли да бачкаш на ход,има ли проследяващ грунд на тоя режим.Тоест ,може ли да се работи на ход в този режим във нееднородна почва?

Аз никога не съм работил на ход на статичен режим. Използвам този режим само за проверка на дълбоки сигнали или за дувари и зидове от червената глина. На дисплея по всяко време покаьва минерализацията под антената. Принципно няма проблем и с грундирането, защото това става само с натискането на едно копче. Утре ако имам време, ще пробвам на ход. Но гарантирам, че на замърсено няма да работи.
Върнете се в началото Go down
 
ф75 или деус
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» XP DEUS
» Купувам Деус
»  Купувам деус

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: