Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
пират mask грунда kupuvam prodavam врътка TEKNETICS tesoro lorenz GOLD Minelab Spectrum маск nokta VANQUISH Simplex nexus нишани Fisher Майнлаб голден 5000 wave miladinka Coil deus
 

 Пулс Индукция за малки предмети

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



Пулс Индукция за малки предмети Empty
ПисанеЗаглавие: Пулс Индукция за малки предмети   Пулс Индукция за малки предмети EmptyСря Яну 16, 2013 8:53 pm

Търся информация или схема за пулс-индукция способна да открива дребни и много малки метални предмети на поне 15 см. дълбочина и да има дискриминация. Има ли нещо тип направи си сам, което да ми свърши работа?
Върнете се в началото Go down
muhomorka
Легионер
Легионер
muhomorka



Пулс Индукция за малки предмети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс Индукция за малки предмети   Пулс Индукция за малки предмети EmptyСря Яну 16, 2013 9:05 pm

Няма такъв филм. Shocked
Върнете се в началото Go down
LX20
Легионер
Легионер




Пулс Индукция за малки предмети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс Индукция за малки предмети   Пулс Индукция за малки предмети EmptyСря Яну 16, 2013 10:00 pm

ин
bobi31 написа:
Търся информация или схема за пулс-индукция способна да открива дребни и много малки метални предмети на поне 15 см. дълбочина и да има дискриминация. Има ли нещо тип направи си сам, което да ми свърши работа?
Има, тип направи си сам 8000ЛВ,и си купуваш GPX 5000,по друг начин сякаш няма да стане ,успех "С ПРЪДНЯ БОЯ НЕ СТАВА"
Върнете се в началото Go down
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



Пулс Индукция за малки предмети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс Индукция за малки предмети   Пулс Индукция за малки предмети EmptyСря Яну 16, 2013 10:05 pm

Ако имах 8000 лв. отдавна да съм заминал в чужбина. Аман от мизерия в таз държава. Какво да се прави търсим варианти според възможностите си.
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




Пулс Индукция за малки предмети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс Индукция за малки предмети   Пулс Индукция за малки предмети EmptyЧет Яну 17, 2013 8:22 pm

LX20 написа:
ин
bobi31 написа:
Търся информация или схема за пулс-индукция способна да открива дребни и много малки метални предмети на поне 15 см. дълбочина и да има дискриминация. Има ли нещо тип направи си сам, което да ми свърши работа?
Има, тип направи си сам 8000ЛВ,и си купуваш GPX 5000,по друг начин сякаш няма да стане ,успех "С ПРЪДНЯ БОЯ НЕ СТАВА"

Струва 7000-7200лв

http://www.minelab.com/emea/products/consumer/accessories/coils/10-x-5-elliptical-commander-double-d-coil
като добавиш и тази пак няма да достигне 8000лв

Върнете се в началото Go down
LX20
Легионер
Легионер




Пулс Индукция за малки предмети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пулс Индукция за малки предмети   Пулс Индукция за малки предмети EmptyЧет Яну 17, 2013 9:57 pm


Струва 7000-7200лв

http://www.minelab.com/emea/products/consumer/accessories/coils/10-x-5-elliptical-commander-double-d-coil
като добавиш и тази пак няма да достигне 8000лв

7 -8 същия х_ _ .то до там да допре 4овека
Върнете се в началото Go down
 
Пулс Индукция за малки предмети
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Fisher F75 ???
» Пулс Индукция
» Купувам пулс индукция- рамка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Направи си Сам-
Идете на: