Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nexus нишани TEKNETICS Simplex пират Coil Spectrum 5000 Minelab голден врътка kupuvam Майнлаб грунда маск VANQUISH miladinka deus mask lorenz tesoro prodavam Fisher GOLD wave nokta
 

 garet at pro

Go down 
+15
Трибал-М
pirat1944
laki
sdsds
OMD Detectors
Petronii
kelesis_ss
KASPAR-AN-BVLGA
borislav123
pako
pechkata
бобо
Mladencho
lizimaxy
vit73
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



garet at pro - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 3 EmptyНед Ное 09, 2014 9:51 pm

Колега  по горе дето ти казвам ,че се сменяше някаква интеграла,че на клипа до колкото си спомням я смениха с някакъв аналог,които беше два пъти по- голям от оригинала,огъваха рязаха крачета...и да не те излъжа ама маи точно с обикновен малък поялник.Ако ти е изгорял процесор нямаше изобщо да работи нали не мислиш,че слагат процесор заради слушалките.Отделен е въпроса,че ако беше го пратил по гаранция вече можеше да е при тебе жив и здрав.До колкото знам Гарет изпълняват гаранцията до два дена,път ала бала...останалото е защита на потребителя 30 дена по закон после може да искаш нов апарат.


https://www.youtube.com/watch?v=nHATwgRlxX4
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



garet at pro - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 3 EmptyПон Ное 10, 2014 5:55 pm

Колега в момента имам много работа но като се освободя ще се свържа с теб и ако искаш ще ти ремонтирам напълно безплатно апарата. Работи сега само на слушалки и не пипай повече по платката. Много ми е интересно да чета коментарите на тех. неграмотни колеги който ако слушаш няма и на слушалки да работи. Но за да ги ограмотя малко ще повторя че чипове с поялник НЕ се демонтират , за това е нужна професионална станция с горещ въздух.Професионалистите при запояване и разпояване ползват такава както и антистатична подложка и гривна която се слага на ръката при работа за да отвежда евентуално натрупано статично електричество което може да повреди чиповете.По капризните чипове изобщо не се препоръчва да се докосват с поялници точно заради това.

п.п. Съмнява ме изобщо Гарет да знаят за съществуването на този апарат. Mad
Влез във сайта на Гарет и по номера на апарата може да го провериш. Ако не можеш  и го прати на мейла и те ще ти отговорят дали е всичко както трябва.
http://www.garrett.com/hobbysite/hbby_warranty_registration.aspx


Трябва да се внимава за да не се окажете горд собственик на подобна бангия.
http://www.alibaba.com/catalogs/products/CID50505/5
http://www.alibaba.com/product-detail/Professional-underground-metal-detector-gold-detector_1445506624.html
http://www.alibaba.com/product-detail/high-performance-deep-search-metal-detector_1883633627.html
http://www.alibaba.com/product-detail/LCD-display-underground-deep-deep-search_1463120387.html
http://www.alibaba.com/product-detail/New-Arrival-Gold-Digger-2-Underground_60020484514.html
http://www.alibaba.com/product-detail/Metal-Detector-Treasure-Hunter-_1996039114.html

Фирмата която ги произвежда е GAIREET....... Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



garet at pro - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 3 EmptyПон Ное 10, 2014 9:51 pm

Технически грамотния до преди един ден мислеше че буксата за слушалки е за 20ст.от Елимекс днес и гривни по ръката започна да слагаш Very Happy Някое ЦК ключе няма ли да сложиш по кутията?


https://www.youtube.com/watch?v=nHATwgRlxX4
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



garet at pro - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 3 EmptyПон Ное 10, 2014 10:45 pm

sdsds написа:
Технически грамотния до преди един ден мислеше че буксата за слушалки е  за 20ст.от Елимекс днес и гривни по ръката започна да слагаш Very Happy Някое ЦК ключе няма ли да сложиш по кутията?

С малък обикновен поялник се запояват процесори....... cheers
Клиенти на Елимекс са такива специалисти като теб.
Като не можеш да помогнеш на човека поне не го карай да изгори апарата си.
Чета че от клипове се учиш как се разпояват чипове а тук си тръгнал акъл да даваш .Друг път като пишеш по дадена тема първо я прочети от началото за да не изглежда коментара ти смешен и не на място... Wink

На всяка манджа мерудия.
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



garet at pro - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 3 EmptyВто Ное 11, 2014 10:45 am

Да прочетох темата от начало ...заяждаш се с всички ,колко си умен другите са прости,всеки път опит за евтини  рекламки . Гледам тука едно твое творение и се чудя 10 годишен ли го е правил  scratch Аз не бих ти дал печка с реотани да ремонтираш Shocked


https://www.youtube.com/watch?v=nHATwgRlxX4
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




garet at pro - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 3 EmptyВто Ное 11, 2014 7:50 pm

sdsds написа:
Да прочетох темата от начало ...заяждаш се с всички ,колко си умен другите са прости,всеки път опит за евтини  рекламки . Гледам тука едно твое творение и се чудя 10 годишен ли го е правил  scratch Аз не бих ти дал печка с реотани да ремонтираш Shocked

И аз не съветвам колегата или който и да е, да му изпраща каквото и да е за ремонт, защото рискува да остане капо. Та той не различава обикновенни аналогови SMD елементи, които сокойно се спояват с обикновен поялник, а ни хвърля в тъча с процесори, подложки и гривни, ние няма да сменяме видео чипове на комп. дъна Laughing Две години се перчи колко е голям и щял да залива пазара с евтини детектори, стена , ама до сега не виждам нищо налице, само някакви манипулирани клипове в тубата.
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



garet at pro - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 3 EmptyВто Ное 11, 2014 10:55 pm

Здрасти колега sdsds,аз от където закупих апарата,се видя ясно че не са диструбутори на Гарет,и говорих лично с шефа им,и ми казаха така,пиша дословно какво ми каза по телефона,да го пратя при тях в София апарата,а те после щели да го пратят в Германия,и след обстоен преглед от немска страна,да видят как е апарата,дали важи гаранцията,и да го ремонтират,но аз знам от опит че безплатен обяд няма,тез от фирмата ще измислят нещо,я пътя да платя или нещо друго,но ще ми вземат пари,сигурен съм в това,такъв е българина,та кога ще дойде тука апарата от германия,хич не ми се вярва за 2 дена да стане нали ,или 30,така че този вариант отпадна,и те нямали сервиз в България,а ги излишно ги питах за сервиз,имат ли в българия сервиз а те казаха че има,е сега какво излиза ,май нещо позлъгват,защото е важно,все едно съм купил японска кола и тука за нея да няма сервиз,е като стане нещо ,в япония ли ще ходи,няма как,и после като не си платиш обяда,няма и апарат,за апарата броих точно 960 лв,а излезе живо менте,аз не знам как стоят нещата но някой контролира това,поне търговците преди покупката да обеснят на клиента че апаратите са ментета,а те виж ги само как пробутват ментетата за истински,защо ако кажа че са менте,то е ясно че цената ще е друга,и вече клиента ще си реши да купува ли или да не купува,но тука в България кой ще ти каже,няма оправия,така е било и така ще продължава,
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



garet at pro - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 3 EmptyСря Ное 12, 2014 5:33 pm

Петрони трябва ли и на теб да обяснявам колко колеги са виждали апаратите ми и колко още притежават такива ? Намери във Фейсбук профила и страницата на Omega Detectors и сам ще разбереш за какво иде реч и бих добавил че това са малък процент от апаратите който ще предлагам като модели и принцип на работа. Все пак се радвам че се включи и ти в темата време беше ,очаквам с нетърпение постовете на още двама ..... cheers Поздрави
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




garet at pro - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 3 EmptyСря Ное 12, 2014 7:33 pm

emoxristov написа:
Петрони трябва ли и на теб да обяснявам колко колеги са виждали апаратите ми и колко още притежават такива ? Намери във Фейсбук профила и страницата на Omega Detectors и сам ще разбереш за какво иде реч и бих добавил че това са малък процент от апаратите който ще предлагам като модели и принцип на работа. Все пак се радвам че се включи и ти в темата време беше ,очаквам с нетърпение постовете на още двама ..... cheers  Поздрави

Е кажи ми не си ли нагъл ?  Аз се включих в темата и обясних на колегата да не се притеснява, че детектора му е с тайвански и китайски части, защото всички световни компании произвеждат там и продуктите им са на ниво.
Кой се включи в темата, за да се заяжда ?
Теб и детекторите ти въобще не ме вълнуват, прави си каквото искаш, като направиш нещо значимо и привлечеш клиенти и известност, тогава можеш да се перчиш заслужено. Но сега, когато човек ти направи забележка и ти покаже някой слабости, не го определяй в основен враг, така не се печели нито имидж, нито приятели. Ако си мислиш, че основния ми мотив е да влизам във форума и единстената ми цел е да  компроментирам мненията  и изделията ти, си в голяма заблуда, чак толкова не съм изперкал Shocked Но все пак всяко нещо си има причина и, ако може да се анализираш, ще го разбереш .

Idea
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



garet at pro - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 3 EmptyСря Ное 12, 2014 8:56 pm

Ти в комплект с другите протежета на империо започнахте да плюете още във синият форум , това ви е работата все пак. Нямам време за безсмислени спорове с вас не си заслужава. Все пак щом мислите че не съм в състояние да поправя апарата на колегата и оспамихте темата на човека с глупавите си постове ,постарайте се да го напътите къде да го отремонтира.


Нормален и запознат с електрониката човек никога няма да напише :
Аз се включих в темата и обясних на колегата да не се притеснява, че детектора му е с тайвански и китайски части, защото всички световни компании произвеждат там и продуктите им са на ниво.
Това говори колко си в час.... Very Happy
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




garet at pro - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 3 EmptyСря Ное 12, 2014 9:48 pm

emoxristov написа:
Ти в комплект с другите протежета на империо започнахте да плюете още във синият форум , това ви е работата все пак. Нямам време за безсмислени спорове с вас не си заслужава. Все пак щом мислите че не съм в състояние да поправя апарата на колегата и оспамихте темата на човека с глупавите си постове ,постарайте се да го напътите къде да го отремонтира.


Нормален и запознат с електрониката човек никога няма да напише :
Аз се включих в темата и обясних на колегата да не се притеснява, че детектора му е с тайвански и китайски части, защото всички световни компании произвеждат там и продуктите им са на ниво.
Това говори колко си в час.... Very Happy

O.K. , опитах се да бъда любезен, НО ти продължаваш да хапеш по подадената ти ръка, което ме убеждава за пореден път че си безнадежден случай.
Е поне някой хора ще се зарадват на малко зрелище в темата, макар че не ми се искаше.

emoxristov написа:
Ти в комплект с другите протежета на империо започнахте да плюете още във синият форум , това ви е работата все пак. Нямам време за безсмислени спорове с вас не си заслужава.  

Никога и за нищо не съм бил протеже на когото и да е било и много трудно ще ме накарат да бъда такъв, синия форум го напуснах точно поради подобни причини, толерират се определени хора  въпреки, че се афишира точно обратното.
И не съм плюл, а се опитвах да ти кажа, че е смешно и абсурдно някакъв новоизлюпил се "специалист", който след като е налепил някаква схема от интернет вече да има амбициите на Бил Гейтс и да мечтае да превзема пазара.
Не може гаражен инженер с феноменалната апаратура на Флуке, сигурно от преди 20 г. , да си въобразява, че е постигнал нещо.
Какво си ти ? Нищо по-различно от многото "производители" на гаражни бангии направени с копирани схеми от интернет, мнооого самочувствие бре.
Какво ноу-хау си приложил, разбираш ли поне материята ?
За съжаление фактите и историята в последните две години не ме опровергаха и от тогава до сега виждаме само много претенции и нищо съществено на лице.

emoxristov написа:

Нормален и запознат с електрониката човек никога няма да напише :
Аз се включих в темата и обясних на колегата да не се притеснява, че детектора му е с тайвански и китайски части, защото всички световни компании произвеждат там и продуктите им са на ниво.
Това говори колко си в час.... Very Happy

Честно, не виждам кое е смешното и странното, само ограничен и заблуден човек може да отрича възможностите на китайците, ама какво ли се очудвам от разбиранията на човек, който познанията се ограничават с магазините за левче, светът е мнооого по голям.
Но сигурно от Intel и AMD  са тъпи, че произвеждат процесори там или IBM са по-напред, че позволиха да ги купи Lenovo, ама вече ми става смешно да ти обяснявам, ти си велик и няма какво повече да научиш !

И вече казах на колегата какво да направи, да отиде при специалист, който найстина разбира или да си продължи така на слушалки.
Другият вариант е да си купи едни колонки от тези за телефоните, имат батерия вътре, жака го приспособява за неговата букса и си бачка, ама крайно не препоръчвам да ти праща детектора, рискува да остане без него, а после и да го компенсираш с някоя Omega, си е жив пладнешки обир, кон за проскубана кокошка.

lol!
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



garet at pro - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 3 EmptyЧет Ное 13, 2014 5:46 pm

Склонен съм да загърбя споровете с теб и подобните на теб колеги тук във форума.Специално за теб ще направя един клип за да видиш и да разбереш че така нареченият от теб апарат " Кон " е доста куц .... Very Happy  Но все пак за начинаещи и любители на музиката е добър.Все още макар и малко са останали местата със сигнали до 15-22 см.
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



garet at pro - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 3 EmptyЧет Ное 13, 2014 10:28 pm

Здрасти,разбрах те май какво искаш да ми кажеш,но ти какво предлагаш,и дали има човек който може да го поправи,обаче има и друг проблем,апарата не е включен а ми яде батериите,това от какво може да е,вчера сложих нови батерии и за 2,,3,почти свършиха с 2 АА та са,останаха с 2 черти,на апарата ми показва ка то на телефоните колко е батерията,така на сутринта включвам апарата а то не тръгва,мерих го и що,няма никакъв ток,аз купих акумулаторна батерия 6 в,1,3 ампера,и тя за 4,,5 часа свършва,а не беше така,от както стана тази повреда почна бързо да ми яде тока,не мога да разбера,и за това питам дали от някйде мога да закупя нова платка,защото ми се струва че ремонта ще ми излезе по скъпо
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



garet at pro - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 3 EmptyЧет Ное 13, 2014 10:32 pm

Petronii,забравих да кажа че теб вазирах,на лични може ли да минем
Върнете се в началото Go down
pirat1944
Легионер
Легионер
pirat1944



garet at pro - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 3 EmptyЧет Ное 13, 2014 10:47 pm

Здравей колега,колеги ако някой може да помогне на човека нека да се помогне,щото с тези интриги не се помага на човека ,както го разбрах си търси платка,нова или стара стига да е здрава ,май от ремонт се отказва,е аз ако можех бих му помогнал,но моите знания не са в тази насока,а продава ли отделно платка,аз поне не съм чувал за заводски машини да продават платки,но за пари всичко е възможно,е успех с търсенето колега дано някой ти помогне
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



garet at pro - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 3 EmptyЧет Ное 13, 2014 11:06 pm

emoxristov написа:
Склонен съм да загърбя споровете с теб и подобните на теб колеги тук във форума.Специално за теб ще направя един клип за да видиш и да разбереш че така нареченият от теб апарат " Кон " е доста куц .... Very Happy  Но все пак за начинаещи и любители на музиката е добър.Все още макар и малко са останали местата със сигнали до 15-22 см.
Зa товa те изгонихa от другия форум.Зaщото обсебвaш и спaмиш всякa темa.Нa кои му пукa кaкво мислиш ти зa себе си и боклуците ти.Мислиш,че си прaвиш реклaмa,кaто във всяко мнение се изтъквaш...покaзвaш сaмо,колко си елементaрно,злобно и aсоциaлно човече.Не може дa се зaяждaш и дa очaквaш дa не ти отвръщaт.


https://www.youtube.com/watch?v=nHATwgRlxX4
Върнете се в началото Go down
pirat1944
Легионер
Легионер
pirat1944



garet at pro - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 3 EmptyПет Ное 14, 2014 4:51 pm

А ТИ КОЙ СИ,искаш нещо да ми кажеш ли не ме познаваш първо кой съм,от къде съм и с кой се движа,недей да говориш глупости,че България да не ти се види тясно,що не си гледаш болто си здраве,а се пъниш тука,и сереш едни лайна,и то дебели,а кой сере дебели лайна ами на които одзад алката им е широка като твоята,извинявам се на хората които отговарят за този сайт,но такива хора като тоя нямат мяста тука,гьотверн
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



garet at pro - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 3 EmptyПет Ное 14, 2014 5:17 pm

Колега lizimaxy аз ти предложих помощта си и то напълно безплатно , на много колеги до сега съм помагал и поправял апаратите. Трудно би си намерил платка а и ако я намериш ще е наполовина от цената която си дал за целият апарат. Съжалявам много че се поведе по акъла на форумните професори като Petronii и sdsds скоро ще разбереш че освен да се правят на умни нищо друго не умеят.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




garet at pro - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 3 EmptyПет Ное 14, 2014 7:12 pm

lizimaxy написа:
Здрасти,разбрах те май какво искаш да ми кажеш,но ти какво предлагаш,и дали има човек който може да го поправи,обаче има и друг проблем,апарата не е включен а ми яде батериите,това от какво може да е,вчера сложих нови батерии и за 2,,3,почти свършиха с 2 АА та са,останаха с 2 черти,на апарата ми показва ка то на телефоните колко е батерията,така на сутринта включвам апарата а то не тръгва,мерих го и що,няма никакъв ток,аз купих акумулаторна батерия 6 в,1,3 ампера,и тя за 4,,5 часа свършва,а не беше така,от както стана тази повреда почна бързо да ми яде тока,не мога да разбера,и за това питам дали от някйде мога да закупя нова платка,защото ми се струва че ремонта ще ми излезе по скъпо

Здравей колега, това което описваш, за съжаление влошава още повече ситуацията.При всички положения, щом ти харчи бързо батериите, означава, че има някъде пробив в схема или елемент и ремонта му е задължителен.
Гледам си улегнал човек и може да прецениш какво да правиш, аз не бих предприемал да правя каквото и да е. Единственото, което бих те посъветвал е да занесеш апарата там, откъдето си го купил и да предявиш претенция към продавача. Ако не си предприемал действия по отваряне или други неща, които да доведат до отпадане на гаранцията, имаш си фактура, то си в пълното си право, вече имаме институции, към които да се обърнеш и повярвай няма да им е никак приятно на продавачите. Аз точно това бих направил и не бих ходил по майстори и да търся платки, след като имам гаранция, това е моят съвет.
Не се лъжи да пращаш на пишман майстори, бъди сигурен безплатен обяд няма.
Всичките гаражни майстори гледат да докопат детектор от някъде, после го разкостват и копират схемите и после го продават, ако са го купили или го връщат на наивни колеги ужким да им го оправят безплатно. Даже наблягам на колеги, които си търсят да купуват детектори втора употреба, да имат едно наум ,когато продавача е явен производител на бангии .
Жалко наистина, че може би за да спестиш някой лев, си купил детектор със съмнително качество, но въпреки всичко, вече у нас потребителите имат права и трябва задължително да си ги търсят и ремонта е безплатен, ако не могат да отстранят повредата се заменя с нов .
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




garet at pro - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 3 EmptyПет Ное 14, 2014 7:43 pm

emoxristov написа:
Колега lizimaxy аз ти предложих помощта си и то напълно безплатно , на много колеги до сега съм помагал и поправял апаратите. Трудно би си намерил платка а и ако я намериш ще е наполовина от цената която си дал за целият апарат. Съжалявам много че се поведе по акъла на форумните професори като Petronii и sdsds скоро ще разбереш че освен да се правят на умни нищо друго не умеят.

Бях те забравил вече, даже не мислех повече да се занимавам с теб, намекнах ти, че не искам да се заяждам с никой без причина, дори с теб . Но ти си толкова ограничен и не се спираш, явно много навътре си приел "съветите" , които съм ти давал преди време, че не ме забравяш Laughing Аз признавам си, също съм много злопаметен и да не се сърдиш занапред, когато ще припоням гафовете, които несъмнено ще правиш.
И един съвет, погледни твоя градски Хектор, мнооого по-напред от теб е и не се надува като балон преди спукване.

lol!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




garet at pro - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 3 EmptyПет Ное 14, 2014 11:04 pm

Ееех,къде си Трибале да видиш твоя ФЕНОМЕН каква тема заформи тука.От един преебан говорител глей как я подкара....
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




garet at pro - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 3 EmptyПет Ное 14, 2014 11:13 pm

pirat1944 написа:
А ТИ КОЙ СИ,искаш нещо да ми кажеш ли не ме познаваш първо кой съм,от къде съм и с кой се движа,недей да говориш глупости,че България да не ти се види тясно,що не си гледаш болто си здраве,а се пъниш тука,и сереш едни лайна,и то дебели,а кой сере дебели лайна ами на които одзад алката им е широка като твоята,извинявам се на хората които отговарят за този сайт,но такива хора като тоя нямат мяста тука,гьотверн
Той колегата не се обръща към теб,ма ти ,нали му имаш зъб още от другия форум....,а всъщност той едва ли знае,че оня ..крис ли беше...и колев ли...сте си едно и също събираемо.Разисквай си скапания говорител,но не изостряй тона,щот се дразня..,феномене...!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




garet at pro - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 3 EmptyСъб Ное 15, 2014 12:50 am

бобо написа:
Ееех,къде си Трибале да видиш твоя ФЕНОМЕН каква тема заформи тука.От един преебан говорител глей как я подкара....


Тук съм,поглеждам от време на време...
От всички "феноменски" превъплъщения,Колев най-ми допада и контактувах предимно с него,ама изчезна...
Прочел съм само постовете на Петроний и твоите.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



garet at pro - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 3 EmptyСъб Ное 15, 2014 9:39 am

Трибале де се изгуби?Да не те нанадиха на някои службичка новата власт.Имах чувството че само някакво по сериозно заболяване би те спряло да пишеш.Или може би с риза без ръкави трудно се пише. Laughing
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



garet at pro - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: garet at pro   garet at pro - Page 3 EmptyСъб Ное 15, 2014 9:42 am

https://www.imperio.biz/t1072p360-topic
Бобо, разгледай и се посмей малко. Това е човека с разчетворение на личността ...там се обясняваше ,че са трима в охранителния бизнес Very Happy и пишат от един компютър Very Happy Като гледам снимката на единия охранител (на втора страница от тази тема)...там ,където живее човечеца може да минава за пеливанин ама тука най-много да му отстъпят място в тролея Shocked


https://www.youtube.com/watch?v=nHATwgRlxX4
Върнете се в началото Go down
 
garet at pro
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Garet ACE 100
» Garet ACE150
» GARET-1500

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: