Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Здравейте, може ли някой да изкаже мнение за XP GM2 V4 и XP GMP V4

Go down 
+5
nasko75
Aemilivs
solid
ivanasen
йосиф111
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Здравейте, може ли някой да изкаже мнение за XP GM2 V4 и XP GMP V4 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте, може ли някой да изкаже мнение за XP GM2 V4 и XP GMP V4   Здравейте, може ли някой да изкаже мнение за XP GM2 V4 и XP GMP V4 - Page 2 EmptyПон Май 06, 2013 11:43 pm

бобо написа:
solid написа:
ако има колеги,да споделят,славитооо,работи със лобо,на крайморие беше със него.
Аз тогава два часа си играх с него,но не можах да го накарам да ми даде цвят под случайно избрани 3 странджански камъка- Razz -единия се оказа доста лют Twisted Evil Доста ме съмнява,че за лошото впечатление,което остави у мен вина имаше неоригиналната сонда ултимейт,но както и да е,дотогава този апарат беше фаворит за мен,и смятах да го купувам,но някакси не си допаднахме.И все пак аз работих с него около 2 часа само,и имам сериозни съмнения,че шуменската сонда го издъни при моите тестове Rolling Eyes
Да там и аз носих камък които не можа да го пробие с цветен сигнал не знам коя беше причината
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Здравейте, може ли някой да изкаже мнение за XP GM2 V4 и XP GMP V4 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте, може ли някой да изкаже мнение за XP GM2 V4 и XP GMP V4   Здравейте, може ли някой да изкаже мнение за XP GM2 V4 и XP GMP V4 - Page 2 EmptyПон Май 06, 2013 11:46 pm

nasko75 написа:
бобо написа:
solid написа:
ако има колеги,да споделят,славитооо,работи със лобо,на крайморие беше със него.
Аз тогава два часа си играх с него,но не можах да го накарам да ми даде цвят под случайно избрани 3 странджански камъка- Razz -единия се оказа доста лют Twisted Evil Доста ме съмнява,че за лошото впечатление,което остави у мен вина имаше неоригиналната сонда ултимейт,но както и да е,дотогава този апарат беше фаворит за мен,и смятах да го купувам,но някакси не си допаднахме.И все пак аз работих с него около 2 часа само,и имам сериозни съмнения,че шуменската сонда го издъни при моите тестове Rolling Eyes
Да там и аз носих камък които не можа да го пробие с цветен сигнал не знам коя беше причината

Нака фишер от 5 нагоре го пробива , каквато и да е керамика , но дълбочината е различна поне ти си обеди в това! Поне си признай! Very Happy

Има само един отрицателна черта и ние с теб го обсъждахме вече 3 дни.
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Здравейте, може ли някой да изкаже мнение за XP GM2 V4 и XP GMP V4 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте, може ли някой да изкаже мнение за XP GM2 V4 и XP GMP V4   Здравейте, може ли някой да изкаже мнение за XP GM2 V4 и XP GMP V4 - Page 2 EmptyПон Май 06, 2013 11:53 pm

ivanasen написа:
nasko75 написа:
бобо написа:
solid написа:
ако има колеги,да споделят,славитооо,работи със лобо,на крайморие беше със него.
Аз тогава два часа си играх с него,но не можах да го накарам да ми даде цвят под случайно избрани 3 странджански камъка- Razz -единия се оказа доста лют Twisted Evil Доста ме съмнява,че за лошото впечатление,което остави у мен вина имаше неоригиналната сонда ултимейт,но както и да е,дотогава този апарат беше фаворит за мен,и смятах да го купувам,но някакси не си допаднахме.И все пак аз работих с него около 2 часа само,и имам сериозни съмнения,че шуменската сонда го издъни при моите тестове Rolling Eyes
Да там и аз носих камък които не можа да го пробие с цветен сигнал не знам коя беше причината

Нака фишер от 5 нагоре го пробива , каквато и да е керамика , но дълбочината е различна поне ти си обеди в това! Поне си признай! Very Happy
Аз не съм сигурен че е така за тези камъни които става въпрос /за които говорим /
до сега не съм срещал машина да ги пробие и да дава цветния сигнал цвят под камъка даже при някои уреди и когато цветът е върху камъка пак го дава черно
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Здравейте, може ли някой да изкаже мнение за XP GM2 V4 и XP GMP V4 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте, може ли някой да изкаже мнение за XP GM2 V4 и XP GMP V4   Здравейте, може ли някой да изкаже мнение за XP GM2 V4 и XP GMP V4 - Page 2 EmptyПон Май 06, 2013 11:59 pm

nasko75 написа:
ivanasen написа:
nasko75 написа:
бобо написа:
solid написа:
ако има колеги,да споделят,славитооо,работи със лобо,на крайморие беше със него.
Аз тогава два часа си играх с него,но не можах да го накарам да ми даде цвят под случайно избрани 3 странджански камъка- Razz -единия се оказа доста лют Twisted Evil Доста ме съмнява,че за лошото впечатление,което остави у мен вина имаше неоригиналната сонда ултимейт,но както и да е,дотогава този апарат беше фаворит за мен,и смятах да го купувам,но някакси не си допаднахме.И все пак аз работих с него около 2 часа само,и имам сериозни съмнения,че шуменската сонда го издъни при моите тестове Rolling Eyes
Да там и аз носих камък които не можа да го пробие с цветен сигнал не знам коя беше причината

Нака фишер от 5 нагоре го пробива , каквато и да е керамика , но дълбочината е различна поне ти си обеди в това! Поне си признай! Very Happy
Аз не съм сигурен че е така за тези камъни които става въпрос /за които говорим /
до сега не съм срещал машина да ги пробие и да дава цветния сигнал цвят под камъка даже при някои уреди и когато цветът е върху камъка пак го дава черно

Ми тогава как за всички така и за един! Универсален уред досега не съм срещал - дълбочина, дискриминация , лек, с много часова работа и т.н.

Моето мнение е да се сложат плюсовете от едната страна и минусите от другата и ако плюсовете са повече , значи уреда е добър. Е тук стои въпроса за сервиза от който е купен. Ако , чакаш като мен 3м/и то в България/. тогава еб.м ти уреда и произ......... Very Happy
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Здравейте, може ли някой да изкаже мнение за XP GM2 V4 и XP GMP V4 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте, може ли някой да изкаже мнение за XP GM2 V4 и XP GMP V4   Здравейте, може ли някой да изкаже мнение за XP GM2 V4 и XP GMP V4 - Page 2 EmptyВто Май 07, 2013 10:08 pm

ееееее ,прекалявате със тези фишери вече,темата е друга,стига,вие навсякъде се изказвате неподготвени,защо не ви гледам по съборите как се изявявате,а само гледам xp и български детектори тестове удома и аз мога да направя,прекалявате,сега очаквам йордан да ме нападне,но като дойде във ахелой,да се обади,темата е друга!
Върнете се в началото Go down
iivvaakkaa
Новобранец
Новобранец




Здравейте, може ли някой да изкаже мнение за XP GM2 V4 и XP GMP V4 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте, може ли някой да изкаже мнение за XP GM2 V4 и XP GMP V4   Здравейте, може ли някой да изкаже мнение за XP GM2 V4 и XP GMP V4 - Page 2 EmptyЧет Ное 27, 2014 2:50 pm

A някои да каже нещо за нокта голден кинг про
Върнете се в началото Go down
 
Здравейте, може ли някой да изкаже мнение за XP GM2 V4 и XP GMP V4
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» XP DEUS vs AKA Signum 7272 MFT
» Някой може ли да ми помогне ?
» някой ако знае да помага какво може да бъде това?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: