Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Spectrum tesoro врътка Simplex голден пират Майнлаб deus nexus нишани грунда Fisher lorenz miladinka wave nokta маск mask Coil VANQUISH TEKNETICS Minelab prodavam kupuvam GOLD 5000
 

 Класация на най добрите БГ Металдетектори

Go down 
+38
imperio
buntar.1971
comander
ropi4iti
don
dukavataz
ianmaklaud
Ancient Hunter
ezz
N@SKO
atina
miroslav
pantera
benigi
бобо
maximus_kn
AdEoY
akulata88
nasko75
LX20
laki
ivangrozni
Avrelian
кирката
Golden Mask
galus
bobi31
stanislav1916
EXTERMINATE
jordan_nenov
гущера
saseda_gr
ivanasen
adminn
Баир-Будала
hagemon4o
charon
Gandalf
42 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

КОЯ Е НАЙ-ДОБРАТА БГ МАРКА МЕТАЛОТЪРСАЧИ?
1. Блистул
Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Vote_lcap6%Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Vote_rcap
 6% [ 16 ]
2. Голдън Маск
Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Vote_lcap28%Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Vote_rcap
 28% [ 74 ]
3. Микрон
Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Vote_lcap10%Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Vote_rcap
 10% [ 27 ]
4. Миладин
Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Vote_lcap11%Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Vote_rcap
 11% [ 28 ]
5. Мохарем
Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Vote_lcap8%Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Vote_rcap
 8% [ 20 ]
6. Пират
Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Vote_lcap13%Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Vote_rcap
 13% [ 35 ]
7. Уеив
Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Vote_lcap2%Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Vote_rcap
 2% [ 5 ]
8. Друга БГ марка
Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Vote_lcap5%Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Vote_rcap
 5% [ 13 ]
9. Незнам
Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Vote_lcap7%Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Vote_rcap
 7% [ 18 ]
10. Всички са боклуци
Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Vote_lcap10%Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Vote_rcap
 10% [ 29 ]
Общо гласове : 265
 

АвторСъобщение
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори   Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 EmptyНед Яну 20, 2013 10:57 pm

comander написа:
ас чакам да вида кои ще ритне камбаната дето ми трие постовете,такава клетва сам ударил че ходжата дето може да я развали не се е родил още


Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
EXTERMINATE
Про-Консул
Про-Консул
EXTERMINATE



Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори   Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 EmptyНед Яну 20, 2013 11:02 pm

тая тема заприлича на турски сериал без да се обиждате колеги :plane: :plane:
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори   Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 EmptyПон Яну 21, 2013 12:17 am

Аха, значи цялата гюрунтия напоследък била заради АКА. Толкова сте плитки че чак ми се повръща. Айде пишете си...
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори   Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 EmptyПон Яну 21, 2013 3:35 am

Тая тема....малко мяза на рекламна кампания, а не на реална анкета.
Питам се, колко от търсачите имат поглед върху повече от два български металотърсача, че да дадат реална оценка? Или просто всеки си гласува за неговия. Може би по-правилния въпрос е "Кой е най-разпространения български металотърсач?"
Аз поработих известно време с една Маска/четворка/ и бях много доволна. Но да уточня, че става въпрос за конкретен ценови клас. Но как мога да сравнявам като от останалите марки на живо съм виждала една две, а за работа да не говорим.
И ми е малко терсене като гледам как български производители се карат. И още един куп колеги им пригласят.
Да ви кажа нещо простичко - търсачът не си избира техника по форумите. Даже и да даде ухо на петте лафа за тоя или оня апарат, преди да влезе в магазина, е питал десет други търсачи - и новобранците го правят.
Не е ли излишна цялата тая дандания?
Извинявайте много, ама, за два металотърсача, продадени в повече, тоя резил заслужава ли си?
И тая руска техника - голям препъни камък се оказа - ша се изпотрепем заради нея, поради нея и въпреки нея..
Ми ей го Виктор - на мегдана е - който иска да продава.
Да вземат умните глави да вкарат един КОДЕКС НА ТЪРСАЧА по тия форуми...но да включва не само заравянето на дупките, ами и малко уважение един към друг, че заприличваме на стадо хиени...и от истинския металдетектинг нищо не остава.
Металдетектинга е страст, момчета ....и момичета, и част от тая страст е общуването със себеподобни. Тия дето търсят само келепир и от земята, и то търсачите....рано или късно ще окапят.
Най-добрия апарат е лопатата. Cool

Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори   Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 EmptyПон Яну 21, 2013 7:15 am

джони по принцип не ти чета постовете-отегчават ме но с тоя пост доказа че една жена е по мъжкар от всички събрани тука.ако беше до мен щях да ти стисна ръката.и ако имах шапка щях да ти я сваля super21 :bienvenue
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори   Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 EmptyПон Яну 21, 2013 8:32 am

топи написа:
джони по принцип не ти чета постовете-отегчават ме но с тоя пост доказа че една жена е по мъжкар от всички събрани тука.ако беше до мен щях да ти стисна ръката.и ако имах шапка щях да ти я сваля super21 :bienvenue

На 100% съм съгласен с теб колега,браво Джони сложиги на мястото им,че ни писна от тия словесни войни между производителите!
Върнете се в началото Go down
Пейо Боюклията
Новобранец
Новобранец




Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори   Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 EmptyПон Яну 21, 2013 9:51 am

Maската е №1 ... и винаги ще бъде, защото Владо трябва да се развива за разлика от варненския мошенник Стефан, които продава неработещи машини подпомаган от ония устатник Империо и сие, име и адрес няма да му казвам, те са за едни други хора, които са му вдигнали мерника !
Но от три години излизам с поръчкова машинка която смазва и ГПХ серията, при нас почвите са леки и издутите машинки работят супер в опитни ръце, но такива машинки са за професионалисти само... Да ми е жив и здрав майстора и да вдига още волтовете в сондата...
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори   Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 EmptyПон Яну 21, 2013 11:31 am

buntar.1971 написа:
топи написа:
джони по принцип не ти чета постовете-отегчават ме но с тоя пост доказа че една жена е по мъжкар от всички събрани тука.ако беше до мен щях да ти стисна ръката.и ако имах шапка щях да ти я сваля super21 :bienvenue

На 100% съм съгласен с теб колега,браво Джони сложиги на мястото им,че ни писна от тия словесни войни между производителите!




Браво джони, наистина много взеха да се плюят производителите нека се спрат малко и да видят вота макар и нереален. За всеки влак си има пътници! Не само в тази тема забелязвам че има война между Маската и Микрона, ами да си я водят само двамата защото така падат в очите на потребителя. Smile И все пак да не забравяме темата, който е работил с повече от един БГ металдетектор да си каже мнението истински, а не поставени лица да се изказват. Smile
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори   Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 EmptyПон Яну 21, 2013 11:32 am

Gandalf написа:
buntar.1971 написа:
топи написа:
джони по принцип не ти чета постовете-отегчават ме но с тоя пост доказа че една жена е по мъжкар от всички събрани тука.ако беше до мен щях да ти стисна ръката.и ако имах шапка щях да ти я сваля super21 :bienvenue

На 100% съм съгласен с теб колега,браво Джони сложиги на мястото им,че ни писна от тия словесни войни между производителите!




Браво джони, наистина много взеха да се плюят производителите нека се спрат малко и да видят вота макар и нереален. За всеки влак си има пътници! Не само в тази тема забелязвам че има война между Маската и Микрона, ами да си я водят само двамата защото така падат в очите на потребителя. Smile И все пак да не забравяме темата, който е работил с повече от един БГ металдетектор да си каже мнението истински, а не поставени лица да се изказват. Smile
Кое му е нереалното на вота, колега?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори   Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 EmptyПон Яну 21, 2013 12:03 pm


Как кое, вече не вярвам на вота след прочетените коментари че имало хора с по 1000 ника и такива истории. Не мога да бъда сигурен че вота е правилен. Аз лично не съм гласувал, но съм обяснил в началото за какво не съм, но дали и другите като мен са направили така а? Като пуснах тази тема, не знаех че има война между производителите което си е логично да има.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори   Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 EmptyПон Яну 21, 2013 12:05 pm

Gandalf написа:

Как кое, вече не вярвам на вота след прочетените коментари че имало хора с по 1000 ника и такива истории. Не мога да бъда сигурен че вота е правилен. Аз лично не съм гласувал, но съм обяснил в началото за какво не съм, но дали и другите като мен са направили така а? Като пуснах тази тема, не знаех че има война между производителите което си е логично да има.




Забравих да напиша, че не ангажирам никой с коментарите си. Wink
Върнете се в началото Go down
Пейо Боюклията
Новобранец
Новобранец




Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори   Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 EmptyПон Яну 21, 2013 12:38 pm

Gandalf написа:
Gandalf написа:

Как кое, вече не вярвам на вота след прочетените коментари че имало хора с по 1000 ника и такива истории. Не мога да бъда сигурен че вота е правилен. Аз лично не съм гласувал, но съм обяснил в началото за какво не съм, но дали и другите като мен са направили така а? Като пуснах тази тема, не знаех че има война между производителите което си е логично да има.




Забравих да напиша, че не ангажирам никой с коментарите си. Wink

Като новорегистриран искам да ти кажа, че задължително в такива форуми се ползва прокси сървър.... а те понякога сливат генерираните IP... или казано никове ползващи прокси могат да имат еднакви IP...
Знам, че има много колеги археолози които четат форумите под прокси....
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори   Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 EmptyПон Яну 21, 2013 12:40 pm

Gandalf написа:
не знаех че има война между производителите
Няма никаква война "между".
Има един "голям" производител, който уж е много успешен бизнесмен, и не спира да продава огромни количества, а все някой му пречи и е във война с всички останали. Не знам има ли някой с когото да не се е заяждал. Значи все нещо не му достига.
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори   Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 EmptyПон Яну 21, 2013 1:17 pm

Пейо Боюклията написа:
Maската е №1 ... и винаги ще бъде, защото Владо трябва да се развива за разлика от варненския мошенник Стефан, които продава неработещи машини подпомаган от ония устатник Империо и сие, име и адрес няма да му казвам, те са за едни други хора, които са му вдигнали мерника !
Но от три години излизам с поръчкова машинка която смазва и ГПХ серията, при нас почвите са леки и издутите машинки работят супер в опитни ръце, но такива машинки са за професионалисти само... Да ми е жив и здрав майстора и да вдига още волтовете в сондата...

"Пейо", "Пейо", зелено тикво Smile За какво ще ми пращаш мутри, че те изгоних от другия форум ли Smile Освен да ти уредя безсрочен отпуск и от тоя та да ме помниш хубаво Smile Абич си беше и абич си остана, щом с надут правеняк с много ток с сондата "смазваш" Джи-пи-тата си ми ясен като бял ден Smile Толкова ти разбира пипето и от металотърсачи Smile Аз маски съм пробвал доста, с бандита сме се яли години по форумите но за последните маски лоша дума не съм казал. Ама ме съмнява че ти освен правеняк наживо друг апарат не си виждал Smile Даже и маска Smile
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори   Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 EmptyПон Яну 21, 2013 1:25 pm

Стига се карахте бре, вземайте апаратите кой какъвто има и на полето... това време не е за изпускане. Късмет !
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори   Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 EmptyПон Яну 21, 2013 3:03 pm

Аз не мога да разбера,защто като се заговори за микрона се застъпват хора които не работят с негови апарати.Вашето мнение е чисто комерсиално.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори   Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 EmptyПон Яну 21, 2013 3:12 pm

comander написа:
Аз не мога да разбера,защто като се заговори за микрона се застъпват хора които не работят с негови апарати.Вашето мнение е чисто комерсиално.




Аз пък не мога да разбера защо въобще се спори, да направят и двамата заедно тест кой е по добрия и да се свършва. Подчертавам двамата, защото ако всеки го направи индивидуално и после качи клипче естествено другия ще каже че е нещо менте теста щото може да има шашми някви. Smile
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори   Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 EmptyПон Яну 21, 2013 5:42 pm

comander написа:
Аз не мога да разбера,защто като се заговори за микрона се застъпват хора които не работят с негови апарати.Вашето мнение е чисто комерсиално.
Митак, уважавам ги и двамата. Затова ми е терсене, че се ядат по тоя начин.
Ние няма да ги помирим, но пък що трябва да ставаме свидетели на безмислени за умните хора кромоли...
Ти по-добре от всички знаеш, че перфектен апарат няма. Има добра техника за определени места, за определена стратегия и начин на работа. На един ша му хареса гаражния МД, на друг "професионален" скенер.
Уважавам мненията на колеги/ти си един от тия, на които по принцип вярвам/, производителите не бива да дават мнения за техниката на конкуренцията, нито е особено приятно да се занасят да си хвалят до небето личното производство. Съвсем принципно говоря, даже не си направих труда да прочета цялата тема.Представянето е едно нещо - хвалбите, даже и от подставени потребители по форумите - друго.
Айде, не пасем трева. Чак такива агнета не сме, че да вярваме на сто процента на всичко прочетено. И не става въпрос конкретно за Владо и Стефан, ами за всичките превземки и залитания по туй и унуй....
Разбирам да чета мнения на търсачи, ама да кажат - работя с това, харесва ми еди защо си, пък не ми харесва заради друго...другото е бошлаф, а като се залитне в лични кавги...е кофти.
Smile Поздрави! Идвай да ги мерим.... Very Happy

Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори   Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 EmptyПон Яну 21, 2013 6:04 pm

Джони написа:
comander написа:
Аз не мога да разбера,защто като се заговори за микрона се застъпват хора които не работят с негови апарати.Вашето мнение е чисто комерсиално.
Митак, уважавам ги и двамата. Затова ми е терсене, че се ядат по тоя начин.
Ние няма да ги помирим, но пък що трябва да ставаме свидетели на безмислени за умните хора кромоли...
Ти по-добре от всички знаеш, че перфектен апарат няма. Има добра техника за определени места, за определена стратегия и начин на работа. На един ша му хареса гаражния МД, на друг "професионален" скенер.
Уважавам мненията на колеги/ти си един от тия, на които по принцип вярвам/, производителите не бива да дават мнения за техниката на конкуренцията, нито е особено приятно да се занасят да си хвалят до небето личното производство. Съвсем принципно говоря, даже не си направих труда да прочета цялата тема.Представянето е едно нещо - хвалбите, даже и от подставени потребители по форумите - друго.
Айде, не пасем трева. Чак такива агнета не сме, че да вярваме на сто процента на всичко прочетено. И не става въпрос конкретно за Владо и Стефан, ами за всичките превземки и залитания по туй и унуй....
Разбирам да чета мнения на търсачи, ама да кажат - работя с това, харесва ми еди защо си, пък не ми харесва заради друго...другото е бошлаф, а като се залитне в лични кавги...е кофти.
Smile Поздрави! Идвай да ги мерим.... Very Happy

Деси не мисля че може да става въпрос за някакви дразги или конфликти.За владо всеки казва какво ли не ,но когато се правиха тестовете на плажа тои беше там.естествено никоя машинка не трагна но то се видя,обаче микрона го нямаше умишлено при това. понеже предната вечер са били на плажа и е видял че неможе грунд баланс да направи камо ли да чуе нещто.Ама тои после почна друга песенда пее,не бил чул ни видял тои бил там бали сено да събира от съседната нива.Кофти работи са това.
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори   Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 EmptyПон Яну 21, 2013 6:07 pm

Gandalf написа:
comander написа:
Аз не мога да разбера,защто като се заговори за микрона се застъпват хора които не работят с негови апарати.Вашето мнение е чисто комерсиално.




Аз пък не мога да разбера защо въобще се спори, да направят и двамата заедно тест кой е по добрия и да се свършва. Подчертавам двамата, защото ако всеки го направи индивидуално и после качи клипче естествено другия ще каже че е нещо менте теста щото може да има шашми някви. Smile
горе сам обяснил защто
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори   Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 EmptyПон Яну 21, 2013 6:27 pm

[quote="comander"]
Джони написа:
comander написа:


Деси не мисля че може да става въпрос за някакви дразги или конфликти.За владо всеки казва какво ли не ,но когато се правиха тестовете на плажа тои беше там.естествено никоя машинка не трагна но то се видя,обаче микрона го нямаше умишлено при това. понеже предната вечер са били на плажа и е видял че неможе грунд баланс да направи камо ли да чуе нещто.Ама тои после почна друга песенда пее,не бил чул ни видял тои бил там бали сено да събира от съседната нива.Кофти работи са това.
Значи...аз не съм им адвокат на тях двамата, ама конкретно за Бургас, защото бях много близо до ситуацията.
Не помня Стефан изобщо да е носил от собствените си уреди. Той беше там, за да превежда на руските колеги, които пък бяха поканени от Федерацията, и беше неотлъчно с тях. А ти сигурно си пропуснал момента, в който руската техника беше подложена на тестове заедно с още няколко различни марки - питай ме какви - не помня. Но бяхме над 15 човека горе на поляната. Не помня изобщо нещо заработи ли нормално/пулсиндукция май нямаше, мереха върху едно златно синджирче/. И Хората/руснаците/ си казаха, че почвата е прекалено тежка за техните уреди. Нито са се крили, нито са лъгали, че могат чудеса. И никой не е ходил специално на плажа. На плажа ги заведох аз, щото дойдоха в едно никакво време, когато всички се бяха пръснали - то и на плажа бяха само два апарата, завъртяхме се за половин час и си тръгнахме...Апаратите/руските/ бяха през цялото време там и всеки можеше да вземе и да пробва. Много мераклии не видях. За тая техника се заговори по-късно..
А Владо наистина беше през цялото време там - присъства навсякъде, и на тестовете май също. Та той може да каже повече подробности за тестовете по поляната и кое как.... Smile
Но аз лично пробвах в една близка нива и Сорекса, и Маската - Smile успях само да установя, че вие в Бургаско ще си бачкате поне още десеттина години след нас с кеф, защото ще има цветни сигнали... SmileОсвен, ако не се въоръжите всички с Джипита. Smile
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори   Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 EmptyПон Яну 21, 2013 10:00 pm

Джони написа:
Тая тема....малко мяза на рекламна кампания, а не на реална анкета.
Питам се, колко от търсачите имат поглед върху повече от два български металотърсача, че да дадат реална оценка? Или просто всеки си гласува за неговия. Може би по-правилния въпрос е "Кой е най-разпространения български металотърсач?"
Аз поработих известно време с една Маска/четворка/ и бях много доволна. Но да уточня, че става въпрос за конкретен ценови клас. Но как мога да сравнявам като от останалите марки на живо съм виждала една две, а за работа да не говорим.
И ми е малко терсене като гледам как български производители се карат. И още един куп колеги им пригласят.
Да ви кажа нещо простичко - търсачът не си избира техника по форумите. Даже и да даде ухо на петте лафа за тоя или оня апарат, преди да влезе в магазина, е питал десет други търсачи - и новобранците го правят.
Не е ли излишна цялата тая дандания?
Извинявайте много, ама, за два металотърсача, продадени в повече, тоя резил заслужава ли си?
И тая руска техника - голям препъни камък се оказа - ша се изпотрепем заради нея, поради нея и въпреки нея..
Ми ей го Виктор - на мегдана е - който иска да продава.
Да вземат умните глави да вкарат един КОДЕКС НА ТЪРСАЧА по тия форуми...но да включва не само заравянето на дупките, ами и малко уважение един към друг, че заприличваме на стадо хиени...и от истинския металдетектинг нищо не остава.
Металдетектинга е страст, момчета ....и момичета, и част от тая страст е общуването със себеподобни. Тия дето търсят само келепир и от земята, и то търсачите....рано или късно ще окапят.
Най-добрия апарат е лопатата. Cool

"МЕТАЛДЕТЕКТИНГА Е СТРАСТ ,МОМЧЕТА И МОМИЧЕТА,И ЧАСТ ОТ ТАЗИ СТРАСТ Е ОБЩУВАНЕТО СЪС СЕБЕПОДОБНИ.ТИЯ,ДЕТО ТЪРСЯТ САМО КЕЛИПИР И ОТ ЗЕМЯТА И ОТ ТЪРСАЧИТЕ,РАНО ИЛИ КЪСНО ЩЕ ОКАПЯТ."........браво!
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори   Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 EmptyПон Яну 21, 2013 10:11 pm

Както и да е,няма значение важното е ВСЕКИ ДА ВЗЕМЕ ТОВА ЗА КОЕТО Е ПЛАТИЛ , а не дистанциони локатори,гравитациони багети за по 7000 лева,а вътре части за 40 стотинки,или рамки за по 2400 а те по 150 лева платки.Това имам предвид.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори   Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 EmptyПон Яну 21, 2013 11:03 pm

Явно някой ме е разбрал грешно !
Покажете ми в къде в кой пост казвам че маската е най-добрия детектор ?
Въобще не ме интересува анкетата, ако някъде съм се закачил със Стефан то това е по повод че имах възможност да си поиграя с един NRG150 и казах моето мнение за този детектор, с което разбира се не ангажирам никой !
Относно анкетата мисля че е доста манипулирана, има много хора с по няколко ника ! Само Стефан има най-малко 3 !
До сега съм бил на всички събори по метал детектинг, който е ходил знае кои детектори преобладават, до сега на събор не съм виждал детектор на Микрон (освен на последния ама това не се брои понеже бяха докарани от производителя ).
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори   Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 8 EmptyПон Яну 21, 2013 11:09 pm

Ancient Hunter написа:
Gandalf написа:
не знаех че има война между производителите
Не знам има ли някой с когото да не се е заяждал. Значи все нещо не му достига.

Има, имааа..., с никой друг Smile
Постоянно подържам връзка с повечето от известните производители на метал детектори в БГ, които купуват от мен части за метал детектори или питат кое от къде да си купят .
Ахмед Мерчев, Миладин, Валентин (Wave), Наско (Pirat), Станимир от Варна... и поне още толкова по слабо познати производители !
Върнете се в началото Go down
 
Класация на най добрите БГ Металдетектори
Върнете се в началото 
Страница 8 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Най-добрите металотърсачи за 2018
» Най-добрите открития с GARRETT през 2015
» ремонт металдетектори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: