Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
nokta Майнлаб tesoro нишани deus GOLD 5000 Minelab TEKNETICS nexus пират маск Simplex wave kupuvam prodavam Coil Spectrum VANQUISH Fisher lorenz miladinka врътка mask голден грунда
 

 хектор3м

Go down 
+14
vanhalen
Petronii
laki
kirilco
apolon
www
deso
pechkata
zlatko
maximus_kn
rokomoto
ztdmp
adminn
maradji1
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
vanhalen
Легионер
Легионер
vanhalen



хектор3м - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хектор3м   хектор3м - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 4:26 pm

Понеже админа спомена че се задават тежки тестове та ми дойде нещо на акъла ама се чудя как да го формулирам. Вие сте умни момчета и ще ме разберете. Предлагам тестовете да се правят по класове или ценови групи . Уредите до 500лева например да се състезават в своя клас тия от 500 до 1000 например в друг клас и т.н.т. Не е редно Ферари за 350 000 да се състезава с Голф 2 за 1000 лева. Така ще се отсеят високите изисквания към самоделките , а също така ако някоя самоделка успее да пребори по скъпи уреди ,то автоматично те да бъдат сваляни в ценовия клас на самоделките.Пример : Като ида на събора и с моята самоделка която струва 250-300 лева успея да "Утрепа" тоя Фишер Ф-70 за 1379 лева то искам на другия ден тоя Фишер да струва 250-300 лева. Мисля че това ще е истинската справедливост.Разбирам че има търговска политика на фирмите , ама нека бъдем сериозни. Не може да ми представят някакви детски уредчета като супер постижение на съвременната металдетекторна техника , а да се отричат добре работещи уреди , та макар и самоделки. Нека не забравяме че и Харли Дейвидсън са започнали в гараж, както и много от известните фирми за компютри ,ама ха идете и кажете на Бил Гейтс че е гаражен майстор. Другото което не мога да разбера е как все едни и същи хора се имат за най-големите специалисти по металдетектори. По време на събора пак същите хора си бяха на линия , което значеще че не са били там а сега дават най много акъл. Следващия път си надигнете задниците и вървете на събора и по малко пишете глупости. На тия които "УЖ" им правите антиреклама всъщност им направихте доста голяма реклама, защото всеки който види коментарите на все едни и същи озлобени хора ,започва да приема нещата като несериозни и вместо да го отблъснете вие го пращате при тия които плюете. Болшинството търсачи изобщо не бачкас с компютър , нямат интернет и не знаят нито какво е Скайп и Фвйсбук. Лошото е че хората са бедни и нямат пари , а те знаят какъв уред и откъде да си го вземат. Мнението на 5,10 и дори 20 човека изобщо не е от значение за търсачите. Сега поне и тия като мен които не знаеха кой е Хектор и какво произвежда - вече знаят.
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



хектор3м - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хектор3м   хектор3м - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 4:34 pm

да колега,вече ни стана ясно за бай ХЕКТОР 3-4-5M за всички негови стари и нови версии
:fessee:
Върнете се в началото Go down
rokomoto
Новобранец
Новобранец




хектор3м - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хектор3м   хектор3м - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 6:12 pm

adminn написа:
Задават се тежки тестове на събора в Кърджали

Понеже Хектора няма да дойде на събора аз ще донеса негов уред Very Happy ще има да тествате cheers
Върнете се в началото Go down
Hektor 3M
Новобранец
Новобранец




хектор3м - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хектор3м   хектор3м - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 11:20 pm

www написа:
vanhalen написа:
Антената дори и да е перфектно направена и балансирана -ще се разбалансира. Тия основи не са подходящи за антени тип ИБ (индуктивен баланс) защото не са достатъчно здрави независимо от смолите с които се заливаат. За големите пък да не говорим. Тия основи стават за Пулс Индикционни металдетектори и всеки който се опитва да конструира голяма антена ИБ в подобен корпус ще гризне дървото. Така че имайте го в предвид и не се полъгвайте с подобни корпуси (най вече големите).
kolega ima li balans na temparaturata -na antenata-ne e problem -mojesh da rabotish sas vsvyakakvi anteni stiga da e kadarno napravena.... ne kato kirilcho- xektor 3-4-5M
ЕТОМЕ И МЕН! ЗДРАВЕИТЕ, консулт да чуя нещо истенско и вярно от теб! тука си напълно прав катоказваш...... че има ли един уред температурен баланс именно тогава може да се работи с всякакви антени.НО!защо човека рокомото казва че несе настроивал или неможе или има пропаганда и е анти реклама е както и дае аз се доказах даже и в сърбия и за турция така че вашето мнение нее толкова важно вече за мене ,но нее така като има баланс един уред именно тогава тои е винаги в час и има дълбочина и вие го знаете ама се правите на луди заради конкуренцията . баланса е голяма работа затова истинските търсачи бачкат с гаражници а не с фабрични!
Върнете се в началото Go down
rokomoto
Новобранец
Новобранец




хектор3м - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хектор3м   хектор3м - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 11:30 pm

Не е никаква пропаганда или анти реклама.Показваме истината.Ти като си правиш за Турция и Сърбия защо продаваш на нашия пазар?Като ти се обади някой друг като мен му откажи и не му взимай парите.Защото аз съм ги събирал няколко месеца тези пари и ти да ми ги отмъкнеш и аз пак да нямам уред.Какво ще кажеш за падането на антената?!Пак ли е защото не мога да го настроя ?! Да сме живи и здрави ще го занеса на събора пък който иска и може нека го настройва.
Върнете се в началото Go down
Hektor 3M
Новобранец
Новобранец




хектор3м - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хектор3м   хектор3м - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 11:38 pm

vanhalen написа:
Понеже админа спомена че се задават тежки тестове та ми дойде нещо на акъла ама се чудя как да го формулирам. Вие сте умни момчета и ще ме разберете. Предлагам тестовете да се правят по класове или ценови групи . Уредите до 500лева например да се състезават в своя клас тия от 500 до 1000 например в друг клас и т.н.т. Не е редно Ферари за 350 000 да се състезава с Голф 2 за 1000 лева. Така ще се отсеят високите изисквания към самоделките , а също така ако някоя самоделка успее да пребори по скъпи уреди ,то автоматично те да бъдат сваляни в ценовия клас на самоделките.Пример : Като ида на събора и с моята самоделка която струва 250-300 лева успея да "Утрепа" тоя Фишер Ф-70 за 1379 лева то искам на другия ден тоя Фишер да струва 250-300 лева. Мисля че това ще е истинската справедливост.Разбирам че има търговска политика на фирмите , ама нека бъдем сериозни. Не може да ми представят някакви детски уредчета като супер постижение на съвременната металдетекторна техника , а да се отричат добре работещи уреди , та макар и самоделки. Нека не забравяме че и Харли Дейвидсън са започнали в гараж, както и много от известните фирми за компютри ,ама ха идете и кажете на Бил Гейтс че е гаражен майстор. Другото което не мога да разбера е как все едни и същи хора се имат за най-големите специалисти по металдетектори. По време на събора пак същите хора си бяха на линия , което значеще че не са били там а сега дават най много акъл. Следващия път си надигнете задниците и вървете на събора и по малко пишете глупости. На тия които "УЖ" им правите антиреклама всъщност им направихте доста голяма реклама, защото всеки който види коментарите на все едни и същи озлобени хора ,започва да приема нещата като несериозни и вместо да го отблъснете вие го пращате при тия които плюете. Болшинството търсачи изобщо не бачкас с компютър , нямат интернет и не знаят нито какво е Скайп и Фвйсбук. Лошото е че хората са бедни и нямат пари , а те знаят какъв уред и откъде да си го вземат. Мнението на 5,10 и дори 20 човека изобщо не е от значение за търсачите. Сега поне и тия като мен които не знаеха кой е Хектор и какво произвежда - вече знаят.
ХАХААА..... ванхалем ти си уникален и истински точно така и стана след тези простотии дето написаха озлобените колеги ако мога да ги нарека, телефона ми запуши и вместо да вярват на тях те вярват на мен и са възмутени от държанието на колегите и питат че онзи рокомото казал че клиповете ми биле нагласени е добре като моте са нагласени тои как неможа да нагласи и тои 1 клип cheers cheers абе няма смисъл да се доказвам те вече ме знаят и както ти спомена както неме познаваха така хектора стана по известен!!! farao жив и здрав бъди!
Върнете се в началото Go down
rokomoto
Новобранец
Новобранец




хектор3м - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хектор3м   хектор3м - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 11:44 pm

Много си нагъл . Лека нощ ,че аз утре съм на работа.Ако бях измамник като теб нямаше да ми се налага да ставам рано и да ходя на работа.
Върнете се в началото Go down
Hektor 3M
Новобранец
Новобранец




хектор3м - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хектор3м   хектор3м - Page 3 EmptyЧет Юли 21, 2011 12:01 am

rokomoto написа:
До Хектор ! Престани да ми пишеш във vbox тъпите си турски коментари и глупавите си писма ! Каквото имаш го коментирай тук пред аудиторията която ми се подиграва според теб !!!

http://www.vbox7.com/play:b3981d2d9d
да съм те карал да идваш тук? ти незнаеш ли че форума е за търговци не за търсачи сега като те омаят да си купиш един гарет или фишер и после се чуди как та се оравяш както и дае ти започна аз няма вина че така си решил сега осъзнаваш грешкатаси! когато копуваш нещо от някои И КАТО ТИ ДАДЕ ГАРАНЦИЯ! ТРАБВА ДА СЕ ГОВОРИ С ЧОВЕКА КОИТО ТИ ДАВА ГАРАНЦИЯТА А НЕ ДА ПИТАШ СУЛЯ И ПУЛЯ И ДА СИ МИСЛИШ ЧЕ СИ РАЗБИРАЧ ЗАЩО НЕМИ СЕ ОБАДИ И ДА МЕ ПОТЪРСИШ МЕН ЗА ПОМОЩ А ЗАПОЧНА ДА ЛАЕШ? ЗАЩО? АКО НЯКОИ ТЕЕ ПОДКУПИЛ ТОВА Е ГРУГ ВЪПРОС Cool НИТО СЪМ СЕ КРИЛ НИТО НЕЩО ПОДОБНО да ама ти прекели приятел! и незнам имали някои които да се занимава с теб щом вие сте се събрали 5 човека и неможахте да го настроите този уред питаи те мен! а като неискаш съвети от мен питаи професорите те 5 тъп.. глави....са по умни от една по умна глава ЩЯХ ДА ТИ ПОМОГНА НООО ТИ ПРОСТО СИ ИНАТ СЪЖАЛЯВАМ даси жив и здрав че ме направихте още по известен cheers сега всеки знае кои е Хектор благодаряви за вниманието!
Върнете се в началото Go down
Hektor 3M
Новобранец
Новобранец




хектор3м - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хектор3м   хектор3м - Page 3 EmptyЧет Юли 21, 2011 12:10 am

rokomoto написа:
Много си нагъл . Лека нощ ,че аз утре съм на работа.Ако бях измамник като теб нямаше да ми се налага да ставам рано и да ходя на работа.
ОТГОВОРИМИ САМО НА ВЪПРОСА ЗАЩО НЕ ПОТЪРСИ ГАРАНЦИЯ ОТ МЕН ??? А САМО ПЛЮЕШ ПО МОИ АДРЕС Е КАТО СМЯТАШ ЧЕ СИ БОХЕМ И ИМАШ ПАРИ ЗА 2..3 ДЕТЕКТОРА НЯМА ЛОШО КУПУВАИ КОЛКОТО ИСКАШ
И ПОСЛЕ СИ БИИ ГЛАВАТА С ТЯХ . А ТОВА ЧЕ СИ БИЛ УТРЕ НА РАБОТА МИ ДОБРЕ лека и приятна работа всеки сам си избира начина как да живее аз работя за мене не за хората Cool
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




хектор3м - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хектор3м   хектор3м - Page 3 EmptyЧет Юли 21, 2011 12:15 am


Хекторе , искам да те питам няколко неща . Първо ми е интересно защо си сложил 40 см глава и темперетурен баланс , за какви цели е подходящ твоя детектор.
Второ и най важно , продал ли си на този човек апарат и ако да , независимо от всичко си длъжен да му приведеш апарата в използваем вид ,защото човека си е дал парите и както казва събирал с мъка .
Това е в съответствие с всички законови изисквания на производител-търговец,така че няма не искам,няма недей , след като си се захванал да предлагаш нещо ,то трябва и да гарантираш неговата работа , нали клиента не ти е дал фалшиви пари , а ти е дал истински ,изкарани с много работа .


Question
Върнете се в началото Go down
Hektor 3M
Новобранец
Новобранец




хектор3м - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хектор3м   хектор3м - Page 3 EmptyЧет Юли 21, 2011 12:25 am

rokomoto написа:
Не е никаква пропаганда или анти реклама.Показваме истината.Ти като си правиш за Турция и Сърбия защо продаваш на нашия пазар?Като ти се обади някой друг като мен му откажи и не му взимай парите.Защото аз съм ги събирал няколко месеца тези пари и ти да ми ги отмъкнеш и аз пак да нямам уред.Какво ще кажеш за падането на антената?!Пак ли е защото не мога да го настроя ?! Да сме живи и здрави ще го занеса на събора пък който иска и може нека го настройва.
защото си инат АМА ГОЛЯМ С ЕИИТАКОВА САМОЧУСТВИЕ ТИ ПОТЪРСИ ЛИ МЕ???? ПАК ТЕ ПИТАМ?????? Е КОЛЕГИИ КОИТО ИСКА ДА МЕ ПОДКРЕПЯ КОТО НЕИСКА ЗБОГОМ НЯМА ДА МУ СЕ МОЛЯ. СПОРЕД ПАРИТЕ И КАЧЕСТВОТО! КАТО НЕМОЖЕ 1 БОЛТ ДА СИ ЗАВИЕШ КУПИСИ ЗА 2....3 ХИЛЯДАРКИ И СИ РАБОТИ КОНФОРТНО ВЗЕМИ СИ ГОЛДЪН МАСК И ЛИ МИКРОН ИЛИ ДР ПИРАТ.....2..3 4М......ЕНИГМА....АИ СТИГА С РЕКЛАМИТЕ ЩО ИЗБРА МЕН? КОТКА ПО ГРЪБ НЕПАДА КАТО НЕИСКАШ ГАРАНЦИЯ НЯМА КОИ ДА ТИ ПОМОГНЕ! СЪЖАЛЯВАМ КОЛЕГА наистина си голям инат!
Върнете се в началото Go down
Hektor 3M
Новобранец
Новобранец




хектор3м - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хектор3м   хектор3м - Page 3 EmptyЧет Юли 21, 2011 12:53 am

Petronii написа:

Хекторе , искам да те питам няколко неща . Първо ми е интересно защо си сложил 40 см глава и темперетурен баланс , за какви цели е подходящ твоя детектор.
Второ и най важно , продал ли си на този човек апарат и ако да , независимо от всичко си длъжен да му приведеш апарата в използваем вид ,защото човека си е дал парите и както казва събирал с мъка .
Това е в съответствие с всички законови изисквания на производител-търговец,така че няма не искам,няма недей , след като си се захванал да предлагаш нещо ,то трябва и да гарантираш неговата работа , нали клиента не ти е дал фалшиви пари , а ти е дал истински ,изкарани с много работа .


Question
да прав си! но тои не мее молил аз ли да му се моля за гаранция кои ходи при планината мохамед или планината ? тои незнаи кво иска аз не давам уреди под наем като е инат и не се консултира с мен немога да му помогна тои има нужда ти как би постъпил ако си на мое място ? едно нещо преди да го направиш се мисли какво правиш!
Върнете се в началото Go down
rokomoto
Новобранец
Новобранец




хектор3м - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хектор3м   хектор3м - Page 3 EmptyЧет Юли 21, 2011 8:52 am

Едно си баба знае едно си бае . Първо няма да ти се моля защото не си Господ.Второ тоя уред си дойде неработещ.Трето да си ми пращал гаранционна карта ?! И не се възгордявай толкова защото ти си печално известен като некадърник и измамник !!! Ти си бил по нагъл от брат ти Ахмед.
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



хектор3м - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хектор3м   хектор3м - Page 3 EmptyЧет Юли 21, 2011 10:10 am

rokomoto написа:
Едно си баба знае едно си бае . Първо няма да ти се моля защото не си Господ.Второ тоя уред си дойде неработещ.Трето да си ми пращал гаранционна карта ?! И не се възгордявай толкова защото ти си печално известен като некадърник и измамник !!! Ти си бил по нагъл от брат ти Ахмед.


рокомото аз като гледах снимките и клиповете-как работи..ми се струва,че и 5 гаранции да ти даде и той самият не може да ти го отремонтира то туй чудо май работи само на въздух и на сянка Razz
XEKTOR4O smenyai profesiyata,che mnogo ne raboteshti uredi ot tvoite stanaha koi shte gi otremontira.... begai dokat e vreme,che tova te 4aka :fessee:
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




хектор3м - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хектор3м   хектор3м - Page 3 EmptyЧет Юли 21, 2011 4:00 pm

rokomoto написа:
Едно си баба знае едно си бае . Първо няма да ти се моля защото не си Господ.Второ тоя уред си дойде неработещ.Трето да си ми пращал гаранционна карта ?! И не се възгордявай толкова защото ти си печално известен като некадърник и измамник !!! Ти си бил по нагъл от брат ти Ахмед.
- rokomoto, нито те познавам нито ти ме познаваш. Моля не ме замесвай където ти е удобно и не спекулирай с моето име! Може и да съм нахален но не съм измамник! Друг е и въпроса дали наистина съм нахален или просто имам самочувствие с покритие. BLISSTOOL металдетектори са с 3 години международна гаранция. Дори и да е имало 1-2 изцепки по форумите от страна на наши клиенти или от наша страна, в крайна сметка BLISSTOOL винаги решава спорни въпроси в интерес на клиента! Би било глупаво от наша страна заради един проблемен клиент на 2 години, да си дъним репутацията. С производителя на металдетектори Хектор не се познавам лично, но съм разговарял с него веднъж по телефона. До колкото си спомням му звъннах да го питам за един много странен имейл който бях получил от него.
Върнете се в началото Go down
apolon
Про-Консул
Про-Консул
apolon



хектор3м - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хектор3м   хектор3м - Page 3 EmptyЧет Юли 21, 2011 10:23 pm

kolegi Ahmed e prav ne moje za vsicko da e vinoven tou
Върнете се в началото Go down
Hektor 3M
Новобранец
Новобранец




хектор3м - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хектор3м   хектор3м - Page 3 EmptyПет Юли 22, 2011 12:48 am

www написа:
rokomoto написа:
Едно си баба знае едно си бае . Първо няма да ти се моля защото не си Господ.Второ тоя уред си дойде неработещ.Трето да си ми пращал гаранционна карта ?! И не се възгордявай толкова защото ти си печално известен като некадърник и измамник !!! Ти си бил по нагъл от брат ти Ахмед.


рокомото аз като гледах снимките и клиповете-как работи..ми се струва,че и 5 гаранции да ти даде и той самият не може да ти го отремонтира то туй чудо май работи само на въздух и на сянка Razz
XEKTOR4O smenyai profesiyata,che mnogo ne raboteshti uredi ot tvoite stanaha koi shte gi otremontira.... begai dokat e vreme,che tova te 4aka :fessee:
ВИШ КАКВО,РЕГИСТРИРАХ СЕ СПЕЦИАЛНО В ТОЗИ ФОРУМ ЗАРАДИ СИТУАЦИЯТА ! ИСКАХ ДА ПОМОГНА! НО ЩОМ ТАКА СЕ ДЪРЖИТЕ ВСИЧКИ И ПРЕДИЗВИКВАТЕ С ВАШИТЕ СЕЛСКИ НОМЕРЦА ОК ЧАО!НИТО ИСКАМ ДА СИ ПРАВЯ И РЕКЛАМА С КЛИПОВЕ ИМА ДОСТАЪЧНО И НЕСМЯТЪМ ДА СЕ ДОКАЗВАМ НА НИКОИ ИМА ТЕЛЕФОН ТОВА МИ Е ДОСТАТЪЧНО . КОНСУУЛ ЯВНО ГЛАДЪТ ДОСТА ТЕЕ ПОДГОНИЛ КАТО ТИ ГЛЕДАМ АВАТАРА НАЛИ ЗНАЕШ ГЛАДНА КОКОШКА ПРОСО СЪНУВА ТИ 100ЛВ НЕСИ ВИЖДАЛ НА ЖИВО А МИ ЛЕПНАЛ НЕКВИ ДОЛАРИ ДА ИМ СЕ РАДВА ОХ МАЛЕ МАЛЕЕЕ... БОООЛЕСТ......ЗАТОВА СТЕ ТОЛКОВА ЛОШИ . НИЩО ДОБРО САМО ИНТРИГИ И ПРОСТОТИИ И КУРНАЗЛЪК БАБАИТЛЪК КОИ Е ПО ПО НАИ. ФОРУМА Е ЗА ХОРА БЕЗ РАБОТА. КАТО ГЛЕДАМ ВСЕКИ УРЕД БГ. Е ОСРАН ОТ АДМИНИТЕ И ВСИЧКИ КАТО СТЕ ГОЛЯМА РАБОТА ПУСКАИ ТЕ КЛИПОВЕ ДА ГЛЕДАТ ХОРАТА КЪДЕ СА КЛИПОВЕТЕ НА ФИШЕР ИЛИ НА ГАРЕТА ГОЛЕМИТЕ УРЕДИ ЗА ПО 2000ЛВ НА 20САНТЯЯЯ ЛОВЯТ КАРУЦА cheers ХОРАТА НЕ ПАСАТ ТРЕВА ЕИИИИИ........ ТЕ ЗНАЯТ. ОТ МЕН ВСИЧКО ДОБРО ВИ ЖЕЛАЯ НА ТЕЗИ КОИТО МИСЛЯТ КАТО МЕН А ЗА ОСТАНАЛИТЕ ТЕ НЕ МОГАТ ДА МИСЛЯТ! ВИЕ НЕ РАЗБИРАТЕ ОТ УВАЖЕНИЕ И ДОБРО ЧАО! империя Hector-3M
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



хектор3м - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хектор3м   хектор3м - Page 3 EmptyПет Юли 22, 2011 1:20 am

ХЕКТОРчО-КИРИЛЧО ти мен за 100лв. дали сам ги виждал не ме мисли-нали знаеш ,че човек предполага а господ разполага
така че гледай си в твоята паница
и не си мисли че някои ти завижда..просто няма за какво
не си мисли ,че собственоръчно като си си направил,едно две клипчета нещо си показал
ще направя всичко възможно да присъствам на събора в кърджали да ти видя томахавката която рокомото ще донесе
ще я снимам и ще я покажем на колегите в сърбия и турция да видим такава дряновица дали са виждали някога
поне да се беше постарал антената да залееш като хората
не те ли е срам да продадеш на човека такъв салкъм-мен ще ме е срам и за 200лева да го предложа
по принцип до сега не възразявах -относно дизайна-стига да работи уреда както трябва
ама при теб явно нещата стоят друго яче
дизаин и работа с уреда:
хич билям
работен режим на уреда-въздух и сянка




Върнете се в началото Go down
vanhalen
Легионер
Легионер
vanhalen



хектор3м - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хектор3м   хектор3м - Page 3 EmptyПет Юли 22, 2011 7:50 am

Абе пичове. Я кажете освем тоя който се оплаква , някой друг виждал ли е въпросния уред или само си пишете. Не разбрахте ли че на клипчета отдавна не трябва да се вярва. А на пича който се жали трябва да му кажа че какъвто и да му е бил проблема първо е трябвало да потърси производителя. Няма значение какво си купил . Дали е металдетектор , телевизор или печка има си гаранция и гаранционни условия. Ако си купиш "Плазма" и се повреди кой ще потърсиш -гаранционния сервиз или комшията жичкаджия. Аз на мястото на Хектор изобщо няма да ти приема гаранцията , а за ремонта ще си платиш заради гяволъка. Предполагам че вече са ти напълнили пощата с предложения за всевъзможни чудеса на техниката. Те на тия тук това им е работата. Само че се чудя каква е причината например ..... абе плюете, плюете правените уреди , а изписахте цели 18 страници в хвалебствия на един съвсем обикновен и посредствен уред , който също е грозен и няма никакъв външен вид , а и представянето му е доста спорно. Поне него съм го видял лично и изобщо не ми говорете че това е уреда на бъдещето. Добре че са живи всичките циганки дето го хвалят .Трябва да се внимава обаче някои хора да не забравят кои са и да шизофренясат от толкова много никове. То вече се забелязва на моменти. Следващия път направете коментар на някой от тия уреди , за които хората дават по 2 бона , а насреща получават скъпа тояжка. Само внимавайте чичко Админ да не ви дърпа ушите. Благодаря за вниманието. Няма нужда от ръкопляскания.
Върнете се в началото Go down
rokomoto
Новобранец
Новобранец




хектор3м - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хектор3м   хектор3м - Page 3 EmptyПет Юли 22, 2011 9:08 am

Който иска може да види въпросния уред на събора в Кърджали.Ако иска някой да го види преди това да ми пише на лични и да му го покажа и да го тества в София.
Върнете се в началото Go down
vanhalen
Легионер
Легионер
vanhalen



хектор3м - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хектор3м   хектор3м - Page 3 EmptyПет Юли 22, 2011 9:56 am

Само че аз нещо не разбрах. Ти обади ли се на човека да му кажеш че тоя уред не работи и кво ша правите. Или побърза да хванеш фотото. То така всеки може . Те сега хващам една GM3, разменям два кабела в буксата на антената и гледай какви компромати ще направя. А що се отнася до събора , аз лично обещавам че ще имам грижата там да бъдат представяни само технически изправни уреди. Уреди с технически проблеми нямат работа там .Първо да бъдат отремонтирани и после ще видиме какво могат и не могат. Обаждай се на Хекторчо и си решавайте проблемите момежду си.
P.S. Пич всичките ти коментари са само в тая тема. Толкова ли няма други теми да ти харесат . Или и ти си поредния клонинг.
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



хектор3м - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хектор3м   хектор3м - Page 3 EmptyПет Юли 22, 2011 10:15 am

Незнам, точно каква е ситуацията собственик-производител, но това е супер подигравка... и ако бях аз на местото на клиента до сега бях посетил производителя с още 2-3ма бабанки, като мене Laughing и бях го почупил от бой и си взел парите, даже и с глоба.... Направо щях да му натроша бангията в главата...
Голям майсторлък няма що... ще кажеш, че някой еднорък ученик по трудово го е правил.... срамота... Гащници с претенции...! Пфууу сере ми се от такива БГ ганювци- дистарикати.

НЕ ЗАРАДИ ДРУГО.... А ЗАЩОТО ТОВА СИ Е ЧИСТА ПОДИГРАВКА!!!
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



хектор3м - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хектор3м   хектор3м - Page 3 EmptyПет Юли 22, 2011 11:19 pm

rokomoto написа:
Едно си баба знае едно си бае . Първо няма да ти се моля защото не си Господ.Второ тоя уред си дойде неработещ.Трето да си ми пращал гаранционна карта ?! И не се възгордявай толкова защото ти си печално известен като некадърник и измамник !!! Ти си бил по нагъл от брат ти Ахмед.
Колегата несъм сагласен с тебе ахмед е понагъл.за хектора не зная ама чакай те братя лиса тия? я кажи да знам Laughing Laughing Laughing тва мошеничеството да нее семеен биззнес/
Върнете се в началото Go down
rokomoto
Новобранец
Новобранец




хектор3м - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хектор3м   хектор3м - Page 3 EmptyПет Юли 22, 2011 11:42 pm

vanhalen написа:
Само че аз нещо не разбрах. Ти обади ли се на човека да му кажеш че тоя уред не работи и кво ша правите. Или побърза да хванеш фотото. То така всеки може . Те сега хващам една GM3, разменям два кабела в буксата на антената и гледай какви компромати ще направя. А що се отнася до събора , аз лично обещавам че ще имам грижата там да бъдат представяни само технически изправни уреди. Уреди с технически проблеми нямат работа там .Първо да бъдат отремонтирани и после ще видиме какво могат и не могат. Обаждай се на Хекторчо и си решавайте проблемите момежду си.
P.S. Пич всичките ти коментари са само в тая тема. Толкова ли няма други теми да ти харесат . Или и ти си поредния клонинг.

Всеки му според заслуженото.Аз не съм мошеник и измамник за да преправям уреди.Ако разбирах от тия неща щях сам да си направя един металотърсач.Той ми взе парите и ми прати неработещ уред.На Хектор няма да му се обадя защото ми написа толкова отвратителни писма че наистина съжалих защо му поръчах уреда.В крайна сметка проблема си е мой и аз ще си го решавам както намеря за добре.Що се отнася до регистрацията и коментарите ми : регистрирах се във форума за да покажа на другите какво ми се е случило и да не пострадат други колеги.А ти като толкова много го защитаваш му се обади и си поръчай негов уред.Може да ти направи отстъпка или да ти го подари.
Върнете се в началото Go down
rokomoto
Новобранец
Новобранец




хектор3м - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хектор3м   хектор3м - Page 3 EmptyПет Юли 22, 2011 11:46 pm

toni68 преди 2 дни 23 ч.


абе синко аз изнасян дететктори за чужбина и нямам проблеми освен теб ! така че сам си направи сметка какво мога и какво немога !!! анадък? уреда е зъм.... ама като неси чел така е маика сега ми сричаш и както разбрах от това което си обяснил на колегата във форума маи маи си направил грешка и за това имаш проблеми с настроиките кои те накара така да постъпиш неми е ясно само губиш. мене неми пука ама ти си ощетен! и аз ти дадох гаранция нали? а ти неме потърси и започна селските клюки и сега какво постигна аз имам 10 занаята ако мислиш че ще ме злепоставиш болима ....ама нее тъи аз тази година имам поръчки иработим 4 човека за турция и за сърбия и несмогваме ти ми говориш смешки неси прав !нооо....... ти си си решил така добре даси жив и здрав като си инатест немога да ти помогна питаи твоите приятели които само се подиграват с теб и те базикат и ти палиш и образуваш нерви а те се хилят


След това писмо как да му се обадиш на такъв ?!
Върнете се в началото Go down
 
хектор3м
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: