Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Интересно разследване по Нова телевизия

Go down 
+20
adminn
marin.1982
stan960
Petronii
siltal
mateus
lomidol
Стан
Preparator
traqn
Селския
deso
bobo
Podlecii.avg
pld-monetarka
cska
vale-2
wallb2
metalotarsach
don
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Интересно разследване по  Нова телевизия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно разследване по Нова телевизия   Интересно разследване по  Нова телевизия - Page 3 EmptyСря Ное 23, 2011 8:27 pm

Нещо забравяш да поясниш че КАНАДСКИЯТ собственик се отказва от тях понеже със сигурност сделката е станала в нет пространството-Нашите слугинажи от медийното пространство както винаги не в час просто раздухаха случая най вероятно щото изпращателят си е получил лептата и не му дреме на оная работа кво и къде е върнато-А,какво и къде Е върнато ти осведомени приятелю наемаш ли се да кажеш и то със гаранция за 100% истинност...................................... Basketball
Върнете се в началото Go down
metalotarsach
Новобранец
Новобранец




Интересно разследване по  Нова телевизия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно разследване по Нова телевизия   Интересно разследване по  Нова телевизия - Page 3 EmptyСря Ное 23, 2011 11:00 pm


ейййй МЕТАЛОГРИЗАЧ Exclamation когато пишеш за някой поне пиши за него когато е налиния и може ти отговори ,че ми е писнало от свети води ненапити ,като тебе АНАДАМО Exclamation [/quote]
за разлика от теб ходя на работа и немога да седя на ксмпа ида следя кой влиза и излиза от форума.
НИДЕЙ РИВА НА ЧУЖДИ ГРОБОВЕ ЩОТ НИ ЗНАЕШ ОТ КОЯ СТРАНА ОПЛАКВАШ...РАЗБРАЛИИИИИ
Върнете се в началото Go down
metalotarsach
Новобранец
Новобранец




Интересно разследване по  Нова телевизия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно разследване по Нова телевизия   Интересно разследване по  Нова телевизия - Page 3 EmptyСря Ное 23, 2011 11:23 pm

-Ми то когато не пречех а дискутирахме тук денонощно как да я направим тая Федерация и когато я основавахме от тебе драги нямаше и следа -Де а знам може и вчера да си са регнал с друг ник ма ако си по от отдавна тук надали щеше да се изказваш толкоз плоско -Щото като си оптимист и си даваш годишната лепта вече трета година нещо да са е променило бе мечтателю -Кво като има Федерация която де факто е недействаща и кво като ти си нейн член -нещо да се е раздвижило във въздуха в твоя полза:-А оптимисте?.............................................. Cool [/quote





Много неща се промениха ноти няма как да го знаеш щот не практикуваш хобито нямаш металотърсач и няма за какво да се притесняваш.Не и правят проверки по нивите като ти проверяват колата (ако имаш такава)и открият детектор.Поне замен са се променили и продължават да се променят песимисте
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



Интересно разследване по  Нова телевизия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно разследване по Нова телевизия   Интересно разследване по  Нова телевизия - Page 3 EmptyЧет Ное 24, 2011 2:56 am

мани го сТАНЧОТО -АЗ даже не го и харесвам -ма що ти пич продиулжаваш да сеешомраза ,това е толкоз недостойно -падаш ми в очите шматка,шч си умреш сус злобата пич-не бива така ..
Върнете се в началото Go down
metalotarsach
Новобранец
Новобранец




Интересно разследване по  Нова телевизия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно разследване по Нова телевизия   Интересно разследване по  Нова телевизия - Page 3 EmptyЧет Ное 24, 2011 9:37 pm

VIKING написа:
мани го сТАНЧОТО -АЗ даже не го и харесвам -ма що ти пич продиулжаваш да сеешомраза ,това е толкоз недостойно -падаш ми в очите шматка,шч си умреш сус злобата пич-не бива така ..

Уж си умен пък много глупаво расъждаваш.Не съм аз тоз де сее омраза аз съм за обединение на всички търсачи само така можм да променим нещо.Но хора като стан нерекъснато ни разединяват. На мнение съм че кото немога да помогна поне да не преча.И си немам на престава що се косиш .
Върнете се в началото Go down
 
Интересно разследване по Нова телевизия
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Филм за златната треска в България по Нова телевизия
» Протест Искаме международно разследване на цялото българско правителство
» "Браво" на телевизия Скат

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: