Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
маск голден lorenz Minelab wave nexus deus Fisher Spectrum Майнлаб врътка GOLD пират kupuvam nokta Coil mask TEKNETICS prodavam VANQUISH грунда tesoro 5000 нишани miladinka Simplex
 

 Врачанка?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Врачанка? Empty
ПисанеЗаглавие: Врачанка?   Врачанка? EmptyВто Яну 25, 2011 12:42 pm

Здравейте
Вече от няколко места чувам за т.н. "Врачанка".
Бил пулсова индукция и копие на някакъв модел MINELAB GPX..., била със спусък, чрез който се вкл. дискриминацията, цяла Северна България вече била оборудвана с такива и си били изхвърлили старите апарати.
Някой може ли да даде повече информация, за тази машина?
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Врачанка? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Врачанка?   Врачанка? EmptyВто Яну 25, 2011 12:53 pm

Брех,
Аз имах врачанка и сега като чета написаното от теб малко се стряскам че съм я махнал Very Happy
Специално за врачанката.Хубава машинка с добра дискриминация.Реагира мн.добре на дребните сигнали и бачка мн.добре
на замърсени обекти.Като цяло не и харесваха сигнали от олово и злато.Тези сигнали малко не и идваха добре.Самата машина е много добра,но е малко плитичка.В сравнение със сегашния ми апарат е с 3-4 см по-плитка,но на определени обекти бих казал,че Врачанката ще има предимство.
Това е моето мнение за Врачанките Very Happy
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Врачанка? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Врачанка?   Врачанка? EmptyВто Яну 25, 2011 1:06 pm

tepes написа:
Здравейте
Вече от няколко места чувам за т.н. "Врачанка".
Бил пулсова индукция и копие на някакъв модел MINELAB GPX..., била със спусък, чрез който се вкл. дискриминацията, цяла Северна България вече била оборудвана с такива и си били изхвърлили старите апарати.
Някой може ли да даде повече информация, за тази машина?
Цяла северна България, ей ще ме уморите с тия легенди които си разправяте по барчетата Laughing
Тия детектори ги прави Митьо от с.Бабино (врачанско) , машината лови 1 лв на 80 см въздушно, и гола ръка на 25 см въздушно (подобно на Микрон NRG100) Laughing
На всяка крачка дава сигнал, ако искаш мога да те уредя с такава машина . Тия които си купиха са през ден при Митьо за настройки .
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Врачанка? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Врачанка?   Врачанка? EmptyВто Яну 25, 2011 1:35 pm

Извинявам се, аз също съм от недоверчивите, просто писах това което ми казаха и понеже ми се струва малко вероятно, поисках информация...
Върнете се в началото Go down
denarr
Преторий
Преторий




Врачанка? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Врачанка?   Врачанка? EmptyСря Яну 26, 2011 3:35 pm

тези апарати ги прави пламен енигмата от враца много далбоки но сас слаба диск. и доста нервни.
Върнете се в началото Go down
 
Врачанка?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: