Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Подсветка на GARRETT ACE

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
pechkata
Джадай
Джадай




Подсветка на GARRETT ACE Empty
ПисанеЗаглавие: Подсветка на GARRETT ACE   Подсветка на GARRETT ACE EmptyНед Юли 24, 2011 8:44 pm

https://www.youtube.com/watch?v=o_omHUGxbJc
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Подсветка на GARRETT ACE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подсветка на GARRETT ACE   Подсветка на GARRETT ACE EmptyНед Юли 24, 2011 8:55 pm

печка как се справя ацето даи малко подробности
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Подсветка на GARRETT ACE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подсветка на GARRETT ACE   Подсветка на GARRETT ACE EmptyНед Юли 24, 2011 8:59 pm

FILIP2 написа:
печка как се справя ацето даи малко подробности
Работи вади сигнали...
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



Подсветка на GARRETT ACE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подсветка на GARRETT ACE   Подсветка на GARRETT ACE EmptyНед Юли 24, 2011 10:23 pm

тази подсветка допълнително ли е слагана?


Нищо не е това, което изглежда на пръв поглед...всичко изисква задълбочено проучване.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Подсветка на GARRETT ACE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подсветка на GARRETT ACE   Подсветка на GARRETT ACE EmptyПон Юли 25, 2011 8:27 am

jagler написа:
тази подсветка допълнително ли е слагана?
Да аз съм я правил - консумира 6mA...
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



Подсветка на GARRETT ACE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подсветка на GARRETT ACE   Подсветка на GARRETT ACE EmptyПон Юли 25, 2011 6:34 pm

не е ли по-добре да свети под дисплея с разсейваща светлина.
Как я вкл.като гледам от пускането на апарата и свети до края до спирането му така ли?


Нищо не е това, което изглежда на пръв поглед...всичко изисква задълбочено проучване.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Подсветка на GARRETT ACE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подсветка на GARRETT ACE   Подсветка на GARRETT ACE EmptyПон Юли 25, 2011 6:46 pm

jagler написа:
не е ли по-добре да свети под дисплея с разсейваща светлина.
Как я вкл.като гледам от пускането на апарата и свети до края до спирането му така ли?
Да свети по време на работа на апарата...Не може дисплея е залепен за платката - и така не свети зле на клипа не се вижда добре - на тъмно е трепач...
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



Подсветка на GARRETT ACE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подсветка на GARRETT ACE   Подсветка на GARRETT ACE EmptyПон Юли 25, 2011 8:50 pm

не е залепен има една подложка от пластмасова рамчица,ама щом е станало ок. Cool за тъмно е удобство ,аз се чудя тия инж. от Гарретт как са изпуснали този факт.


Нищо не е това, което изглежда на пръв поглед...всичко изисква задълбочено проучване.
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Подсветка на GARRETT ACE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подсветка на GARRETT ACE   Подсветка на GARRETT ACE EmptyПон Юли 25, 2011 8:55 pm

каквото и да му сложиш на тоя гарет аце, пак си същия Very Happy Very Happy Very Happy Razz


Око да види,ръка да пипне. scratch
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



Подсветка на GARRETT ACE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подсветка на GARRETT ACE   Подсветка на GARRETT ACE EmptyВто Юли 26, 2011 3:13 pm

колега ти какво искаш да е някой извън земен апарат за тези пари ли?


Нищо не е това, което изглежда на пръв поглед...всичко изисква задълбочено проучване.
Върнете се в началото Go down
vanhalen
Легионер
Легионер
vanhalen



Подсветка на GARRETT ACE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подсветка на GARRETT ACE   Подсветка на GARRETT ACE EmptyВто Юли 26, 2011 3:32 pm

За да се вижда добре на купешките дисплей с подсветка си има светловод под дисплея . Тука такова няма и затова е така. Тамън бях решил да си купя едни АЦЕ от тоя модел и вие сега с тая подсветка ще му качите цената със 100тина лева. Гледам и акумулаторни батерий си му турил ,ама той нали е на 6 волта а тия са 4,8 . Значи че винаги ще си тръгва с едно деление назад.
Сега чакам да видя как ще хвани левчето.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Подсветка на GARRETT ACE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подсветка на GARRETT ACE   Подсветка на GARRETT ACE EmptyВто Юли 26, 2011 3:40 pm

jagler написа:
колега ти какво искаш да е някой извън земен апарат за тези пари ли?
Остави ги нека говорят каквото искат...Днес си поиграх и преместих подсветката под дисплея и свети по добре - бая зор видях докато напъхам диодите ама този графичен дисплей по начало не е конструиран за подсветка - бива вижда се в тъмното...
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



Подсветка на GARRETT ACE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подсветка на GARRETT ACE   Подсветка на GARRETT ACE EmptyВто Юли 26, 2011 4:02 pm

има едни ленти от светодиоди малки smd монтаж пъхат се и не са дебели тъкмо за под дисплея,но трябва някаква бяла ксерокс хартия да разсейва светлната да не става на точки.


Нищо не е това, което изглежда на пръв поглед...всичко изисква задълбочено проучване.
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



Подсветка на GARRETT ACE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подсветка на GARRETT ACE   Подсветка на GARRETT ACE EmptyВто Юли 26, 2011 4:13 pm

vanhalen написа:
За да се вижда добре на купешките дисплей с подсветка си има светловод под дисплея . Тука такова няма и затова е така. Тамън бях решил да си купя едни АЦЕ от тоя модел и вие сега с тая подсветка ще му качите цената със 100тина лева. Гледам и акумулаторни батерий си му турил ,ама той нали е на 6 волта а тия са 4,8 . Значи че винаги ще си тръгва с едно деление назад.
Сега чакам да видя как ще хвани левчето.
не тръгва с едно деление на зад,но се работи много време без да паднат батериите и се зареждат,а не купуваш все нови.


Нищо не е това, което изглежда на пръв поглед...всичко изисква задълбочено проучване.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Подсветка на GARRETT ACE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подсветка на GARRETT ACE   Подсветка на GARRETT ACE EmptyВто Юли 26, 2011 5:26 pm

jagler написа:
има едни ленти от светодиоди малки smd монтаж пъхат се и не са дебели тъкмо за под дисплея,но трябва някаква бяла ксерокс хартия да разсейва светлната да не става на точки.
Точно такива SMD монтаж съм сложил 3мм. не съм слагал лента за разсейване нищо че прави точици аз съм ги ограничил амплитудно със резистор и консумацията падна на 3 mA и не дразни на очите...
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



Подсветка на GARRETT ACE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подсветка на GARRETT ACE   Подсветка на GARRETT ACE EmptyВто Юли 26, 2011 7:13 pm

тези ленти са за 12в. с ограничителни резистори за пад на напрежение и по ток,ако се свържат за 6в. колкото е захранването тъкмо ще светят по-слабо,но осезаемо Cool


Нищо не е това, което изглежда на пръв поглед...всичко изисква задълбочено проучване.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Подсветка на GARRETT ACE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подсветка на GARRETT ACE   Подсветка на GARRETT ACE EmptyВто Юли 26, 2011 10:57 pm

jagler написа:
тези ленти са за 12в. с ограничителни резистори за пад на напрежение и по ток,ако се свържат за 6в. колкото е захранването тъкмо ще светят по-слабо,но осезаемо Cool
Правил съм таванно осветление на няколко нива със тези ленти те не могат да се поберат под дисплея - на 12в. палят най мн. 4бр. а на 6в. два и светят яко с резистор ги ограничаваш колкото искаш...Тази вечер търках с апарата много добре осветява и не дразни окото - направо трепач...
http://prikachi.com/images/408/3620408e.jpg
Сложил съм от тези...


Последната промяна е направена от pechkata на Чет Юли 28, 2011 12:44 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
vanhalen
Легионер
Легионер
vanhalen



Подсветка на GARRETT ACE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подсветка на GARRETT ACE   Подсветка на GARRETT ACE EmptyСря Юли 27, 2011 11:17 am

Колега . Каква е тая метаморфоза. Довчера беше луд фен на Маската, а сега АЦЕ . Вместо да се развиваме пропадаме . Ко стана. Да не си вече на заплата при търговците. Остава сега и Павлинчо да запоне да снима луди клипове с Баунти Хънтър и падам от коня. Иначе малки светодиоди има по старите ГСМ-и и са си предвидени точно за тая работа.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Подсветка на GARRETT ACE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подсветка на GARRETT ACE   Подсветка на GARRETT ACE EmptyСря Юли 27, 2011 12:37 pm

Цитат :
Колега . Каква е тая метаморфоза. Довчера беше луд фен на Маската, а сега АЦЕ .
Аз съм фен на Маската и винаги ще бъда и още търкам с нея...Никъде не правя реклама недей изопачава нещата и стига с тази злоба нищо няма да постигнеш освен омраза...И стига сте писали предполагаеми факти...
Върнете се в началото Go down
 
Подсветка на GARRETT ACE
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Металотърсач GARRETT ATX огря със страшна сила 50-годишния юбилей на GARRETT ELECTRONICS USA
» Продавам Garrett Euro Ace + Garrett Ace 150 + Nel Tornado 30x33
» АНТЕНИ Garrett GTI 9,5” PROformance и Garrett GTI 12,5” PROformance

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Направи си Сам-
Идете на: