Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
kupuvam mask нишани wave VANQUISH пират miladinka Майнлаб голден deus GOLD Fisher маск tesoro TEKNETICS lorenz prodavam врътка Minelab nokta nexus Coil 5000 Spectrum грунда Simplex
 

 когато фактите говорят и боговете мълчат

Go down 
+15
vanhalen
кирката
petrov81231
sitalk
EXTERMINATE
4орта
van_helsing
ivangrozni
stan960
laki
Avrelian
gandi
adminn
Petronii
werewolf1
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
petrov81231
Новобранец
Новобранец




когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: когато фактите говорят и боговете мълчат   когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 EmptyНед Юни 10, 2012 12:39 pm

stan960 написа:
Cool -Не виждам кое не е вярно от това което казва колегата Петроний -Най вярното което казва е че найстина аналоговата схемата е една -Това какво ще е продължението зависи от индивидуализма и професионалното можене на майстора -Без значение дали е направена в гаража или в фабрика мейдин БГ(то впрочем не знам такава)............................... Cool


някои може ли да каже нещо за това https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/254/0041dl.jpg/
Върнете се в началото Go down
EXTERMINATE
Про-Консул
Про-Консул
EXTERMINATE



когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: (Без заглавие)   когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 EmptyНед Юни 10, 2012 2:04 pm

бронзово е нали не сам сигурен но май е декорация
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: когато фактите говорят и боговете мълчат   когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 EmptyНед Юни 10, 2012 2:58 pm

[quote="AVGVSTVS 1"]Колеги , когато разглеждам тези платки на тези два уреда искам да да кажа , че платката на уреда от ляво е от преди 10-12 години, понеже и аз имах такъв и много пъти съм го отварял , а другата платка на др. уред е актуална за в момента. Отговорете си на въроса кой твори и кой краде идеите му и представя неговете уреди като свои?Пък чак започнал да изнася и в чужбина. дявол [/quote] Arrow Arrow Няма никакво значение кой от кого копира и двата МД не струват пукната пара Razz Razz Razz
Върнете се в началото Go down
vanhalen
Легионер
Легионер
vanhalen



когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: когато фактите говорят и боговете мълчат   когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 EmptyНед Юни 17, 2012 10:08 am

Тц,тц. Сега ли разбрахте че не всеки може да измисли топлата вода. Споко другари , и двете платки са на един и същи Фишер , така че не се напрягайте. В случая има няколко неща на снимките които ми направиха впечатление. Платката която е УЖ оригинална -не е довършена и едва ли е пускана в експлоатация -Кой може да я има тогава????. Кутията на уреда е на същия производител. Абе хората може да си имат някакви отношения , за които не знаем и сме тръгнали да им търсим сметка. За мен това знаете ли какво значи . Знам че много хора които си нямат понятие от тези неща станаха производители и търговци на такава техника.Те просто копират , и ако недай си боже се наложи да ремонтират -не знам . Хубаво беше поне елементите да бяха подредени правилно . Като си разработил шибаната платка за 1/8w, слагай 1/8. Все пак похвално е че поне платка има ,защото съм виждал и по зле . Виждал съм прехвален уред с платка на квадратчета. Да това може ,ама ако си го правиш за теб , но когато искаш да изкараш пари не може. Подобен начин на работа обикновено прави тия хора Богати, а тия дето си вършат работата , влагат старание , не жалят средства, за тях остава само славата. Изобщо си нямам представа как Миладин , а после и Микрона са дали кутии на Пирата , като знам че са доста ревниви на тая тема . Това значи само едно - че и тях ги е налегнала мизерията. Да не се сърдят после на другите че са им копнали "идеите".

Мен също ми е много интересно какво има под капака на един също много хвален уред на един младеж селски на А.М. Защото и там нещата са неясни а и него доста го побутнахте в тоя форум. Ами тоя младеж звънеше всеки ден на един мой приятел за му обяснява как да си направи антена. Той се чудеше ка е възможно да не знаеш основни неща , а в същото време да ти се прави някаква луда реклама. Явно "PR-ката" нещо се поувлякла. Нищо, той сега чиракува при "Баш майстора на Фишерите" -ша са научи. Дано не бъде следващия Обвиняем че е откраднал "схемата" или "платката".
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: когато фактите говорят и боговете мълчат   когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 EmptyНед Юни 17, 2012 11:17 am

vanhalen написа:
Изобщо си нямам представа как Миладин , а после и Микрона са дали кутии на Пирата , като знам че са доста ревниви на тая тема . Това значи само едно - че и тях ги е налегнала мизерията.
Хем нямаш представа, хем си правиш някакви грешни изводи Smile
Човек може да направи малка услуга на някого по много причини.
vanhalen написа:
Да не се сърдят после на другите че са им копнали "идеите".
Ако някой може, да копира, нищо не е изтрито Smile
когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 NRG-150pcb
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: когато фактите говорят и боговете мълчат   когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 EmptyНед Юни 17, 2012 7:29 pm

Мен също ми е много интересно какво има под капака на един също много хвален уред на един младеж селски на А.М. Защото и там нещата са неясни а и него доста го побутнахте в тоя форум. Ами тоя младеж звънеше всеки ден на един мой приятел за му обяснява как да си направи антена. Той се чудеше ка е възможно да не знаеш основни неща , а в същото време да ти се прави някаква луда реклама. Явно "PR-ката" нещо се поувлякла. Нищо, той сега чиракува при "Баш майстора на Фишерите" -ша са научи. Дано не бъде следващия Обвиняем че е откраднал "схемата" или "платката".
БЪРКАШ ЧИРАЦИТЕ А.М ПРИ МИЛАДИН НЯМА КАК ДА ИДЕ Laughing ЗА ДА КОПИРА ПЛАТКИ scratch
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: когато фактите говорят и боговете мълчат   когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 EmptyНед Юни 17, 2012 8:44 pm

Аз съм го запитвал този младеж А.М. от къде е копирал електрониката ,ама не казва нищо пък и най-интересното е че не казва и че сам е сътворил нещо... Laughing Другото интересно нещо е че според снимките платките са идентични и се вижда всичко номерата на елементите и т.н.,а българския вариант се надраскани и изтрити да не би случайно някой да копира нещо...т.е. ние можем да копираме обаче не и някой друг... Laughing


Нищо не е това, което изглежда на пръв поглед...всичко изисква задълбочено проучване.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: когато фактите говорят и боговете мълчат   когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 EmptyНед Юни 17, 2012 9:24 pm

Колеги пуснах темата , защто ми писна да се прави реклама на много нови български уреди, а в същото време се краде платката и всички други джаджи от старите майстори. Просто една признателност да има. Българските металдетектори станаха като поп - фолк песните един я измисли и след това 3-4 певици я представят като своя само тук там направили козметични промени. Това сме ние българите. Егати скапаната държава сме. rendeer стена дявол
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: когато фактите говорят и боговете мълчат   когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 EmptyНед Юни 17, 2012 9:30 pm

Е, какво му е сложното? Топлата вода отдавна е открита. Някой като измисли нещо, вместо рев по форумите, да отива тук: http://www.bpo.bg
И който копира :fessee:
Върнете се в началото Go down
werewolf1
Легионер
Легионер




когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: когато фактите говорят и боговете мълчат   когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 EmptyНед Юни 17, 2012 9:35 pm

Добре го каза , колега . Виждам, че си в час с нещата. cheers
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: когато фактите говорят и боговете мълчат   когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 EmptyНед Юни 17, 2012 10:59 pm

Ancient Hunter написа:
Е, какво му е сложното? Топлата вода отдавна е открита. Някой като измисли нещо, вместо рев по форумите, да отива тук: http://www.bpo.bg
И който копира :fessee:

От българските производители има ли някой с регистриран патент ? Май не , сега се получава копието ,на копието , на копието.....
Топлата вода наистина е открита , лошото е ,че нашите апарати освен в номерацията и цените, няма никакво друго развитие. Дори в чуждестранните форуми за металдетектори , любителите разискват по-интересни разработки на добро ниво.Май само единствено микрон се опитват да влагат контролери и дисплей,което е добре , но и това не е в сферата на откриване на топлата вода за да води до патенти. Сегашните апарати от типа индуктивен баланс максимума е достигнат и няма накъде да се развива , единствено цена и допълнителни екстри може избира модела.


geek



Върнете се в началото Go down
vanhalen
Легионер
Легионер
vanhalen



когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: когато фактите говорят и боговете мълчат   когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 EmptyНед Юни 17, 2012 11:28 pm

nasko75 написа:
Мен също ми е много интересно какво има под капака на един също много хвален уред на един младеж селски на А.М. Защото и там нещата са неясни а и него доста го побутнахте в тоя форум. Ами тоя младеж звънеше всеки ден на един мой приятел за му обяснява как да си направи антена. Той се чудеше ка е възможно да не знаеш основни неща , а в същото време да ти се прави някаква луда реклама. Явно "PR-ката" нещо се поувлякла. Нищо, той сега чиракува при "Баш майстора на Фишерите" -ша са научи. Дано не бъде следващия Обвиняем че е откраднал "схемата" или "платката".
БЪРКАШ ЧИРАЦИТЕ А.М ПРИ МИЛАДИН НЯМА КАК ДА ИДЕ Laughing ЗА ДА КОПИРА ПЛАТКИ scratch

Сори колега ама явно не си ме разбрал. Имах предвид Мохарем ,
Върнете се в началото Go down
Moharem
Преторий
Преторий
Moharem



когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: когато фактите говорят и боговете мълчат   когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2012 2:59 am

vanhalen написа:
Мен също ми е много интересно какво има под капака на един също много хвален уред на един младеж селски на А.М. Защото и там нещата са неясни а и него доста го побутнахте в тоя форум. Ами тоя младеж звънеше всеки ден на един мой приятел за му обяснява как да си направи антена. Той се чудеше ка е възможно да не знаеш основни неща , а в същото време да ти се прави някаква луда реклама. Явно "PR-ката" нещо се поувлякла. Нищо, той сега чиракува при "Баш майстора на Фишерите" -ша са научи. Дано не бъде следващия Обвиняем че е откраднал "схемата" или "платката".


Сори колега ама явно не си ме разбрал. Имах предвид Мохарем ,

Много интересно на кого съм звънял ? Защо не споделиш тук пред всички Smile Виждам , че си голям фен. Какво , що има ясно и неясно нека търсачите го споделят. Основното нещо е търсача да остане доволен. Има ли нужда да се звъни и пита за това ? Idea Уважавам всяко изказано мнение дори и критиката. Но от постовете ти мисля , че правиш предварителни и предубедени заключения по мой адрес,което не прави чест. новини
Върнете се в началото Go down
vanhalen
Легионер
Легионер
vanhalen



когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: когато фактите говорят и боговете мълчат   когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2012 8:23 am

Ти се се появи Very Happy Very Happy . Я кажи верно ли е това че сега стажуваш при Миладин . Или вече се изпокарахте заради некой "патент". Мога да кажа всичко което знам ,но ми трябва съгласието на моя приятел . А то май не само на един си се обаждал . Май всичките си ги обиколил. Що не качиш едно фото да видиме какво има под капака на твоя уред . Другите го направиха вече.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: когато фактите говорят и боговете мълчат   когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2012 4:46 pm

Дори и така да е, по-важно е дали апарата е добър.
Очакваме тестове, а защо не и един тестов апарат да го тестват колегите от форума!!!


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: когато фактите говорят и боговете мълчат   когато фактите говорят и боговете мълчат - Page 2 EmptyПон Юни 18, 2012 9:11 pm

vanhalen написа:
Ти се се появи Very Happy Very Happy . Я кажи верно ли е това че сега стажуваш при Миладин . Или вече се изпокарахте заради некой "патент". Мога да кажа всичко което знам ,но ми трябва съгласието на моя приятел . А то май не само на един си се обаждал . Май всичките си ги обиколил. Що не качиш едно фото да видиме какво има под капака на твоя уред . Другите го направиха вече.
Морски не си ли се объркал нещо я си прави гъдулките и не се заяжда с младежта
да работят момчетата сега им е времето
познах ли те Very Happy Laughing Very Happy или се бъркам Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
 
когато фактите говорят и боговете мълчат
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини
» Пратен от боговете...!!!
» никакви коментарии?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: