Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
маск nokta Spectrum tesoro грунда kupuvam 5000 miladinka Coil VANQUISH Minelab Simplex mask пират GOLD nexus lorenz голден prodavam deus врътка нишани Майнлаб wave Fisher TEKNETICS
 

 Демонстрация на колегата мерцедес G клас

Go down 
+4
pechkata
vvurbanov
4орта
neliobolcheva
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
pechkata
Джадай
Джадай




Демонстрация на колегата мерцедес G клас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демонстрация на колегата мерцедес G клас   Демонстрация на колегата мерцедес G клас - Page 2 EmptyНед Юни 24, 2012 6:49 pm



Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



Демонстрация на колегата мерцедес G клас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демонстрация на колегата мерцедес G клас   Демонстрация на колегата мерцедес G клас - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 10:30 am

да и какво за тези клипове аз съм ги правил още като купих еуреката а за последния съм го гледал отдавна и този е ударил на фиксиран режим и на буст сигнал което вобще не се препоръчва за оруден район . Да видим и този клип . за не знаещите английски в клипа става въпрос как в оруден терен са се пукнали да копаят с други апарати докато не проверили накрая терена с еурека и разбрали че сигналите идват от уроденото .
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Демонстрация на колегата мерцедес G клас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демонстрация на колегата мерцедес G клас   Демонстрация на колегата мерцедес G клас - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 10:57 am

deultum написа:
да и какво за тези клипове аз съм ги правил още като купих еуреката а за последния съм го гледал отдавна и този е ударил на фиксиран режим и на буст сигнал което вобще не се препоръчва за оруден район . Да видим и този клип . за не знаещите английски в клипа става въпрос как в оруден терен са се пукнали да копаят с други апарати докато не проверили накрая терена с еурека и разбрали че сигналите идват от уроденото .
На този клип не видяхме да работи детектор - на приказки може и да работи...
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



Демонстрация на колегата мерцедес G клас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демонстрация на колегата мерцедес G клас   Демонстрация на колегата мерцедес G клас - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 1:19 pm

не ми се спори всеки взема сам решение с какво да работи ,на мен ми харесва еуреката само една 11 инча антена искам да и взема !
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




Демонстрация на колегата мерцедес G клас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демонстрация на колегата мерцедес G клас   Демонстрация на колегата мерцедес G клас - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 2:31 pm

печка вземи си DFX-са и ще те заведа на обект където няма да хванеш монета на 2 см.еуреката ще го хване на 20.ще видиш тогава кое е машина и кое не.
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




Демонстрация на колегата мерцедес G клас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демонстрация на колегата мерцедес G клас   Демонстрация на колегата мерцедес G клас - Page 2 EmptyПон Юни 25, 2012 2:52 pm

ако не стане поемам ти разноските по идването
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Демонстрация на колегата мерцедес G клас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демонстрация на колегата мерцедес G клас   Демонстрация на колегата мерцедес G клас - Page 2 EmptyВто Юни 26, 2012 10:39 am

petar_pz написа:
печка вземи си DFX-са и ще те заведа на обект където няма да хванеш монета на 2 см.еуреката ще го хване на 20.ще видиш тогава кое е машина и кое не.
Въобще нямаш идея с какви детектори съм работил през годините - ама щом казваш че така нека бъде така...
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




Демонстрация на колегата мерцедес G клас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демонстрация на колегата мерцедес G клас   Демонстрация на колегата мерцедес G клас - Page 2 EmptyВто Юни 26, 2012 12:56 pm

говорехме за DFX-са
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Демонстрация на колегата мерцедес G клас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демонстрация на колегата мерцедес G клас   Демонстрация на колегата мерцедес G клас - Page 2 EmptyВто Юни 26, 2012 1:29 pm

petar_pz написа:
говорехме за DFX-са
Какво за него...?
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




Демонстрация на колегата мерцедес G клас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демонстрация на колегата мерцедес G клас   Демонстрация на колегата мерцедес G клас - Page 2 EmptyВто Юни 26, 2012 3:18 pm

че за нищо не става
Върнете се в началото Go down
 
Демонстрация на колегата мерцедес G клас
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Заменям Мерцедес за ГПХ-4500
» Купувам детектор среден клас
» Търся МИНЕЛАБ GP 3500

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: