Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask пират 5000 грунда голден маск prodavam Spectrum nokta wave Coil lorenz Майнлаб GOLD нишани Simplex Minelab VANQUISH врътка miladinka deus TEKNETICS tesoro Fisher kupuvam nexus
 

 Нишан ли е това ?

Go down 
+10
igi80
fishera80
Avrelian
Pukanka
markos
vvurbanov
топи
buntar.1971
akulata88
vangel11
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
топи
Цезар
Цезар
топи



Нишан ли е това ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? - Page 2 EmptyПон Мар 11, 2013 9:27 pm

Avrelian написа:
Кино, вино, театър, всичко е вятър !!!. (Не си губете времето.)
и аз така мисля ама да не го отчаиваме колегата от първия път
Върнете се в началото Go down
markos
Преторий
Преторий
markos



Нишан ли е това ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? - Page 2 EmptyПон Мар 11, 2013 9:43 pm

И да има нещо шанса да го уцелиш е малък пък ако беше опразнено щеше да се чуе или разбере,такива новини в селските райони се разчуват много бързо.Всеки гледа да лапа и бега Very Happy
Върнете се в началото Go down
vangel11
Новобранец
Новобранец




Нишан ли е това ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? - Page 2 EmptyПон Мар 11, 2013 9:56 pm

markos написа:
И да има нещо шанса да го уцелиш е малък пък ако беше опразнено щеше да се чуе или разбере,такива новини в селските райони се разчуват много бързо.Всеки гледа да лапа и бега Very Happy
Благодаря колеги за коментарите.Аз все пак разчитам на късмета на начинаещия новобранец.
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



Нишан ли е това ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? - Page 2 EmptyСря Мар 13, 2013 1:24 am

vangel11 написа:
топи написа:
колегата да каже колко е било разтоянието от горния слои на пръста до началото на камъка и ако малкия е бил отгоре с колко см.пръст ще е бил заровен и тогава пак ще спорим
Разтоянието от горния слой на пръста до началото на камъка беше 50 см. и малкия камък беше отдолу.
Нещо не схващем,
уж си новобранец,уж нищо не разбираш от нишани и тям подобни................... !
А в същото време си измерил дълбочината от 50 см.
Нещо не схфащам............. Шашо 2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Цялата тая йстория ми намерисва на полиция полиция внимание внимание внимание
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Нишан ли е това ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? - Page 2 EmptyСря Мар 13, 2013 6:03 am

стига бре с тая полиция.човека пита за имане в двора а не как да разкопае могила.стига с тая параноя
Върнете се в началото Go down
fishera80
Преторий
Преторий
fishera80



Нишан ли е това ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? - Page 2 EmptyПет Мар 15, 2013 1:40 pm

От казаното до момента, аз мисля, че дърветата в това село са за ориентир на камъка по-принцип или за нечия карта. А самият камък, е бил "компас" щом е с формата на "яйце" и по-тясната част - демек върха на камъка е оказвала посоката, малкия камък с дупката казва, че имането още си стои. Но вече в какви мерни единици за разстояние, може само да се гадае. Имало ги е на камъка издялано или на картата, ако е имало такава във въпросните господа които са питали дядо ти - нещо като пушка, лък, наган, копие или др.
УСПЕХ!!!
cheers
Върнете се в началото Go down
igi80
Легионер
Легионер
igi80



Нишан ли е това ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? - Page 2 EmptyПет Мар 15, 2013 3:14 pm

Колега "vangel11", а да си забелязал по малкия кръгъл камък с дупката, да е имало някакви Арабски йероглифи, цифри или по големия камък - плочата, да е имало такива? scratch
Върнете се в началото Go down
markos
Преторий
Преторий
markos



Нишан ли е това ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? - Page 2 EmptyПет Мар 15, 2013 4:18 pm

Голяма е вероятността да са търсели кладенец така предполагам аз в район на село или чешма или кладенец.
Върнете се в началото Go down
vangel11
Новобранец
Новобранец




Нишан ли е това ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? - Page 2 EmptyПет Мар 15, 2013 4:39 pm

fishera80 написа:
От казаното до момента, аз мисля, че дърветата в това село са за ориентир на камъка по-принцип или за нечия карта. А самият камък, е бил "компас" щом е с формата на "яйце" и по-тясната част - демек върха на камъка е оказвала посоката, малкия камък с дупката казва, че имането още си стои. Но вече в какви мерни единици за разстояние, може само да се гадае. Имало ги е на камъка издялано или на картата, ако е имало такава във въпросните господа които са питали дядо ти - нещо като пушка, лък, наган, копие или др.
УСПЕХ!!!
:
cheers:
Koлега/ fishera80 / големия камък беше изправен и върха сочеше нагоре и не мога да се ориентирам за посока а ако е имало някакви знаци или числа не съм забелязал защото когато разбивах големия камък не съм предполагал че под него ще е другия на който нямаше нищо освен дупка.А възможно ли е по тези дървета да има някакъв ориентир и какъв може да е ?
Върнете се в началото Go down
igi80
Легионер
Легионер
igi80



Нишан ли е това ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? - Page 2 EmptyСъб Мар 16, 2013 12:19 am

vangel11 написа:
fishera80 написа:
От казаното до момента, аз мисля, че дърветата в това село са за ориентир на камъка по-принцип или за нечия карта. А самият камък, е бил "компас" щом е с формата на "яйце" и по-тясната част - демек върха на камъка е оказвала посоката, малкия камък с дупката казва, че имането още си стои. Но вече в какви мерни единици за разстояние, може само да се гадае. Имало ги е на камъка издялано или на картата, ако е имало такава във въпросните господа които са питали дядо ти - нещо като пушка, лък, наган, копие или др.
УСПЕХ!!!
:
cheers:
Koлега/ fishera80 / големия камък беше изправен и върха сочеше нагоре и не мога да се ориентирам за посока а ако е имало някакви знаци или числа не съм забелязал защото когато разбивах големия камък не съм предполагал че под него ще е другия на който нямаше нищо освен дупка.А възможно ли е по тези дървета да има някакъв ориентир и какъв може да е ?


Колега, не знам къде бъркаш, но до тука написаното от теб - оставя впечатление, че големия камък е бил заровен и хора са питали дядо ти за него. Защо ще го питат, ако той сочи на горе и се вижда с просто око, при условие, че си го намерил на 50см. дълбочина в двора...?
Върнете се в началото Go down
vangel11
Новобранец
Новобранец




Нишан ли е това ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? - Page 2 EmptyСъб Мар 16, 2013 6:55 pm

igi80 написа:
vangel11 написа:
fishera80 написа:
От казаното до момента, аз мисля, че дърветата в това село са за ориентир на камъка по-принцип или за нечия карта. А самият камък, е бил "компас" щом е с формата на "яйце" и по-тясната част - демек върха на камъка е оказвала посоката, малкия камък с дупката казва, че имането още си стои. Но вече в какви мерни единици за разстояние, може само да се гадае. Имало ги е на камъка издялано или на картата, ако е имало такава във въпросните господа които са питали дядо ти - нещо като пушка, лък, наган, копие или др.
УСПЕХ!!!
:
cheers:
Koлега/ fishera80 / големия камък беше изправен и върха сочеше нагоре и не мога да се ориентирам за посока а ако е имало някакви знаци или числа не съм забелязал защото когато разбивах големия камък не съм предполагал че под него ще е другия на който нямаше нищо освен дупка.А възможно ли е по тези дървета да има някакъв ориентир и какъв може да е ?


Колега, не знам къде бъркаш, но до тука написаното от теб - оставя впечатление, че големия камък е бил заровен и хора са питали дядо ти за него. Защо ще го питат, ако той сочи на горе и се вижда с просто око, при условие, че си го намерил на 50см. дълбочина в двора...?
Колега igi80 камъка не се виждаше с просто око.Изкопах 50см. и от там съм копал още 170см за да изкопам камъка.Наложисе да пукам камъка защото нямаше как да го махна.
Върнете се в началото Go down
zaki83
Преторий
Преторий
zaki83



Нишан ли е това ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? - Page 2 EmptyПет Мар 22, 2013 10:04 pm

vangel11 написа:
igi80 написа:
vangel11 написа:
fishera80 написа:
От казаното до момента, аз мисля, че дърветата в това село са за ориентир на камъка по-принцип или за нечия карта. А самият камък, е бил "компас" щом е с формата на "яйце" и по-тясната част - демек върха на камъка е оказвала посоката, малкия камък с дупката казва, че имането още си стои. Но вече в какви мерни единици за разстояние, може само да се гадае. Имало ги е на камъка издялано или на картата, ако е имало такава във въпросните господа които са питали дядо ти - нещо като пушка, лък, наган, копие или др.
УСПЕХ!!!
:
cheers:
Koлега/ fishera80 / големия камък беше изправен и върха сочеше нагоре и не мога да се ориентирам за посока а ако е имало някакви знаци или числа не съм забелязал защото когато разбивах големия камък не съм предполагал че под него ще е другия на който нямаше нищо освен дупка.А възможно ли е по тези дървета да има някакъв ориентир и какъв може да е ?


Колега, не знам къде бъркаш, но до тука написаното от теб - оставя впечатление, че големия камък е бил заровен и хора са питали дядо ти за него. Защо ще го питат, ако той сочи на горе и се вижда с просто око, при условие, че си го намерил на 50см. дълбочина в двора...?
Колега igi80 камъка не се виждаше с просто око.Изкопах 50см. и от там съм копал още 170см за да изкопам камъка.Наложисе да пукам камъка защото нямаше как да го махна.
Искаш да кажеш ,че си копал 50см. разбил си камък 1.70 или общо си направил дупка 2.20 за да засадиш дърво!!!!!!? Нямаше ли да ти е по лесно да го засадиш 1м. в страни? Не ми се обиждай но маи си ни взел за мезе.
Върнете се в началото Go down
vangel11
Новобранец
Новобранец




Нишан ли е това ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? - Page 2 EmptyСъб Мар 23, 2013 2:31 pm

zaki83 написа:
vangel11 написа:
igi80 написа:
vangel11 написа:
fishera80 написа:
От казаното до момента, аз мисля, че дърветата в това село са за ориентир на камъка по-принцип или за нечия карта. А самият камък, е бил "компас" щом е с формата на "яйце" и по-тясната част - демек върха на камъка е оказвала посоката, малкия камък с дупката казва, че имането още си стои. Но вече в какви мерни единици за разстояние, може само да се гадае. Имало ги е на камъка издялано или на картата, ако е имало такава във въпросните господа които са питали дядо ти - нещо като пушка, лък, наган, копие или др.
УСПЕХ!!!
:
cheers:
Koлега/ fishera80 / големия камък беше изправен и върха сочеше нагоре и не мога да се ориентирам за посока а ако е имало някакви знаци или числа не съм забелязал защото когато разбивах големия камък не съм предполагал че под него ще е другия на който нямаше нищо освен дупка.А възможно ли е по тези дървета да има някакъв ориентир и какъв може да е ?


Колега, не знам къде бъркаш, но до тука написаното от теб - оставя впечатление, че големия камък е бил заровен и хора са питали дядо ти за него. Защо ще го питат, ако той сочи на горе и се вижда с просто око, при условие, че си го намерил на 50см. дълбочина в двора...?
Колега igi80 камъка не се виждаше с просто око.Изкопах 50см. и от там съм копал още 170см за да изкопам камъка.Наложисе да пукам камъка защото нямаше как да го махна.
Искаш да кажеш ,че си копал 50см. разбил си камък 1.70 или общо си направил дупка 2.20 за да засадиш дърво!!!!!!? Нямаше ли да ти е по лесно да го засадиш 1м. в страни? Не ми се обиждай но маи си ни взел за мезе.
Да колега ,разбирасе че засадих дървото в страни от камъка но, след като започнах да откривам камъка той беше с правилна форма на яйце и затова реших да видя какво ще излезе.Ти нямяше ли да си любопитен ?
Върнете се в началото Go down
zaki83
Преторий
Преторий
zaki83



Нишан ли е това ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? - Page 2 EmptyСъб Мар 23, 2013 6:12 pm

Ти си знаеш. Дано поне имаш късмет да намериш нещо.
Върнете се в началото Go down
TyT
Легионер
Легионер




Нишан ли е това ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: здр   Нишан ли е това ? - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 8:43 pm

Приятел от коя част на родопи си.Търсишли помощ. и аз съм родопчанин. От Смолянските села.Добра дълбочина до 30 метра .Ако прао наявиш интерес пиши.Рекама на място На сто процента ще ти кажа. бб дбали им ба нещо заровено Нека Бог бъде с теб
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Нишан ли е това ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? - Page 2 EmptyСря Мар 27, 2013 9:21 pm

-Ако е яйце значи нишана е бил в горната му част -Требвало е да гледаш преди да го разбиеш.................................
Върнете се в началото Go down
TyT
Легионер
Легионер




Нишан ли е това ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? - Page 2 EmptyЧет Мар 28, 2013 11:22 am

Здр Стан още ли работиш на същото място.
Върнете се в началото Go down
maradji1
Легионер
Легионер




Нишан ли е това ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? - Page 2 EmptyПет Мар 29, 2013 1:42 pm

TyT написа:
Приятел от коя част на родопи си.Търсишли помощ. и аз съм родопчанин. От Смолянските села.Добра дълбочина до 30 метра .Ако прао наявиш интерес пиши.Рекама на място На сто процента ще ти кажа. бб дбали им ба нещо заровено Нека Бог бъде с теб
колега тут каква е тая машина да хваща 30м. дълбочина?
Върнете се в началото Go down
TyT
Легионер
Легионер




Нишан ли е това ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? - Page 2 EmptyПет Мар 29, 2013 11:43 pm

Колега 30м въздушно 4м дълбае ои вади цветно.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Нишан ли е това ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? - Page 2 EmptyПет Мар 29, 2013 11:59 pm

TyT написа:
Здр Стан още ли работиш на същото място.
-Там съм си брат -Де на друго место да намера ''злачна сянка и тучни зелени ливади,па и Господ да ма води''.................................... Wink Very Happy
Върнете се в началото Go down
TyT
Легионер
Легионер




Нишан ли е това ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? - Page 2 EmptyСъб Мар 30, 2013 12:23 pm

Ок колега Стан ще мина да севидиме.
Върнете се в началото Go down
 
Нишан ли е това ?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Нишан ли е това ?
» PODLECII
» Въпрос за нишан

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: