Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!!

Go down 
+25
bobi31
charon
Mladencho
Трибал-М
ferovo
igi80
castron
ganev82
fishera80
Pulsim
akulata88
miroslav
miroslavmladenov
comander
Gandalf
бобо
Ne6o
trakieca
deultum
Avrelian
rahan
jordan_nenov
Lamas
pechkata
adminn
29 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
igi80
Легионер
Легионер
igi80



УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!!   УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 EmptyЧет Фев 21, 2013 11:07 pm

Трибал-М написа:
Трибал-М написа:
ivanasen написа:
kotarak написа:
http://bgsviat.narod.ru/BulgAria_dnes/4ujda_vlast.htm

Ееееее,ти разби всичко детско в мен. Very Happy

Котараче , това е истината ! Няма детско и голямо - евреите управляват света.
В казармата имаше един евреин , където все спореше с мен , трябваше да му набия камбата да спре да говори простотии. Wink

Колеги,ако наистина е така-управляват ни евреи-не трябва ли да се запитаме защо сме я докарали до тук?
Може би и "светът" е необходимо да се запита,ако в приказките за "Конспирацията" има нещо вярно.
...А защо не ни управляват пигмеите от Екваториална Африка?
Уточнявам,че съм етнически чист българин!

Уточнението е направено не случайно,в никакъв случай -от расистки и етнически подбуди.Целта е постът да бъде разбран правилно.
Все пак-благодаря за оценката!


Объркал си ника пич!
Еваларка, Архимеде!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!!   УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 EmptyПет Фев 22, 2013 4:52 pm

За мен националните протести не са успешни. Нито се намали тока , нито се намалиха данъците .Напротив правителството избяга от отговорност. Така е много по-добре за бат Бойко. Да се оправя държавата и протестиращите, аз се готвя за избори. Никоя партия в България не е способна да я управлява и това е най лошото , че нямаме алтернатива. Всички са една марка, Комунисти , разбойници, мафия, седесари , гербаджии . При нас човек на герб на 29 г. го направиха шеф на областна дирекция . Преди това беше гладна въшка , сега си купи апартамент , чисто нов джип, кола на жена му и джип втора ръка на баща му. От каде са му парите на това пале за 3 г? Very Happy
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!!   УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 EmptyПет Фев 22, 2013 6:45 pm

ivanasen написа:
За мен националните протести не са успешни. Нито се намали тока , нито се намалиха данъците .Напротив правителството избяга от отговорност. Така е много по-добре за бат Бойко. Да се оправя държавата и протестиращите, аз се готвя за избори. Никоя партия в България не е способна да я управлява и това е най лошото , че нямаме алтернатива. Всички са една марка, Комунисти , разбойници, мафия, седесари , гербаджии . При нас човек на герб на 29 г. го направиха шеф на областна дирекция . Преди това беше гладна въшка , сега си купи апартамент , чисто нов джип, кола на жена му и джип втора ръка на баща му. От каде са му парите на това пале за 3 г? Very Happy
Най вероятно е спечелил от тотото Razz Razz..... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!!   УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 EmptyПет Фев 22, 2013 7:14 pm

бобо написа:
ivanasen написа:
За мен националните протести не са успешни. Нито се намали тока , нито се намалиха данъците .Напротив правителството избяга от отговорност. Така е много по-добре за бат Бойко. Да се оправя държавата и протестиращите, аз се готвя за избори. Никоя партия в България не е способна да я управлява и това е най лошото , че нямаме алтернатива. Всички са една марка, Комунисти , разбойници, мафия, седесари , гербаджии . При нас човек на герб на 29 г. го направиха шеф на областна дирекция . Преди това беше гладна въшка , сега си купи апартамент , чисто нов джип, кола на жена му и джип втора ръка на баща му. От каде са му парите на това пале за 3 г? Very Happy
Най вероятно е спечелил от тотото Razz Razz..... Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Извън темата. Въпросното "пале" , преди да седне в това кресло беше около 1.90м висок и около 82кг. Сега е над 140кг. Хубав живот , широк врат. преяждане
Върнете се в началото Go down
igi80
Легионер
Легионер
igi80



УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!!   УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 EmptyПет Фев 22, 2013 10:23 pm

ivanasen написа:
За мен националните протести не са успешни. Нито се намали тока , нито се намалиха данъците .Напротив правителството избяга от отговорност. Така е много по-добре за бат Бойко. Да се оправя държавата и протестиращите, аз се готвя за избори. Никоя партия в България не е способна да я управлява и това е най лошото , че нямаме алтернатива. Всички са една марка, Комунисти , разбойници, мафия, седесари , гербаджии . При нас човек на герб на 29 г. го направиха шеф на областна дирекция . Преди това беше гладна въшка , сега си купи апартамент , чисто нов джип, кола на жена му и джип втора ръка на баща му. От каде са му парите на това пале за 3 г? Very Happy


Шеф на Областна Дирекция, ама на каква ОД, да не е ОДП и ти да си Полицай?
Нема лошо в това приятелю, просто питам за да ни е ясно - както на мен така и на останалите съфорумници!
полиция внимание долар
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!!   УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 EmptyПет Фев 22, 2013 10:35 pm

igi80 написа:
ivanasen написа:
За мен националните протести не са успешни. Нито се намали тока , нито се намалиха данъците .Напротив правителството избяга от отговорност. Така е много по-добре за бат Бойко. Да се оправя държавата и протестиращите, аз се готвя за избори. Никоя партия в България не е способна да я управлява и това е най лошото , че нямаме алтернатива. Всички са една марка, Комунисти , разбойници, мафия, седесари , гербаджии . При нас човек на герб на 29 г. го направиха шеф на областна дирекция . Преди това беше гладна въшка , сега си купи апартамент , чисто нов джип, кола на жена му и джип втора ръка на баща му. От каде са му парите на това пале за 3 г? Very Happy


Шеф на Областна Дирекция, ама на каква ОД, да не е ОДП и ти да си Полицай?
Нема лошо в това приятелю, просто питам за да ни е ясно - както на мен така и на останалите съфорумници!
полиция внимание долар

На областна Дирекция на горите и земеделието! И в момента изпълнява тази длъжност. Плати си казармата да не ходи. Записа измислена специалност в университета- инжинер на педагогическите науки и е там на върха. Very Happy


Последната промяна е направена от ivanasen на Пет Фев 22, 2013 10:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!!   УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 EmptyПет Фев 22, 2013 10:37 pm

Бог ми е свидетел , че съм един обикновен гражданин на Р.България. Повече от теб мразя куките, това правителство беше на куките.
Върнете се в началото Go down
igi80
Легионер
Легионер
igi80



УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!!   УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 EmptyПет Фев 22, 2013 10:51 pm

ivanasen написа:
Бог ми е свидетел , че съм един обикновен гражданин на Р.България. Повече от теб мразя куките, това правителство беше на куките.


ОК, няма проблеми страх
Ами то долар е в дърводобива и дървената мафия по доходност е на 4-то място, медалистите в класацията на първите три места, и "баба" ги знае Smile
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!!   УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 EmptyПет Фев 22, 2013 10:57 pm

igi80 написа:
ivanasen написа:
Бог ми е свидетел , че съм един обикновен гражданин на Р.България. Повече от теб мразя куките, това правителство беше на куките.


ОК, няма проблеми страх
Ами то долар е в дърводобива и дървената мафия по доходност е на 4-то място, медалистите в класацията на първите три места, и "баба" ги знае Smile
да не ви разправям кво става в странджа....
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!!   УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 EmptyПет Фев 22, 2013 11:09 pm

igi80 написа:
ivanasen написа:
Бог ми е свидетел , че съм един обикновен гражданин на Р.България. Повече от теб мразя куките, това правителство беше на куките.


ОК, няма проблеми страх
Ами то долар е в дърводобива и дървената мафия по доходност е на 4-то място, медалистите в класацията на първите три места, и "баба" ги знае Smile

Тук си прав! Но защо трябва да сме зомбита- ГЕРБ, ГЕРБ, ГЕРБ, ГЕРБ, ГЕРБ, ГЕРБ, ГЕРБ, ГЕРБ и т.н. Защо не президентска република. Огромна Русия се командва от президент , а пък ние от 240 депутати на "ясли". Неможе ли от 60-80 депутати!?
Върнете се в началото Go down
fishera80
Преторий
Преторий
fishera80



УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!!   УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 EmptyПет Фев 22, 2013 11:21 pm

ivanasen написа:
igi80 написа:
ivanasen написа:
Бог ми е свидетел , че съм един обикновен гражданин на Р.България. Повече от теб мразя куките, това правителство беше на куките.


ОК, няма проблеми страх
Ами то долар е в дърводобива и дървената мафия по доходност е на 4-то място, медалистите в класацията на първите три места, и "баба" ги знае Smile

Тук си прав! Но защо трябва да сме зомбита- ГЕРБ, ГЕРБ, ГЕРБ, ГЕРБ, ГЕРБ, ГЕРБ, ГЕРБ, ГЕРБ и т.н. Защо не президентска република. Огромна Русия се командва от президент , а пък ние от 240 депутати на "ясли". Неможе ли от 60-80 депутати!?


Напълно подкрепям това твое мнение Колега, разбира се че може и така трябва да е, но като гледам - нямаме май достатъчно воля и търпение по булевардите. Само един Орлов мост не стига, за това начинание. Минимум 100 пъти още по толкова трябва, буден народ, на Дондуков №1!
Дано греша и в неделя, нещата изглеждат друго яче.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!!   УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 EmptyПет Фев 22, 2013 11:38 pm

fishera80 написа:
ivanasen написа:
igi80 написа:
ivanasen написа:
Бог ми е свидетел , че съм един обикновен гражданин на Р.България. Повече от теб мразя куките, това правителство беше на куките.


ОК, няма проблеми страх
Ами то долар е в дърводобива и дървената мафия по доходност е на 4-то място, медалистите в класацията на първите три места, и "баба" ги знае Smile

Тук си прав! Но защо трябва да сме зомбита- ГЕРБ, ГЕРБ, ГЕРБ, ГЕРБ, ГЕРБ, ГЕРБ, ГЕРБ, ГЕРБ и т.н. Защо не президентска република. Огромна Русия се командва от президент , а пък ние от 240 депутати на "ясли". Неможе ли от 60-80 депутати!?


Напълно подкрепям това твое мнение Колега, разбира се че може и така трябва да е, но като гледам - нямаме май достатъчно воля и търпение по булевардите. Само един Орлов мост не стига за това начинание, минимум сто пъти още буден народ трябва на Дондуков №1!
Дано греша и в неделя, нещата изглеждат друго яче.


Колега , радвам се , че ме разбра , НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ , АКО ГРЕША НЕКА АДМИНИТЕ МИ СЛОЖАТ БАН, вече няма протести 200 - 300 човека. В неделя може малко повече, защото хората не ходят на работа и в същото време се успокоиха, че като дадоха ГЕРБ оставката проблема е решен. Да , ама Не. Нееееееее !!!!!!!!!!! Нищо не е решено! Напротив с оставката на ГЕРБ ,проблема стана много сложен да не кажа неразрешим. За 3м. на служебното правителство , кой ще им реши проблемите и след изборите около 2м. пак така. И накрая Нищо! Цяла България сме коне с капаци!!!!!!!! Един единствен закон съществува , това е закона на джунглата. Пр..би иначе ще бъдеш пр..бан! Very Happy
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!!   УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 EmptyСъб Фев 23, 2013 11:11 am

аз искам за 10 минути да стана президент само ! първите 5 минути ще обявя воина на Америка и вторите 5 Ще се предам . Тва е истината чужди закони чужди управляващи с готова система за управление не тепърва да откриват топлата вода ! А те не че не знаят и не могат да приложат успешните закони на запада ами просто трябва да лапат и да строят хотели за милиарди на наш гръб ,така им отърва и не стига че пак ние им ги строим ами и те палят с парите е това ако не е наглост . Не знам какво чака народа и не избухне , не за тока не за парламента ами да се по4ва строителство на заводи и производствени предприятия и да има работа за хората и нормални европейски заплати . Ние сме като животни бе накъдето ни ритнат натам ходим !
Върнете се в началото Go down
Lamas
Легионер
Легионер




УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!!   УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 EmptyСъб Фев 23, 2013 12:03 pm

Има още един вариант!!!
ДЪРЖАВАТА ДА СЕ РАЗТУРИ И ДА НИ УПРАВЛЯВАТ ОТ БРЮКСЕЛ.....
ЕВРО ПАРЛАМЕНТЪТ!!!
Смятам че няма да има граждани които са против.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!!   УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 EmptyСъб Фев 23, 2013 3:26 pm

deultum написа:
аз искам за 10 минути да стана президент само ! първите 5 минути ще обявя воина на Америка и вторите 5 Ще се предам . Тва е истината чужди закони чужди управляващи с готова система за управление не тепърва да откриват топлата вода ! А те не че не знаят и не могат да приложат успешните закони на запада ами просто трябва да лапат и да строят хотели за милиарди на наш гръб ,така им отърва и не стига че пак ние им ги строим ами и те палят с парите е това ако не е наглост . Не знам какво чака народа и не избухне , не за тока не за парламента ами да се по4ва строителство на заводи и производствени предприятия и да има работа за хората и нормални европейски заплати . Ние сме като животни бе накъдето ни ритнат натам ходим !

Колега,американската конституция е точно 24 страници....И по основният закон ще ги познаеш...
А за заводите-трябва да се пипа много внимателно.Преди сърбахме попарата на тежката индустриализация,която почти унищожи българското село,сега- на престъпната приватизация...
Алчността не управляващите е бездънна,без оглед на политичестата цветност!
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!!   УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 EmptyСъб Фев 23, 2013 5:28 pm

колега , мисля че никой обикновен човек не го интересува политическите им работи . Обикновения човек го интересува да има работа за да има приходи с които да живее спокойно а не да живее в стрес че ще му се развали пералната машина и няма да може да си купи кеш друга щото и на кредит няма да му дадат като не работи и не е осигурен . Това го интересува средно статистическия българин ! и в другите държави крадат политиците , но народа има достатъчно пари да разполага и да си покрива нуждите . Докато ние оцеляваме не живеем !
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!!   УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 EmptyСъб Фев 23, 2013 5:34 pm

Lamas написа:
Има още един вариант!!!
ДЪРЖАВАТА ДА СЕ РАЗТУРИ И ДА НИ УПРАВЛЯВАТ ОТ БРЮКСЕЛ.....
ЕВРО ПАРЛАМЕНТЪТ!!!
Ха, добрютро. Ти кой мислиш сега ни управлява? Тукашните "управляващи" са само пионки, изпълнители на волята на едрия капитал (световния елит), който дърпа конците на куклите в голямата игра и размества фигурите на световната сцена. В Брюксел никой не е случаен Idea
Навремето бай Тошо го е казал много просто: "Вие нямате пари бе! Какво ще решавате? Решава тоя, който има пари!"
Свобода и независимост в истинския смисъл на думата няма. Свободен си да работиш колкото се може повече и да плащаш повече сметки, такси, данъци и т.н. Народа отдавна е заробен икономически, но напоследък робството стана нетърпимо, затова се стигна до протести.
Да не продължавам, че неминуемо ще стигнем до темите за световната конспирация.


Последната промяна е направена от Ancient Hunter на Съб Фев 23, 2013 6:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!!   УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 EmptyСъб Фев 23, 2013 5:37 pm

...Значи и двамата сме на едно мнение,колега deultum,но изказано различно. Cool
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!!   УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 EmptyСъб Фев 23, 2013 7:39 pm

това е електронен вариант на книга описваща тайните общества , които управляват света.

http://star05.net/infusions/booklib/book.php?book_id=41
Настоящата книга, издадена през март 1994г. се превръща в бестселър. След два съдебни процеса е забранена за печат и разпространение в Германия и Швейцария .
Върнете се в началото Go down
Lamas
Легионер
Легионер




УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!!   УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 EmptyСъб Фев 23, 2013 8:09 pm

Ancient Hunter написа:
Lamas написа:
Има още един вариант!!!
ДЪРЖАВАТА ДА СЕ РАЗТУРИ И ДА НИ УПРАВЛЯВАТ ОТ БРЮКСЕЛ.....
ЕВРО ПАРЛАМЕНТЪТ!!!
Ха, добрютро. Ти кой мислиш сега ни управлява?

Имах впредвид че тогава няма да има такива кражби... имах впредвид да няма управници в България!
Те и онез крадат сигурно, но не толкова като нашите?!
Върнете се в началото Go down
fishera80
Преторий
Преторий
fishera80



УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!!   УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!! - Page 5 EmptyСъб Фев 23, 2013 9:05 pm

Помнете ми думата!!!
- Докато служебно правителство управлява държавата ни 3-4 месеца, ще започнат отново отвличанията (най-малко 2), на заможни лица от орбитата на конкурентите на ГЕРБ!
А народа да каже: - еее видяхте ли като го няма Бойко Б., кво става!?!
- Болшой театр... Basketball
Върнете се в началото Go down
 
УСПЕШЕН НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ!!!
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Официална дата за IV нац. протест 28.04.2011
» Протест срещу цените на горивата!!!
» ОБЩОНАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ ПРОТИВ ВИСОКИТЕ ЦЕНИ НА ГОРИВАТА

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: