Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
tesoro Fisher nexus голден wave nokta маск VANQUISH Майнлаб пират грунда prodavam нишани Minelab TEKNETICS Spectrum врътка lorenz 5000 Simplex miladinka mask deus GOLD kupuvam Coil
 

 ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011

Go down 
+14
vaskonti
emilio
bobo
jordan_nenov
Стан
wallb2
ivangrozni
pld-monetarka
VIKING
stan960
Podlecii.avg
don
Dominos
adminn
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
wallb2
Консул
Консул
wallb2



ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011   ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011 - Page 2 EmptyПет Ное 25, 2011 10:00 pm

vaskonti написа:
....

Човеко ти чувал ли си че в БГ има закони, а не картончета, слез на земята.... alien


ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011 - Page 2 Normal-dc4326f4d0a0eb8ca2fb7d9b180eb4fd
Kъсмет на всички!
Върнете се в началото Go down
metalotarsach
Новобранец
Новобранец




ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011   ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011 - Page 2 EmptyПет Ное 25, 2011 10:09 pm



Не става въпрос за некакви картончета а за членски карти на БНФМ те дават някой привилегий но мишоците няма как да го разберат сврели се в мишите си дупки.Време е да излезете да видите че има и друг свят не е само вашия миши.Тогава ще променим законите
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011   ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011 - Page 2 EmptyПет Ное 25, 2011 10:26 pm

Стан написа:
Много пъти съм казвал, че съществуването на тази Федерация има смисъл, само ако се направят специални законни полигони, където членовете й да практикуват хобито, а извън тези полигони търсенето с металотърсач винаги ще бъде престъпление. В този ред на мисли, Монетарката е напълно прав, че едно картонче, на което пише, че си член на Федерацията, нищо не значи, това не ти дава право да ходиш по гори и чукари с металотърсач - това може да го прави само археолог с регистриран металотърсач, при това не сам, а като част от археологическа експедиция, организирана по всички правила на закона.

От прости хора единствено просто мислене може да се очаква , затова музеите са ни са пред разпадане в цялата страна и в тях няма нищо, защото простите археолози предпочитат да краднат и ако ги застрашава нещо реват на умрело.
Абе аланколу , по тая логика като си купиш кола ,трябва само на полигон да я караш, ако си купиш ловна пушка да стреляш само в обора . Такива идеи се раждат само в ограничените глави на промити мозъци в стил диктатури и тоталитарни режими ,без да зачитат интересите на обикновените хора.
Пич , ако дадеш пример къде в света в напреднала и нормална държава има подобно нещо , съм готов да си ударя апарата в земята .

стена
Върнете се в началото Go down
vaskonti
Преторий
Преторий




ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011   ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011 - Page 2 EmptyПет Ное 25, 2011 10:34 pm

Човеко ти чувал ли си че в БГ има закони, а не картончета, слез на земята....

те пък едни закони та свят да му се завие на човек. Това с "картончетата"не го разбрах добре. Би ли си дописал поста Cool
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011   ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011 - Page 2 EmptyПет Ное 25, 2011 11:10 pm

Бат Станчо,знам че много умееш да точиш локуми.
Защо не дойдеш веднъж на Събрание или Събор и там да кажеш какво искаш и какво не.Никой няма да ти попречи.Кажи си мнението.Дай идея.Ако пък не щеш да участваш в БНФМ,защо поне не млъкнеш веднъж завинаги.
Въпреки строгите и понякога несправедливи закони,все пак такава федерация се осъществи.И в место да се подкрепя,някои иска да я няма.Ти май си един от тях.
Кажи тогава защо?
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011   ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011 - Page 2 EmptyПет Ное 25, 2011 11:21 pm

Petronii написа:
Стан написа:
Много пъти съм казвал, че съществуването на тази Федерация има смисъл, само ако се направят специални законни полигони, където членовете й да практикуват хобито, а извън тези полигони търсенето с металотърсач винаги ще бъде престъпление. В този ред на мисли, Монетарката е напълно прав, че едно картонче, на което пише, че си член на Федерацията, нищо не значи, това не ти дава право да ходиш по гори и чукари с металотърсач - това може да го прави само археолог с регистриран металотърсач, при това не сам, а като част от археологическа експедиция, организирана по всички правила на закона.

От прости хора единствено просто мислене може да се очаква , затова музеите са ни са пред разпадане в цялата страна и в тях няма нищо, защото простите археолози предпочитат да краднат и ако ги застрашава нещо реват на умрело.
Абе аланколу , по тая логика като си купиш кола ,трябва само на полигон да я караш, ако си купиш ловна пушка да стреляш само в обора . Такива идеи се раждат само в ограничените глави на промити мозъци в стил диктатури и тоталитарни режими ,без да зачитат интересите на обикновените хора.
Пич , ако дадеш пример къде в света в напреднала и нормална държава има подобно нещо , съм готов да си ударя апарата в земята .

стена

аз имам въдици,и ще си ловя риба в мивката,или в тоалетната чиния Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
и полигон ще си направя,и знаете ли колко разходи спестявам :mdr97: :mdr97:
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011   ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011 - Page 2 EmptyПет Ное 25, 2011 11:38 pm

handjata написа:
Petronii написа:
Стан написа:
Много пъти съм казвал, че съществуването на тази Федерация има смисъл, само ако се направят специални законни полигони, където членовете й да практикуват хобито, а извън тези полигони търсенето с металотърсач винаги ще бъде престъпление. В този ред на мисли, Монетарката е напълно прав, че едно картонче, на което пише, че си член на Федерацията, нищо не значи, това не ти дава право да ходиш по гори и чукари с металотърсач - това може да го прави само археолог с регистриран металотърсач, при това не сам, а като част от археологическа експедиция, организирана по всички правила на закона.

От прости хора единствено просто мислене може да се очаква , затова музеите са ни са пред разпадане в цялата страна и в тях няма нищо, защото простите археолози предпочитат да краднат и ако ги застрашава нещо реват на умрело.
Абе аланколу , по тая логика като си купиш кола ,трябва само на полигон да я караш, ако си купиш ловна пушка да стреляш само в обора . Такива идеи се раждат само в ограничените глави на промити мозъци в стил диктатури и тоталитарни режими ,без да зачитат интересите на обикновените хора.
Пич , ако дадеш пример къде в света в напреднала и нормална държава има подобно нещо , съм готов да си ударя апарата в земята .

стена





аз имам въдици,и ще си ловя риба в мивката,или в тоалетната чиния Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
и полигон ще си направя,и знаете ли колко разходи спестявам :mdr97: :mdr97:



А я се сетих друго , трябва да се въведе закон всеки дипломиран археолог да се позволява да практикува само в собствения му двор поради големите поразий,които причинява на културното наследство , най-много да ги допускат до специално пригодени за целта полигони в университетите с опознавателна цел . Иначе има голяма опаснос и малкото останало,от което са окраднали и унищожили да оцелее.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011   ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011 - Page 2 EmptyПет Ное 25, 2011 11:53 pm

Ре -sitalk- Shocked -Туй за кой са отнася бе баце -Веке сме двамина със сходни никове -тарикатът да го иба ми е взел ника само че използвал кирилица и тъпия комп естествено не реагира -може би шъ сменъ моя ник но без аватара та да са отличаваме щот очевидно админите нещат да го маанат тоя де са крие зад гърбо ми........................ Basketball -PS -Пък и може да си замълча завинаги както казваш,и без това играта затъпя и нема нужда що да светиш на незрящите в тъмата они така и така са си слепи............................. Sad
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011   ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011 - Page 2 EmptyСъб Ное 26, 2011 1:15 am

тава не требе да го правиш колегааа...по-добре му мини ти зади гърбо Very Happy ТОА БОКЛУК мое да са го банали що обрущаш внимание не все са слепички Very Happy ситалците и те са двамина майсичко зе да са объркава ,не моа да са сета кой съм .....
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011   ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011 - Page 2 EmptyСъб Ное 26, 2011 9:02 am

VIKING написа:
тава не требе да го правиш колегааа...по-добре му мини ти зади гърбо Very Happy ТОА БОКЛУК мое да са го банали що обрущаш внимание не все са слепички Very Happy ситалците и те са двамина майсичко зе да са объркава ,не моа да са сета кой съм .....

Ситалци двамина?
Май наистина си се объркал Laughing
Върнете се в началото Go down
vaskonti
Преторий
Преторий




ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011   ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011 - Page 2 EmptyСъб Ное 26, 2011 11:03 am

Sitalk си е само един и си е много свестен за разлика от други. То и втория Стан е без цифри след името та си се различават. Абе вие няма ли да излизате да си пробвате късмета ами седите пред компютрите. Аз изчезвам
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011   ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011 - Page 2 EmptyСъб Ное 26, 2011 2:37 pm

И аз знам чее един ма нети излизаше снимката колега само името сега я виждам та затова компа ли нещо ми праави
Върнете се в началото Go down
 
ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия
» Задържани членове на федерацията.
» предложение към ръководството на федерацията

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: