Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
prodavam kupuvam пират Spectrum tesoro miladinka Майнлаб mask Simplex Minelab голден Coil deus wave nexus lorenz TEKNETICS врътка nokta Fisher VANQUISH грунда 5000 маск GOLD нишани
 

  избор металдетектор

Go down 
+11
bobo
I'll be back
Podlecii.avg
wallb2
deultum
borisov
ivangrozni
rosen85
hamido
paolo77
muftal4o
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



 избор металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор металдетектор    избор металдетектор - Page 2 EmptyСря Дек 21, 2011 8:35 am

Podlecii.avg написа:
deultum написа:
Колега ето един апарат който се справя на този тест
https://www.youtube.com/watch?v=NJDVF8owo8k
колегааааа!! много като теб, вече плачат !!!! неме разбирай погрешно!! говоря за определен тип керамика! а не свободно избираема. начи керамика от турско време нее същата като тази от римско време! така че този клип за който НИ говориш е абсолютна маниполация!!!!! но разбирам поведението ти!!!! и аз така реагирах едно време когато видях че апаратите немогат да пробиват керамиката! но зада те успокоя, щи кажа че все пак има апарат който успя да пробие керамиката!! лично съм го тествал..... :yes:
има братле и то не един но и паричките им са доста а упътването 300страници иначе свикнеш ли няма грешка
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



 избор металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор металдетектор    избор металдетектор - Page 2 EmptyСря Дек 21, 2011 9:12 pm

Подлеций , не знам кой е плакал и кой не а и не ме интересува. Новодошлия колега иска съвет и аз изказвам мнение на което има право всеки регистрирал се в форума . Теста който гледаш не е никаква манипулация а самата истина 90 % от ИБ апаратите загиват на този тест и това е факт . Не ми се спори с никой само казвам на новия колега да си отваря очите . Пък на теб успех с твоя апарат !
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



 избор металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор металдетектор    избор металдетектор - Page 2 EmptyЧет Дек 22, 2011 8:32 pm

Podlecii.avg написа:
deultum написа:
Колега ето един апарат който се справя на този тест
https://www.youtube.com/watch?v=NJDVF8owo8k
колегааааа!! много като теб, вече плачат !!!! неме разбирай погрешно!! говоря за определен тип керамика! а не свободно избираема. начи керамика от турско време нее същата като тази от римско време! така че този клип за който НИ говориш е абсолютна маниполация!!!!! но разбирам поведението ти!!!! и аз така реагирах едно време когато видях че апаратите немогат да пробиват керамиката! но зада те успокоя, щи кажа че все пак има апарат който успя да пробие керамиката!! лично съм го тествал..... :yes:

Ха-хах , ти си 'видял' , а колегата работи от сума ти време с Еурека . Смех, смех Laughing .....
В подкрепа на Делтум ще кажа ,че и аз съм свидетел как работи Еурека на силно орудено, и как пробива керамика, дето цитираното от теб ХЛТ не може да работи по никакъв начин.
Не че ХЛТ-то е лоша машина, напротив за мен е култова, но на орудено не се справя.
Май повече седите пред компютрите и гледате клипчета с тестове за апарати, вместо да се поразходите и тествате апаратите в реални условия
М/у впрочем и аз и колегата Делтум сме имали ХЛТ-та и бяхаме писали доста преди около 2 години във форума.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



 избор металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор металдетектор    избор металдетектор - Page 2 EmptyЧет Дек 22, 2011 8:51 pm

Салве Консули:-Радвам се да чета вашите постове и мнения след толкова дълго мълчание -Извинявам се че не мога да ви поздравя като Цезар :legio: (тука ми прикачиха ранг на неква филмова марионетка)
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



 избор металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор металдетектор    избор металдетектор - Page 2 EmptyЧет Дек 22, 2011 9:34 pm

stan960 написа:
Салве Консули:-Радвам се да чета вашите постове и мнения след толкова дълго мълчание -Извинявам се че не мога да ви поздравя като Цезар :legio: (тука ми прикачиха ранг на неква филмова марионетка)

Привет приятелю, надявам се ,че си добре ,както знаеш 'мълчанието е злато' .
А за титлата не се коси, аз съм луд по STAR WARS Very Happy . Поздрави .
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



 избор металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор металдетектор    избор металдетектор - Page 2 EmptyЧет Дек 22, 2011 10:29 pm

Very Happy мерси -Весела Коледа Друже коледа
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



 избор металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор металдетектор    избор металдетектор - Page 2 EmptyПет Дек 23, 2011 8:16 am

stan960 написа:
Very Happy мерси -Весела Коледа Друже коледа

Благодаря, весели празници и на теб, Приятелю.

Cool

Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



 избор металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: избор металдетектор    избор металдетектор - Page 2 EmptyПет Дек 23, 2011 8:54 am

stan960 написа:
Салве Консули:-Радвам се да чета вашите постове и мнения след толкова дълго мълчание -Извинявам се че не мога да ви поздравя като Цезар :legio: (тука ми прикачиха ранг на неква филмова марионетка)

Весели празници и на теб бати Стан , постоянно посещавам форума и чета , рядко пиша ако мога да помогна с нещо , иначе за кво да се обаждам , не гледаш ли че само професори тука , кой за точки кой за рейтинг се бори , няма лошо !
Върнете се в началото Go down
 
избор металдетектор
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Съвет при избор на металдетектор
» Избор
» Избор на детектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: