Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
врътка kupuvam GOLD nexus tesoro грунда Spectrum prodavam Майнлаб deus mask nokta VANQUISH нишани TEKNETICS Simplex голден Coil маск Minelab wave 5000 Fisher пират lorenz miladinka
 

 F75 или DEUS

Go down 
+16
gullam
Podlecii.avg
Amateur_87
imperio
топи
bobo
gandi
handjata
adminn
CALIGULA
saiganica
BEKS
F-75
branib
NERON
Mitbull
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
imperio
Цезар
Цезар
imperio



F75 или DEUS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 или DEUS   F75 или DEUS - Page 2 EmptyСря Май 09, 2012 10:18 pm

Amateur_87 написа:
adminn написа:
Деуса е абсолютен победител във всички паралелни тестове не само с Ф75, но и със всички монетари. Просто е по-скъп, но си заслужава парите повярвайте ми Very Happy
А между тези три монетара кой е най-добър : XP Deus, White's Spectra v3i или Minelab E-Track?

Зависи от подготовката на зад кормилното устройство.
Върнете се в началото Go down
Amateur_87
Новобранец
Новобранец




F75 или DEUS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 или DEUS   F75 или DEUS - Page 2 EmptyСря Май 09, 2012 11:02 pm

imperio написа:
Amateur_87 написа:
adminn написа:
Деуса е абсолютен победител във всички паралелни тестове не само с Ф75, но и със всички монетари. Просто е по-скъп, но си заслужава парите повярвайте ми Very Happy
А между тези три монетара кой е най-добър : XP Deus, White's Spectra v3i или Minelab E-Track?

Зависи от подготовката на зад кормилното устройство.
Аз питам най-вече за дълбочина, като не пренебрегвам дискриминацията и скоростта.
И последни два въпроса (за някой тъпи, ама за мен важни) :
- Whites TDI по-добър ли е от горните три детектора(интерсува ме дълбочина и скорост)?
- Кой от тези четери апарата е най-ппдходящ за начинаещ?
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



F75 или DEUS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 или DEUS   F75 или DEUS - Page 2 EmptyСря Май 09, 2012 11:59 pm

Amateur_87 написа:

Аз питам най-вече за дълбочина, като не пренебрегвам дискриминацията и скоростта.
И последни два въпроса (за някой тъпи, ама за мен важни) :
- Whites TDI по-добър ли е от горните три детектора(интерсува ме дълбочина и скорост)?
- Кой от тези четери апарата е най-ппдходящ за начинаещ?
със сигурност знам че по-лесен за бачкане от Ф75 нема!!!
Върнете се в началото Go down
Mitbull
Легионер
Легионер
Mitbull



F75 или DEUS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 или DEUS   F75 или DEUS - Page 2 EmptyЧет Май 10, 2012 8:27 am

А е по-лесен и за купуване Laughing. Къде са 1500, къде 2500-3000
Върнете се в началото Go down
fishera80
Преторий
Преторий
fishera80



F75 или DEUS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 или DEUS   F75 или DEUS - Page 2 EmptyВто Дек 18, 2012 2:29 pm

Според мен F75 LTD Black бие Deus v2.0i
1.) На дълбочина с 15" Фишер сонда и новият процес в дискриминация BP на Ф75 ще изпревари Деуса с голямата си и доста по скъпа и нежна сонда.
2.) В мокрия подрусен и голям балур в нивите през лятото-есента Фишера върви като "палцова косачка" - ловците на пъдпъдъци знаят това и не го бърка че сондата му подгизва, или че се бие в стеблата на балура. Не като префинения Деус да губи връзка като види по-вече водица или да му пазиш префинената пълна с електроники и скъпа сонда.
3.) Нищо, че Ф75 е малко по-тежак от Деуса, но е по-надежден - което е по-важното.
4.) Нищо, че Ф75 не е толкова компактен - като Деуса, аз със колело по нашето хоби не ходя - хвърлям го отзад и ГАЗ, от там в гардероба до костюма и т.н.
5.) В дискриминация са равни, зависи как си свикнал с времето и до личните си настройки от там-нататък.
- Моето заключение е, че Деуса е за тинейджъри или богати дами които губят и забравят постоянно къде са сложили бижутата си в лятната градина. Laughing Laughing Laughing
- Надявам се коментарът ми да бъде полезен за някой настоящ, бивш или бъдещ колега...!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



F75 или DEUS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 или DEUS   F75 или DEUS - Page 2 EmptyВто Дек 18, 2012 2:46 pm

Cool
fishera80 написа:
Според мен F75 LTD Black бие Deus v2.0i
1.) На дълбочина с 15" Фишер сонда и новият процес в дискриминация BP на Ф75 ще изпревари Деуса с голямата си и доста по скъпа и нежна сонда.
2.) В мокрия подрусен и голям балур в нивите през лятото-есента Фишера върви като "палцова косачка" - ловците на пъдпъдъци знаят това и не го бърка че сондата му подгизва, или че се бие в стеблата на балура. Не като префинения Деус да губи връзка като види по-вече водица или да му пазиш префинената пълна с електроники и скъпа сонда.
3.) Нищо, че Ф75 е малко по-тежак от Деуса, но е по-надежден - което е по-важното.
4.) Нищо, че Ф75 не е толкова компактен - като Деуса, аз със колело по нашето хоби не ходя - хвърлям го отзад и ГАЗ, от там в гардероба до костюма и т.н.
5.) В дискриминация са равни, зависи как си свикнал с времето и до личните си настройки от там-нататък.
- Моето заключение е, че Деуса е за тинейджъри или богати дами които губят и забравят постоянно къде са сложили бижутата си в лятната градина. Laughing Laughing Laughing
- Надявам се коментарът ми да бъде полезен за някой настоящ, бивш или бъдещ колега...!
Cool

Абсолютно точно, колега !
Само забрави да кажеш, че на деуса щом свършат батериите, трябва да се праща на майната си за смяна... През това време търсиш или с махало или с лозови пръчки...
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



F75 или DEUS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 или DEUS   F75 или DEUS - Page 2 EmptyВто Дек 18, 2012 4:31 pm

jordan_nenov написа:
Cool
fishera80 написа:
Според мен F75 LTD Black бие Deus v2.0i
1.) На дълбочина с 15" Фишер сонда и новият процес в дискриминация BP на Ф75 ще изпревари Деуса с голямата си и доста по скъпа и нежна сонда.
2.) В мокрия подрусен и голям балур в нивите през лятото-есента Фишера върви като "палцова косачка" - ловците на пъдпъдъци знаят това и не го бърка че сондата му подгизва, или че се бие в стеблата на балура. Не като префинения Деус да губи връзка като види по-вече водица или да му пазиш префинената пълна с електроники и скъпа сонда.
3.) Нищо, че Ф75 е малко по-тежак от Деуса, но е по-надежден - което е по-важното.
4.) Нищо, че Ф75 не е толкова компактен - като Деуса, аз със колело по нашето хоби не ходя - хвърлям го отзад и ГАЗ, от там в гардероба до костюма и т.н.
5.) В дискриминация са равни, зависи как си свикнал с времето и до личните си настройки от там-нататък.
- Моето заключение е, че Деуса е за тинейджъри или богати дами които губят и забравят постоянно къде са сложили бижутата си в лятната градина. Laughing Laughing Laughing
- Надявам се коментарът ми да бъде полезен за някой настоящ, бивш или бъдещ колега...!
Cool

Абсолютно точно, колега !
Само забрави да кажеш, че на деуса щом свършат батериите, трябва да се праща на майната си за смяна... През това време търсиш или с махало или с лозови пръчки...

Ха-ха-ха! Кажи по-подробно как се търси с махало!? Very Happy
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



F75 или DEUS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 или DEUS   F75 или DEUS - Page 2 EmptyВто Дек 18, 2012 4:48 pm

Ееееее, за махалото - незнам, виж за лозовите пръчки малко съм по в час...
Знам, че ако се вдигнат към небето, ще вали....
Иначе шанса да намериш нещо с тях е равен на шанса да намериш нещо с деус без батерии...
стена
Върнете се в началото Go down
Pukanka
Легионер
Легионер
Pukanka



F75 или DEUS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 или DEUS   F75 или DEUS - Page 2 EmptyВто Дек 18, 2012 9:36 pm

Не че нещо, но вече познавам двама човека които си хвърлиха Ф75 като видяха как работи Деуса.
Върнете се в началото Go down
fishera80
Преторий
Преторий
fishera80



F75 или DEUS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 или DEUS   F75 или DEUS - Page 2 EmptyСря Дек 19, 2012 4:01 am

Pukanka написа:
Не че нещо, но вече познавам двама човека които си хвърлиха Ф75 като видяха как работи Деуса.


Зависи къде и как работят...
- На стадиона или къра...
- Офроуд или турист...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



F75 или DEUS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 или DEUS   F75 или DEUS - Page 2 EmptyСря Дек 19, 2012 8:49 am

Pukanka написа:
Не че нещо, но вече познавам двама човека които си хвърлиха Ф75 като видяха как работи Деуса.

Има едно предаване по Дискавъри - Търсачи на метеорити. Та във въпросното предаване металотърсачите на 95 % са Фишер Ф75 и останалите бангии са 5%. Интересното е, че нямат нито един деус. И аз се чудя защо ли???
Късмет на всички колеги, без значение дали са с Ф75 или с деус или с друга любима машина !
Върнете се в началото Go down
Pukanka
Легионер
Легионер
Pukanka



F75 или DEUS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 или DEUS   F75 или DEUS - Page 2 EmptyСря Дек 19, 2012 9:11 am

jordan_nenov написа:
Pukanka написа:
Не че нещо, но вече познавам двама човека които си хвърлиха Ф75 като видяха как работи Деуса.

Има едно предаване по Дискавъри - Търсачи на метеорити. Та във въпросното предаване металотърсачите на 95 % са Фишер Ф75 и останалите бангии са 5%. Интересното е, че нямат нито един деус. И аз се чудя защо ли???
Късмет на всички колеги, без значение дали са с Ф75 или с деус или с друга любима машина !
Защото дават предавания снимани още преди да излезе Деуса като модел.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



F75 или DEUS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 или DEUS   F75 или DEUS - Page 2 EmptyСря Дек 19, 2012 9:21 am

Колежке, в петък вечерта от 19.00 часа виж предаването, кога е правено и после напиши във форума...
Е, ако нещо не се случи със света, щото май баш тогава беше края на света...
Късмет на всички.

п.с. Американците никак не са прости, даже може да се каже че са по умни дори от гърците !!!
Върнете се в началото Go down
 
F75 или DEUS
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Нов Софтуер 5 за XP Deus и нови 3 сонди за XP Deus
» купувам xp deus 3.2
» Продавам антена за Деус -голямата 34х28

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: